آیا رابطه جنسی قبل از ازدواج حق زن است؟

آِیا رابطه جنسی قبل از ازدواج حق زن است؟
0
(0)

 

توی این ویدیو در رابطه با یک موضوع بسیار مهمی که یکی از کاربرهای ما مطرح کردن، صحبت می کنیم. گفتن: چرا خانم ها توی اروپا خیلی دوست دارند قبل از ازدواج رابطه زناشویی و جنسی داشته باشن و اصلاً چرا توی فرانسه راهپیمایی راه انداختن و گفتن: ما دوست نداریم قبل از ازدواج محدود باشیم، دوست داریم آزاد باشیم و این آزادی ها حق ماست و… و چرا ما اینقدر توی آموزشهامون میایم میگیم: پرهیز داشته باشیم و رابطه قبل از ازدواج رو اصلاً توصیه نمی کنیم.

ببینید دوستان یک مثالی رو میزنم قبل از جواب دادن به این سؤال؛ فرض کنید یک نفر توی زندگیش فقط و فقط نون و پنیر خورده و هیچوقت مزه غذاهای دیگه رو نچشیده. مزه چلوکباب و غذاهای خوشمزه ما ایرانی ها رو نچشیده، وقتی هم که بهش میگی یه چلوکبابی هم هست، اصلاً تو کتش نمیره. میگه: نخیر! فقط نون و پنیر! من نون و پنیرمو می خوام! حق منه، اصلاً حق انسانی منه که نون و پنیر بخورم! چرا می خوای از من بگیری؟ ما مثلاً میگیم: ما می خوایم غذای بهتری به تو بدیم، بیا یک چیز دیگری رو هم امتحان کن.

و بحث پرهیز هم همینه. اینکه وقتی که کسی پرهیز می گذاره و یک زن خودش رو پاک نگه میداره، بحث پرهیز و بحث نگهداشتن گوهر زنانه خودش رو حفظ می کنه، تا اینکه بعد از ازدواج، در اون شب مقدس، در اون شب عروسیش، با هزار به قول معروف تحلیل و صلوات و شاد باش دوستان و فامیلا این رابطه رو برقرار کنه، اون کجا؟ و دختری که قبل از ازدواج خودشو در اختیار چندین دوست پسر قرار داده، هیچوقت نمی تونه لذت پاکی و پرهیز رو درک کنه و بدونه لذت پاک بودن چقدر هستش. و شما باید به این خانم ها بگید: شما اصلاً پرهیز کردن رو امتحان کردید یا نکردید؟ آیا توی زندگیتون شده مثلاً یکسال، دوسال پاکی بگذارید، پاک باشید، با هیچ پسری به این راحتی بدنتو در اختیارش قرار ندی؟ تا ببنی وقتی ازدواج کردی چه لذتی داره؟ جواب منفیه! چون اصلاً این کارو امتحان نکرده. پاکی و لذت پاکی معنوی رو هیچوقت تجربه نکرده و میاد راهپیمای راه میندازه. و به قول دکتر الهی قمشه ای: زنها توی این قرن جدید، توی فمنیست دنبال حقوق زنان نیستند. برای زنها دنبال حقوق مردانند. میگن: ما زنها با مردها برابریم، اصلاً حقوق زنانه نیست اینها. کارهای مردانه و راننده جرثقیل شدن و کشتی کج کردن و … اینها حقوق مردانه است که زنها دارن برای حقوق مردان می جنگن، نه حقوق زنان. که از فمنسیت هم دیگه توی دنیا زیاد استقبالی نشد و به این نتیجه رسیدن که: زن باید زن باشه و مرد باید مرد باشه. توی بحث پرهیز هم همینه. اینه که ما به همه دوستان مخصوصاً خانم ها میگیم: تا قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته باشید. شما می بازید! بازنده این بازی خود شما هستید! پسر کارشو میکنه میره سراغ بعدی. شما می بازید.

این ویدیو را از آپارات دانلود کنید.

نسخه صوتی این را از اینجا دانلود کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

8 دیدگاه برای “آیا رابطه جنسی قبل از ازدواج حق زن است؟

 1. س ش
  س ش گفته:

  سلام
  شما میفرمایین در این رابطه های قیبا از ازدواج زن ها میبازن و مردها میرن سراغ نفر بعدی
  یعنی مردها برنده ان؟ اگر مرد هیچ رابطه ای رو تجربه نکرده باشه چی؟
  تو 30 سالگی میتونه بدون هیج تجربه ای ازدواج موفقی داشته باشه؟

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام دوست و همراه گرامی

   منظور از بازنده بودن زن در این نوع رابطه این است که او آسیب می بینید مخصوصا از نظر عاطفی. آن مرد هم بازنده است مخصوصا در بعد معنوی. کسی که خانمی را خام کند، با او رابطه برقرار کند و ناپدید شود، شاید پیش خودش فکر کند که زرنگی کرده است ولی در بعد معنوی، به شدت بازنده است. چون خداوند شاهد این ماجرا بوده است. عقوبت چنین نامردی، به زندگی او بازخواهد گشت.

   مردی که تا 30 سالگی هیچ رابطه ای را تجربه نکرده، به راحتی می تواند ازدواج بسیار موفق و شیرینی داشته باشد. به شرط اینکه “آگاهی” خود را نسبت به ازدواج، نیازهای جنس مقابل، مسائل جنسی و … بالا ببرد. کسی که با آگاهی کامل ازدواج کند، ازدواجی بسیار شیرین تر از کسی خواهد داشت که با چندین نفر در مجردی هم بستر شده است. چه خوب است که اولین رابطه جنسی انسان، با همسر و شریک زندگی اش باشد.

   در ضمن ما به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم آقایان در 30 سالگی ازدواج کنند. باید هر چه سریعتر به کمک پدر و مادر، ازدواج کنند. به مباحث ازدواج آسان رجوع کنید.

 2. علی ص
  علی ص گفته:

  سلام اینکه فرمودید با رابطه قبل از ازدواج زنها می بازند، مردها کارشان را می کنند می روند با پاسخی که به آیا رابطه زیاد داشتن زرنگی است داده اید در تناقض است. ضمن اینکه هم آن مرد و هم آن زن رابطه یکطرفه، خودخواهانه و سراسر دروغ، زودگذر و بدون محبتی را تجربه کرده اند.

  • کوثر سلمانی
   کوثر سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…

   ببینید در رابطه قبل از ازدواج هر دو آسیب خواهند خورد چه آقا و چه خانم بالاخص که خانم روحیه ای حساس تر دارد، چون رابطه هیچ گونه فنداسیون و چهارچوب خاصی ندارد ،
   حالا اینکه گفتید پاسخ ما متناقض هست دقیقاً کجا را میگین که پاسخی متناقض داده ایم…

   در کل صحبت ما این هست که رابطه های متعدد و سکس داشتن زرنگ بازی و حرفه نیست که انسان بخواد به آن افتخار کند و اینکه رابطه های زودگذر قبل از ازدواج و سکس قبل ازدواج هم هر دو اشتباه هستند چون الگوهای نادرست ذهنی در رابطه با سکس برای هر دو ایجاد خواهند کرد برای مرد سکس یعنی شهوترانی و پنهان کاری و برای زن سکس یعنی بی ارزش شدن و رها شدن هست ..

 3. علی ص
  علی ص گفته:

  لطفا طول متن را حداکثر نمایید، چون دیروز از تجربیات خودم نیز در ادامه دیدگاه قبلی مفصل نوشته بودم که بفرسام ولی پیغام خطای طولانی بودن متن داد، گذاشتم برای امروز که براتون ایمیل کنم ولی آن حال و شور دیروز را ندارم و بی خیال شدم( اگر SQL Server است نوع ستون مربوطه را (nvarchar(4000 نمایید یا اگر جستجویی در متن پیامها صورت نمی گیرد حتی می توانید ntext کنید تا محدودتی نباشد). ممنون

پاسخی بگذارید