افشاگری: موسسه کینزی قسمت هفتم – معرفی کتاب کینزی، سکس و کلاهبرداری

افشاگری موسسه کینزی-معرفی کتاب کینزی، سکس و کلاهبرداری
0
(0)

در ادامه آموزش های مربوط به مؤسسه کینزی، از این ویدیو به بعد ما تصمیم گرفتیم که یکی از کتاب های خانم جودیث ریزمن (Judith Reisman) رو که اسم کتاب Kinsey, sex, and fraud یعنی کینزی، سکس و کلاهبرداری. هست. مطالب این کتاب رو با یک سری ویدیوهای آموزشی برای شما عزیزان بیان کنیم. این کتاب در سال 1990 به چاپ رسید و کتاب بسیار قدرتمندی هستش که در رابطه با افشاگری اینکه مؤسسه کینزی چه کارهایی کردند، مخصوصاً بخش کودکان و همه اینها رو پوشش داده، این کتاب در این رابطه هست و خیلی کتاب قدرتمندی هست. یکی از ویراستارهای این کتاب به اسم دکتر گوردون میوور (Gordon Muir) ایشون داستان آشنایی دو تا نویسنده کتاب که یکیشون همون دکتر جودیث ریزمن هست و یکیشون دکتر ادوارد آیشل (Edward Eichel).

داستان آشنایی این دو تا دکتر رو اینطور میگه: من تحقیق می کردم، دیدم که در یک کنفرانسی یعنی در پنجمین کنگره بین المللی سکسولوژی که در سال 1981 که در اورشلیم برگزار شد، دیدم که یک مقاله خیلی عجیبی از خانم پروفسور جودیث ریزمن منتشر شده که در رابطه با مؤسسه کینزی و تحقیقات ایشون و محوریت اون مقاله این بوده که سوءاستفاده جنسی از کودکان در تحقیقات جنسی. این مقاله رو توی اون کنفرانس دیدن و با خانم جودیث ریزمن آشنا شدم. و ایشون ظاهراً خودشون انتشارات داشتن و اومده بودن در یکی از ستون های مقاله به همچین چیزی اشاره کردن بودن که خانم جودیث ریزمن همچین چیزی گفته. نویسنده دوم کتاب آقای ادوارد آیشل ایشون میاد این مقاله رو توی روزنامه می خونه و با آقای گوردون تماس می گیره که این خانم ریزمن کی بوده؟

افشاگری مؤسسه کینزی نیاز به اطلاع رسانی گسترده در کشور و کل دنیا دارد

خود دکتر آیشل هم در نیویورک رواندرمانگر بوده. ایشون هم داشته روی تحقیقات جنسی کار می کرده و تئوری های کینزی رو هم خوب می دونسته و اصلاً یک برنامه مربوط به سکسولوژی در انسان ها توی نیویورک برگزار کرده بود و دیده که خانم ریزمن همچین مطالبی رو گفته! آقای ادوارد هم مخالف نظریه های کینزی بوده و می دونسته که اثرات خیلی بدی روی  آکادمی و  مردم جامعه گذاشته. و تحقیقات این دو نفر مکمل های عالی برای همدیگر بودن و اینطور بودن که آقای ادوارد آیشل و خانم جودیث ریزمن به هم پیوستند و این کتاب بسیار قدرتمند رو تهیه کردن.

این کتاب خیلی افشاگری کرده و اوایل کتاب که شروع می کنید به خوندن، غم انگیزترین قسمتش اونجایی هستش که دیدید توی هر کتابی اولش می نویسن تقدیم به همسرم، تقدیم به مادرم یا هر کسی، توی یک صفحه سفید چند تا جمله نوشته که قلب انسان از غصه می خواد کنده بشه. نوشته این کتاب تقدیم به اون کودکانی که طی تحقیقات آلفرد کینزی شکنجه های جنسی متحمل شدند. و خیلی از اون کودکان هنوز زنده هستند و همچنین این کتاب تقدیم به اون کودکانی که در آینده و پس از کینزی، تحت آموزش های مخرب آلفرد کینزی در زمینه سکسولوژی شدند و منحرف شدند. تقدیم به اون کودکان… و وارد کتاب میشه.

که در ویدیوهای بعدی ما میایم این کتاب رو برای شما عزیزان، خلاصه اش رو یه جوری که خسته کننده هم نباشه، بازگو می کنیم. چون که این خیلی موضوع مهمهیه. موضوعیه که دیده نشده و اصلاً زیربنای انحراف جنسی جهانه و خسارت های بسیار بزرگی به بشریت زده. این موضوع باید خیلی بولد بشه. و من تعجب می کنم که تا الان چرا در کشورمون افراد و اساتید بزرگ و رسانه های ملی نیومدن روی این قضیه کار کنن؟

ویدیوهای افشاگری مؤسسه کینزی را در مس به طلا دنبال کنید

البته من شنیدم و هنوز تحقیق نکردم. فکر کنم دکتر عباسی چند تا ویدیو در رابطه با مؤسسه کینزی دارن. حالا من این کتاب رو شروع می کنم و جزو رسالت زندگی خودم می دونم که افشاگری رو انجام بدم که دیگه وقتی یک کاربری میاد میگه: فلان سکسولوژیست به من گفت: خودارضایی خیلی هم خوبه! ریشه ای بهش بگیم بره بخونه ببینه چی بوده داستان؟ اصلاً چی شده که علم سکسولوژی در دنیای امروز منحرف شده؟ وخیلی برای من مهمه که انشاالله این ویدیوها رو ادامه بدم تا شما عزیزان هم پیگیری کنید و به اطرافیانتون که این مسائل براشون مهمه، این کتاب ها و ویدیوها رو بهشون معرفی کنید. پس منتظر ویدیوهای ادامه این کتاب باشید.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید