برون ریزی در خواب

برون ریزی در خواب
4.7
(3)

در این مقاله در رابطه با برون‏ ریزی در خواب (جُنُب شدن) صحبت می‏کنیم. بخاطر سؤالاتی که در این چند روز خیلی پرسیده شد در رابطه با اینکه چکار کنیم در خواب برون ریزی نداشته باشیم و اصلاً چرا برون ریزی اتفاق می‏افته؟

بر این شدم که این مقاله رو آماده کنم.  ببینید کسی که به خودارضایی مبتلا هست، بدن و سیستم فیزیکی خودش رو به عملی به اسم خودارضایی عادت داده. حالا بستگی به شدت وابستگی اون فرد به این عمل اعتیاد آمیز، روی یک‏بار، هفته ‏ای چند بار یا روزی‏ چند بار، بدن عادت کرده که این‏کار رو انجام بده. حالا برای آقایون بدن عادت کرده که اون اسپرم رو  تولید کنه (حالا با چه کیفیتی باشه، مهم نیست) و برون‏ ریزی انجام بده و برای خانم‏ها هم همینطور.

بدن عادت کرده که هورمون‏هایی رو تولید کنه و مرتباً عمل خودارضایی و برون‏ریزی انجام بشه. بنابراین ما وقتی خودارضایی رو کنار می‏گذاریم، مثل کارخانه ‏ای بوده که در حال تولید محصولات بسیار بی‏ کیفیت بوده که یکدفعه خط تولید این کارخانه متوقف می‏شه و می‏گن که کارخونه تعطیل شد و لازم نیست چیزی تولید کنید. ولی خوب جوریه که هنوز دستگاه‏ها مشغول به کار هستند و برای همین هم هست که برای اوایل ترک خودارضایی طبیعیه که به عنوان مثال آقایی که هر روز برون ریزی داشته، بدنش عادت کرده که تولید اسپرم داشته باشه و اسپرم تولید می‏کنه و در خواب این اسپرم از او خارج می‏شه.

ولی بعد از چند روزی که گذشت، 10 روز، 20 روز، همچنان مقدار برون ریزی‏ها در خواب خیلی زیاد بود، این می‏تونه به علت این باشه که ما درسته از لحاظ فیزیکی خودارضایی رو متوقف کردیم، ولی از نظر ذهنی و روحی هنوز داریم خودارضایی می‏کنیم. از نظر ذهنی و روحی داریم هنوز شهوت‏رانی می‏کنیم. یعنی کسی بیاد خودارضایی رو کنار بگذاره و اون عمل فیزیکی رو با خودش انجام نده، ولی در طول روز چشم‏ چرانی کنه، عکس‏ها و فیلم‏های تحریک ‏کننده و جنسی ببینه. یا هیچکدوم از این‏ها رو هم که نداشته باشه، تخیلات جنسی داشته باشه، به رابطه ‏های جنسی که داشته فکر کنه، به فیلم‏هایی که قبلاً دیده فکر کنه. در حقیقت داره با این کارها دوباره به بیماری و اعتیاد به خودارضایی خوراک می‏ده.

بنابراین باعث می‏شه وقتی ما در طول روز به این‏ها فکر کنیم، وقتی به رختخواب می‏ریم که بخوابیم چه اتفاقی بیفته؟ تفکراتی که در طول روز داشتیم از ناخودآگاه ما بالا می‏آد و باعث می‏شه خوابی که می‏بینیم خواب جنسی باشه. خواب راحتی هم شاید نباشه. خوابی با پریشانی و نگرانی باشه و منجر به برون ریزی بشه.

ولی از نشانه‏ های اینکه کسی مطمئن باشه که خودارضایی رو با تمام وجود ترک کرده، اینه که بعد از مدتی تعداد دفعاتی که اون فرد در خواب برون ریزی داشته خیلی کم می‏شه. مثلاً میشه هفته ‏ای یک‏بار، دو هفته‏ ای یک‏بار، سه هفته‏ ای یک‏بار و حتی ماهی یک‏بار! واقعاً این اتفاق می‏افته. مخصوصاً برای آقایون. کسانی هستن که دو ماه یا سه ماه یک‏بار! دیگه به جایی می‏رسه که حتی طرف دیگه برون ریزی نداره. چرا؟ چون‏که هورمون‏های بدن و تستوسترون تنظیم می‏شه و طرف می‏آد انرژی جنسی رو با ورزش و تغذیه و همون چیزهایی که در استحاله می‏گیم، مصرف می‏کنه و دیگه چیز اضافی برای برون ریختن نداره. بدنش چیز اضافی نداره. شاید سالی یک‏بار، یک چیزی در حد اینکه بدن سیستم‏های خودش رو تنظیم نگهداره.

و این نگرانی و ترسی که آقایون دارن و میان می‏گن که: خب اگر ما برون ریزی نداشته باشیم، می‏میریم! بیضه ‏هامون درد می‏گیره… این‏ها بیشتر از روی ترس هست. البته باید با پزشک اورولوژیست مشورت کنن. اما طبق تحقیقاتی که من کردم و در مالزی در دوران تحقیقم پیش متخصصانی رفتم و پرسیدم که اگر آقایی هیچ برون ریزی نداشته باشه په اتفاقی می‏افته؟ ایشون گقتن که هیچ اتفاقی براش نمی‏افته. بدن انشان کاملاً هوشمنده. به‏ قول چینی ‏ها بدن انسان یک “سیفو” هست. یک استاد خود درمانی هست و هر جوری که رفتار کنی، خودشو متناسب با اون رفتار تنطیم می‏کنه. بدن انسان فوق‏ العاده قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی داره.

پس نگران این نباشیم که اگر تازه خودارضایی رو کنار گذاشتیم، نصف شب، توی خواب برون ریزی داریم، این چی می‏شه؟ به مرور زمان این باید کم بشه. به شرطی که ورودی‏ها رو کنترل کنیم. مثلاً فکر کردن به تصاویر و رابطه‏ های جنسی بیشتر از یک یا دو ثانیه ممنوعه. یعنی مثلاً اگر کسی بیاد در طول روز بگه: من یک رابطه‏ ای داشتم و بخواد اون رابطه رو مثل یک فیلم در ذهنش مرور کنه، این تمومه! این دیگه با خودارضایی زیاد فرقی نداره. این فرد %80 خودارضایی رو انجام داده. اینطور نیست که بگه: خب حالا من از لحاظ فیزیکی فقط برون ریزی رو انجام ندادم. اما اون اتفاقی که توی ذهن انجام داده و اون مرور رو انجام داده، کار خودش رو می‏کنه. یا اینکه طرف رو به سمت لغزیدن و خودارضایی می‏کشونه یا اینکه باعث می‏شه اون فرد در خواب برون ریزی داشته باشه.

بنابراین ورودی‏ها رو باید کنترل کنیم و از خداوند بخواهیم که مهر و محبت ما رو نسبت به این عمل از دل ما بگیره. این خیلی مهمه. اینکه ما بیایم بگیم: خدایا تو کاری بکن لطفاً که من وقتی خودارضایی رو کنار می‏گذارم، اینجور نباشه مثل اینکه من عزیزی رو از دست دادم، از فراق او بسوزم و اینجور نباشه که بگم: آخ آخ عجب چیز خوبی رو از دست دادم! نه. اینجور باشه که خدایا حالا که من خودارضایی رو کنار گذاشتم تو بیا تو وجود من. معنویت، روحانیت خدای من تو بیا تو وجود من… که من اینقدر حالم خوب بشه که بگم: “خدایا شکرت که خودارضایی از وجود من رفت. خدایا شکرت که تو اومدی تو وجود من”. ما باید نگرشمون طوری باشه که به این سمت بره. ولی اگر من خودارضایی رو کنار بگذارم، اما روح و دلم پیش اون کار باشه، همینه که باعث می‏شه نصفه شب خودارضایی رو انجام بدم. این باعث می‏شه که من در طول روز بیام چشم‏ چرانی کنم، فیلم‏های بد ببینم، عکس‏های تحریک کننده ببینم، بشینم پای این شوهای خارجی. شوهایی که %80 درصد اون ترویج و تزریق افکار جنسی هست. این خوب چه فایده‏ ای داره. این کارها به این معنیه که من هنوز دلم اونجاست و انگار که از نظر فیزیکی دست و پام رو بستن. و خدای نکرده باعث بشه که به زودی برم پیش محبوبم. که محبوب من کیه؟ خودارضایی.

نه! ما باید همه کانال‏های ورودی رو قطع کنیم. اینطور نیست که من بیام خودارضایی، پورن و چشم‏چرانی و این‏ها رو کنار بگذارم. همه چیز اوکی. ولی بیام هر روز چت کردن خودم با کسانی که قبلاً باهاشون رابطه داشتم رو ادامه بدم. و بهشون بگم: می‏دونید من الان 10 روز، 20 روزه که خودارضایی نکردم. و اون‏ها چی می‏گن: بابا تو دیوانه ‏ای! برگرد پیش ما. این موقتیه. چه کاریه؟ برگرد پیش ما با هم ادامه بدیم… این اتفاقیه که می‏افته. اما اگر من با خودم صداقت داشته باشم میام می‏گم که حتی چت کردن با کسانی که من قبلاً باهاشون رابطه داشتم، این هم خوراک دادن به اون بیماریه. این هم نشانه اینه که من هنوز دلم اونجاست. دلم پیش اون کار و افراده… و این یه جوری “خود را فریب دادن” می‏شه. که من خودم رو فریب بدم و بگم که: نه من که خودارضایی رو انجام نمی‏دم. درسته خودارضایی نمی‏کنم، ولی اگر هر گونه خوراکی به این بیماری خودارضایی بدم، با خودم صداقت ندارم؛ با خودم رو راست نیستم و دارم خودم رو گول می‏زنم. و این خود گول زدن باعث می‏شه که به زودی لغزش کنم خودارضایی کنم و بعد می‏دونی چی می‏شه؟ شیطان می‏آد و می‏گه: دیدی؟ ترک کردن خودارضایی هم فایده نداشت! دیدی که ترک کردی ولی بعد از 20 روز، یک‏ ماه ترک هم کردی ولی فایده‏ای نداشت. پس ولش و تا آخر عمرت ادامه بده.

چرا این اتفاق می‏افته؟ چون من با خودم صداقت نداشتم و کانال‏های ورودی رو نبستم و این باعث شد که دوباره لغزش کنم. یا اینکه اگر دوباره لغزش نکردم و باعث شد که توی خواب برون ریزی داشته باشم. توی خواب خواب‏های جنسی ببینم و حالم رو بد کنه. و خودم رو سرزنش کنم که چرا من هنوز دارم خواب‏های جنسی می‏بینم؟ بنابراین در طول روز و تا زمانی که ما بیداریم و هوشیاریم، وظیفه‏ ای که به دوش ما هست اینه که تمام ورودی‏های این بیماری رو ببندیم. چت کردن، نگاه کردن، تصورات، تخیلات، صحبت کردن، حتی جوک‏های جنسی و گوش کردن به اون‏ها اصلاً خوب نیست. فحش دادن و هر چیزی که مربوط به روابط جنسی باشه، خوراکی برای این بیماری خودارضایی هست. متاسفانه باید بگم: همه جا توی این جامعه پر از این موارد هست… ولی ما باید این کار رو حتماً بکنیم. بهایی هست که باید بپردازیم. و درسته که خیلی سخته اما غیر ممکن نیست و کاملاً ممکنه. توی همین جامعه ‏ای که همه چیز فراوونه و می‏شنویم که در جامعه خیلی‏ها جوک‏های جنسی می‏گن، ماهواره رو روشن می‏کنی همش سر تا پا چیزهای جنسیه، اما در همین جامعه هم می‏شه تمام وروردی‏ها رو ببندیم.
بنابراین نا امید نباشیم و با خودمون صداقت داشته باشیم.

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

19 دیدگاه برای “برون ریزی در خواب

 1. reza99
  reza99 گفته:

  سلام . چقدر جالب. درود بر شما استاد. واقعا همه اش بر اثر عادت های هست که فرد در خودش ایجاد کرده .
  دقیقا این موضوعی بود که یکی از دوستانم به همین بهونه همیشه میگفت باید خودارضایی کنه.
  عالی بود ممنونم از شما

  • سلمانی
   سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…

   احتلام که همیشه وجود ندارد و اگر هم همیشه باشد یعنی اشکالی در کار هست یعنی ذهن مدام درگیرهای جنسی و سکسی دارد ، برون ریزی ها هم که بر اثر تحریکات ایجاد می شود ممکن هست شخصی محتلم شود اما برون ریزی نداشته باشد و ممکن شخصی برون ریزی داشته باشد اما محتلم نشود و فقط خواب های جنسی ببیند.

 2. Mmlosak
  Mmlosak گفته:

  سلام خسته نباشید
  ادمین عزیز جون هرکی دوست داری جوابمو بده دارم میمیرم

  من 2ماهه خودارضایی نمیکنم و هیج عکس و … نمیبینم
  حتی چشم چرانی هم نمیکنم
  یه چند روزی هست که وقتی بیدارم هم برون ریزی میکنم
  چرا؟
  لطفا توضیح بده

  • سلمانی
   سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…
   تصاویری که هنوز در ضمیر شما نقش بسته اند در واقع حک شده اند زمان میبرد تا تصاویر در ضمیر ناخوداگاه پاک شوند اینها از عوارض پورن هست..
   مطالعات معنوی را بیشتر کنید و ارتباط با خدای درون و تاکید عبارت های مثبت و توصیه بعدی اینکه دوره سالیتود سا خلوت درون را نیز کار کنید.

 3. Aaamaa
  Aaamaa گفته:

  سلام وقت بخیر
  تروخدا جوابمو بدید من از نگرانی در بیام
  من شب که میخوابم تقریبا ساعت 2یا 3 شب از خواب بیدار میشم
  بعد نیم ساعت باز میخوابم صبح پا میشم میبینم شورتم کمی خیسه
  من قبلا برونریزی میکردم صبح که نگاه می کردم به شورتم میدیدم کامل خیسه یعنی دست که میزدم انگار تازه آب و ریختی روی شورت
  ولی تازگیا کمی خیس میشه
  و من 90 روزه که خود ارضایی نمیکنم
  سوالم اینه آیا من نصفه شب از خواب بیدار میشم یعنی دارم برونریزی میکنم؟

  و برای اینکه پروستاتمون قوی بشه باید چه چیزهایی بخوریم و چه کارهایی انجام بدیم؟

  لطفا جوابمو بدید این پیام و رد نکنید

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر مطمئن نیستید که آیا در خواب محتلم شده اید یا خیر، احتیاط کنید و فرض رو بر این بگذارید که این اتفاق افتاده.
   اصلا اشکالی نداره که انسان در خواب ارضا بشه مخصوصا وقتی در پرهیز هستید.
   پس صبح غسل کنید و خدا رو شکر کنید که مکانیزم بدنتون داره خودش رو تنظیم و احیا میکنه. هر چه مدت پاکی بیشتر بشه، برون ریزی کمتر میشه مخصوصا اگر یاد بگیرید انرژی ذخیره شده را در راه معنویت و موفقیت استفاده کنید.

   برای پروستات، در گوگل سرچ کنید تمرینات کیگل و اونها رو انجام بدهید. البته شرح کاملش رو هم در دوره ستارگان زناشوئی و هم در دوره استحاله نیروی جنسی بیان کردیم. همچنین خوردن روزانه چند عد تخم کدو بسیار برای پروستات مفیده .

   موفق باشید و به پاک ماندن ادامه دهید و کم کم به فکر ازدواج باشید.

دیدگاهتان را بنویسید