چه کنیم تا با لباسهای چسبان تحریک نشویم؟

به نام خدا
دوستان توی این ویدیو می خواستم یکی از خاطرات و داستانی که چند وقت پیش برام اتفاق افتاد رو براتون بگم و یک نتیجه گیری کلی بکنیم در رابطه با مسائل جنسی که می تونه به خیلی از جوون ها، عزیزان و کاربران ما کمک کنه.

چند وقت توی یک باغی دعوت بودیم، یک مهمونی خانوادگی بود و یک سری از اقوام دور هم که من سالها اونها رو ندیده بودم، اونها هم با ما اومده بودن و توی اینها هم چند تا خانم بودن که یکی دو تا از این خانم ها ظاهرشون بسیار تحریک کننده و خیلی سکسی لباس پوشیده بودن. باز بخواهیم بگیم. لباس های چسبون و… که هر کسی نگاه می کرد، هر مردی نگاه می کرد، قشنگ متوجه میشد و یک لحظه جذبش می شد.

و سریعاً تا این اتفاق افتاد من خوب حالا دیگه مدت هاست که در پرهیز هستم و پیش خودم دعا کردم و سریعاً از خداوند کمک خواستم و دعا کردم. و سریعاً یعنی ابزاری که خیلی بمن کمک کرد، دعا کردن بود. و از خدا خواستم که کمکم کنه و شروع کردم برای خود اون خانم دعا کردن و برای او طلب خیر کردن و گفتم این خانم روح الهی در او دمیده شده و من اصلاً کاری به ظاهرش ندارم. روحش ارزشمنده و انسان پاکی هست. شروع کردم به جملات مثبت گفتن.

ابزار دیگری که اینجا خیلی به درد من خورد، همون پرهیز و کنترل چشم هست که  کامل توی این وبسایت آموزش دادیم در رابطه با چشم چرانی. وقتی که چشم رو کنترل می کنی یعنی به نفست داری میگی: این خوراکی که تو دنبالش هستی، من به تو نمیدم دنبال بقیه اش دیگه نگرد. یه چیزی دیدید، تموم شد و رفت.

این مطلب هم عالیه:  ساده زیستن

وقتی که به نفس خوراک میدی و همینجور دنبالش میری، بیشتر و بیشتر و بیشتر نگاه می کنی، نفس گرسنه و گرسنه تر میشه. دقیقاً همون مثالی که میگن: تشنگی رو با آب شور بخوای برطرف کنی، هی آب می خوری و نفس بیشتر و بقیه اش رو می خواد. به یک نفر راضی نیست و بعدی رو می خواد. همینطور انسان وارد چرخه شهوترانی میشه و بسیار حال انسان رو بد می کنه.

بر عکس وقتی من اونجا از خدا کمک خواستم و خدا کمکم کرد، پرهیز کردم و چشممو کنترل کردم، اینقدر حال خوبی بهم دست داد، اینقدر آرامش بهم دست داد که حتی رفتم بیرون از اون باغ قدم زدم توی این درخت ها اصلاً یک حس بسیار عالی بود، یک حس بی نظیری بود. خدا رو شکر کردم و بعدش که یکساعت بعد وقت نماز بود، یک نماز دلچسب خوندم.

در صورتی که می تونستم این کار رو نکنم. لطف خداوند شامل حال من شد. پس همه کسانی که این ویدیو رو میبینن، جوونها و مخصوصاً پسرها؛ کاری ما نداریم. توی جامعه بالاخره دیده میشه صحنه هایی که تحریک کننده هست. ما اگه روی خودمون کار کنیم و فیلترها رو در درون خودمون در چشم خودمون در روح خودمون قرار بدیم، دیگه هر جای دنیا که بخوایم بریم، کنار ساحل لس آنجلس هم که بریم، می تونیم باز اون معنویت و پاکی رو حفظ کنیم و از گوهر درون روحمون محافظت کنیم.

پیامی بود که دوست داشتم توی این ویدیو بدم به شما عزیزان و امیدوارم که براتون مفید باشه.

3 پاسخ
 1. 48015421
  48015421 says:

  به نام خدا
  خسته نباشید میگیم به مدیر کانال مس به طلا من میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر این همه اطلاعاتی که راجب خودارضایی ومضراتش در اختیار گزاشتین خدارو شکر میکنم که یه همچین کانالی رو پیدا کردم وعضوش هستم من ۲۳سالمه از ۱۴سالگی تا قبل از ورود به این کانال این عمل زشت رو انجام میدادم وواقعا به مرز جنون رسیده بودم وحتی به خودکشی هم فکر کردم

  • جواد زارع
   جواد زارع says:

   سلام دوست عزیز

   مطمئن باش با توکل به خداوند و استفاده از آموزشهای ما، میتونی موفق بشی و ترک کنی . با قدرت پیش برو و اطلاعات این صفحه رو کامل مطالعه کن.
   تمامی آموزشها رو عملا انجام بده .
   مطالب و فایلهای صوتی تصویری این صفحه رو دائما و مرتبا گوش کن .. هر روز و هر روز تا حداقل ۶ ماه .
   به لطف خدا موفق میشی

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید