اجازه از امام رضا برای پیاده روی اربعین

حرم امام رضا ع
5
(1)

سلام به کاربران عزیز مس به طلا. در حرم امام رض علیه السلام هستم. اصلاً خیلی غیر قابل باور نکردنی بود اومدن من به اینجا. یه جورایی دعوت شدم، مهمان شدم. و انشاالله امسال، بعد از اینکه پارسال نتونستم برای اربعین برم، امسال قسمت شده دارم میرم.

حالا پاسپورت رسمیم مهر شده، ولی پاسپورت دلم هم اومدم اینجا مهر کنم. اومدم اینجا ازشون اجازه بگیرم که برم زیارت جدشون. پیاده روی هستش که خیلی چند ساله آرزوشو داشتم و امسال اتفاق افتاده. همتون رو دعا می کنم توی این مسیر. اومدم اینجا توی این لحظاتی که هستم خیلی عالیه.

هر وقت میام اینجا شاید نتونم درست صحبت کنم، بغض گلومو می گیره و جای همتون خالیه. امیدوارم کسانی که دارن میرن به سلامت برن، حاجت روا بشن. علاوه بر حاجت های مادی، حاجت های معنوی رو خدا بهشون بده. دلشون رو باز کنه، محبت اهل بیت و ائمه رو توی دلشون چندین و چند برابر کنه که هر سال عاشق تر از سال قبل برن.

کیفیت اربعین بره بالاتر. اون هایی هم که نرفتن، ازشون می خوام به اون هایی که دارن میرن کمک کنن. هر جوری که می تونن. کمک مالی یا هر جوری که می تونن به اونها کمک کنن و دعا کنن براشون. خیلی خوشحالم و از دوست عزیزم آقای افلاکی که پشت دوربین هستن، از ایشون هم تشکر می کنم. خیلی به من انرژی دادن و همتون رو به خدای بزرگ می سپارم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

9 دیدگاه برای “اجازه از امام رضا برای پیاده روی اربعین

 1. MAHDIYAR
  MAHDIYAR گفته:

  در احادیث ما جزو ۵ نشانه از نشانه های ظهور یکی حرکت مردم از خراسان با پرچم های سیاه به سمت کربلا است…( این پرچم سیاه به عقیده من پرچم عذاداران امام حسین است)
  و دیگری که در انجیل آمده :
  از نشانه های ظهور پسر انسان (منظور امام زمان هستش و منظور حضرت عیسی نیست چون حضرت عیسی در فقه مسیحیت پسر خداست ) این است که جمیع امت های زمین سینه زنی کنند…
  برای چه کسی مردمانی از تمامی کشور ها سینه زنی میکنند و غذای او را دارند و به خاطر او مسافت زیادی را طی می‌کنند…
  اللهم عجل لولیک فرج
  ظهور بسیار نزدیک است ….
  همین جمله جلوی خیلی از گناهان رو می‌تونه بگیره…

 2. John Snow
  John Snow گفته:

  صحیح فرمودید. چه خوش سعادتی است که با کسب اجازه از آقا امام رضا ع به پیاده روی اربعین رفت و ثواب بیشتری هم کسب نمود. خالصانه به اربعین رفتن بدون شک اجر معنوی بالایی داره و خداوند هم در مراحل زندگی مون ان شا الله یاری رسان مون خواهند بود. زیارت تون هم مقبول درگاه حق تعالی

دیدگاهتان را بنویسید