دانلودهای رایگانروابط عاشقانهعشق بازی با خدای مهربان

تغییر جایگاه زن و مرد

سلام به کاربران عزیز مس به طلا.

دوستان در این ویدیو در رابطه با یک موضوع بسیار مهم صحبت می کنیم. شنیدیم که میگن: توی دوره آخرالزمان جای زن و مرد عوض میشه. توی ویدیوهای دیگه هم به اون اشاره کردیم. از نظر ظاهری که کاملاً مشخصه و این اتفاق افتاده. هم تو کشور ما و هم با شدت بیشتری در کشورهای خارجی. لباس های پوشیدن ها عوض شده، پسرها آرایش می کنن، زیر ابرو بر می دارن، لباس های تنگ می پوشن… اینها همش در بعد ظاهریش قرار می گیره.

منتهاش از بعد باطنیش اگر بخوایم حساب کنیم، شاید به این توجه نکنیم که الان متأسفانه گاهاً می بینیم که در جامعه ما رفتارها، طرز فکرها و باورها هم بین زن و مرد جابجا شده. مثلاً شما می بینید که خیلی مد شده و حتی به جوک خیلی استفاده میشه که میگن: یه دختر پولدار پیدا کنیم که باهاش ازدواج کنیم. یعنی یک ارزش شده که یک مردی یکی رو پیدا کنه که پولداره! یا خودش پولداره اون خانم، یا پدرش پولداره.

این یعنی مردانگی از وجود اون مرد رفته که خودشون بار مسؤلیت یک زندگی رو به دوش بگیرن و طبق اون تعریفی که از مرد ساخته شده، هم برای انسان، هم برای همه موجودات، وظیفه امرار معاش و به دست آوردن روزی بر عهده مرد باشه؛ می بینیم که نه! پسرها به قول خودشون دنبال تور کردن دخترهای پولدار هستن! و اینکه یک دختر یا زنی برای اونها پول خرج کرد، یک افتخار حساب میشه. یعنی من چقدر زرنگ بودم که اون فرد تونست برای من خرج کنه، که این مخصوصاً توی روابط پیش از ازدواج که ما همیشه میگیم: انجام ندید، خیلی نمود پیدا می کنه که مثلاً طرف میگه: آره این دختره برای من خیلی خرج کرد و…

در صورتی که خداوند اینجوری ما رو آفریده که مرد باید اونقدر مردانگی و غیرت داشته باشه که حتی اگر شده بیل و کلنگ دستش بگیره و بره کار کنه، یه رزقی برای همسرش مهیا کنه. منتهاش میگم: توی این دوره این اتفاق نیفتاده. بنابراین خیلی مهمه که ما حواسمون باشه که بحث مذهبی نیست که ما فکر کنیم آخرالزمان یا هر چی. دوره زمونه امروز باعث شده که زن و مرد نقششون جدا و جابجا بشه و این مردانگی نیست که یک مردی فکر کنه بتونه یک زنی رو پیدا کنه که اون زن براش خرج کنه.

حالا در دوره سالیتیود که تولیدش شروع شده و به زودی انشاالله رونمایی میشه ازش، کامل در مورد نقش زن، نقش مرد، تعریف زن، تعریف مرد و خصوصیات اونها کامل صحبت می کنیم که اصلاً مردها بدونن مردانگی یعنی چی؟ زنها بدونن زنانگی یعنی چی؟ اون تعریفی که خیلی منطبق با جهان هستی هست. یعنی ما انسان ها دستکاریش نکردیم، بپیچونیمش بره! به میل خودمون یا به پیروی از یه سری آدم هایی که اصلاً معلوم نیست تویس درونیاتشون چی هست؟ این تفکراتی که مد میشه رو کی اومده پخش کرده توی دنیا. اینها رو ما نمی تونیم از هر کسی الگوبرداری کنیم. واقعاً باید خیلی حواسمون باشه. طرف ته دنیا نشسته، توی وجودش پر از شهوته، پر از پول دوستی و پر از عشق به شهرته! اون اومده یک نظریه ارائه کرده توی کل دنیا پخش شده. پس خیلی باید حواسمون باشه.

و این نکته ای که توی این ویدیو گفتیم، اگر شما بخواید روش فکر کنید و همه جنبه های زندگی رو توش نگاه کنید، می بینید که چقدر مردها دارن به شکل زن میشن و چقدر زن هایی هستن که دارن مردانه فکر می کنن! حالا باز هم توی دوره سالیتیود کامل شرح میدیم که چه اتفاقی می افته که زن هایی که توی اوایل جوانیشون با تمام قدرت و قوا دوست دارن برن دنبال تحصیل و پیشرفت و مستقل بودن و پول درآوردن و… یک دوران لوکس بسیار شادی رو دارن، ولی متأسفانه وقتی که به سن سی و بعد از سی سالگی می رسن، همه ساختمان رؤیاهایی که ساخته بودن، فرو می ریزه توی ذهنشون. فارغ از اینکه چقدر مؤفقن، فارغ از اینکه چقدر پولدارن.

و کامل این رو روش بحث می کنیم که چه اتفاقاتی توی روح اینها می افته؟ و کجا اشتاه می کنن و کجا زندگیشون رو می بازن؟ مخصوصاً توی پرسش نامه ای پر کردن کاربرهای عزیز، خیلی از خانم هایی که همین شرایطو داشتن، واقعاً درد دل کردن و واقعاً ازشون ممنونیم که این توضیحات رو دادن. البته اینکه میگیم: زندگیشونو می بازن، زندگی رو نمی بازن. بلکه تا اینجا رسیدن. حالا توی دوره سالیتیود کامل راهکارش رو میگیم که از این به بعدش رو چیکار کنن. چون هیچوقت برای تغییر و لذت بردن از زندگی دیر نیست. یعنی این تفکراتیه که جابجا شده.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن