-our-behaviour-vibtation

ارتعاش رفتار ما

در این فایل صوتی در رابطه با ارتعاش و اثر رفتار ما بر دیگران، بر جامعه و بر کائنات صحبت میکنیم.

حتی کوچکترین رفتار ما نیز اثر خود را بر کائنات، جهان هستی و زندگی دیگران میگذارد. مبحث بسیار مهمی که هست این است که رفتاری که ما از خودمان ساطع میکنیم، چه بخواهیم و چه نخواهیم، بر روی زندگی دیگران اثر میگذارد. اینطور نیست که هر کس رفتارش فقط مربوط به خودش باشد. بلکه ارتعاشی که از افکار و رفتار ما ساطع میشود، اثرات زیادی را بر روی دیگران خواهد گذاشت.

به عنوان مثال، داستان سانحه ای که امروز برایم اتفاق افتاد و باعث آسیب دیدن پایم شد، بر اساس همین واقعیت است . ادامه داستان را در این فایل صوتی گوش کنید.

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

3 پاسخ
  • مس به طلا
   مس به طلا says:

   سلام و ممنون از پیامتون

   فکر نمیکنم قضاوتی انجام شده باشد. ما مثال زدیم که رفتار هر فردی میتونه روی محیط و انسانهای اطرافش تاثیر بگذاره. مثلا این آقا با داد زدنشون باعث به هم ریختن تمرکز من و اوتن حادثه بود . همون طور که در فایل هم گفتیم،شاید اون آقا شغلش ایجاب میکرده یا عادت به داد زدن داشته است.

 1. John Snow
  John Snow says:

  بسیار عالی فرمودید. کارهایی که انجام میدیم بر اشخاص اطراف مون هم اثر میذارن. مثلا بداخلاقی باعث میشه انرژی منفی ازمون ساطع شه و روی دیگران هم اثر منفی بزاره. برعکس اگر خوش اخلاق باشیم هم روی اطراف مون اثر مثبت میزاره و این امریه که خودمون هم بارها شاهدش بودیم در زندگی مون اما بهش بی توجهی کردیم

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید