بترس و بلرز و اقدام کن!

اولین ویدیویی که ضبط کردم، در اتاق خانه ام با یک موبایل و شرایط غیر حرفه ای نور و صدا و … بود. ولی آن شب عهد کرده بودم که تا این ویدیو را ضبط و آپلود نکنم،نخوابم. با وجود همه ترسها و نگرانی ها و اینکه آیا مردم چه فکری میکنند و… ویدیو را تولید و آپلود کردم.آن ویدیو الان بیش از ۸ هزار بار دیده شده و مورد استقبال قرار گرفته است. پیام این داستان: با وجود ترس، نگرانی، اضطراب و نجوای شیطان اقدام کن!

4 پاسخ
  • مس به طلا سلمانی
   مس به طلا سلمانی says:

   سلام دوست عزیز…
   بله و اگر اولین نقص را اگر پس بزنید نقص بعدی را هم میتوانید پس بزنید و اگر به نقص خود بها دادین و راه نقص را در پیش گرفتین بیشتر ضعف نمایان میشود باایمان به خدا ومشورت حرکت کنید.

 1. محمدجواد
  محمدجواد says:

  سلام خدمت جناب اقای زارع.
  واقعا حرفاتون درسته ..اولین گام موفقیت شروع کردنه و این گام سخت ترینشونه چون ترس غالبه و تا فردی بر ترسش غالب نیاد نمیتونه شروع کنه.ترسش از شکست خیلی بدتر ازخود شکسته..جالب اینه که وقتی اولین گام روبرمیداری میبینی چقدر مسخره بوده ترس ات و اصلا توهم بوده. و شیطان استاد این ترس هاست مخصوصا وقتی توی ترک خودارضایی شکست میخوری و انجام میدی ترس رو دلت میزاره که دوباره شروع نکن دیگه بخششی در کار نیست.. ولی باید دوباره شروع کرد..خیلی ممنون از فیلم های زیباتون

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید