دانلودهای رایگانروابط عاشقانه

آیا رابطه جنسی قبل از ازدواج حق زن است؟

 

توی این ویدیو در رابطه با یک موضوع بسیار مهمی که یکی از کاربرهای ما مطرح کردن، صحبت می کنیم. گفتن: چرا خانم ها توی اروپا خیلی دوست دارند قبل از ازدواج رابطه زناشویی و جنسی داشته باشن و اصلاً چرا توی فرانسه راهپیمایی راه انداختن و گفتن: ما دوست نداریم قبل از ازدواج محدود باشیم، دوست داریم آزاد باشیم و این آزادی ها حق ماست و… و چرا ما اینقدر توی آموزشهامون میایم میگیم: پرهیز داشته باشیم و رابطه قبل از ازدواج رو اصلاً توصیه نمی کنیم.

ببینید دوستان یک مثالی رو میزنم قبل از جواب دادن به این سؤال؛ فرض کنید یک نفر توی زندگیش فقط و فقط نون و پنیر خورده و هیچوقت مزه غذاهای دیگه رو نچشیده. مزه چلوکباب و غذاهای خوشمزه ما ایرانی ها رو نچشیده، وقتی هم که بهش میگی یه چلوکبابی هم هست، اصلاً تو کتش نمیره. میگه: نخیر! فقط نون و پنیر! من نون و پنیرمو می خوام! حق منه، اصلاً حق انسانی منه که نون و پنیر بخورم! چرا می خوای از من بگیری؟ ما مثلاً میگیم: ما می خوایم غذای بهتری به تو بدیم، بیا یک چیز دیگری رو هم امتحان کن.

و بحث پرهیز هم همینه. اینکه وقتی که کسی پرهیز می گذاره و یک زن خودش رو پاک نگه میداره، بحث پرهیز و بحث نگهداشتن گوهر زنانه خودش رو حفظ می کنه، تا اینکه بعد از ازدواج، در اون شب مقدس، در اون شب عروسیش، با هزار به قول معروف تحلیل و صلوات و شاد باش دوستان و فامیلا این رابطه رو برقرار کنه، اون کجا؟ و دختری که قبل از ازدواج خودشو در اختیار چندین دوست پسر قرار داده، هیچوقت نمی تونه لذت پاکی و پرهیز رو درک کنه و بدونه لذت پاک بودن چقدر هستش. و شما باید به این خانم ها بگید: شما اصلاً پرهیز کردن رو امتحان کردید یا نکردید؟ آیا توی زندگیتون شده مثلاً یکسال، دوسال پاکی بگذارید، پاک باشید، با هیچ پسری به این راحتی بدنتو در اختیارش قرار ندی؟ تا ببنی وقتی ازدواج کردی چه لذتی داره؟ جواب منفیه! چون اصلاً این کارو امتحان نکرده. پاکی و لذت پاکی معنوی رو هیچوقت تجربه نکرده و میاد راهپیمای راه میندازه. و به قول دکتر الهی قمشه ای: زنها توی این قرن جدید، توی فمنیست دنبال حقوق زنان نیستند. برای زنها دنبال حقوق مردانند. میگن: ما زنها با مردها برابریم، اصلاً حقوق زنانه نیست اینها. کارهای مردانه و راننده جرثقیل شدن و کشتی کج کردن و … اینها حقوق مردانه است که زنها دارن برای حقوق مردان می جنگن، نه حقوق زنان. که از فمنسیت هم دیگه توی دنیا زیاد استقبالی نشد و به این نتیجه رسیدن که: زن باید زن باشه و مرد باید مرد باشه. توی بحث پرهیز هم همینه. اینه که ما به همه دوستان مخصوصاً خانم ها میگیم: تا قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته باشید. شما می بازید! بازنده این بازی خود شما هستید! پسر کارشو میکنه میره سراغ بعدی. شما می بازید.

این ویدیو را از آپارات دانلود کنید.

نسخه صوتی این را از اینجا دانلود کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

بستن
بستن