کسب ثروت از صفر

دراین ویدیو در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم که بعضی ها میگن: من هیچ پولی ندارم توی زندگیم و دست خالی هستم، چطور می تونم ثروتمند بشم.  کاربرهایی از من این سؤال رو پرسیده بودن.

ببینید دوستان اینطور نیست که ما به شرایط الانمون بخوایم نگاه کنیم و بگیم ثروتمند بشیم. نه! موضوعی که هست همین الان هر کسی که توی هر شرایطی وجود داره، بهترین نقطه برای شروع همین الان و همین شرایط فعلی هستش. شما همیشه باید اینو در نظر داشته باشید که هیچ کسی از جای خیلی بالایی شروع نکرده که پولدار بشه.

همه ثروتمندای دنیا اکثراً کسانی بودن که از صفر شروع کردن. پس شما همین الان هر جایی هستید، بهترین جایی هستش که بخواید از اونجا شروع کنید. و همین الان هم کی میگه من هیچی در دسترس ندارم؟ استعدادی که خداوند به ما داده هست، خداوند هست، نیروهای نهفته ای که در درون ما هست، همه اینها همین ثروت هایی هست که ما همین الان داریم.

اونقدر راهکار خوب هست برای ثروتمند شدن… فقط شما هر جایی که هستید باید شروع کنید و موارد ثروتمند شدن رو که ما چندین جلسه در دوره استحاله نیروی جنسی در رابطه باهاش صحبت کردیم، اینها رو کار کنید. باورها، تمرین ها… و راضی باشید که در هر مسیر از پیشرفت قرار دارید. به همون جایی که هستید راضی باشید.

این مطلب هم عالیه:  آیا گارانتی بازگشت وجه دوره تبدیل میل جنسی، حقیقی است؟

در رابطه با شکرگزاری هم صحبت کردیم. شکرگزاری باید خیلی حرفه ای انجام بشه. از همه چیز شکرگزاری کنیم و کم کم مثل یک گلوله برفی که همیشه مثال می زنم، کوچولو هستش و شروع می کنه از تپه پایین اومدن و همینطور ثروت جذب میشه، بزرگ و بزرگتر می شه و به یک جایی می رسه که دیگه اونقدر راحت پول به دست میاری که آدم خودش خیلی تعجب می کنه وقتی که بر می گرده به اون زمان!

ولی باید روی باورها، ذهن و همه مسائلی که در این رابطه هست، کار کنه.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید