داستان سفر من از عالم بی خدایی تا خدا

در این ویدیو ، داستان سفر خودم از عالم بی خدایی تا ایمان به خدا را بیان می کنم. داستان اینکه چطور در تاریک ترین نقطه زندگی، جایی که هیچ یار و یاوری برای انسان باقی نمی ماند، تنها کسی که با عشق و بی منت دست انسان را می گیرد خداوند مهربان است . آن دوست با معرفتی که حتی در تمام سالهایی که به او پشت کرده بودم، مراقب من بود و صبورانه منتظر بازگشت من به سمت خودش بود. در نهایت هنگامی که دور از وطن، تک و تنها، در نیمه شب بین دوراهی خلاص کردن خود از زندگی، و درخواست کمک کردن از خدواند گیر کرده بودم ، او بود که لطف کرده و مجوزماندن و به سمت او بازگشتن را برای من صادر کرد و دست مرا گرفت.

و این داستان همه ماست. آنجا که در مشکلات، نا امیدی، افسردگی و تاریک ترین دوران زندگی خود هستیم و هیچ کس درد ما را نمی فهمد، تنها خداوند قادر و مهربان است که ما را در آغوش می کشد.

امیدوارم مطالب این آموزش برایتان مفید باشد و اگر این فایل پیام مفیدی از جانب خداوند برای شما داشت، لطفا آن را برای عزیزان، دوستان و آشنایان خود نیز ارسال کنید.

 

این ویدیو را از آپارات دانلود کنید.

6 پاسخ
 1. اکبر پازکی
  اکبر پازکی says:

  سلام خسته نباشید من بسته استحاله شمارا خریداری وگوش دادم در مجموع به نظر می اید خوب باشد ولی ای کاش برای گروههای مختلف جداگانه تهیه میشد چراکه فرق هست بین کسی که اصلا خود ارضایی نکرده وکسی که این کارو کرده ونیز بین کسی که رابطه نامشروع نداشته با کسی که عادتشه .وبرای کسانی که رابطه سالم داشته ویا اصلا رابطه نداشته ولی تحت فشار غریزه جنسی هستند که کنترل نیاز دارندبهتر بود اینقدر بی پرده وباز تشریح نمی شد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   سلام
   ممنون از نظر شما
   نکته ای که خیلی مهم هست اینه که بسته استحاله نیروی جنسی،‌برای ترک خود ارضایی و دیگر مصادیق اعتیاد جنسی تهیه نشده است . و در این دوره ،‌فرض بر این است که فرد با استفاده از آموشهای رایگان ما در حوزه ترک خودارضایی، ترک پورن، ترک چشم چرانی،‌ ترک رابطه های افراطی و … ، وابستگیهای مخرب خود را کنترل کرده است.

   توضیحات بیشتر را میتوانید در فایل صوتی “ترک اعتیاد قبل از استحاله” گوش کنید.

   هر چند دوره استحاله نیروی جنسی هم به طور غیر مستقیم بر ترک این اعتیاد ها هم اثر مثبتی دارد (به خاطر تغییر نگرش نسبت به این میل عظیم) .

   با تشکر از شما

   پاسخ دادن

پاسخ دهید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *