خوراک به شهوت

خوراک به شهوت
5
(1)

توی این ویدیو در رابطه با خوراک دادن به شهوت صحبت می کنیم. موضوع بسیار مهمی هستش که ما بارها و بارها به عناوین مختلف مطرح کردیم، ولی باز من حس می کنم که بعضی از کاربران نیاز دارن که این موضوع بیشتر براشون جا بیفته. مثلاً کاربری می گفت: من هیچ کاری نمی کنم. حتی رفت و آمد فامیلی هم ندارم. قبلاً مثلاً خیلی از فامیل ها بودن که منو تحریک می کردن… و من الان هیچ کاری نمی کنم. ولی صبح تا شب درگیر شهوتم، صبح تا شب داغم و به شهوت فکر می کنم و نمی تونم جلوی خودمو بگیرم.

ببینید دوستان اصلاً امکان نداره که کسی به یک چیزی خوراک نده و اون چیز فعال باشه. مثلاً آتش که توی راهنمایی بود می خوندیم که: برای سوختن آتش به سه تا چیز نیازه. یکیش ماده سوختنی، دیگری حرارت و ماده دیگر اکسیژن. و هر کدوم از این سه تا که نباشن، آتش تشکیل نمیشه. وکسی نمی تونه بگه: من آتیش دارم و این سه تا عامل هم هیچکدوم نیست. امکان نداره. وقتی آتش شهوت روشنه، بالاخره از یک طریقی که شاید خود فرد نمی دونه، داره به اون شهوت خوراک میده.

امکان نداره اگر کسی توی خلوت خودش نشسته باشه، حتی توی اتاق سیمانی، چهار درش هم بسته و زندانی هم باشه، فکر کنه که هیچ کاری نمی کنه. نه! همون افکار ما کافیه که به اون شهوت خوراک بدیم و تغذیه اش کنیم. خیلی مهمه. یا اصلاً اینکه شاید طرف فکر می کنه که فکر جنسی نمی کنه. ولی همین که صبح تا شب به این فکر می کنه که من درگیر مسائل جنسی هستم و بدنم هاته و … درسته بدن یک بخش از اونه. ولی اکثرش، بزرگترین قسمت مسائل جنسی و سکسی و شهوت توی مغز ما اتفاق میفته. و یک جمله ای هستش که نمی دونم می تونم بگم یا نه ؛ یعنی کاربرهای ما در سطحی هستن که اینو بدونن. اینکه میگن: سکس در قسمت های فیزیکی بدن اتفاق نمی افته، سکس قبل از اینکه بخواد در قسمت اندام تناسلی اتفاق بیفته، بین دو گوش انسان اتفاق میفته.

یعنی توی مغز اتفاق می افته. برای همینه که اینقدر انحرافات جنسی وجود داره. پونصد، ششصد نوع انحراف جنسی که تحت پارافیلیا که در یک ویدیو و فایل دیگری گفتیم، که اینها همشون وجود دارن. چرا؟ چونکه این مغز بی نهایته. انسان می تونه هزار نوع انحراف به این مسائل جنسی بده. پس کسی که میگه: من هیچ کاری نمی کنم ولی درگیز شهوتم، اشتباه می کنه. شاید خبر نداره داره از کجا تغذیه می کنه. شاید فکر می کنه به این موضوع، شاید تصاویری رو زنده می کنه. شاید توی خونه حتی تصویر جنسی هم نه، مثلاً فرض کنید یک شیء یا یک لیوان مثلاً اینو توی ذهنش وصل می کنه به اینکه قبلاً فیلم پورن می دیده و این لیوان کنار دستش بوده. این دو تا توی مغز به هم ربط پیدا می کنن. هر چیزی. فرق نمی کنه.

این شهوت خیلی زرنگه. خیلی مکار و حیله گره و واقعا خیلی هم بی رحمه. پس ما فکر نکنیم که ما هیچ کاری نمی کنیم ولی در عی حال شهوت هم داریم. امکان نداره. پس من به این دوست عزیز گفتم: تا ورودی ها رو خودت نبندی به روی شهوت هیچکس در این عالم نمی تونه به تو کمک کنه. نه مس به طلا می تونه به تو کمک کنه، نه جواد زارع، نه هزاران هزار دکتر روانشناس و نه هیچ دارویی. جونکه پیچش دست خودته. بین دو تا گوش تو، بین مغز تو رو فقط خودت می دونی که چیکار داری می کنی و باید بنویسی، باید بشینی تمرکز کنی و مدیتیشن کنی، دعا کنی.

مگه میشه انسان غرق دعا و آرامش و معنویت باشه، ولی باز شهوت کنه؟ نمیشه! باید انتخاب کنی. من شهوت رو می خوام یا عشق رو می خوام یا خدا رو می خوام؟ کدومشو می خوام؟ و این دست خود ماست. امیدوارم که با تمام قدرت روی این مسأله کار کنیم. چونکه وقتی انسان روی شهوت کار کنه و شهوت رو از وجودش پاک کنه، مثل کسی می مونه که یک بیماری بدی داشته، سرطان، آبله مرغون، یک بیماری که خیلی اذیتش می کرده، پاک شده از بدنش و تازه شروع می کنه سلامتی رو حس کردن.

سلامت روح خیلی لذتبخشه. روحی که خداوند روحشو در ما دمیده، اون روح اصیل خدایی خیلی خوبه و با همه چیز در صلحه، در آرامش مطلقه، در آرامش همه چیز رو به دست میاره، توقعی نداره و خیلی راحت می تونه از زندگی لذت ببره. پس سعی کنیم که این کارو انجام بدیم و با خودمون صادق باشیم. بنویسیم ببینیم من چطور خودمو تحریک می کنم به شهوتم چطور دارم انرژی میدم و تغذیه و خوراک میدم. امیدوارم که توی این راه همه موفق باشیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “خوراک به شهوت

دیدگاهتان را بنویسید