se-x-ual-energy-transmutation-mesitation-2

هفت قدم ترک خود ارضایی

مقدمه

امروز که دارم این فایل را آماده می‌کنم، دقیقاً دو روز است که از افتتاح کانال تلگرامی مس به طلا میگذره و کاربران زیادی به کانال ما ملحق شدند و نظرات و ایده‌های خیلی زیادی رو توی قسمت پشتیبانی برای ما فرستادند. و توی این دو روز خیلی برام باورنکردنی بود که پیام‌های خیلی زیادی رو از افرادی داشتیم که مشکل خود ارضایی داشتند. از جوان ۲۳ ، ۲۴ ساله بگیر تا خانمی که پیام گذاشته بود و گفته بود که شوهرم مبتلابه این مشکل خود ارضایی هست. بنابراین من هم همین امروز تصمیم گرفتم که این فایل رو تولید کنم و توی کانال بگذارم که جواب همه این عزیزان به‌نوعی داده‌شده باشه و من به‌عنوان یک درمان خیلی سریع این فایل رو منتشر کنم. مطمئنم که خیلی‌ها با خود ارضایی مشکل‌دارند و امیدوارم که بتونم توی این فایل صوتی، یک سری اطلاعات مفیدی رو بهشون بدم و اونها هم بتونن خود ارضایی رو کنار بگذارند.

خود ارضایی یک غول یا اژدهایی هست که اگر کسی دچارش شد، واقعا نجات پیدا کردن از دام این هیولا خیلی سخته.  کسانی که درگیر خود ارضایی هستند خودشون خوب میدونن که وقتی‌که وسوسه خود ارضایی میاد  م هجوم پیدا میکنه و مغز و روح و جسم طرف رو در خودش میگیره، دیگه هیچ‌چیزی کارساز نیست. یعنی هیچ‌گونه نیروی منطقی، هیچ‌گونه اراده‌ای نمیتونه جلوی این وسوسه رو بگیره و اون فرد ناخودآگاه، دست به خود ارضایی میزنه.

وقتی‌که خود ارضایی اتفاق میافته توی مغز انسان ماده‌ای به اسم دوپامین ترشح میشه که این دوپامین در حالت عادی،  توسط خندیدن یا توسط فعالیت‌هایی که شادی‌بخش هستند همیشه در مغز ترشح میشه. ولی وقتی‌که خود ارضایی انجام میشه، مخصوصاً وقتی‌که این عمل با دیدن فیلم‌های پورنو گرافی انجام میشه، اثری که میذاره اینه که دوپامین خیلی بیشتر از حد مجازش ترشح میشه و مغز و بدن انسان، به این مقدار زیاد دوپامین عادت میکنه. بعدازاینکه خود ارضایی تمام شد، سریعاً دوپامین فروکش میکنه و احساس افسردگی، خودکم‌بینی و حقارت نفس سراغ انسان میاد؛ و حال اون فرد بده تا اینکه موعد بعدی خود ارضایی فرا برسه.

و این چرخه به این شکل هست که فرد مبتلا، خود ارضایی میکنه ، حالش بد میشه ، برای اینکه حالش خوب بشه مجبور میشه خود ارضایی کنه و این چرخه ادامه پیدا میکنه تا جایی که خود ارضایی تموم چیزهای مثبت زندگی انسان رو در خودش میبلعه. چیزهایی از قبیل عزت‌نفس، سلامت جسم و روح، اعتبار، ایمان و اعتقاد انسان به خداوند و به هرگونه معنویتی را از انسان میدزده. فقط این نیست که من با بدن خودم بازی کردم و خود ارضایی کردم، این‌جور نیست دوستان؛ خود ارضایی یکی از ابزارهای بسیار قوی هست که شیطان و نیروهای منفی که در کائنات هستند ازش استفاده می‌کنند و  انسان رو که اشرف مخلوقات هست به بند اسارت خودشون می‌کشند. دیگه اون وقت کسی که دچار خود ارضایی شد دیگه اصلا مهم نیست که آدم مذهبی هست یا آدم مذهبی نیست. وقتی‌که خود ارضایی بر روح و جسم یک فرد غالب شد، دیگه خیلی سخت میتونه نجات پیدا کنه.

هفت قدم ضروری در ترک خود ارضایی

مقدمه را کوتاه میکنیم و میریم سراغ راههای ترک خود ارضایی. قبل از اینکه ادامه بدم این رو باید بگم که:

دوستان، در این جهان هستی، هیچ چیز رایگان به دست نمی آید.
شما دوست عزیزی هم که دچار خود ارضایی هستید، باید خدمتتون عرض کنم که اگر می‌خواهید از چنگال این گرگ یا اژدهای خود ارضایی نجات پیدا کنید، باید بهای اون رو بپردازید. بهاش چیه؟ بهاش این چیزهایی هست که من الان توی این فایل صوتی براتون میگم. کارهایی که ازتون میخوام که انجام بدید را باید با تمام وجود انجام بدید، تا از خود ارضایی نجات پیدا کنید و امیدوارم که این فایل صوتی و این آموزش رو جدی بگیرید چون، من باور دارم که مبحث خود ارضایی، این نیست که من اگر شد خود ارضایی رو کنار می‌گذارم و اگر هم نشد که به زندگیم ادامه میدم. اصلاً این طور نیست دوستان. خود ارضایی به نظر من بحث مرگ وزندگی است. چرا؟ چون مرگ فقط این نیست که ما بمیریم و خاکمون کنند توی قبرستان! هر چی خود ارضایی بیشتر رشد کنه در ذهن و جسم ما انسان‌ها، ما رو تبدیل به آدم‌های مرده‌ای میکنه که فقط مُرده متحرک هستیم و از درس و پیشرفت و حال خوب عقب میمونیم و از خداوند دور میشیم. پس واقعا به نظر من مسئله مرگ و زندگیه.

دیگه اینجا انتخاب با خود شماست که آیا میخواهید بهایی که برای ترک خود ارضایی لازم هست پرداخت کنید یا نه؟ آیا میخواهید با تمام وجودتون قدم بردارید و از این عادت بد و مخرب نجات پیدا کنید یا نه؟ و امیدوارم که شما دنبال به دست آوردن چیزهای مفت و رایگان در این جهان نباشید و بهای نجات پیدا کردن از خود ارضایی رو بپردازید. بهاش هم پول نیست نگران نباشید. بهاش این هست که اون اراده و چیزهایی که خدمتتون میگم رو داشته باشید و در رابطه با ترک خود ارضایی اقدام کنید.

قدم صفر

قدم صفر یا اولین کاری که از شما میخوام انجام بدید اینه که خود ارضایی رو مثل یک گرگ وحشی و گرسنه در وجود خودتون تصورش کنید. تصور کنید که این گرگ وحشی و گرسنه، در وجود شما نشسته و دائما از شما درخواست غذا و تغذیه میکنه و تغذیه اش رو هم در همین مقاله بهتون میگم که چی هستش که از طریق چشم و ذهن انسان تغذیه میشه. و هر چی بهش غذا میدید، قوی تر و وحشی تر میشه و بیشتر به شما آسیب و خسارت میزنه.

قدم اول

شاید براتون عجیب باشه ولی قدم اول در ترک خود ارضایی اینه که ما به این باور برسیم:

اگر بخواهیم روی اراده خودمون حساب کنیم و نیروی اراده خودمون رو در دست بگیریم و بخواهیم از شر خود ارضایی نجات پیدا کنیم، سخت در اشتباهیم.

چون هر کسی اراده شخصی خودش اینقدر قوی نیست که بتونه از پس این گرگ وحشی و این اژدهای پلید خود ارضایی نجات پیدا کنه. دیگه بحث اراده نیست. وقتی که خود ارضایی اون روح و جسم انسان رو در خودش بلعید دیگه با اراده ترین انسانهای دنیا هم در برابر اراده اون گرگ وحشی، هیچ اراده ای از خودشون نخواهند داشت. نمیخوام بگم ما یا شمایی که خود ارضایی میکنید انسانهای ضعیف النفسی هستیم، به هیچ عنوان. بحث قدرت اراده این هست که خود ارضایی خیلی قویه.اثرات زیادی در ابعاد بسیار مختلف روحی روانی جسمی در حد سلولی توی وجود انسان میگذاره و دیگه اصلا از بحث اراده شخصی خارج میشه و انسان رو در موضع ناتوانی قرار میده. یکی از ابزارهای بسیار قوی ای هست که شیطان ازش استفاده میکنه و هر کسی که دچارش شد، دیگه به قول معروف نسخه اش پیچیده شده. شیطان با خیال راحت میگه من این رو گذاشتم توی این مخمصه و میرم سراغ گمراه کردن دیگران. بنابراین بپذیریم که اراده ما گاها و اکثرا کافی نیست. اینکه ما به خودمون قول بدیم و قسم بخوریم که از فردا دیگه این کار رو نمیکنم، این اتفاق نخواهد افتاد.

پس اگر اراده ما کافی نیست، پس چی باعث میشه که ما خود ارضایی رو متوقف کنیم؟ یکی از دوستان و کاربرانی که برای من در تلگرام پیام گذاشته بود، گفته بود که من خیلی آدم موفقی هستم، دوست دارم تلاش کنم ولی انقدر این خود ارضایی دست و پام رو بسته ، که وقتی که موعد خود ارضایی کردن من میرسه، دیگه نه قوه تعقل و ذهن کارسازه نه هیچ چیز دیگه ای. دقیقا مثل یک آدمی که در یک چرخه اتوماتیک افتاده و این کار رو اتوماتیک وار انجام میده. در صورتی که وقتی خود ارضایی میگذره و در حالت عادی هست، شاید اون فرد انسان بسیار موفق، باهوش و جوان پر انرژی باشه ولی وقتی که وقت خود ارضایی میرسه دیگه هیچ چیز نمیتونه جلوش رو بگیره.

حالا که روی اراده خودمون حساب نمی کنیم پس روی چی حساب کنیم؟ اراده خداوند.

همونطوری که خود ارضایی یکی از ابزارهای بسیار قوی شیطان هست، و شیطان این رو به جون ما انسانها میندازه، یه دستی بالاتر از دست شیطان هست و اون دست خداونده. خداوند همه این چیزها رو خیلی عمیق میدونه .
میدونه که شیطان چه ابزاری در اختیارش هست و با چه ابزاری انسانها رو گمراه میکنه. خداوند میاد میگه دست من بالاتر از دست شیطانه. شیطان مخلوق منه و من هستم که به بنده های خودم کمک میکنم. کافیه اون بنده از من بخواد و به خاطر من، دستش رو به طرف من دراز کنه و از من کمک بخواد، اون وقت ببین چطور نجاتش میدم و شیطان رو شرمنده و عصبانی میکنم.

من همیشه سعی میکنم توی آموزشهام زیاد از واژه های مذهبی استفاده نکنم، با اینکه به مذهب خودم با تموم جونم ایمان دارم، ولی خوب میدونم که شاید بعضی ها به برخی دلایلی، نسبت به دین و مذهب زده شده باشند و خوششون نیاد که من کلمات مذهبی به کار ببرم. ولی دیگه شیطان و خداوند رو توی همه ادیان و مکاتب میگن برای همین من اینها رو استفاده میکنم. بنابراین خواهشا اگر که مذهب زده شده اید، زیاد به هم نریزید و این رو به عنوان یک سمبل در نظر بگیرید. شیطان سمبل بدی و خداوند سمبل خوبی هست.

پس قدم اول این هست که ما باور کنیم که اراده ما خیلی قدرتی نداره و فقط اراده خداوند هست که در برابر این شهوت و این خود ارضایی، که خود شیطان هست، میتونه قدرت بیشتری داشته باشه. پس وقتی که ما اراده خودمون رو با اراده خداوند مقایسه کنیم، مطمئنا میبینیم که خداوند اراده قویتری داره و اگر خداوند بخواهد که من رو یا شما رو یا هر کسی که درگیر خود ارضایی هست ، نجات بده، برای خدا مثل آب خوردن میمونه، مثل یک بشکن زدن. برای خداوند هیچ کاری نداره برای او آسان است، برای ما هست که خیلی سخته.

قدم دوم

قدم دوم ترک خودارضایی هم مربوط به قدم اول میشه : چون اراده خداوند میتونه ما را نجات بده، پس قدم دوم این هست که با خداوند آشتی کنیم. خصوصا اینجا روی صحبتم با عزیزان و دوستانی هستش که به هر دلیلی خدا زده و دین و مذهب زده شده اند. به خاطر مشکلاتی که توی کشور بوده، به هر دلیلی شاید بعضی ها مذهب زده و خدا زده شده باشند. دوستان من خودم هم قبلا مثل شما بودم، از خداوند بدم میومد، خدا زده شده بودم، بی خدا شده بودم، ولی خیلی پایین و بالا توی زندگیم کشیدم، سختی کشیدم، انقدر گشتم و گشتم و هر راهی که شما فکرش رو هم بکنید من رفته ام، در نهایت به اینجا رسیدم؛ که فقط و فقط خداوند هست که مأمن آرامش انسانه و بعد از اینکه ما حسابی گشتیم، پایین و بالا‏ها و دربه دری‏ها رو کشیدیم، مدرنیسم، بی خدایی، آتئیسم، اگناستیک و … رو امتحان کردیم، من خودم رو مثال می‏زنم: وقتی ته این‏ها رو درآوردم، به این نتیجه رسیدم که فقط و فقط خداوند… اگر خداوند دستش رو روی شانه من بگذاره، دیگه به مقصد و به خونه خودم رسیدم.

برای همین، عزیزان هر کسی باید مسیر خودش رو طی کنه و از من حقیر این رو بپذیرید: اگر با خدای خود دوست بشید و وارد رفاقت و عشق و عاشقی با خدای خود بشید، این خدای بزرگ اینقدر با معرفت هست که نه تنها خود ارضایی و مشکلاتی مانند این رو برطرف می‏کنه، بلکه برکت‏های بسیار زیادی رو به شما عطا می‏کنه. این رو مطمئن باشید دوستان. بدون قضاوت، بدون کینه، بدون دین‏ زدگی و خدا زدگی به خداوند این فرصت رو بدهید که وارد زندگی شما بشه.

در مورد خود ارضایی دوستان، چاره‏ ای جز این نداریم که با خدا آشتی کنیم. اگر با خداوند آشتی نکنیم و روی اراده خودمون حساب کنیم، در این صورت جنگ اراده ما با اراده شیطان پیش می‏آد. و آیا فکر می‏کنید انسانی هست که بتونه از پس اراده شیطان بر بیاد؟ شیطان چندین هزار سال به درگاه خداوند سجده کرده بود و به خداوند بسیار نزدیک بود (در ابتدا شیطان از جنیان بود ولی به خاطر عبادات زیاد، به او مقام فرشته داده شد). اما در یک جا سرکشی کرد و به خداوند گفت: که من به آدم سجده نمی‏کنم و در اصل به خداوند غیر مستقیم گفت: که من از تو بیشتر می‏فهمم و بخاطر این کارش از درگاه خداوند رانده شد.

بنابراین اطلاعات و دانش شیطان نسبت به ما انسان‏ها خیلی بیشتره، همه چیز رو میدونه… ولی در نهایت شیطان زیر دست خداوند است. خداوند اگر اراده‏ کنه، به ثانیه‏ ای شیطان نیست و نابود می‏شه. بنابراین اگر ما با خدا آشتی نکنیم، مجبوریم با اراده شخصی خودمون با شیطان شروع به مبارزه کنیم که ۹/۹۹% نتیجه اون با شکست مواجه می‏شه… و همینه که به خودمون قول می‏دیم که دیگه از فردا خودارضایی نمی‏کنم و دو روز بعد می‏بینی که خودارضایی کردی. قسم می‏خوری، روی قرآن می‏نویسی، به خودت می‏گی که اگه خودارضایی کردم سرم رو به دیوار می‏کوبم. سرت رو هم به دیوار می‏کوبی ولی باز هم خودارضایی رو خواهی کرد… وقتی که وقتش می‏رسه توی اون تنهایی شب، وقتی که می‏بینی ناخودآگاه پای کامپیوتر رفتی و اون سایت‏ها باز شد… بدون اینکه تو اصلا اراده ‏ای از خودت داشته باشی؛ اونجاست که افسار ما دست شیطانه و شیطان داره ما رو به این سمت هدایت می‏کنه: برو تو این سایت… برو اونجا رو چک کن… برو اون فیلم رو ببین…

بنابراین قدم اول و دوم با هم مرتبط بودند؛

 قدم اول: اراده خود ما کافی نیست و اراده خداوند فقط می‏تونه ما رو در برابر شهوت و خودارضایی نجات بده.

قدم دوم: با خدای خود آشتی کنیم.

نمی‏دونم چطور می‏خواهید با خدای خودتون آشتی کنید؛ راهش رو خودتون می‏دونید. اصلا کار سختی نیست. وضویی بگیرید، مدیتیشنی انجام بدید. هر جور که خودتون می‏دونید با خدا آشتی کنید… راهی بجز این ما نداریم، مجبوریم با خدا آشتی کنیم.

قدم سوم

دوستان کلیه عوامل تحریک‏ کننده‏ ای که غذای همون گرگ وحشی درون ماست رو همین امشب از زندگی‏تون حذف کنید. هرچی فیلم روی کامپیوترتون ذخیره کردید، فیلم‏های پورن، عکس‏های سکسی… همه رو Delete Shift  کنید. حتی Delete عادی هم نه…( که بره توی قسمت  Recycle Bin که بعداً به اون دسترسی داشته باشید و بتونید Restore کنید). فقط Delete Shift !! رو گوشیتون هر چی فیلم و عکس دارید پاک کنید. چرا؟ چون‏که تمام این فیلم‏ها و عکس‏ها از طریق دریچه چشم شما وارد میشن و خوراک مناسبی برای گرگ وحشی درون شما می‏شن که در نتیجه این گرگ وحشی‏تر می‏شه و می‏گه بازم می‏خوام… بیشتر می‏خوام… بیشتر بمن بده… مثل این می‏مونه که شما یک حیوان وحشی رو توی خونه خودتون نگهداری کنید و هر روز بهترین غذاها رو بهش بدید؛ وقتی حسابی تغذیه شد بپره به جون خودتون و شما رو تکه و پاره کنه. بعد بره یک گوشه بخوابه و دوباره وعدی بعدی از شما غذا بخواد و شما دوباره بهش غذا بدید و دوباره شما رو تکه و پاره کنه. این کاری هست که ما داریم با دیدن فیلم‏های پورن، سکسی و مستهجن با خودمون انجام می‏دیم.

پس کلیه عوامل حذف؛ فیلم، عکس، مجله و حتی ماهواره!

ماهواره رو کنار بگذارید دوستان عزیز؛ شاید پیش خودتون بگید این دیگه کیه؟ اومده میگه ماهواره نبینید! با اینهمه سختی دیش تهیه کردیم ماهواره گذاشتیم… کشور آزاد شده… دیگه الان زیاد گیر نمیدن و… اما دوستان اینها رو کنار بگذارید؛ اگر می‏خواهید از این غول و اژدهای خودارضایی نجات پیدا کنید، همین حالا ماهواره رو خاموش کنید. حتماً لازم نیست مثل گذشته کسی بیاد دیش شما رو پایین بندازه… خودتون خاموشش کنید و بدونید که در غیر این صورت دارید اون گرگ وحشی رو تغذیه می‏کنید. انتخاب با خود شماست؛ به‏ خدا قسم من از جایی هم چیزی نمی‏گیرم که برای موضوع خاصی ترویج انجام بدم. نه به خدا… خود من درد این چیزها رو کشیدم و می‏دونم نگاه کردن به این شبکه‏ های ماهواره‏ ای و تمام این برنامه‏ ها و اکثر اونها جوری طراحی شدند که ما رو اسیر کنند. ذهن، جسم و روح مارو به اسارت در بیارند.

بنابراین قدم سوم این بود که عوامل تحریک‏ کننده رو مانند فیلم، عکس، مجله، ماهواره، فیلم‏های هالیوودی و فیلم‏های صحنه‏ دار سکسی رو حذف کنیم.

 حتی یک صحنه ساده بوسیدن که در فیلمهای خارجی فوق‏العاده طبیعی است، برای کسی که دچار خودارضاییه، سم هست دوستان. ببین دوست عزیز؛ اگر می‏خواهی از خودارضایی نجات پیدا کنی بهاش این هست که همه این عوامل رو برای یک مدتی که ذهن و روحت به حالت طبیعی خودش برگرده، از زندگی خودت حذف کنی. در آینده شاید بتونی اینکار رو انجام بدی و فیلم‏های معمولی رو نگاه کنی (فیلم پورن به هیچ عنوان). اما الان وقتش نیست. شما الان باید همه چیز رو حذف کنید. خیلی بی رحمانه با گرگ وجودتون رفتار کنید.

این مطلب هم عالیه:  مقابله با تخیلات جنسی

شاید خنده دار باشه، ولی من توی خونه‏ ام تلویزیون ندارم. حتی تلویزیون ایران! حالا خدا رو شکر تلویزیون ایران صحنه ‏های سکسی رو به نمایش نمی‏گذاره، اما من دیگه به جایی رسیدم اونقدر آرامش دارم که اصلاً نیازی به تلویزیون ندارم. حالا اگر هم خونه کسی برم، سریالی باشه نگاه می‏کنم، اما توی خونه خودم لزومی نمی‏بینم داشته باشم. حتی چند سال پیش یادمه توی مجله موفقیت آقای دکتر حلت مقاله ای بود که توسط یکی از اساتید موفق نگارش شده بود: که برای موفقیت و ثروتمند شدن، قدم اول خاموش کردن تلویزیون است. حالا جدا از موفقیت، برای خوارضایی هم اگر نمی‏تونید تلویزیون ایران رو نگاه نکنید، حداقل ماهواره رو به هیچ عنوان نگاه نکنید؛ چون‏که ماهواره یک رسانه بسیار مسموم هست که گرگ وحشی درون ما رو به شدت تغذیه می‏کنه…

قدم چهارم: ترک چشم چرانی

حالا ما دیدن فیلم و عکس و… همه رو کنار گذاشتیم، بسیار خوب… اما کسی که دچار خودارضایی شده، افکارش هنوز افکاری هست که توسط فیلم‏های پورن تخریب شده… یعنی دیدگاه فرد نسبت به زن و مقام الهی زن خراب و نابود شده. در همه فیلم‏های پورن زن رو به صورت یک موجودی که فقط ابزار هست، نشون می‏دهند. یک ابزاری که مردها که فقط باید ازش استفاده کنند و شهوت خودشون رو خالی کنند. در صورت دیدن این فیلم‏ها دیدگاه شخص نسبت به زن عوض می‏شه و وقتی دیدگاه نسبت به زن عوض شد، وقتی که در جامعه حتی یک زن پوشیده هم از جلوی این چنین شخصی رد بشه، در نهایت به دید یک موجود جنسی و یک ابزار به او نگاه خواهد شد.

بنابراین اگر می‏خواهید خودتون رو درمان کنید و یکی از غذاها رو از این گرگ درون قطع کنید، راهش این هست که توی خیابان به خانم‏ها نگاه نکنید. و جالبه بدونید که خیلی‏ها توی ایران فکر می‏کنند که مردم در خارج آزادی بسیاری دارند و خیلی لذت می‏برند؛ اگر خارج تشریف ببرید می‏بینید که مردم به هیچ عنوان به همدیگه نگاه نمی‏کنند. چه به مرد چه به زن. به عنوان مثال شما اگه در یک کشور خارجی در مترو بشینید، این حقیقت رو به درستی متوجه می‏شید. برای من هم بارها اتفاق افتاده. اوایل که از کشور خارج شده بودم برای من خیلی جالب بود، که مثلاً خانمی که توی مترو نیم م‏ساعت روبروی شما نشسته، حتی یک نگاه هم به چشم شما نمی‏کنه که حتی شما چه کسی هستید، نگاهش مثلاً بالای سر شماست یا از پنجره داره بیرون رو نگاه می‏کنه. مردها هم به هیچ‏ عنوان به مردها نگاه نمی‏کنند و همینطور زن‏ها به زن‏ها نگاه نمی‏کنند. هیچکس به هیچکس نگاه نمی‏کنه.

هر نگاه به دیگران آنقدر تأثیر بدی روی روح انسان می‏گذاره که جدا از بحث چشم‏ چرانی و اینکه زن رو به چشم جنسی نگاه کنی و تصویرسازی انجام بدی که این زن مثلاً چه جوری هست، حتی به مردها هم اگر نگاه کنی (مثلاً من که مرد هستم به مرد دیگه نگاه کنم) و با اون‏ها نگاه چشم در چشم داشته باشید، انرژی‏های درونی اون فرد رو به سمت خودتون می‏کشونید. شما که خبر ندارید فردی که داره به شما نگاه می‏کنه توی چه فاز از انرژی هست؟ آیا الان فرد ور شکسته‏ ای هست؟ یا اینکه آدم بیمار یا سالمی هست؟ انرژی شما با هر نگاه کردن در چشم دیگران، با انرژی اون‏ها درگیر می‏شه… کافیه که امتحان کنید. من خدا رو شکر می‏کنم که بعد از این چند سالی که در خارج از کشور زندگی کردم، الان حتی به مردها هم نگاه نمی‏کنم. یعنی وقتی توی پیاده رو راه می‏رم، آدم‏هایی که از روبروم میان رو هیچ‏وقت دیگه نگاه نمی‏کنم. قبلاً یادمه که نگاه می‏کردم ببینم این کیه اون کیه؟ چه مرد یا زن. اما الان دیگه این کار رو نمی‏کنم. چون خارج رفتم و دیدم که بخدا خارجی‏ها اینقدر هم که ما فکر می‏کنیم بد نیستند… اگر که زن‏هاشون راحت لباس می‏پوشند، ولی هیچکس هم به اون‏ها نگاه نمی‏کنه. اون‏ها فرهنگشون اینه که راحت لباس بپوشند.

بنابراین قدم چهارم این بود که چشم‏ چرانی نکنیم دوستان عزیز.

حالا اگر آقایون می‏خوان به آقایون نگاه کنند بحثش جداست، اما اگر می‏خواهید که روحتون لطیف و لطیف‏تر بشه حتی این‏کار رو هم نکنید. ولی برای بحث خودارضایی به هیچ عنوان به خانم‏ها نگاه نکنید. بعدها… بعد از مدت‏ها که پاک شدید، روحتون از این سمی که شیطان به وجود شما تزریق کرده بود پاک شد، می‏تونید خیلی ملایم به چشم خواهر به خانم‏ها نگاه کنید. ولی برای اوایل کار حتی به چشم خواهر هم نباید به اون‏ها نگاه کنید. اینها بهایی هست که شما باید بپردازید. خیلی سخته… اما چاره‏ ای جز این نیست… اگر می‏خواهید از خودارضایی نجات پیدا کنید، راهش این هست. دیگر خود دانید.

قدم پنجم: ذهن و روحمون رو کنترل کنیم.

حالا که دیدن فیلم پورن و چشم‏چرانی و همه این موارد این چنینی رو ترک کردیم، یکی دیگر از دریچه‏ هایی که گرگ شهوت و خودارضایی از اون تغذیه می‏شه، ذهن ما انسان‏هاست. یعنی حتی طرف رو به تخت هم که ببندند، چشمش هم رو ببندند که نتونه چیزی ببینه، باز اینقدر در ذهنش می‏تونه تصویرهای قبلی رو زنده و تصویرسازی کنه که تحریک بشه و حتی طرف بعضاً توی ذهنش اینقدر تحریک بشه که برون ‏ریزی براش اتفاق بیفته. یعنی ارضای فیزیکی بشه. بنابراین ذهن هم هر وقت که فانتزی و تخیلات جنسی بهش هجوم آورد، چون این شیطان خیلی مکار هست، شما حتی همه این ابزارها رو هم ازش بگیرید، از طریق ذهن وارد می‏شه… خاطره می‏ندازه… درگوش شما صحبت می‏کنه… صداهایی که توی این فیلم‏ها شنیده بودید رو درگوش شما زمزمه می‏کنه… صداها و حرکت‏ها… همه این‏ها رو در ذهن شما مرور می‏کنه.

از هر دری سعی می‏کنه بیاد به این گرگ غذا بده. وقتی که فکرش می‏آد، سریعاً تنها کاری که می‏کنید: خدایا کمکم کن! به محض اینکه اسم خداوند رو بیارید، باور کنید وقتی که اون وسوسه و فکر که به سراغ شما می‏آد، به محض اینکه اسم خداوند رو بیارید، ورق بر می‏گرده… مثل اینکه شیطان اومده با شما بجنگه و شما رفتید بزرگترتون رو آوردید! شنیدید که می‏گن: طرف رفت بزرگترش رو آورد! شما کنار می‏ ایستید و می‏گید: خدایا باهاش روبرو شو. دقیقاً برید بزرگترتون رو بیارید. حالا شاید توی فرهنگ ما این چیز جالبی نباشه که بگن: – هه… رفتی بزرگترتو آوردی! – بله من رفتم بزرگترمو آوردم؛ چون تو شیطانی و من در برابر تو هیچی نیستم و قدرتی ندارم… مگر اینکه اینقدر رابطه‏ ام با خداوند صمیمی و عمیق بشه و از این چیزها نجات پیدا کنم (از خودارضایی و…) که اون وقت بله… دیگه شیطان در برابر شخصیت‏های بزرگ عرفانی هیچ قدرتی نداره. ولی توی این سطحی که ما هستیم، ما خیلی راحت می‏شینیم کنار و می‏گیم بابا بیا! بابای ما کیه؟ خداوند. خدایا بیا و باهاش روبرو شو و باهش بجنگ… با این وسوسه‏ هایی که الان اومده و می‏خواد منو به خودارضایی بکشونه بجنگ و تو از پسش بر می‏آی. تو باهاش بجنگ. من چه کاره‏ ام؟ من کنار می‏شینم و فقط دعا می‏کنم.

بنابراین قدم پنجم که کنترل ذهن بود راهش این بود که وقتی اون فانتزی‏های سکسی سراغ شما می‏اد، فقط اسم خداوند رو بیارید…

به هر زبونی که می‏دونید؛ به عربی، فارسی، اردو، فرانسوی، اسپانیایی: لرد، خدا، عیسی مسیح، الله… هر چی که می‏دونید فقط خدا رو صدا بزنید…

قدم ششم

(قدمی هست که شاید برای شما کمی عجیب به نظر برسه، اما خواهش می‏کنم اگر می‏تونید این‏کار رو انجام بدهید؛ فوق العاده به شما کمک می‏کنه) این هست که یک فردی رو که اون هم به مشکل شما دچار شده، مثل مشکل خودارضایی یا مشکل اعتیاد به پورن، پیدا کنید و این فرد باید به شما اطمینان داشته باشه و شما هم به او اطمینان داشته باشید.

که وقتی وسوسه به سراغ شما میاد، در عین حالی که خداوند رو صدا می‏زنید، سعی کنید به این فرد زنگ بزنید و سریعاً اون فکر رو برای اون شخص بازگو کنید. می‏دونید این‏کار چرا اینقدر قدرتمنده؟ این گرگ درون رو که من توضیح دادم؛ همیشه گرسنه هست و همیشه یک خصومتی با انسان داره این هست که در تاریکی خیلی حالش خوبه… فرض کنید توی اتاقی که شما زندگی می‏کنید، این گرگ در گوشه تاریکی از اتاق هست و از اینکه نور به اون گوشه اتاق بتابه، فوق‏ العاده متنفره! این شهوت و این خودارضایی هم در بخشی از وجود ما قرار داره که دوست داره در تاریکی باشه و وقتی که شما این فکر جنسی و این فانتزی و این فکر تحریک ‏کننده رو به یک فرد دیگری اقرار می‏کنید، مثل این هست که چراغ اتاق رو روشن کردید و نور به اونجا تابیده و اون گرگ اذیت می‏شه، نابود می‏شه و کوچیک و کوچیک‏تر می‏شه…

این‏ها رو به این شکل می‏گم که یک تصوری داشته باشید که بدونید چقدر می‏تونید از این ابزارها استفاده کنید و به خودتون کمک کنید. واقعا اقرار کردن به کسی که شما رو درک می‏کنه خیلی مؤثره. سریعاً زنگ بزن علی… حسن… فلانی… من الان وسوسه شدم… دلم می‏خواد، تمام وجودم می‏گه برو کامپیوتر رو روشن کن، برو تو فلان سایت… من چکار کنم؟ اون فرد با شما صحبت خواهد کرد. با هم خدا رو صدا بزنید. وقتی پشت گوشی اقرارش کردید، ۸۰ درصد از قدرت اون وسوسه کم می‏شه.

شما هم از این تکنیک استفاده کنید دوستان؛ دنبال چند و چون و دنبال اینکه چرا و چطور کار می‏کنه نباشید؛ دنبال چگونگی عملکرد این تکنیک‏ها نباشید. استفاده کنید، لذتش رو ببرید و از شر خودارضایی نجات پیدا کنید و زندگیتون رو ادامه بدید. دنبال این نباشید که این تکنیک چرا کار می‏کنه؟ دلیل علمیش چیه؟ حالا با فرمول علمی بیا بمن ثابت کن چرا من وقتی به یکی زنگ می‏زنم، این اتفاق می‏افته؟ پس خواهشاً دنبال چراییش نباشید. مثل یک بنز آخرین مدل می‏مونه که من به شما می‏گم بشین پشتش و حالشو ببر… دنده اتوماته! بزن رو D درایو و رانندگی کن و برو… دیگه دنبال این نباش که مثلاً چرا موتور این بنز صفر تا صد هست؟ ۴ ثانیه هست؟ چرا؟ چه تکنولوژی در این استفاده شده؟ اول برای من توضیح بده و وقتی خوب درک کردم، بعد من می‏شینم پشت بنز و گازش می‏دم. دنبال این نباش! بشین پشت فرمان و استفاده کن

آقای افلاکی هم توی آموزش‏هاشون در کانالشون می‏گن یه جاهایی باید ما خودمون رو به ساده لوحی بزنیم به اینکه: آقا من باور کردم؛ چکار کنم که نجات پیدا کنم؟ دنبال این نیستم که مدرک علمی این چیه؟ کدام روانشناس چی گفته؟ دنبال این‏ها نباشید. اینها صد سال هست که داره جواب می‏ده… میلیون‏ها نفر از اعتیاد به الکل نجات پیدا کردن… میلیون‏ها نفر از اعتیاد به مواد مخدر نجات پیدا کردن… الان شاید بیشتر از صد انجمن دوازده قدمی در دنیا وجود داره. هر مشکلی که شما فکرش رو بکنید، انجمن دوازده قدمی در رابطه با اون تشکیل شده. تنبلی، پرخوری، حتی فقر و کم درآمدی و همه چیز… پس دوستان این‏ها جواب داده که اینقدر در دنیا رشد کرده.

بنابراین قدم ششم پیدا کردن کسی است که به شما اطمینان داشته باشه.

شاید این ترس سراغ شما بیاد که بگید ای وای اگه من به فلانی اعتماد کنم، اسرارم رو بهش بگم، نره بر علیه خودم سوءاستفاده کنه؟ نه! اینطور نیست! اگر کسی همین مشکل شما رو خودش داشته باشه، دیگه سوءاستفاده ‏ای در کار نیست. و فقط برای پیدا کردن این شخص و این همیار از خدا کمک بخواهیم... و خواهشاً این‏کار رو انجام بدید و دیگه هر کسی رو که خدا سر راه شما قرار داد، همون درسته. به او اطمینان کنید و شک نکنید. برید سراغش و اون رو پیدا کنید و به‏ جای اینکه به عنوان مثال شب می‏خواهید برید داخل رختخواب، وسوسه می‏شید که فیلم پورن نگاه کنید، به اون دوستتون زنگ بزنید. یک مراقبه و یک دعایی با خدای خودتون انجام بدید و بعد بخوابید. اوایلش کمی سخته… این حملات وسوسه… حملات شهوت… حملات اون مغز و سلول‏ها و چیزهایی که در بدن شما نیاز به دوپامین پیدا کرده شما رو اذیت خواهد کرد… اذیت می‏شید، کلافه می‏شید… اصلا از زندگی نا امید می‏شید… خلاصه اینکه دوستان کوتاه نیاید و این کوتاه نیامدن خودش قدم هفتم هست.

قدم هفتم

قدم هفتم،‌کوتاه نیامدن، نا امید نشدن و ادامه دادن است.

اگر شکست خوردید و اگر همه این روش‏ها رو امتحان کردید و باز هم دیدید که خودارضایی کردید، اصلا نگران نباشید. دوباره از صفر شروع کنید. چند بار این‏کار رو تکرار کنید. حداقل ۱۱۰ بار به خودتون اجازه شکست خوردن بدید. ۱۱۰ بار هم اگر شکست بخورید اشکال نداره... حالا چرا گفتم ۱۱۰ بار؟ چون عدد ۱۱۰ عدد خیلی مقدسی هست. چون مطمئنم به ۲۰ بار هم نمی‏کشه. نمی‏تونم عدد مشخصی رو بگم. حالا نیاید بگید برای من ۲۱ بار شد و شما اشتباه گفتید. نه! منظور من از ۱۱۰ بار اینه که اگه ۱۱۰ بار هم شکست خوردید و هر باری هم که شکست می‏خورید، بار دوم وقتی از صفر شروع می‏کنید، اینطور نیست، دیگه مثل قبل نیست. شما یک تجربه به تجربیاتتون اضافه شده. یک مرحله در برابر اون گرگ و اون شیطان قوی‏تر شدید و کمی دانش شما بیشتر شده.

بعد مطمئن باشید به لطف خداوند و به لطف خداوند و باز هم میگم به لطف خداوند به جایی می‏رسید که چندین ماه بدون هیچ‏گونه رابطه جنسی، بدون هیچ‏گونه خودارضایی، بدون اینکه بخواهید توی هیچ فیلمی نگاه کنید، بدون اینکه حتی شریک جنسی داشته باشید می‏تونید خیلی راحت مجرد هم حتی باشید، پاک زندگی کنید و خیلی حال روحانی بسیار عالی رو تجربه کنید. من این رو به شما قول می‏دم. چون الان که خودم مجرد هستم و به لطف خداوند در این فاز هستم و به لطف خداوند از همه این چیزها مبرا هستم و حال روحیم خیلی خوبه و نمی‏دونم زبان واقعاً از توصیف حال خوب من قاصره و من نمی‏تونم با کلمات این رو بیان کنم… “حلوای لن ترانی تا نخوری ندانی!” این جمله رو از صحبت‏های استاد عزیزم آقای دکتر الهی قمشه‏ای نقل می‏کنم که انسان بسیار  عارف و وارسته‏ ای هستند.

دوستان هفت قدم رو گفتم تموم شد . یک موضوعی رو هم در آخر این بحث بگم: که من حقیقتش قصد نداشتم در مورد خودارضایی اینقدر مستقیم صحبت کنم. چون تصمیمی که داشتم این بود که محصول استحاله نیروی جنسی و آموزش‏هایی رو در رابطه با تعالی نیروی جنسی آماده کنم. که چطور ما نیروی جنسی خودمون رو به یک نیروی محرکه سلامت، موفقیت و ثروت تبدیل کنیم. و قدم اول این آموزش‏ها این هست که پورن نبینیم و خودارضایی نکنیم. من نمی‏خواستم اینقدر عمیق این بحث رو باز کنم و فرض من هم بر این بود که دوستان خودشون به هر طریقی می‏تونن از خودارضایی کردن نجات پیدا کنند. ولی در این دو روز که سایت مس به طلا به طور رسمی شروع به کار کرد و با آقای افلاکی شروع به معرفی کانال کردیم، خیلی پیام‏ها دریافت کردم و خیلی پیام‏های زیادی رو از طرف کسانی که با خودارضایی مشکل داشتند، دریافت کردم و اکثرشون از من می‏خواستن که: چکار کنم حالا؟ می‏دونیم که خودارضایی خوب نیست؛ چکار کنیم که دیگه انجامش ندیم… که این خودش می‏تونست آموزشی باشه که بعداً خیلی مدون این آموزش رو بگم. اما خیلی خلاصه این مباحث رو گفتم و کامل‏ترش رو در محصول استحاله نیروی جنسی بازتر می‏کنم و هر کدوم از این هفت قدم رو در آموزش‏هام خیلی بازتر در رابطه با اون‏ها توضیح می‏دم و امیدوارم که مفید باشه و اگر دیدید که مطالب این مقاله مفید بود، این فایل رو برای همه کسانی که فکر می‏کنید با خود ارضایی مشکل دارند، فوروارد کنید. اینطور که من در این دو روز از بازخورد کانالم متوجه شدم، این گرگ پلید شهوت و خودارضایی مثل یک ابر سیاه روی کشور ما نشسته و هیچکس جرأت نداره در رابطه باهاش صحبت کنه و هیچکس صداش در نمیاد. چرا؟ چون یک شرم بسیار بزرگی با این قضیه همراه هست که هیچکس حاضر نیست آبروی خودش رو به خطر بندازه و بیاد در رابطه با این موضوع اینقدر باز صحبت کنه.

خدایا شکرت… دوستان عزیز به خدای بزرگ می‏سپارمتون. خدانگهدار…

برای شنیدن فایل صوتی و دیدن ویدیوی این مقاله، به صفحه ترک خودارضایی مراجعه کنید.

9 پاسخ
 1. mohana
  mohana says:

  استاد تو رو خدا جواب منو بدید.لطفا منو راهنمایی کنید.من بعد از ۱۵سال خودارصایی و دوری از خدا بالاخره تونستم ۴۷روز این کارو نکنم.هیچ وقت انقد طولانی نتونسته بودم این عمل و انجام ندم.زیاد وسوسه نمی شدم داشتم خوب پیش میرفتم.ولی م دو سه روز مونده به پریودم یهو کلا سیستمی بهم ریخت افکار منفی و شهوت انگیز میومد سراغم.یهو میل جنسیم زیاد شد به حدی که نتونستم خودمو کنترل کنم خیلی سعی کردم این کارو انجام ندم ولی نشد.چرا موقع پریودم انقد میل جنسیم بالا میره.راهی هست که بتونم تو این دوران خودمو کنترل کنم.یا میل جنسیم کم شه.خیلی ناراحت و پشیمونم.افسرده شدم که بعد از این همه مدت دوباره رفتم سمتش?

  • مس به طلا
   مس به طلا says:

   سلام
   قبل از قاعدگی تحولات هورمونی زیاددی در بدن شما اتفاق می افته و برای همین هست که میل جنسی احتمال داره که تشدید بشه.
   بهترین کار اینه که سعی کنید همیشه روی تعادل هورمونی خودتون کار کنید تا نه تنها موقع قاعدگی به هم نریزید بلکه در بقیه مواقع هم حس و حال خوب و با نشاطی داشته باشید. در جلسات ۱۷ و ۱۸ دوره استحاله نیروی جنسی، بحث تعادل هورمونی در خانم ها رو کامل آموزش دادیم.
   علاوه بر اون، ۴۷ روز پاک بودن از عمل خودارضایی واقعا عالی هست و موفقیت بسیار بزرگی حساب میشه. اصلا و ابدا نا امید نشید و خودتون رو هم سرزنش نکنید. لغزیدن بخشی از مسیر درمان هست ، مثل یکی از ایستگاههای یک قطار. از این ایستگاه رد بشید و به خودتون آفرین بگید که ۴۷ روز اون کار رو نکردید. اجازه ندید شیطان شما رو به خاطر این لغزیدن، در انزوا و عذاب وجدان قرار بده.
   خبر خوب اینه که خدایی داریم که همیشه و هر لحظه منتظره که ما به سمتش برگردیم و توبه کنیم و به محض توبه کردن، پاک پاک هستیم. شیطان حسودیش میشه که خدا توبه ما رو میپذیره و با این افکار منفی میخواد شما رو از توبه و تلاش مجدد بازداره.
   لغزیدی، فدای سرت،‌در توبه همیشه بازه ،‌سریعا توبه کن! من همیشه این جمله رو در هر زمینه ای که پام میلغزه ( مثلا نمازم قضا میشه) استفاده میکنم.
   پشیمونی و ناراحتی کمکی نمیکنه،‌فقط اعتماد به بخشش خداوند و تلاش مجدد کمک میکنه .ان شاءالله برای همیشه این عادت مخرب رو کتار بگذارید.
   موفق باشید.

  • جواد زارع
   جواد زارع says:

   سلام دوست عزیز

   جدای از مبحث ترک خودارضایی، در مورد خود امر صیغه، من با آن موافقم البته برای مجردهایی که امکان ازدواج ندارند یا متاهل هایی که واقعا همسرشان قادر به برآورده کردن نیاز جنسی اونها نیست. این حرف من نیست و نظر ائمه اطهار ع هست که صیغه را بسیار برای جامعه مفید میدانند . چون اگر صیغه درست و اصولی پیاده میشد، اصلا در جامعه شاهد زنا و دیگر انحرافات جنسی نبودیم. این از نظر شخصی من راجع به امر صیغه.

   از نظر ترک خودارضایی، ما معتقدیم چه صیغه و چه ازدواج دائم، باید در صورتی انجام شود که فرد از چنگال چرخه اعتیاد جنسی بیرون آمده باشید و روی میل جنسی خودش حداقل تا حدودی تسلط داشته باشد . چون اگر در اوح بیماری خودارضایی و اسیر بودن در چنگال شهوت، فرد ازدواج کند، این وسواس جنسی و اجبار و بی اختیاری نسبت به شهوت را ، به ازدواج خویش هم وارد میکند و برای همینه که شاهد انواع خیانتها و حتی ادامه خودارضایی بعد از ازدواح هستیم.

   ویدیوی ازدواج و ترک خودارضایی را گوش کنید.

 2. kingali
  kingali says:

  سلام ببخشید مزاحم شدم من چند ساله دارم هر روز و شب خود ارضایی میکنم الن نزدیک یک هفته است مریض شدم و گذاشتم کنار اما سرم و گوشهام واقعا دارند دیونم میکنند،میشه مال کنار گذاشتن خود ارضایی بشه؟

  نزدیک پانزده ساله این کار را میکنم

  دکتر هم رفتم میگه ویروس داری

  لطفا اگه ممکنه کمکم کنید

  به کانالتون هم اضافه شدم

  اگه در این رابطه چیزی میدونید که کمکم کنه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

  سرم گیج میره و گوشهام وزوز شدید داره

 3. onlygod
  onlygod says:

  سلام استاد عزیز من از کودکی اینکار زشت را انجام میدادم و امروز دو ماه هست که به لطف خدا دیگه اینکار رو انجام ندادم و به نظر خودم کنترل چشم و آشتی با خدا و کنترل ذهنم خیلی خیلی موثر بوده. بابت این مطلب فوق العاده البته من فایل صوتی را گوش کردم خیلی ازتون ممنونم الان من از نظر وجدانی آرامش دارم. در حالی که قبلا خیلی از خودم بدم میومد و همیشه خودم را سرزنش میکردم و امیدوارم که بقیه دوستان هم به این آرامش برسن

 4. محمدجواد
  محمدجواد says:

  سلام استاد خسته نباشید..
  بسیار عالی بود این فایل تون و نجات دهنده ی من بود واقعا.
  از وقتی این مطالب رو فراگرفتم همش توی ذهنم مرورش می کمم و از همه مهمتر بعضی وقتا عکس گرگ وحشی رو توی اینترنت سرچ میکنم تا اون چهره وحشتناک شهوت شیطانی توی ذهنم مجسم تر بشه..
  بهترین راه کشتن شهوت غذا نرسوندن بهشه واقعا.همون اول که ضعیفه بزارید بمیره تا هنوز غذا نخورده و گرنه خیلی قوی میشه و دیگه کسی نمیتونه جلوشو بگیره

  • مس به طلا سلمانی
   مس به طلا سلمانی says:

   سلام دوست عزیز
   بسیار سپاسگزار هستیم از اینکه نظرات وتجربیات خودتان را با در میان می گذارید بله بعد از ترک این برون ریزی ها بخاطر عادت ذهن وجسم کاملا طبیعی هست وفقط فرد باید در طی روز مراقب ورودی های شهوت باشد و افکار بیمارگونه را فاش کند و همچنین قبل خواب دعا کند .

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید