تاثیر پورنوگرافی

دوستان یک سؤال مهم یکی از کاربرها پرسیده بودن: چرا من وقتی که پورن نگاه می کنم و مشغول این کارها میشم، همیشه ذهنم درگیر پورنه و با یک صحنه درگیر میشم و خودارضایی می کنم. ولی دوستام با اینکه همیشه مشغول این کارها هستن، انگار تحریک نمیشن و یک جور دیگه هستن کلاً.

خوب ببینید این بر می گرده به سال هایی که شما پورن نگاه می کردید و خودارضایی می کردید، اون سیستم روانی خودتون رو چقدر تحت تأثیر قرار داده باشید که اون سیستم از مسیر الهی و صحیح خودش منحرف شده باشه. سیستم ذهنی، جسمی و جنسی انسان وقتی منحرف شد دیگه خیلی فرق می کنه با یک انسان عادی که سیستم جسمی و جنسیش در حالت طبیعی خودش هست. شاید اصلاً یکی اعتیاد به پورنوگرافی نداره و وقتی که میبینه اونقدر رفتارهایی که دست خودش نباشه، از خودش نشون نمیده و چرخه اعتیاد جنسی نداشته باشه.

ولی وقتی یک نفر وارد چرخه اعتیاد جنسی بشه، دیگه خیلی سخته براش که بخواد همینجوری عادی و نرمال به قضیه نگاه کنه. و مثلاً فیلم پورن رو یک لحظه اتفاقی ببینه، رد شده بره و یادش بره. نه اون فرد درگیر میشه. دقیقاً مثل یک ماده سوختنی، مثل پنبه ای که بنزین هم روش ریخته و منتظره یک کبریتی هست که گر بگیره و شروع کنه بیفته توی یک چرخه ای که یک وقت می بینی چهار ساعت، پنج ساعت پورن می بینه، خودارضایی می کنه و داره بیشتر و بیشتر به خودش ضربه می زنه. پس این خیلی مهمه که این رو در نظر داشته باشیم.

7 پاسخ
 1. MAHDIYAR
  MAHDIYAR says:

  من خودم شخصی هستم که پورن می‌دیدم ولی تا به حال خودارضایی نکردم…
  میخواستم بدونم چه میزان آسیب به من وارد شده و یا اینکه آیا قابل بهبود یافتن هستم…
  در ضمن بگم که برای ترک گناه کلیپ‌ها ی استاد رائفی پیرامون چگونه گناه نکنیم هم خیلی موثرند…

  • مس به طلا
   مس به طلا says:

   سلام دوست عزیز
   تاثیرو عملکرد این فیلم ها مانند مواد مخدر است احساس لذتی که بار اول می دهد دیگر تکرار نخواهد شد ، بدبین شدن نسبت به زن و کمتر میتوانید با همسر خود ارتباط عاطفی بگیرید ، هدر رفتن غریزه جنسی ‌..
   با تماشای فیلم پورون دوپامین در مغز ترشح پیدا میکند که باعث میشه عصب فعالتر و پیام نیاز جنسی بیشتر را بدهد و در این صورت مغز بین نیاز جنسی واقعی وغیر واقعی کارایی خود را از دست دهد و فرسوده شود در واقع با دیدن پورون نیاز جنسی بالاو مغز نمیتواند پاسخ دهد برای همین فرد دنبال فیلم بیشتر میرود…
   بله با ترک کردن بهبود خواهید یافت
   زمان بر هست اما این امکان وجود دارد
   فایل ۷ قدم ترک خودارضایی را میتونید گوش کنید و بجای خودارضایی پورون را جایگزین کنید.و فایلهای ترک پورنوگرافی را هم در سایت گوش کنید

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید