افشاگری: موسسه کینزی قسمت پنجم – جنایت جنسی علیه کودکان

کینزی 5
0
(0)

در این ویدیو ادامه افشاگری مؤسسه کینزی رو ادامه میدیم. در این جلسه همونطور که قبلاً هم قول داده بودیم، در رتبطه جدول شماره 34 کتاب آقای کینزی صحبت می کنیم. که در این جدول تعداد 300 تا کودک رو آوردن و روی اونها کارهایی رو انجام دادن که در قانون کل جهان، جنایات جنسی حساب میشه. جرم های بسیار شدید و تجاوز و سوءاستفاده حساب میشه. ولی اونها اون زمان در سال 1948 اومدن این کارها رو روی بچه ها انجام دادن و به عنوان یک تحقیق علمی اون رو منتشر کردن.  و از اون استفاده هایی که کردن که در ویدیوهای قبل هم گفتیم، کاری کردن که در کل دنیا انحراف جنسی رو با فشار پول و… جا انداختن.

حالا من چند مورد از این جدول رو می خونم و خود اصل جدول رو در انتهای این ویدیو در وبسایت و کانال مس به طلا  قرار میدم که شما بتونید به اونها رجوع کنید. ببینید که چه کارها و جنایت هایی رو اینها انجام دادن در سال 1948 به اسم تحقیق جنسی و پیشبرد علم جنسی. برای همینه که میگیم علم سکسولوژی امروز منحرف هست و پشتش آموزه های شیطانی قرار داره.

مثلاً اینها از کودک پنج ماهه شروع کردن تا کودک چهارده ساله و با روش هایی که خدا می دونه چیکار کردن، اینها رو به به ارگاسم های خیلی زیادی رسوندن. و در این جدول مالتی ارگاسم های (چندین ارگاسمی) این کودکان رو ثبت کردن. مثلاً کودک ماهه رو سه بار به ارگاسم رسوندن! نوزاد پنج ماهه! حالا مدت زمانش هم ننوشته. یا یک کودک یازده ماهه رو به مدت یکساعت ده بار به ارگاسم رسوندن! اصلاً ببینید چیکار کردن با بدن این نوزاد! یا یک نوزاد یازده ماه دیگری رو به مدت سی و هشت دقیقه، چهارده بار به ارگاسم رسوندن! کودک دو ساله رو در مدت نه دقیقه، هفت بار به ارگاسم رسوندن! و تا آخر جدول که کودک چهارده ساله ای رو در مدت چهار ساعت، یازده بار به ارگاسم رسوندن!

حالا این جدول رو کامل می تونید ملاحظه بکنید. ولی چیزی که مهم هستش اینه که چطور اینها اومدن این کارها رو انجام دادن و وقتی که این تحقیق منتشر شد و کتاب ایشون چاپ شد، اینقدر پول و فشار رسانه ای پشتش گذاشتن که اصلاً حواس همه پرت شد که اصلاً کی به شما اجازه داد همچین کارهایی رو روی کودکان انجام بدبد؟ کی گفته که این یک تحقیق علمی هست؟ چطور شما تونستید این بلاها رو سر کودکان بیارید؟ آیا پدر مادرهاشون می دونستن، نمی دونستن؟

و در ادامه براتون میگم که اینها در یک جدول دیگری واکنش های گودکان رو به این رفتارهای جنسی ثبت کردن. مثلاً آقای گینزی گفته بود: هشت درصد از این کودکان جیغ می زدن و می جنگیدن با پارتنرشون. یعنی نمی خواستن که این کار باهاشون انجام بشه. هفده درصدشون گریه می کردن، گریه شدید! سه درصدشون غش می کردن! یعنی اینها از حال می رفتن تحت این آزمایش های شدیدی که انجام می دادن. چهل و چهار درصدشون به تشنج می افتادن!

معلومه دیگه وقتی که به بدن یک نوزاد اینقدر فشار بیاری، معلومه که به تشنج می رسه! و گفته بود: بیست و دو درصد از کودکان ضربه های سفت و سخت می زدن و تلاش می کردن که خودشونو نجات بدن! این بلاها رو سر اینها آوردن، ولی خیلی جالبه آقای آلفرد کینزی در انتها گفته: این واکنش ها رو نشون دادن، ولی در کل بچه ها لذت بردن!

یعنی حرفی که ایشون گفته، دقیقاً به گفته خانم جودیث ریزمن فقط یک سادومازوخیسم می تونه این رفتارها و واکنش ها رو که یک انسالن از خودش بروز میده، لذتبخش تلقی کنه. همونطور که خود آلفرد کینزی هم یک سادومازوخیسم بود و کارهای عجیب غریبی با خودش می کرد که توی ویدیوهای قبلی هم گفتیم.ایشون مازوخیسم داشت و مشکلاتی که در روح خودش داشت رو اومده بود از طریق بنیاد مالی راکفلر و پول این بنیاد انجام داد.

و وقتی که این کتاب رو منتشر کردن، تعداد زیادی از وکلا، دانشمندان، استادان دانشگاه همه رو در یکی از دانشگاه های بزرگ آمریکا جمع کردن و گفتن: این تحقیق منتشر شده و اصلاً رابطه جنسی رو در انسان ها ما رمزگشایی کردیم و فهمیدیم رابطه جنسی اصلاً یعنی چه! و علم باید از این به بعد بر اساس این پیش بره. و واقعاً هم این کارو کردن. با پول های بسیار سنگینی که هزینه کردن، اینها رو در سر فصل های دانشگاهی قرار دادن.

برای همینه که امروزه وقتی که شما میری پیش یک روانشناس یا کسی که سکسولوژی خونده، بهش میگی خودارضایی کار درستیه یا نه؟ میگه: بله. خیلی کار درستیه و هر انسانی خودارضایی می کنه! که من در پاسخ به ویدیوهای خانم ناصرزاده در چهار ویدیو توضیح دادم که این اصلاً از کجا اومده و ریشه این کار کجاست.

و خیلی جالبه ما نسل بشر خیلی در معرض خطر قرار داریم. بخاطر اینکه همینطور انحراف پشت انحراف اضافه شده و در خود آمریکا که بعد از کینزی، خانم جودیث ریزمن که خودشون پروفسور قانون هستن، فلونی ها و جرم های جامعه رو بررسی کردن که بعد از اینکه کینزی اومد و این تحقیقات فیک رو منتشر کرد و به عنوان یک علم به خورد ملت ها دادن، چه اتفاقاتی در خود آمریکا افتاد. باروری های ناخواسته، قتل و جنایات جنسی و همه جرم های جنسی به شدت افزایش پیدا کرد.

چرا؟ چون توی قانون هم دست بردن و گفتن از این به بعد خیلی چیزها که در دنیا جرم بود و همه می دونستن که جرمه، اینها رو برداشتن و گفتن: اینها جرم نیست! طبق اون تحقیقات نشون دادن که اینها جرم نیست! مثلاً اگه یکی مازوخیسم بازی در آورده، این هم یه نوع گرایش جنسیه. و اینو خانوم جویث ریزمن خودشون میگن و این نیست که ما از شرق اومدیم و اینو از مکتب اسلام میگیم و بخوایم مذهبیش کنیم.

نه! خانم جودیث ریزمن داره میگه. پروفسور قانون! برید سایت ایشونو ببینید. سه تا کتاب نوشتن. و کلی ویدیو و مستند در این رابطه تولید کردن که آلفرد کینزی اومد چیکار کرد؟ و مؤسسه کینزی که الان هم وجود داره، هدفش بردگی جنسی مردم جهان، سکسی کردن کودکان، اینکه کودکان رو از پایین ترین سن ممکن درگیر مسائل جنسی کنن. که دیگه اصلاً اون کودک مغزش رشد نکنه که به خلاقیت برسه. تموم اینها رو برای کشورهای دنیا تعبیه و برنامه ریزی کردن، به شکل خیلی ساختار بندی شده، نفوذ دادن. و به کشور خودمون هم رسیده.

حالا در مورد سند 2030. این سند رو من خودم کامل مطالعه نکردم که بتونم دقیق نظر کارشناسی بدم. انشاالله در آینده اگر فرصت کنم، حتماً مطالعه اش می کنم. چیزی که به نظر می رسه اینه که سند 2030 همون فرزند ناخلف آموزش های کینزی هست که الان رسیده و هدفش هدف قرار دادن کودکان ما هست که کودکان رو از سنین خیلی پایین درگیر مسائل جنسی کنن! فکر کودک رو جنسی کنن و سکس رو بهش یاد بدن! توی سنی که اصلاً ربطی به کودک نداره که توی اون سن بخواد از جنسیت و سکس اطلاع داشته باشه. و بهونه اش هم این گذاشتن: شما باید مواظب باشید که کسی به کودکتون تجاوز نکنه.

این واقعاً دسیسه ای هستش که چیده شده و به کشور ما هم نفوذ پیدا کرده. به آموزش و پرورش و دبستان های ما رسیده. و این سیستم کاملاً ساختمان بندی فراماسونری هست و رسیده! کاریش هم نمیشه کرد!  همونطور که رهبر کشورمون هم گفتن: ما آموزش های بالاتری داریم و نیازی به این چیزها نداریم، که نمی دونم الان به کجا رسیده.

چند ماه پیش بود که پسر برادر من چون دبستانی هست، اولیا و مربیان جلسه ای رو گذاشته بودن و والدین رو دعوت کرده بودن و بهشون گفته بودن که یک جلسه بسیار مهمی داریم! و نگفته بودن چه جلسه ای. و وقتی که برادر من جلسه رو رفته بود، اولش در مقدمه گفته بودن: خیلی از کودکان شما تحت خطر هستن و ممکنه به کودکان شما تجاوز بشه… و بعدش گفته بودن: می خوایم به کودکان شما آموزش جنسی بدیم! که برادر من خیلی رک توی اون جلسه گفته بود: اینها تمامش برنامه ریزی های غربی و فراماسونری هست که شما دارید در کشور ما ترویج می کنید. و من اصلاً راضی نیست که این چیزها رو به کودک من یاد بدید!

و این بهونه ای که میارن و میگن: کودکان شما تحت خطر هستن و کسی بهشون تجاوز نکنه؛ این خیلی مسأله مهمی هست. بله. اولاً درصد کسانی که بهشون تجاوز میشه نسبت به اونهایی که هیچ اتفاقی براشون پیش نمیاد، خیلی کمه. درصد خیلی کمی هست.

 و همون هم اگر ما بخوایم کودکمون رو آگاه کنیم، یک کلیپ دو سه دقیقه ای شاید کافی باشه که من یک نمونه از این کلیپ ها رو دیدم. کلیپی بود که محصول کشور هند بود و لهجه انگلیسی که حرف میزد، به انگلیسی ها می خورد. و زیر نویس فارسی داشت و فکر کنم به فارسی هم دوبله شده. که به کودک یاد می داد نقاط حساس بدن شما کجا هست. سینه ها، قسمت پشت و جلو. این سه تا قسمت رو حواست باشه اگر بزرگسالی به اونجاها دست زد، خواست دست بزنه، تماس پیدا کنه، شما نباید اعتماد کنی.

همین برای آگاهی بچه کافیه. دیگه لزومی نداره که ما بیایم به بچه بگیم اندام جنسی تو چی هست؟ دختر چه جوری هست؟ پسر چه جوری هست؟ چه جوری لقاح انجام میشه؟ چه جوری زن و شوهر بچه دار میشن؟ عکس های جنسی بهشون نشون بدن. یا مثلاً توی کتابی من دیدم که مرتبطه به سند 2030 بود، به کودک آموزش داده بودن بره جلوی آینه و اندام جنسی خودشو نگاه کنه.

کلاً در سنین خیلی کم کودکان رو درگیر خودارضایی می کنن! قبل از اینکه اصلاً بدونه چی هست، وقتی که کودک مرکز لذت جنسی رو کشف کرد، دیگه ول کن نیست! دیگه عقلش نمی رسه که نباید از اون استفاده کنه و به لذت برسونه خودشو. در چهار ماهگی، زیر یک سالگی، دو سالگی طرف به خودارضایی دچار شده رفته. کودکان ما تحت این خطر هستن. از جا آب می خوره؟ از آلفرد کینزی و مؤسسه کینزی که هنوز که هنوزه با اقتدار داره پول خرج می کنه و دنیا رو از نظر جنسی منحرف می کنه.

این وظیفه مسؤلین کشور ما هست. من به عنوان یک جوان رفتم مطالعه کردم، تحقیق کردم و اینها رو درآوردم. وظیفه اونها هست که یک تیم خیلی قوی تشکیل بده و بره مؤسسه کینزی و تخریب هایی که در دنیا انجام داده رو بشناسه و بعد بدونه که سند 2030 از کجا اومد؟ و بقیه چیزها رو برن روش کار کنن و نوزادان و کودکان ما رو نجات بدن.

 خود من در آینده وقتی بچه دار شدم، اصلاً جرأت نمی کنم بچه ام رو دبستان بفرستم! باید برم چک کنم ببینم چه چیزهایی بهشون درس میدن؟ اگر بخوان چیزهای جنسی رو در سن دبستان به کودک من یاد بدن، من اصلاً جرأت نمی کنم بچه ام رو بفرستم. ترجیح میدم توی خونه خصوصی باهاش کار کنم. و نذارم بره توی این محیط ها که در سن کم بخواد اون چیزهای جنسی توی ذهنش بیدار بشه.

خدا به داد ما برسه در این دوران آخرالزمان که حالا بحثش هم طولانی میشه. ولی واقعاً نیاز هست به یک منجی که بیاد تموم این خرابی ها رو که در یک ظاهر قشنگ به دنیا تحمیل کردن، دست همه رو رو کنه و بگه که داستان چی بود. و حقیقت و انسانیت چی هست.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

4 دیدگاه برای “افشاگری: موسسه کینزی قسمت پنجم – جنایت جنسی علیه کودکان

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام و وقت بخیر
   بله در این دنیای آخرالزمان، این تجاوز که در حق آن کودکان اتفاق افتاد، تازه شروع تجاوزهای جنسی وحشتناکی هست که الان در کل دنیا در حال اتفاق افتادن است.
   سند 2030 هم در همین راستا، به منظور فاسد کردن ذهن کودکان از سنین پایین طراحی شده ، تا از همان اوایل کودکی، ذهن بچه جنسی و شهوانی شود.
   خدایا ظهور حضرت مهدی عج را زودتر برسان….
   آمین

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   با سلام و تشکر
   بله به همین خاطر، ما شروع کردیم به ترجمه و خلاصه گویی تصویری یکی از کتابهای معتبر در این زمینه، به نام کینزی، سکس و تقلب و این کتاب رو در طی یک سری ویدیو های سریالی ارائه میکنیم.
   هدف ما از انتشار این مطالب موسسه کینزی، این هست که عزیزانی که با مطالب “علمی” گول میخورند و خودشون رو با خود ارضایی بدبخت میکنند، آگاه باشند که علمی در این زمینه وجود نداره که صاف و صادق باشه و همه مقالات و تحقیقات سکسولوژی، بر مبنای یک دروغ بزرگ در پیش گرفته شده. یعنی خانه از پایبست ویران است…

   ممنون از انتقاد سازنده شما.

دیدگاهتان را بنویسید