ترک خود ارضایی در خانم ها و آقایان

ترک-خود-ارضایی-در-خانم-ها-و-آقایان.jpg
0
(0)

در این مقاله و فایل صوتی، سوالات برخی کاربران در رابطه با ترک خود ارضایی در خانم ها و آقایان را پاسخ میدهیم. سؤالات خیلی زیاد بود؛ در رابطه با خیانت، خودارضایی، طلاق… برای همین من سؤالات رو طبقه‏ بندی کردم و به هر گروه از سؤلات سعی می‏کنم جواب‏های مناسب رو بدم. ابتدا به جواب سؤالاتی که خانم‏ها و آقایان در مورد خودارضایی پرسیدند می‏پردازیم. جواب سؤال‏ها رو از خانم‏ها شروع می‏کنیم؛

* خانمی پرسیده بود که: با اینکه شریک جنسی دارند، ولی فقط و فقط خودارضایی می‏تونه ایشون رو راضی کنه و اعتیاد به خودارضایی پیدا کرده‏ اند.

* خانم دیگری پرسیده بودند: 32 یا 33 ساله هستند و به خودارضایی اعتیاد پیدا کرده‏ اند.

جواب این سؤال کلی رو من خدمت شما عرض می‏کنم: برای همه خانم‏هایی که به خودارضایی دچار هستید؛ خانم عزیز اگر که شما خودارضایی می‏کنید، ولی شریک جنسی، نامزد و یا شوهر ندارید و فقط خودتون هستید، حالا که مجرد هستید و شریک جنسی هم ندارید، ولی مبتلا به خودارضایی هستید، بهترین کاری که می‏تونید انجام بدید اینه که آموزش‏های ترک خودارضایی در هفت قدم رو به‏ کار ببندید  و همین امروز با کمک خداوند تلاش کنید که خودارضایی رو کنار بگذارید و برای همیشه از شر این گرگی که قبلاض در موردش صحبت کرده بودم، نجات پیدا کنید و به خودتون وقت بدید و هیچ عجله‏ ای نداشته باشید که بپرسید چه مدت طول می‏کشه؟ چند وقت من خودارضایی نکنم ؟

و این موضوعی هست که بستگی به فیزیولوژی بدن شما داره و بسته به اینکه چه مدت درگیر خودارضایی بودید، برای هر فردی فرق داره. ولی درمان کلی این هست که همین امروز به کمک خداوند خودارضایی رو کنار بگذارید و  وقتی که خودتون حس می‏کنید که بدن شما به حالت طبیعی می‏رسه، هورمون‏های بدن شما تنظیم می‏شن، و اون بخش از آلت جنسی شما حس می‏کنید حساسیتش کمتر شده، به هیچ عنوان تماسی با آلت جنسی خودتون نداشته باشید، به جز موقع دستشویی رفتن و شستن، به غیر از این هیچ‏گونه تماسی با اعضای جنسی خودتون نداشته باشید و این‏کار رو ادامه بدید. یک‏ ماه، دو ماه سه ماه… و این زمان بستگی داره به اینکه هر فرد چقدر درگیر خودارضایی بوده و هر چه قدر که لازم باشه وقت بگذارید و در این مدت زمان‏هایی که من اینجا مطرح می‏کنم، به هیچ‏ عنوان ترس شما رو برنداره و بگید وااااااااااای مگه میشه من یکساااااااااال خودارضایی نکنم؟!؟!

اون تجربهء (ارگاسم که نمیشه اسمش رو گذاشت)، برون ریزی و اون تجربه ارضا شدن رو دیگه نداشته باشم؟!؟! به هیچ عنوان نترسید؛ چونکه شما کاری که می‏تونید بکنید، این مفهومی هست که خیلی جاها و در خیلی از روش‏ها ازش استفاده می‏کنند: فقط همین امروز رو شما در نظر بگیرید و شاید شما خیلی شنیده باشید که میگن فقط برای همین امروز زندگی کنید؛ در لحظه زندگی کنید و در همین لحظه‏ ای که همین الان هستید، حضور داشته باشید. شما می‏تونید از همین مفهوم استفاده کنید و فقط و فقط برای همین روزی در اون قرار دارید خودارضایی نکنید؛ اصلاً لازم نیست که فکر فردا رو بکنید… اینکه فردا جه اتفاقی می‏افته؟ فردا کی مرده کی زنده؟ دنیا چه جوریه؟ یعنی شما از همن لحظه ‏ای که تصمیم می‏گیرید که خودارضایی رو کنار بگذارید، اون چند ساعت باقیمانده امروز تا آخر شب رو شما فقط باید از خودارضایی کردن دوری کنید و شب که داخل رختخواب می‏رید، بدون خودارضایی به خواب برید؛ دیگه فکر فردا رو نکنید. این مفهوم بسیار قوی و قدرتمندی هست که می‏تونه شما رو ماه‏ها و حتی سال‏ها در پرهیز کامل از هرگونه رابطه جنسی و خودارضایی قرار بده. چرا؟ چون شما فقط با یک روز سر و کله می‏زنید. یعنی شما اون چالشی که در پیش رو دارید، فقط این هست که من امروز رو فقط می‏خوام از خودارضایی کردن پاک باشم. بنابراین اگر که شما شریک جنسی ندارید خودارضایی رو باید کنار بگذارید.

اما اگر شما خانمی هستید که شریک جنسی هم دارید، شوهر دارید، یا نامزد دارید، شریک جنسی دارید ولی هنوز مبتلا به خودارضایی هستید و توی رابطه جنسیتون نمی‏تونید به لذت واقعی برسید و فقط خودارضایی شما رو ارضا می‏کنه، شما نه تنها خودارضایی رو مثل خانم‏هایی که شریک جنسی ندارند کنار بگذارید، بلکه یک مدتی باید نسبت به شریک جنسی خودتون پرهیز جنسی داشته باشید. شاید خیلی واقعاً سخت باشه، اما این رو به عنوان یک دوره درمان در نظر بگیرید. شما باید به سیستم جنسی و هورمونی خودتون یک مدت استراحت بدید درست مثل روزه ای که ما در ماه رمضان می‏گیریم. ما روزه می‏گیریم بخاطر اینکه بدنی رو که ما 11 ماه تحت فشار گذاشتیم و کلاض همه اندام‏های داخلی بدن تحت فشار بوده رو یک ماه بهش استراحت می‏دیم که استراحتی کنه و موتور رو خاموش می‏کنیم.

حالا باید شما این‏کار رو انجام بدید و بعد از اینکه مدتی پرهیز کردید (هرچه بیشتر بهتر)، زمانش رو نمیتونم بگم؛ یک هفته، یک ماه، شش ماه… هر چه بیشتر بهتر! دیگه خودتون می‏دونید. شما هم همینطور، اگر تکنیک “فقط برای امروز پاک بودن” رو در نظر بگیرید، واقعاً به شما کمک می‏کنه که از خودارضایی مبرا باشید و روح و جسمتون در آرامش به سر ببره. اولین چیزی که سراغ شما می‏آد اینه که: می‏ترسید که نکنه شریک جنسیتون شما رو ترک کنه، مشکلی پیش نیاد، من چطور به او بفهمونم که نمی‏خواهیم با هم سکس داشته باشیم! اینجا یک صداقت و حالت همدلی خوبی لازمه که شما بشینید با شریک جنسیتون صحبت کنید و بهش بگید که حقیقتش من این مشکل رو دارم. و ضمناً اگر در رابطه جنسیتون با او تا حالا نقش بازی می‏کردید و خودتون رو به ارگاسم رسیدن می‏زدید و فقط برای اینکه اون خوشحال بشه و فکر کنه که شما به ارگاسم رسیدید، این کار رو کنار بگذارید؛ چون این کار نه به ایشون کمکی می‏کنه و نه به شما. دیگه محرمانه تر از رابطه جنسی که نداریم! شما وقتی که توی تخت با یک نفر هستید دیگه هیچ ‏چیز نباید بین شما باشه؛ هیچگونه نقش بازی کردن و هیچ ‏چیز پنهانی نباید بین شما باشه. شما باید خیلی با هم راحت باشید. بشینید و باهاش صحبت کنید و بگید که: حقیقتش من در رابطه جنسی با شما اصلاً ارضا نمی‏شم و دچار خودارضایی هستم و کمکم کن از شر این بیماری و این معضلی که در وجود من هست نجات پیدا کنم.

و مطمئن باشید وقتی صداقت رو پیشه کنید و همه چیز رو در پرتو حقیقت برای شریک جنسیتون توضیح بدید، ایشون هم به شما حتماً کمک خواهد کرد. و یک نکته خیلی ظریف دیگه‏ ای هم اینجا هست که اگر شریک جنسی شما بخاطر اینکه نمی‏تونه با شما رابطه جنسی داشته باشه، می‏خواد شما رو ترک کنه، پس همون بهتر که شما رو ترک کنه! می‏دونید چرا؟ چون اگر فقط و فقط عامل رابطه جنسی شما رو در کنار هم نگه‏داشته، پس این رابطه واقعاً رابطه عمیقی نیست؛ این رابطه‏ای هست که بیشتر بر اساس لذت‏جویی جنسی هست و عمقی نداره. و چون این رابطه عمقی نداره، در آینده نه تنها به دلیل خودارضایی، بلکه به هر دلیل دیگری ممکنه با شکست مواجه بشه. پس اینجا شما شریک جنسی و همسر خودتون رو محک می‏زنید که آیا شما رو واقعاً به خاطر خودتون می‏خواد؟ یا به خاطر رابطه جنسیتون؟

و این خیلی مهمه؛ اگر شما خانم یا دختر خانمی هستید که مجرد هستید ولی خدای نکرده شریک جنسی دارید، می‏تونم این رو بهتون بگم و دوس دارم این رو از من بشنوید که: واقعاً دارید ضرر می‏کنید؛ یعنی واقعاً اشتباه ‏ترین کار ممکنی که یه دختر خانم می‏تونه با وجود، زندگی و هستی خودش انجام بده، این هست که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشه… حالا چرا این رو میگم؟ چون‏که شما به عنوان یک زن به هیچ‏ عنوان نباید اون نهایت صمیمیت و محرمیت خودتون رو همون اول در اختیار مرد قرار بدید. مثل این می‏مونه که یک نفر می‏خواد ساختمونی رو بسازه و میره با یک پیمانکار صحبت میکنه و میگه: شما این ساختمون رو چطوری و چقدر پول می‏گیرید و چقدر طول می‏کشه که بسازید؟ و پیمانکار میگه: مثلا شش ماه طول می‏کشه، فلان قدر هم پول می‏گیرم و برات این ساختمون رو می‏سازم. اگز شما همون روزی که قرارداد رو بستید و سر این مسائل توافق کردید که کل مبلغ رو به همون اول به ایشون یکجا پرداخت کردید، فکر می‏کنید که هیچ‏وقت این ساختمون ساخته خواهد شد؟ به هیچ عنوان؛ چون این ذات انسان هست. وقتی پول رو گرفت، دیگه هیچ جایی گیر نیست! میگه: خوب… ما که پول رو گرفتیم دیگه، حالا شما هم بشین تا ساختمونت ساخته بشه.

برای روابط دختر و پسری هم همین قضیه صادقه. فکر نکنید که اگر من با دوست پسرم نخوابم ترکم می‏کنه! اولاً اینکه من شخصاً با دوست پسر داشتن شدیداً مخالفم. عقیده شخصی خودم هست ولی خوب دلیل علمی هم پشت این عقیده هست. چون ویژگی دوست پسر و کسی که میره دوست دختر می‏گیره مثل کسیه که اومده جنس مفت به دست بیاره. بدون تلاش و بدون هیچ زحمتی میان‏بر بزنه و اصل قضیه رو دریافت کنه. در صورتی که پسر و مرد باید اینقدر روی عشق و محبت به نامزدش اینقدر کار کنه و محیت کنه که خودبخود از قلب دختر بتونه به رابطه جنسی با او راه پیدا کنه. یعنی دریچه ورورد به رابطه جنسی باید قلب و یک عالمه محبت کردن باشه. منظورم از محبت هم این نیست که بگم برام کادو بخر و پول خرج کن و از این جور موارد… این نوع محبت کردن که منظور من هست شکل‏های مختلفی می‏تونه داشته. مرد باید عشقش رو ثابت کنه و به اندازه کافی محبت کنه که در نهایت بیاد پای ازدواج و مرد و مردونه بیاد امضاء کنه و بگه من تا آخر عمر با تو هستم و بعد از این هست که اجازه داره با شما رابطه جنسی داشته باشه. همون حالت سنتی که ما تو جامعه خودمون داشتیم که “رابطه جنسی بعد از ازدواج”، اون بهترین حالت و واقعاً فرمول بسیار عالی بود.

من دوست‏های اروپایی زیادی دارم و یک‏بار من با یکی از همین دوستان اروپایی‏ ام صحبت می‏کردم و ایشون به من می‏گفت که: چقدر سیستم ازدواج در کشور شما خوبه و چقدر موفق بودید توی خانواده که به این راحتی دو نفر با هم دوست نمی‏شید و برید توی رختخواب و می‏گفت که ما توی اروپا شکست خوردیم!  و خیلی راحت با هم رابطه جنسی می‏گذاریم و هیچ رابطه‏ ای اونقدر عمیق نیست که یکی از اروپایی‏های دیگری که باهاش صحبت می‏کردم، می‏گفت که من هر چهار ماه یکبار دوست دختر عوض می‏کنم، سه یا چهار ماه باهاش هستم و دیگه رابطه تموم می‏شه… و اینکه اینجا با هرکس که دوست می‏شن فوراً رابطه جنسی می‏گذارند و این حالت مثل یک فیلمی می‏مونه که از همون اول به شما بگن آخر این فیلم چی می‏شه. دیگه اصلاً انسان تمایلی به دنبال کردن فیلم نداره. میره و میگه بذار یه فیلم دیگه ببینم و در نتیجه اون رابطه سنتی بسیار قوی‏تر بود. حالا من بحثم باز شد و به جاهای دیگه کشیده شد.

ولی اینکه اگر شما خانمی هستید که دچار خودارضایی هستید و شریک جنسی هم دارید، خیلی با قدرت، با اطمینان، اعتماد بنفس و اعتماد به خداوند به شریک جنسیتون بگید که: رابطه جنسی متوقف! تا وقتی که من درمان بشم. می‏خواد یکسال طول بکشه یا پنج سال یا یکماه. اصلاً فرقی نمی‏کنه و اینجا شما شریک جنسی خودتون رو محک می‏زنید که آیا شما رو می‏خواد یا نمی‏خواد؟ اگر در کنار شما موند، صبر کرد و در درمان شدن شما رو یاری کرد، که این مرد درستیه. اگر نه که بگذارید بره دنبال زندگیش و این دیگه مشکل شما نیست که بخواید بهش سرویس بدید و این سرویس دادن بهاش این باشه که سلامت روح و جسم خودتون رو به خطر بندازید و همیشه حال بدی رو تجربه کنید و در افسردگی و حقارت نفس به سر ببرید. این بهایی نیست که شما باید بپردازید برای اینکه با آقایی به این شکل در یک رابطه بمونید. خیلی راحت رابطه جنسی رو تموم کنید. اینطوری هم خودتون درمان می‏شید و هم اینجا عمق رابطه و شریکتون محک می‏خوره.

و این رو هم در رابطه با سؤالاتی که آقایون پرسیده بودند میگم: که اگر ایشون این موضوع رو مطرح کرد که ما مردها به رابطه جنسی نیاز داریم و اگر رابطه حنسی نباشه اصلاً نمی‏شه، این هم تصور بسیار اشتباهی هست و هیچ‏ مردی از رابطه جنسی نداشتن تا حالا نمرده! برید توی کل دنیا بگردید رکورد بیمارانی که توی دنیا مردند رو ببینید که کدام از اون‏ها بخاطر نداشتن رابطه جنسی مردن؟! این‏ها یک سری تفکرات کهنه و قدیمی هست که فکر می‏کنند که حتماً حتماً مرد باید رابطه جنسیش تأمین باشه و اگر کوچکترین خللی به رابطه جنسیش وارد بشه کلاً دنیای مرد بهم می‏ریزه. اصلاً هم اینطور نیست. این تفکری هست که در ناخودآگاه ما بهمون تزریق شده و مردهایی هستن که شش سال مجرد بودن و شش سال هیچ‏گونه رابطه جنسی با کسی نداشتند، حتی خودارضایی هم نداشتند، پورن هم نگاه نکردند… و خود من هم یک فرد اروپایی رو می‏شناختم و با ایشون صحبت کردم و طبق گفته‏ هاشون شش سال هیچ‏گونه کاری نکرده و بسیار حال روحانی خوبی داشت و بسیار انسان شادی بود. مثل یک بچه می‏خندید و شاد بود و اصلاً نیازی به رابطه جنسی نداشت. بنابراین این‏ها همه بهانه هستند و خانم‏ها و دخترخانم‏های محترم این بهانه‏ ها رو دست آقایون ندید.

حالا خودبخود وارد سؤالای آقایونی شدیم که خودارضایی می‏کنند.

  1. آقایی گفته بودن که من خودارضایی می‏کنم و قبل از اینکه با آموزش‏های ما آشنا بشن، گفته بودن که با روش‏های مختلف، کتاب خوندن و تلاش بسیار زیادی خودارضایی رو کنار گذاشتن اما بعدش به رابطه جنسی با جنس مخالف گرایش پیدا کرده‏ اند و حالا دیگه از این نتونسته خودش رو نجات بده.
  2. خانمی هم پرسیده بودند که پسر 20 ساله‏ ای دارند و ایشون دچار خودارضایی هستند و این خانم هم تا حدودی خبر دارند و حتی خود پسر هم خبر داره که مادرش این قضیه رو می‏دونه و از من پرسیدن که آیا من می‏تونم برای پسرم همیاری باشم که وقتی اون حملات وسوسه بهش حمله می‏کنه بیاد به من که مادرش هستم، به عنوان یک همیار بگه؟

جواب سوال 1. در رابطه با این‏کار، درسته که ضررهای روحی و جسمیش کمتر از خودارضایی هست، اما خوب خیلی هم کمتر نیست. شاید 10 درصد کمتر باشه. حالا درصد رو نمی‏خوام به صورت عدد بگم، چون معیار اندازه‏ گیری نداره. همین رو می‏تونم بگم که رابطه جنسی با جنس مخالف نسبت دردش حتی بیشتره. شما خودارضایی نمی‏کنید و می‏آیید توی به قول خودمونیش “دختربازی” و از این دختر به اون دختر می‏رید و رابطه جنسی با دخترهای مختلف می‏گذارید، باز دارید به خودتون خسارت می‏زنید و هم به اون دخترها ظلم می‏کنید. چون هیچ خانمی نیست که واقعاً واقعاً واقعاً فقط بخاطر رابطه جنسی با یک آقایی رابطه جنسی داشته باشه! چون هر چقدر یک خانمی ادعای روشنفکری و مدرن بودن داشته باشه و بگه که من دیگه خیلی کولم و اصلاً برام مهم نیست این مسائل و این پسر نباشه و یک پسردیگه… ته ته ته وجود خانم‏ها اینطور آفریده شدند که دوست دارند یکی باهاشون بمونه. هیچ خانمی دوست نداره که مورد استفاده پسرها قرار بگیره و پسری بیاد با اون رابطه جنسی بگذاره و بعد بره و یکی دیگه بیاد. هر چقدر هم که ادعای مدرن بودن بکنه. چون مدرن بودنی در کار نیست! مدرن‏ترین جوامع دنیا هم دارن روی Monogamy یا “فقط داشتن یک نفر در زندگی” (تک ‏همسری) کار می‏کنند. تمام دنیا دارن به این می‏رسن. چیزی که سال‏ها قبل به ما گفته شد، همه جا به ما گفته شد.

پس شما آقایی که رفتید دنبال دخترهای مختلف و رابطه جنسی با خانم‏های مختلفی می‏گذاری باز هم داری اشتباه می‏کنی. خودت بیشتر از همه داغون می‏شی چون‏که درگیر شدن عواطف به این راحتی نیست که شما عواطفت با هر کس درگیر شد، بعد دوباره بتونی جمعش کنی و بری یه جای دیگه این سفره رو پهن کنی و بری با خانم دیگه… داغون می‏شی. این کار رو با خودت نکن. شما اگه تونستی این غول خودارضایی رو کنار بگذاری، یک همت دیگه هم بکن و به امید خدا کلاً تمومش کن. اصطلاحی که یک نفر به من توصیه کرد: Out of market” باش. یعنی “خارج از بازار باش”. مثلاً شما بازاری رو در نظر بگیرید که مثلاً آقا پسرها خودشون رو خیلی شیک ارائه می‏کنند و در این بازاری که خانم‏ها هستند، خریداری برای خودشون پیدا کنند. خانم‏ها هم همینطور. تو بازار باشیم، تو بورس باشیم و ما رو بخوان. شما اصلاً خارج از بازار باشید. یعنی شش ماه یا یکسال اصلاً شما نمی‏خوای کسی به شما جذب بشه و از شما خوشش بیاد. خودت رو  Out of market کن و وقتی شما از انسان‏های اطرافتون دیگه نیازی نداشته باشید که اون‏ها شما رو دوست داشته باشند و مهر تأیید بر خوشتیپ بودن شما بزنند و از این مرحله که بگذرید، اونوقت اون کسی که در بالا نشسته، خداوند هست که مهر تأیید بر شما خواهد زد و میگه: بارک‏ الله. من به تو حالا یک مجوز میدم که یک قدم به من نزدیک‏تر بشی.

و واقعاً من این رو از تمام وجودم میگم: آقایون مجرد این رو امتحان کنید و ببینید آیا واقعاً نتیجش رو می‏بینید یا نه؟ بخاطر خداوند با جنس مخالف رابطه نگذارید و می‏بینید که خداوند برکت‏های زیادی رو به شما میده که خودتون هم توش می‏مونید! پس اگر شما آقایی هستید که خودارضایی رو کنار گذاشتید و مشکلی در این خصوص ندارید ولی در مخمصه رابطه با جنس مخالف گیر افتادید و دوست دخترهای زیادی دارید و این رو به صورت یک امتیاز مثبت در نظر می‏گیرید، متاسفانه باید به شما بگم که: دوست عزیز واقعاً دراشتباه هستید. و من نمی‏دونم این تفکر بسیار اشتباه از کجا وارد کشور ما شده که مردها این رو یک افتخار می‏دونند که با دخترهای زیادی دوست باشند. انگار یک موفقیت بسیار بزرگ در زندگی خودشون کسب کردند که: بله! من تونستم این‏کارو بکنم. هیچ افتخاری نداره. دخترها و خانم‏ها موجودات بسیار لطیفی هستند که اگر شما بدونید که موندن در یک رابطه با یک خانم‏ چقدر ارزش داره و اگر توی رابطه دیگری با خانم دیگری وارد شدید، چقدر به اون خانم ظلم می‏شه، خودت واقعاً درک می‏کنی که نه! واقعاً در این کار اصلاً مردانگی در کار نیست و هیچ هنری نیست، هیچ زرنگی حساب نمی‏شه که من دخترهای زیادی رو جذب خودم کنم و به قول معروف هندل کنم، یک عالمه باید دروغ بگم، یک عالمه باید احساساتم رو بین انسان‏های مختلف تقسیم کنم و جدای از اینکه من خودم به هیچ جایی نخواهم رسید و برکت از زندگی من خواهد رفت و با وجود درگیری ذهنی با این دختر و اون دختر، به اون‏ها هم ظلم می‏کنم و کارمای ظلمی که در حق اون خانم‏ها کردم به زندگی خودم برمی‏گرده.

پس از شما خواهش می‏کنم که شمایی که خودارضایی رو کنار گذاشتید، رابطه داشتن با خانم‏های مختلف رو هم اکیداً قطع کن و نگو که حالا همش رو قطع می‏کنم و یکی رو نگه ‏میدارم. نه! همه رو قطع کن و یک مدت با خداوند باش. یعنی به خاطر خدا این امتحان رو ما باید توی زندگی پاس کنیم. یه جاهایی باید این امتحان رو پاس کنیم… و از خدا بخوایم و بگیم: که خدایا من بخاطر تو این کار رو نمی‏کنم و اونوقته که جوایز و هدایای معنوی از طرف خداوند دریافت می‏کنید و واقعاً زبان از گفتن و توصیف کردن اون هدایا قاصره. شما فقط مطمئن باشید که خدا متناسب با ذات شما، متناسب با روح شما خودش می‏دونه که چطور به قول خودمونی به شما حال بده. پس این‏کار رو انجام بدید و امیدوارم که در این مسیر بسیار روحانی موفق باشید.

جواب سوال 2.  در جواب سؤال خانمی که پرسیده بودند پسر 20 سالشون دچار مشکل خودارضایی هست. بهتره که این مسأله رو زیاد پیش پسرشون باز نکنن و پسرشون سعی کنه کسی رو پیدا کنه که ایشون هم به خودارضایی مبتلا هست و با هم دو نفری می‏خوان این مسیر رو طی کنند و بهتره که اون وسوسه‏ ها و اون حملات و چیزهایی که در ذهنش می‏گذره رو برای مادر خودش بازگو نکنه. این نظر شخصی من هست و بستگی به شرایط شما داره و شاید هم اینقدر رابطه شما با هم صمیمی هست که می‏تونید در این مورد با پسرتون صحبت کنید. ولی عموماً وقتی که وسوسه می‏اد، پسر شما باید کسی باشه که اینقدر با او راحت باشه که اون فانتزی‏های سکسی خودش رو بدون ترس از اینکه قضاوت بشه برای همیار خودش بگه و به عنوان مثال بهش بگه که من امروز این وسوسه رو داشتم و این تصاویر ذهنی از ذهنم گذشت و به نظر من شما در این مورد شنونده حرفه‏ای پسرتون نباشید بهتره. که اون حرمت مادر و فرزندی خدای نکرده شکسته نشه. و این همیار باید کسی باشه که همدرد پسر شما باشه و جدای از حرمت، این همدرد بودن بسیار مهم هست. چرا؟ چون‏که اگر همدرد نباشه، شاید مادر نتونه متوجه این منظور بشه که: منظور این چیه؟ این وسوسه‏ ای که میگه از سرش گذشت، من نمیدونم، متوجه نمیشم چی میگه؟ اما اگر کسی باشه که خودش هم دچار خودارضایی باشه، اون‏وقته که دقیقاً درک میکنه و میگه: آخ گفتی! می‏فهمم چی می‏گی! بیا با هم دعا کنیم. این احساس همانی کردن کمک بسیار زیادی در ترک خودارضایی خواهد کرد.

خانم دیگری پرسیده بودند که: اگر من خودارضایی نکنم و رابطه جنسی هم نداشته باشم و تا آخر عمر هم نخوام ازدواج کنم، آیا همچین چیزی امکان‏پذیر هست؟ با استفاده از تکنیک استحاله نیروی جنسی من نیروی جنسی خودمو استحاله کنم و تا آخر عمرم مجرد بمونم؟ از لحاظ شدن بله. امکان‏پذیر هست و همون‏طوری که گفتم: هیچ‏کس تا بحال از نداشتن رابطه جنسی در زندگیش نمرده و نه تنها نمرده، بلکه نداشتن رابطه جنسی بسیار به انسان کمک می‏کنه که چاکراهای بالایی و بخش روحانیت بعد وجودی انسان بیشتر رشد کنه. ولی خوب نظر شخصی من و از نطر دین ما سفارش شده، این هست که در نهایت ازدواج کنید و تمام آموزش‏هایی که من میدم، نهایت و آخرین هدفی که من دوست دارم آموزش بدم اینه که ما ازدواج کنیم و در رابطه با یک نفر باشیم و عمق اون رابطه رو اینقدر زیاد کنیم که در اون رابطه و رابطه جنسیمون به خداوند برسیم. پس از نظر شدن که امکانش هست که شما مجرد بمونید. حتی ما داریم در یکی از فرقه ‏های مسیحیت (کاتولیک) کشیش‏های اینها اصلاً اجازه ازدواج ندارند و خانم‏ها و آقایونشون راهب و راهبه دارند و هیچکدوم از اون‏ها از نداشتن رابطه جنسی نمی‏میرند و حال روحانی خوبی رو تجربه می‏کنند. ولی باز بهتر از اون اینه که دین ما کاملتره و آخرین ورژن دینی هست که از طریق خداوند به انسان‏ها نازل شده و خداوند گفته که شما و زوجینتون می‏تونید با هم و در کنار هم به آرامش برسید.

و این خیلی مهمه و من به شما توصیه می‏کنم که سالیتود و استحاله نیروی جنسی رو یک یا دو سال امتحان کنید و واقعاً ازش لذت ببرید و خودتون به یک جایی می‏رسید که اصلاً مطرح نیست و دغدغه فکری شما این نخواهد بود که شوهر کنم یا نکنم؟ ازدواج کنم یا نکنم؟ و از این مسأله عبور می‏کنید. وقتی که شما نیروی جنسیتون رو استحاله کردید و خداوند رو وارد زندگیتون کردید، این مسأله می‏ره و اولویت دهم زندگی شما می‏شه و اصلاً مهم نیست. ولی شرایط جوری می‏شه که اگر قصد ازدواج داشته باشید، خداوند خودش شخص مورد نظرتون رو سر راهتون قرار می‏ده و خیلی راحت می‏تونید ازدواج کنید. پس از نظر شدن امکانش هست و اینکار رو حداقل برای یک یا دوسال حتماً انجام بدید و هر چه قدر که واقعاً از عشق‏بازی با خداوند سیراب می‏شید و بعدش می‏تونید برید و شوهر اختیار کنید.

همونطوری که در داستان حضرت یوسف، زلیخا وقتی که به یوسف رسید، قبل از اینکه بخواد وارد رابطه با یوسف بشه، اینقدر رابطش با خداوند قوی شد که اصلاً تا چند روز فقط خدا رو می‏دید و دقیقاً اون چند روزی که زلیخا توش بود می‏تونه ادامه پیدا کنه و مدت زمان بیشتری بشه. در سریال حضرت یوسف هم بخوبی نشون می‏داد که به یوسف پیغام دادند که چرا نمیای با زلیخا ازدواج کنی ولی خوب زلیخا مشغول عشقبازی با خدا بود. و این داستان‏ها درسته که سال‏ها پیش اتفاق افتاده، ولی داستان همین امروز ماست. خدا همون خداست؛ انسان همون انسانه و روح انسان هم همونه و ما می‏تونیم اون تجربه‏ رو همیشه تکرار کنیم و اگر زلیخا تونست، پس شما هم می‏تونید و این هم جواب خانمی که پرسیده بودند که من می‏تونم مجرد بمونم؟ بله می‏تونید. من اصلاً پیشنهاد می‏کنم که یک مدت مجرد بمونید تا ابعاد وجودی خودتون رو بیشتر بشناسید و روحانیت شما بالا بره و انشاءالله و به امید خدا ازدواج کنید. در فایل‏های بعدی سؤال‏های بیشتری رو جواب خواهم داد و امیدوارم جواب‏هایی که میدم مفید بوده باشه و بتونه به زندگی شما عزیزان کمک کنه. به خدای بزرگ میسپارمتون. خدانگهدار…

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید