what-is-se-x-ual-energy-transmutation

تبدیل نیروی جنسی به ثروت – قسمت ۴ – استحاله نیروی جنسی چیست؟

استحاله نیروی جنسی، به معنای متحول کردن این نیرو و بروز این نیرو از کانالی غیر فیزیکی است.
در این فایل صوتی رایگان، در مورد استحاله نیروی جنسی و اسرار نهفته در این راز دوهزار ساله صحبت کرده ایم.

این قایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

استحاله نیروی جنسی علمی است که بسیار کهن بوده و از روزگاران قدیم مورد استفاده قرار میگرفته است. آقای ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، به این علم با ارزش اشاره کرده و فصل یازدهم این کتاب را به همین موضوع اختصاص داده است. مجموعه مس به طلا، این علم را به شکل کاربردی و جامع، در قالب یک دوره آموزشی کاربردی، به هموطنان عزیز تقدیم کرده است که اولین بار است که در کشور، این دوره به این شکل جامع ارائه شده است.

2 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام آقای زارع.
  نمیدونم از کجا بگم بخدا باید حرفاتونو باید با طلا نوشت قاب کرد و زد به دیوار. نمونه تو فایل صوتی دوپامین و استحاله گفتین که آدم به آرامش درونیش میرسه و از نوسانات و استرس ها بدور میشه و حرف زدن و اعمالمون هم خودمونو خوشحال میکنه هم بقیه عاشقمون میشن. که واقعا خودمم تجربش کردم. چون اون مدتی که خودارضایی نمیکردم منی که همه از دستم فرار میکردن بخاطر اخلاق ضعیفم دیدم الان همه میخوان با من باشن و هی میان دنبالم چون واقعا خودمو دوست داشتم و اونا هم و دیگه زود رنجم نبودم.
  بعد تو فایل استحاله نیروی جنسی چیست که دومین فایل صوتی تون هست گفتین که با استحاله این نیرو میتونیم مانند انرژی هسته ای از اون در راستای تحقق اهدافمون استفاده کنیم. ولله ولله ولله همونطور که شما تجربش کردین و دارین استفاده میکنین منم به مدت فقط یک روز اون حس و داشتم. کاش لغزش نمیکردم و اون حس و همیشه داشتم. من شما رو که این فایلارو از توضیحاتتون پر میکنین درک میکنم چون خدا شاهده تو مدت یک الی دو ماهی خیلی فرق کردم. زندگیم که تو شش سال عین کابوس بود و یک دفعه ای به حالت نرمالش برگشت عجیب بود. و عجیب ترش اینکه به مدت یک روز خدا بهم نشون داد که همچین انرژی ای وجود داره و میتونیم بهش دست پیدا کنیم. به تمام معنی همونجور که شما عرض کردین بدون دوپینگ و اینطور مسائل قدرتش خیلی بیشتره. آی آی که چه رویای شیرینی بود اینقدر انرژی داشتم که میتونستم کوه رو از جا درش بیارم. بخدا اگه آدم به اون انرژی که شما میگین برسه قیمتش خیلی بیشتر از اون چیزیه که شما روش گذاشتید. ولی بدیش اینه که خیلیا مثل من درآمد میلیونی نداریم که از پس هزینش بربیایم. البته قیمت الانش به قول خودتون در حد صفر هست. گذشته از این حرفا شما رو خیلی دوست دارم چون شما یکی از معدود افرادی هستید که زندگیمو دگرگون کرد. با تمام وجود به علمی که دارین ایمان دارم.
  برگردم سر فایلتون که گفتین یک دانشجویی که خدا بهش استعداد داده یدفه به چشم چرانی دچار میشه فقط ده درصد انرژیش صرف درس میشه و بقیه تلف میشه و هیچیم یاد نمیگیره. الان بیست و یک ساله هستم و نمیخوام تو چهل سالگی سرم به سنگ بخوره. خلاصه ببخشید که سرتونو به درد آوردم ولی باور کنید که تو روح خودم نمیگنجم. خیلی دوست دارم که با شما دیداری داشته باشم و از نزدیک باهاتون حرف بزنم ولی هزار و صد افسوس که نمیتونم. به زودی زود استحاله رو تهیه میکنم که به اون انرژی پاک برسم.
  در پناه حق باشید و علی (ع) مدد کارتون.

 2. ناشناس
  ناشناس says:

  امام علی (ع):
  ای مالک بدان که :
  مردم اغلب بی انصاف و بی منطق و خود محورند… آنان را ببخش!
  اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش!
  اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش!
  نیکی های امروزت را فراموش میکنند،ولی نیکوکار باش!
  بهترین های خود را به دیگران ببخش حتی اگر اندک باشد، در انتها خواهی دید آنچه که می ماند میان تو و خدای توست نه میان تو و مردم!

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید