راه متداول خیانت توسط زنان

در این فایل صوتی در رابطه با یکی از رایجترین راههایی که انسانها ( خصوصا خانمها) ، از طریق آن به خیانت به همسر دچار میشوند، صحبت میکنیم.

هنگامی که بین زن و شوهر مشکلی پیش می آِید، بهترین راه حل، درد دل و صحبت کردن همسران با همدیگر در آرامش کامل، و سعی و تلاش هر دو طرف در حل کردن مشکل است. اگر خود زوجین نتوانند مشکل خود را حل کنند، بهتر است به مشاور ازدواج رجوع کنند و با دریافت راهکارهای تخصصی مشکلات زناشویی را حل کنند.

ولی متاسفانه، در خیلی موارد، خانم یا آقا ( معمولا خانم)، به جای حل مشکل، راحت ترین راه را انتخاب میکند، که پیدا کردن یک گوش شنوا، یک شانه برای گریستن، و فردی به عنوان سنگ صبور میگردد. حال اگر این گوش شنوا و دلسوز، یک مرد دیگر به جز شوهرش باشد، این درد دل کردن ها، به مرور زمان تبدیل به دلبستگی و وابستگی و درگیر شدن احساسات میشود. حتی اگر مرد ثالث، هیچ گونه قصدی برای برقراری رابطه با آن خانم نداشته باشد، باز هم خواه نا خواه این اتفاق خواهد افتاد. احساسات آن مرد هم درگیر میشود و کافی است به این رابطه ی صمیمی، کوچکترین تماس فیزیکی اضافه شود، حتی در حد دست دادن.

این مطلب هم عالیه:  چطور از چنگال خیانت نجات رهایی پیدا کنیم؟

دیر یا زود، رابطه فیزیکی نیز پیشرفت کرده و از دست دادن به گرفتن دست، بوسیدن دست، بوسیدن گونه، بوسیدن چشم های گریان خانم و در نهایت به رابطه جنسی و زنا ختم میشود.

شاید هیچ زنی به قصد خیانت، با مرد دیگری وارد رابطه ی تلفنی یا تلگرامی و … نمیشود ولی شیطان مکار ، رابطه را به سمت خیانت و زنا هدایت خواهد کرد.

بعد از اینکه خیانت اتفاق افتاد، زن شدیدا از خودش متنفر می شود و احساس گناه و غم سر تا سر وجودش را در بر میگیرد. حمل کردن این راز بزرگ برای زن بسیار دردناک است. ولی باز هم شیطان بیکار نمینشیند و چون آن زن یک بار خیانت را تجربه کرده، شیطان با وسوسه های بعدی به سراغش می آید  و او را به سمت خیانت های بعدی سوق میدهد.

شرح کامل این موضوع را در فایل صوتی زیر گوش کنید.

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید