دانلودهای رایگاندسته بندی نشدهروابط عاشقانه

در جستجوی زنان دیگر به غیر از همسر

در این ویدیو در رابطه با متأهلینی صحبت می کنیم که گاهاً بعد از اینکه یک مدت زندگی متأهلیشون رو ادامه دادن، توی زندگیشون مواردی خارج از حیطه ازدواجشون پیش میاد و کلاً برای آقایون این موارد بیشتر پیش میاد.
چون که هم کاربرهایی این سؤال رو پرسیده بودن که برای همه اتفاق می افته. بعد از اینکه ازدواج کردید، شش ماه، یک سال، چون که ببینید دلیل اصلیش اینه که انسان یاد می گیره، از اون حالت مجردی بیرون میاد و رابطه با جنس مخالف رو یاد می گیره و به قول معروف حرفه ای میشه و آقایون خانم ها رو خوب می شناسن و… و بعد وقتی وارد جامعه میشن، این چیزی هستش که می تونه انسان رو منحرف کنه و به سمت خیانت یا شیطونی انسان رو بکشونه.
فوق العاده مهمه که ما این رو در نظر داشته باشیم که چرا این اتفاق می افته؟ چیکار باید بکنیم؟ ببینید یک نکته بسیار مهم اینجا وجود داره. اگر بعد از ده سال، بیست سال زندگی متأهلی، اگر شما رابطه تون با هسرتون جوری بود که هر روز براتون تازه تر شد، این نشون میده که شما توی روابط زناشوییتون موفق هستید. در غیر این صورت اگر بعد از یکسال و یک مدتی چشم طرف می گرده و افراد دیگه به چشمش میاد، این یعنی اینکه موفق عمل نکرده.
این نیست که اگر ما دعوا نمی کنیم فکر کنیم که زندگی زناشویی ما موفقه! نه. رابطه زناشویی موفق اینه که انسان روز به روز عاشق تر میشه، روز به روز چیزهای جدیدتری توی همسرش کشف می کنه. و قبلاً هم گفتیم نه تنها برای این زندگی و پایان مرگ دنیوی، بلکه تا ابد می تونه ادامه پیدا کنه. که زن و مرد اینطوری همدیگه رو بشناسن.
حالا چیکار کنیم که به این مرحله برسیم؟ فوق العاه کتاب های زیادی توی این زمینه هست که ما خودمون هم کم کم این آموزش ها رو ارائه خواهیم داد که مثلاً توی رابطه زناشویی چیکار کنیم که ما موفق بشیم؟ که روز به روز عشق رو عمیق تر و بیشتر کنیم بین خودمون و همسرمون و همدیگه رو بیشتر بشناسیم. و کتاب زیاد هست، استاد زیاد هست.
اینطور نیست که من وقتی که همسرم رو به دست آوردم، شش ماه با هم دعوا نکردیم دیگه تموم شد، نه تازه این اول راهه. اول راه کوهستانی هستش که می خوایم پیش بریم و به قله برسیم. یا اون وری نگاه کنیم به عمق وجود همسرمون نگاه کنیم و روحش رو کشف کنیم و با همدیگه به خداوند برسیم. اینکه میگه: مرد و زن چون یکی شوند آن یک تویی چونکه یک ها محو شد آنک تویی. ما می خوایم این رو توی زندگیمون پیاده کنیم.
پس گول این حرفو نخوریم اگر چشم چرانی میاد و کیس های دیگه میاد، بهشون اهمیت ندیم. و بگیم: همسر من به اندازه این دنیا و ابدیت برای من کافیه که یاد بگیرم و لذت عشق رو با او تجربه کنم.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن