تبدیل نیروی جنسی به ثروت – قسمت ۲۳ – چگونگی تبدیل میل جنسی به پول و ثروت

توی این مقاله در رابطه با استحاله و تبدیل میل جنسی به ثروت و اینکه چطور میل جنسی می تونه به ثروت تبدیل بشه، صحبت می کنیم. چونکه سؤال پرسیده می شه: خوب چه ربطی داره؟ میل جنسی کجا؟ ثروت کجا؟ داستان چیه؟
ببینید در دوره آموزشی تبدیل میل جنسی به ثروت، ما آموزش دادیم فردی که میل جنسی رو توی وجود خودش ذخیره کنه، خصوصاً آقایون در رابطه جنسی اسپرم از دست ندن، گفتیم: اسپرم توی بدن ذخیره می شه و از طریق پروستات و بقیه غدد داخلی جذب می شه و میآد سلول های مغز و بقیه اندام های داخلی بدن رو احیاء می کنه. خوب این یکی از فواید استحاله و تبدیل میل جنسی هست.
۱٫ در کل وقتی که فردی روی شهوت و استفاده و خرج کردن میل جنسی خودش تسلط و قدرت پیدا می کنه، مخصوصاً مردها؛ باعث می شه که اولین چیزی که توی اون مرد ایجاد بشه، یک اعتماد به نفس و عزت نفس بسیار بزرگی شکل بگیره. خوب؛ فردی که می خواد بره دنبال پول به چی نیاز داره؟ به عزت نفس نیاز داره. پس فردی که افسار میل جنسی توی وجودش توی دست خودشه و روی اون امر مسلط هست، مطمئناً توی کار و بیزینس و تجارت و هر کار دیگه ای که بخواد انجام بده، به شکل مسلط و با اقتدار نفس رفتار می کنه.
۲٫ فردی که میل جنسی توی وجودش ذخیره شده و همونطور که گفتیم اسپرم توی وجودش تخلیه نشده و باتری وجودیش تخلیه نشده، باعث می شه که کاریزما توی اون فرد وجود بیاد. چرا؟ چونکه اون فرد دیگه آدم چشم چرانی نیست. آدمی نیست که دنبال راه هایی بگرده که هر چه بیشتر شهوترانی کنه. همون عزت نفس باعث می شه که اون دوست داشتن خودش به بیرون بروز پیدا کنه و مردم متوجه می شن که اون فرد دارای کاریزما هست. مردم متوجه می شن که این فرد با خودش راحته. درونیات این فرد پاکه. این و مردم می فهمن. حتی اگه اون فرد یک کلمه هم حرف نزنه، کاریزماتیک می شه. باعث می شه که جنس مخالف به اون فرد (چه خانم و چه آقا) جذب بشه. حالا توی یک قرار کاری در نظر بگیرید؛ فرد می خواد یک قراردادی ببنده، یک پیشنهاد شغلی داره، محصولی رو که داره ارائه بده؛ کاریزماتیک بودن فرد نقش بسیار مهمی در این ایفاء می کنه که توی اون قرار مالی یا قرارداد تجاری موفق بشه. نوع دست دادن فرد فرق می کنه. سفت دست می ده. اون کاریزماتیک بودن، یک هاله ای از جذابیت اطراف فرد تشکیل می ده، که باعث می شه افراد بیشتری به او جذب بشن.
۳٫ شهامت فرد برای اینکه بخواد دنبال ونچرهای جدید یا کارهای جدید و ایده های خلاقانه جدید بره، بسیار بیشتر می شه. چرا؟ چون اگر کسی تونست در درون خودش با این غول شهوت گلاویز بشه و اون رو زمین بزنه و سوار بر اون بشه، دیگه اون وقت توی هر راه دیگری می تونه موفق بشه. من تقریباً یک ماه و نیم پیش در تهران یک کاری داشتم که حالت کارمندی و از صبح تا عصری بود، درآمدش هم خوب بود و راضی بودم. ولی به خاطر علاقه ای که به رسالت خودم در مس به طلا داشتم، اون کار رو رها کردم. و بسیار بسیار راضی هستم و هیچ ترسی ندارم. حالا می خوام یک نمونه از خودم بگم، دلیل اینکه این موضوع رو میگم: الان یک و ماه نیمی که گذشته تمرکزم بیشتر روی کارهای مس به طلا بوده، سایتم رو بهبود دادم، سایت مس به طلا رو با همکاری دوستان عزیزم داریم روش کار می کنیم، ویدیوها رو داریم آماده می کنیم. توی طبیعت چقدر تونستم به خودم برسم و آرزوی دیرینه خودم رو اجرا کنم؛ اینکه برم توی طبیعت ویدیو ضبط کنم، با خدای خودم راز و نیاز کنم و اون حس خوبی رو که از طبیعت می گیرم رو به همراه آموزش های مس به طلا بتونم به کاربرهام ارائه بدم. این آرزوی من بوده و بدون هیج ترسی این کار رو انجام دادم. هیچ تضمینی وجود نداره که آینده من چه شکلی می شه؛
ولی فردی که استحاله و تبدیل میل جنسی رو انجام می ده، دنبال تضمین نمی گرده؛ می ره و کارش رو انجام می ده. بدون اینکه بترسه که حالا چه اتفاقی می افته؟ اگه تضمین وجود داشته باشه، دیگه کارآفرینی وجود نداشت؛ یعنی دیگه بستری برای بروز دادن شهامت وجود نداشت. مثلاً می گفتن: شما می خوای این کار رو انجام بدی، به شما تضمین می دیم که مثلاً بعد از یکسال به این مقدار درآمد می رسی وقتی کارمندی نباشه. دیگه همه می رفتن کارآفرین می شدن؛ کسانی کارآفرین می شن که اون آینده تاریکی که معلوم نیست چه اتفاقی توش می خواد بیفته، با شهامت می رن تو دلش، هر طوری که می خواد بشه! اینکار رو من بارها و بارها توی زندگیم انجام دادم. و در سال ۲۰۰۸ که مالزی رفتم، به همین شکل کار رسمی دولتی ایران رو ول کردم و رفتم. بعد از هشت سال برگشتم و پارسال اومدم ایران و یکسال توی تهران کار می کردم و دوباره یک ماه پیش رها کردم و دنبال رسالت خودم رفتم. و همه این ها رو پیش خودم یک مسیر رشد و صعودی در نظر می گیرم و خیلی هم راضی هستم.
پس این نیست که استحاله میل جنسی به این معنا باشه که: رابطه جنسی تبدیل به پول می شه! نه. مباحث بسیار عمیقی پشتش نهفته هست که توی دوره آموزشی تبدیل میل جنسی به ثروت، کامل این ها رو آموزش دادیم و همونطور که قبلاً هم قول داده بودیم، چند جلسه تکمیلی بیشتر در این رابطه به این دوره به زودی زود اضافه خواهم کرد. مطالبش آماده هست و سعی می کنم انشاالله توی همین ماه رمضان پر کنم و به دوره اضافه کنم. اینکه در رابطه با ثروت و همین چیزهایی که گفتیم، شهامت، ثروت و کارآفرینی بیشتر صحبت می کنیم. در رابطه با تغذیه و دررابطه با تکنیک های جنسی که برای تعادل برقرار کردن بین قدرت نیروی یین (زنانگی) و نیروی یانگ (مردانگی) که چطور در رابطه جنسی زن و مرد این ها رو خیلی خوب بالانس کنن که مرد بدون از دادن اسپرم بتونه روی خودش کنترل پیدا کنه و همسر خودش رو حتی بارها بتونه به ارگاسم برسونه، ولی خودش هیچ اسپرمی رو از دست نده. این چیزی بوده که آموزش داده شده و پنج هزار سال قدمت داره و ما یک سری از تکنیک هاشو که ضروری هست، به دوره اضافه خواهیم کرد.
 تبدیل میل جنسی به ثروت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید