خواستگاری!

0
(0)

توی این ویدیو در رابطه با خواستگاری صحبت می کنیم. گاهاً شده که کاربرهایی به ما پیام دادن و گفتن: من خانمی هستم که آقایی اومده خواستگاری من و در همون آشنایی های اولیه که مثلاً توی چت یا تلگرام شروع کردن به آشنایی و صحبت کردن، حتی با وجود اینکه خانواده ها هم در جریان بودن، مثلاً اون آقا گفته: چند تا عکس باز برای من بفرست! چند تا عکس نیمه سکسی از خودت برای من بفرست تا ببینم من تو رو می پسندم یا نه؟ که اگر پسندیدم به رابطه ادامه بدیم.

خب ببینید هر خانمی باشه، وقتی که آقا این درخواست رو از ایشون می کنه، و اگه خانم نجیب و از خانواده نجیبی باشن، به محض اینکه این پیام رو بشنوه مطمئناً خوشش نمی آد و اصلاً درستش نیست. درسته به عنوان یک مرد زیبایی و اندام خانم یکی از فاکتورهای ازدواج هست، ولی مهم تر از اون این هست: آیا روح دو نفر با هم مچ هستن؟ آیا از نظر عاطفی، از نظر جهان بینی، از نظر اینکه دو نفر مخصوصاً از نظر روحانیت و معنویت دیدگاه مشترکی دارن یا نه؟ این خیلی مهمه. تا اینکه ما بیایم همون لحظه اول بخوایم از بدن اون فرد بازرسی کنیم و ببینیم که آیا اندامش چه جوری هست؟ و واقعاً کار قشنگی نیست. باور کنید حتی اگر برای مردها این یکی از مهم ترین فاکتورها باشه، ولی این گونه عنوان کردنش فوق العاده ابهت مرد رو در برابر زن می شکنه و خرد می کنه و یک مردی که اون زن می خواد روش حساب کنه برای اینکه یک عمر با هم زندگی کنن، تبدیلش می کنه به یک انسان شهوت بازی که همون روز اول فقط جسم اون زن رو می خواد ببینه.

پس آقایون عزیزی که این کار رو می کنن، می گم که حتی اگه براتون مهمه که اندام خانمتون به چه شکلی هست، نحوه بیانش این نیست. و سعی کنید اول روح خانم رو بشناسید، با او آشنا بشید، فاکتورهای دیگه رو با هم مچ بکنید و ببینید اصلاً با هم چفت هستید یا نه؟ اگر هستید، حالا مثلاً توی بحث فیزیکی هم خب یک مقداری با هم آشنا شدید، می تونه آدم یه کم مثلاً بیشتر تحقیق کنه. و این کارو نکنید؛ چونکه روز اول ما از جسم و فیزیک اون خانم بخوایم سؤال کنیم، می تونه یکی از مؤلفه های وجود شهوت و غلیان شهوت جنسی توی وجود اون مرد باشه که می خواد حتی همسر آینده اش رو هم فقط به چشم شهوت نگاه کنه و بعد ببینه آیا ایشون می تونه همسر آینده من باشه یا نباشه.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید