ازدواج آساندانلودهای رایگان

ازدواج آسان قسمت ۳ – دلایل اشتباه برای ازدواج

در ادامه ویدیوهای ازدواج آسان در رابطه با اهداف اشتباهی که بعضی ها اون هدف ها رو انتخاب می کنن و ازدواج می کنن، صحبت می کنیم. بحث فوق العاده مهمیه. چرا؟ چون که خیلی از طلاق ها به خاطر این اشتباهات انجام میشه.

مثلاً بعضی ها ازدواج می کنن و فکر می کنن فقط و فقط باید برای ارضای میل جنسی ازدواج کنه و به هیچ چیز دیگری فکر می کنه و فقط همسرشو بر اساس میل جنسی انتخاب می کنه، هیچ فاکتور دیگری رو مد نظر قرار نمیده. هدف اصلی ازدواج رو که در ویدیوهای قبلی گفتیم مد نظر قرار نمیده که رسیدن به خداونده. این یکی از اشتباهاتی هستش که حالا بعد از یک مدتی خسته میشه از اون رابطه جنسی. چون که هیچ چیزمعنوی پشتش نیست، معمولاً به طلاق منجر میشه.پ

هدف دیگه مثلاً یکی از زوجین توی کشور دیگه ای اقامت داره و میگه من با ایشون ازدواج کنم که اقامت فلان کشورو بگیرم. هدف اصلاً هدفی نیستش که به خاطر اون ازدواج کرد.بعد هزارتا مشکل دیگه پیش میاد، باهم از لحاظ روحی و… نمی خورن و بعد متأسفانه به جدایی منجر میشه.

یا مثلاً هدف های دیگه به خاطر پول طرف؛ میگه مثلاً من می خوام پولدار بشم، فلانی خیلی پولداره و اگه باهاش ازدواج کنم، پولدار میشم. این هم باز هدفی نیست. هیچکدوم از این اهداف اشتباه چون که خدا و معنویت توش در نظر گرفته نشده و به یک چیز مادی رجوع کرده و اون چیز مادی رو در نظر گرفته و ازدواج کرده صحیح نیستند و معمولاً به شکست و جدایی منجر میشن.

خیلی دلایل مختلفی داره. خیلی هدف های اشتباهی هست. بخوای روش فکر کنی، می بینی که چقدر جوونهای ما اشتباه فکر می کنن. یا مثلاً یکی از چیزهایی که خیلی شایع هست برای فراموش کردن عشق قبلی می خواد طرف ازدواج کنه. مثلاً یک عشق قبلی بوده که بهش نرسیده و میگه: من که بهش نرسیدم، به خاطر اینکه فراموشش کنم، بذار ازدواج کنم شاید نجات پیدا کردیم از این افکار. من یک جایی می خوندم که طرف حتی به دو ماه هم نکشیده، میگفتش که من حقیقتش ازدواج کردم که عشق قبلیمو فراموش کنم، ولی فراموش نکردم و تو رو هم نمی خوام، بیا طلاق بگیریم. به همین راحتی.

ببینید چقدر اشتباه ازدواج ها انجام می گیره.

یا مثلا  فرار کردن از شرایط سخت خونه پدری، این هم اصلاً دلیل ازدواج نمیشه. پس در ویدیوهای بعدی کامل آموزش میدیم که به چه دلایلی ما باید ازدواج کنیم و این مبحث رو کامل به امید خدا باز خواهیم کرد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

  1. باسلام خدمت آقای زارع.این چیزایی که شما گفتین من خیلیاشو واقعا خودم ویدم یا شاید حتی تجربه هم کردم.ولی سر درگم بودم نمی دونستم راه درست چیه امیدوارم با آموزش های شما بتونم راه صحیح رندگیمو پیدا کنم و قطعا هم این اتفاق میفته.

  2. ازدواج یکی از پل های رسیدن به کمال است درصورتی درست و با هدف اصلی که همون کمال گرایی هست انجام شود غیر از آن با هر هدف دیگری اگر انجام شود چون انسان یه موجود ماجرا جو هست و دنبال مساءل جدید حتمی آن ازدواج روبه شکست می‌رود و تحمل کردن آن وضع ناممکن است

پاسخی بگذارید

بستن
بستن