ثروتدانلودهای رایگانمثبت اندیشی

بترس و بلرز و اقدام کن!

اولین ویدیویی که ضبط کردم، در اتاق خانه ام با یک موبایل و شرایط غیر حرفه ای نور و صدا و … بود. ولی آن شب عهد کرده بودم که تا این ویدیو را ضبط و آپلود نکنم،نخوابم. با وجود همه ترسها و نگرانی ها و اینکه آیا مردم چه فکری میکنند و… ویدیو را تولید و آپلود کردم.آن ویدیو الان بیش از ۸ هزار بار دیده شده و مورد استقبال قرار گرفته است. پیام این داستان: با وجود ترس، نگرانی، اضطراب و نجوای شیطان اقدام کن!

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

    1. سلام دوست عزیز…
      بله و اگر اولین نقص را اگر پس بزنید نقص بعدی را هم میتوانید پس بزنید و اگر به نقص خود بها دادین و راه نقص را در پیش گرفتین بیشتر ضعف نمایان میشود باایمان به خدا ومشورت حرکت کنید.

  1. سلام خدمت جناب اقای زارع.
    واقعا حرفاتون درسته ..اولین گام موفقیت شروع کردنه و این گام سخت ترینشونه چون ترس غالبه و تا فردی بر ترسش غالب نیاد نمیتونه شروع کنه.ترسش از شکست خیلی بدتر ازخود شکسته..جالب اینه که وقتی اولین گام روبرمیداری میبینی چقدر مسخره بوده ترس ات و اصلا توهم بوده. و شیطان استاد این ترس هاست مخصوصا وقتی توی ترک خودارضایی شکست میخوری و انجام میدی ترس رو دلت میزاره که دوباره شروع نکن دیگه بخششی در کار نیست.. ولی باید دوباره شروع کرد..خیلی ممنون از فیلم های زیباتون

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن