انکار ترک شهوترانی

enkar-e-tark-shahvat
0
(0)

چرا بعضی ها دوست ندارند و قبول ندارند که خودارضایی و شهوترانی رو باید کنار گذاشت؟ یعنی از کل و ریشه با این مسأله مخالفند که باید ترک شهوترانی نکرد و نباید خودارضایی کرد. چرا این اتفاق می افته؟ دلایل زیادی داره. ولی مهمترین دلیلی که در این ویدیو به اون می پردازیم: عزیزان ما در وجودمون یک روح الهی داریم. کیفیت حال روحی ما بستگی به این داره که ما چقدر در بعد معنوی به خداوند که ریشه و اصل وجودی ما از خداوند هست ، نزدیک باشیم. هر چقدر ما معنویت در وجودمون بالاتر باشه ، شهوترانی و خواسته های نفسانی ضعیف تر میشه.

و بر عکس هر چقدر ما شهوترانی بیشتری بکنیم ، معنویت در وجود ما کمتر و کمتر میشه. این نکته رو هم بگم: وقتی که میگیم شهوت ، منظور ما میل جنسی نیست. میل جنسی یک نیروی خدادادی بسیار مقدس در وجود ما هست. وقتی ما میگم شهوت ، منظور ما سوءاستفاده از این میل مقدس هست. مثل چی؟ مثل خودارضایی کردن و پورنوگرافی کردن ، چشم چرانی کردن ، دنیال کارهایی مثل دختربازی و کارهایی اینچنینی که ما بخوایم خیلی افراطی گری کنیم در شهوترانی ، اینها میشه شهوترانی و با میل جنسی فرق می کنه.

کسی که روحش رو به شهوترانی آلوده کرده ، دائماً داره شهوترانی می کنه و فیلم های مستهجن می بینه و خودارضایی می کنه ، به شدت شهوت در وجودش بالا رفته و معنویت اومده پایین. و وقتی که این اتفاق می افته ، چون که این دو تا ضد هم هستن ، بسیار طبیعی هست که اون فرد وقتی که ما صحبت از این می کنیم که باید شما این کارو کنار بگذاری و باید معنویت رو جایگزین کنی ، طرف یک جبهه ای رو می گیره که ما بهش میگیم: دیوار انکار.

انکار ترک شهوترانی، در مرحله لذت روند شهوترانی اتفاق می افتد

یک دیوار انکار دور فرد تشکیل میشه و شیطان و خود شهوترانی این دیوار رو دور اون فرد تشکیل میده. که به هیچ عنوان بهش اجازه نمیده که خارج از این دیوار بیاد معنویت و حال خوب رو ببینه. و اگر کسی هم بیاد بگه: بابا منم مثل تو بودم ، ترک کردم و کنار گذاشتم و الان حالم خوبه ، اگر اون فرد هنوز توی شهوترانی خودش هنوز توی مسیری باشه که هنوز به درد نرسیده و شهوترانی هنوز براش یک مشکل و یک معضل در زندگیش نشده ، خیلی براش سخته که این حرف ها رو قبول کنه.

برای همینه که ما گاهاً می بینیم کاربرها یا توی دوستان ، وقتی که این بحث ها پیش میاد ، میگن: نه! کی اصلاً گفته باید خودارضایی رو کنار گذاشت و باید انجام داد. دلیل اصلیش اینه. چون فردی که داره خودش شهوترانی می کن و شهوت هنوز براش لذتبخشه ، یعنی شهوت عسلی هست که روی لبه تیغ ریخته شده ، داره این عسل رو می خوره و به تیغ نرسیده ، و وقتی که رسید به اون مرحله و درد کشید ، خودش اصلاً میاد دنبال راه حل و میگه: من فکر می کردم شهوت خوبه و زندگیمو باختم و باید چیکار کنم؟

ولی وقتی که هنوز توی قسمت عسل خوردنش هست ، خیلی سخته که باور کنه. دلایل دیگری که هست ، همون آموزش های بسیار بسیار منحرف که از آلفرد کینزی شروع شد و الان رسیده توی سکسولوژی و اینها پخش ده و اسم و برچسب علم به اونها خورده شده.

خودارضایی اولین قدم بردگی جنسی است

 اگر می خواید بیشتر بدونید برید ویدیوهای ما در رابطه با افشاگری مؤسسه کینزی رو پیگیری کنید که متوجه بشید چرا علم سکسولوژی ، اون روانشناس ، پزشک یا هر کسی که میاد میگه خودارضایی خوبه و مشکلی نداره و حتی توصیه می کنه ، از کجا آب می خوره؟ از سال هزار و نهصد و چهل و خورده ای ، از اونجا استارت خورد ، پروژه منحرف کردن علم. که یک اشتباه رو که خود فرد داره انجام میده و خودش داره دردش رو می کشه ، بهش میگن نه! این دردی که تو داری می کشی ، این دروغه و واقعی نیست! و اینکه ما میگیم علم میگه مشکلی نداره و طرف رو میندازن توی یک دوگانگی.

و برای بعضی از کاربرهای ما هم پیش اومده ، اوایل می رفتن توی اینترنت سرچ می کردن ، یک سری مطالب رو می خوندن که خودارضایی فلانه و فلانه و با خیلی پول های زیادی دارن اینو ساپورت می کنن که خودارضایی خیلی هم خوبه! چون اگر تونستن یک انسان رو بکشونن به دام خودارضایی ، دیگه تمومه. از خودارضایی کشیده میشه به پورن و دیگه کمند رو انداختن به گردنش. اولین قدم خودارضاییه. حواستون باشه عزیزان هر وقت هر کس اومد اینو گفت و هزار هزار تا کتاب قطور آورد که خودارضایی خوبه ، بدونید که کمند رو آماده کردن که بندازن گردنتون!

برای اینکه کسی اگر تونست توی خودارضایی شما رو مجاب کنه که خودارضایی خوبه و می تونید انجام بدید ، دیگه شما رو کشونده دنبال خودش ، همون شیطان و کسانی که پیرو شیطان هستن مثل مؤسسه آلفرد کینزی. پس بسیار بسیار مهمه که ما بدونیم اگر شهوترانی رو ازش رهایی پیدا کنیم ، معنویت رو بیاریم بالا و هر چقدر معنویت بره بالا ، خودبخود خودمون بیزار میشیم از شهوترانی.

نشناختن نیروی جنسی باعث سوءاستفاده از آن می شود

و یک دلیل دیگه هم توی این ویدیو سریع بشه اشاره کنم اینه که ما قدر انرژی جنسی رو نمی دونیم! و نمی شناسیم که میل جنسی چقدر قدرتمنده و اسپرم مردان چقدر انرژی داره و مواد مغذی توشه! وقتی که ما اینها رو نمی دونیم و این دانش رو نداریم ، میایم اون رو هدر میدیم. که این مباحث رو به شکل گسترده و کامل همونطور که می دونید در دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت یا استحاله میل جنسی ، آموزش دادیم. کسی که بدونه و بشناسه میل جنسی چقدر قدرتمند و ارزشمنده ، دیگه هیچ وقت راضی نمیشه که اونو هدر بده و ازش سوءاستفاده کنه.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه برای “انکار ترک شهوترانی

    • گفته:

      سلام دوست عزیز…
      مراقبه ها که در طول ترک خیلی به شما کمک میکنند لکن متوجه باشید که چون در حال ترک هستین و استفاده از مباحث استحاله انتظار ندلشته باشید همان تاثیراتی که بر افراد عادی دارد بر شما هم همان تاثیر را داشته باشد ولی در کل چون انرژی جنسی را استحاله میکنید خیلی خوب هست براتون .

دیدگاهتان را بنویسید