جذب ثروت از طریق استحاله نیروی جنسی

جذب ثروت از طریق استحاله نیروی جنسی
0
(0)
سلام به دل های پاک شما عزیزان.
در این ویدیو می خوام یک پیشنهاد ویژه و یک معرفی بسیار عالی رو با شما مطرح کنم که خیلی می تونه به شما کمک کنه. موضوعی که می خوام بهتون بگم، قبلش یک کتاب بهتون معرفی کنم که خیلی از شما عزیزان خوندید. کتابی که به قول یکی از اساتید بنده که می گفت: اگر قرار باشه توی حوزه کسب و کار و ثروت یک کتاب آدم بخونه که خیلی روش تأثیر داشته باشه، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، کتاب بسیار عالی از ناپلئون هیل هست که هشتاد سال پیش این کتاب نوشته شده. در واقع ناپلئون هیل توسط فرد ثروتمندی به نام اندرو کارنگی (Andrew Carnegie) که پدر فولاد آمریکا بوده، مأموریت پیدا می کنه که بره راز ثروتمندهایی که ثروتمند شدن و خود اندرو کارنگی که ثروتمند شده رو تدوین کنه و داخل یک کتابی حاالت گزارش عالی به دیگران بده و این راز رو به نوعی برملا کنه. و جالبه که ایشون بیست و سه سال تحقیق می کنه روی ویژگی های مشترک انسان های ثروتمند دنیا رو که چه چیزهایی داشتن و چه رازی را پیروی کردن که تونستن ثروتمند شن. بهتون توصیه می کنم که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید رو بخونین. خیلی کتاب عالی هست. این کتاب بسیار بسیار دید شما رو نسبت به ثروت عوض می کنه و حالا بحث من در رابطه با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نیست.

ولی این کتاب یک فصل داره (فصل یازده) که در مورد استحاله نیروی جنسی صحبت می کنه. حتماً این فصل رو بخونید. ولی خیلی خلاصه بگم: بررسی می کنه و میگه که من چیزی که از ثروتمندها متوجه شدم اینه که از زمانی که نیروی جنسی خودشون رو از حالت هرز خرج کردن و بی جهت مصرف کردنش کانالیزه اش کنن به نوعی و اینو استحاله کنن. استحاله یعنی تغییر حالت دادن، تصعید دادن، تصاعد دادن، افزایش دادن. به جای اینکه از حالت به قول معروف برون ریزی های اضافه و به نوعی خرج بی جهت و شهوترانی های بی مورد استفادش کنیم، میشه اینو به عنوان یک نیروی بسیار عظیمی به شکل خلاقیت و به شکل ارتعاشات جذب و ثروت تبدیل کرد و به طور کلی یک ابزار بسیار کمکیه برای کسانی که می خوان به ثروت برسن. و میگه من یکی از ویژگی هایی که در ثروتمندان دیدم، اینه که تونسته بودن روی این قضیه و نیروی مقدس جنسیشون تبدیل و استحاله انجام بدن و به نوعی توی ساختار خودشون ببینن و کانالیزه اش کنن، اونا ثروتمند شده بودن.

حالا چرا من دارم این ها رو به شما میگم؟ به خاطر اینکه توی کشور ما مبحث استحاله نیروی جنسی و تعالی نیروی جنسی، که همه آدم ها این نیرو رو دارن، میگیم که این نیروی مقدس؛ نیروی با ارزش؛ حالا یک جاهایی میگن: قبح داره و زشته! در موردش صحبت نکن. ولی من میگم نه. یه واقعیته و باید داشته باشیم که اینو راجع بهش می خوایم صحبت کنیم و می تونیم ازش بهره بگیریم و استفاده کنیم. نه تنها مکروه نیست، خیلی هم عالیه که بدونیم چقدر کاربرد داره! و نتایج شگفت انگیزی رو می تونیم باهاش خلق کنیم.
در کشور ما فقط و فقط در بحث استحاله کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، همین فصل یازده این کتاب، فقط همین صفحات موجوده و شما مطلبی پیدا نمی کنید. و خدا رو شکر من و آقای جواد زارع که دوست و همکار خودم هست، یک دو سال پیش تصمیمی گرفتیم و چون آقای زارع کسیه که مدت ها خارج از ایران زندگی کرده و به زبان انگلیسی مسلط هست، خیلی محتواهای مختلفی رو به زبان آموزشی و خوب پیشنهادی که من به ایشون دادم و ایشون پیگیری و راه اندازی کرد، سایتی به نام مس به طلا بود که روی همین مبحث کار می کنه: تبدیل نیروی جنسی به ثروت. و من به عنوان مشاور پروژه کنار ایشون هستم. و در واقع وبسایت ایشون مس به طلا رو دارم به شما معرفی می کنم و دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت یا استحاله نیروی جنسی.
اولین سایتی هست که این حوزه رو به شکل خیلی کامل تر از اون فصل یازده بررسی کرده، آموزش های بسیار قوی رو ارائه داده، هم به شکل نتایج بسیار عالی توی این یکسال و اندی که این وبسایت راه اندازی شده،کاربرانی تونستن نتایج رو بگیرن که الان من این پیشنهاد ویژه رو دارم به شما میدم که حتماً عضو سایت و کانال مس به طلا بشید. و تبدیل نیروی جنسی به ثروت هم به صورت خصوصی و حرفه ای در دوره استحاله یا تبدیل نیروی جنسی به ثروت می تونید خودتون کار کنید.
خود من هم توی اون دوره دو تا از فایل های اصلی اون رو که مربوط به متأهل هاست که می تونم بگم دو تا فایل بسیار بسیار عالی هست برای شمایی که متأهل هستید، حداقل این قسمت رو چون من خودم کار کردمو میگم. بخاطر اینکه بتونید یک رابطه بسیار عالی تری داشته باشید و بدونید چگونه این نیروی مقدس جنسی رو توی رابطه هاتون به یک ارتعاش بسیار مثبت در زندگیتون تبدیل کنید، وارد دوره استحاله نیروی جنسی بشید. ضمن اینکه در فایل های دیگه ای که آقای زارع کار کردن، چون مسلط به زبان انگلیسی هستن، هر چی کتاب توی این حوزه بوده؛ از مکاتب شرق تا غرب گرفته، از هر آنچه که لازم بوده رو تهیه کرده و مطالعات بیشتری رو برای افزایش کیفیت و محتوی دوره داره اضافه می کنه. به نظر من یک دوره عالیه. و من توی این ویدیو به شما پیشنهاد می کنم که وارد سایت و کانال مس به طلا بشید و دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت رو تهیه کنید. چون میگم خود من بخشی از این آموزش رو کار کردم، قسمت بحث مربوط به روابط متأهل ها رو خیلی خیلی هم زحمت کشیدیم برای اینکه این دو تا فایل آماده بشه. از سهم خودم میگم و مطمئنم خیلی عالی بوده. چون کاربرها بعد از اینکه اون فایل ها قرار گرفت تو دوره، فیدبک دادن. اینه که از شما تقاضا می کنم وارد این دوره بشید و نتایج عالی رو بگیرید. مطمئناً این دوره ایه که من پیشنهاد می کنم، مثل دوره های خودم که دارای گارانتی برگشت پوله، دوره آقای زارع هم دارای گارانتی برگشت پوله و اگر یک موقع که احساس نارضایتی کردید، مطمئن باشید که این گارانتی برگشت پول 5 ماه پس از تاریخ خرید که براش گذاشتن، برای شما قابل استفاده هست.
وارد این دوره بی نظیر بشید و اتفاقات بزرگی رو برای خودتون خلق کنید. و بدونید این نیرو، نیروییه که از سمت چاکراه های پایین ممکنه خرج بشه، می تونه فرآوری بشه و بیاد بالا و به شکل خلاقیت و به شکل ایده های ناب، به شکل جذب ثروت به اتفاقات بسیار بسیار عالی در زندگی شما تبدیل بشه. و یادتون نره تبدیل نیروی حنسی به ثروت در واقع رد کردن نیروی جنسی نیست و اینکه فراموش کنیم نیروی جنسی رو؛ این نیست. نه نه نه! اینو ما داریم. مثل یک ماده اولیه هست. در واقع الماسیه که ما می تونیم تراشش بدیم و به برلیان تبدیلش کنیم. یک کیفیت و قیمت بالاتری رو پیدا می کنه. یعنی قیمیتیه. از دستش ندید. توصیه می کنم وارد این دوره بشید و از نتایج شگفت انگیزش بهره مند بشید.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه برای “جذب ثروت از طریق استحاله نیروی جنسی

دیدگاهتان را بنویسید