دانلودهای رایگانمعرفی دوره استحاله جنسیمعرفی دوره های مس به طلا

در دوره استحاله نیروی جنسی چه می آموزید؟

شاید بعضی از عزیزانی که تازه به کانال و وبسایت مس به طلا اومدن، براشون این سؤال پیش بیاد که دوره استحاله میل جنسی چی هست؟ و قراره چیکار کنه؟ ما فایل های ویدیویی و صوتی زیادی رو در رابطه با این دوره توی کانال و وبسایت گذاشتیم. ولی خوب هر از گاهی ویدیوهای جدیدی هم می گذاریم که شما بتونید از تجریبات کاربرانی که از این دوره نتیجه گرفتن، یه اشاره هایی بهش داشته باشیم.

مثلاً این دوره اینطور شروع میشه که میایم نگرش فرد رو نسبت به میل جنسی عوض می کنیم و میل جنسی رو از یک چیز خیلی شهوانی دنیوی زمینی ارتقا میدیم و میگیم: نه. این نیست سکس! سکس اینطور نیست که ما فکر کنیم یک چیز پلید و کثیفی هست که من یه لذتی ببرم و … نه! ما این رو آموزش میدیم و میگیم: میل جنسی یک چیز معنوی هست. چه چیزی زیباتر از میل جنسی و رابطه جنسی؟ چرا؟ چون رابطه جنسی باعث میشه که انسان متولد بشه و نسل بشر ادامه پیدا بکنه. و میایم نگرشمونو عوض می کنیم و یاد میدیم که چطور و چگونه هست که میل جنسی یک میل مقدس و الهی هستش. این خودش بزرگترین تغییر نگرش هست.

و در طول دوره خیلی چیزهای مختلفی آموزش میدیم. از تغذیه و اینکه تغذیه شما چطور باشه؛ چون هدف دوره این هست که میل جنسی رو که نگرشمون عوض شد و نگرشمون نسبت به زن و مرد عوض شد و رابطه همسران عمیق شد، بعد بیایم میل جنسی رو در راه های درست استفاده کنیم.

وقتی که شما قدر یک چیز رو بدونید، مسلماً هدرش نمیدید. فرض کنید یه شیشه آب به شما بدن و بگن: این آب به هیچ درد من نمی خوره و مثلاً بریزه بره. ولی وقتی بگن: این آب رو رفتیم از نوک قله هیمالیا یه آبی هست که هر کی بره اون آب رو بیاره و بخوره، هیچ وقت پیر نمیشه. این موقع میگی: وای این خیلی ارزشمنده. یا مثلاً یکی از دوستان یه مقدار کم آب توی یک شیشه به من دادن و کار خدا بود که این آب به من رسید. از زیر حرم حضرت ابوالفضل علیه السلام. یک مقدار خیلی کم توی یک بطری خیلی کوچیک. این اصلاً معجزه وار به من رسید. اینو من هنوز که هنوزه دارم و دلم نمیاد باهاش هیچ کاری بکنم. ارزشش رو می فهمم.

حالا میل جنسی هم همینه. اینکه میل جنسی این نیست که شما همینطوری هدرش بدی، هدرش بدی! با خودارضایی و سکس های زیاد و اصلاً برات مهم نباشه و نشناسی این میل رو. ارزشش رو به شما نشون میدیم که بدونید چقدر ارزشش چقدره. دیگه اجازه نمیدی به این راحتی هدر بره.

این مطلب هم عالی و مفیده:  پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده - قسمت اول

هدر نرفتنش باعث میشه در وجودتون جمع بشه و تکنیک های بیشتری رو آموزش میدیم که چطور این میل جنسی رو در وجودتون با تنفس های خاص و مراقبه های خاص بیشتر تقویتش کنید و حتی بیشتر به گردش درش بیارید و گسیلش کنید به سمت اهداف و خواسته هایی که در زندگی دارید.

و توی دوره استحاله نیروی جنسی این آموزش ها رو که با مفاهیم شرقی و بومی خودمون تلفیق شده، آموزش میدیم. هم از معنویت صحبت می کنیم و از تائوییسم میگیم، یه سری تکنیک ها و تنفس های خاص رو در جلسات پایانی میگیم و اینها فوق العاده مؤثر هستن.

آموزش میدیم که چطور عضله مقعدی رو تقویتش کنیم. این آموزش مخصوصاً برای مردها خیلی مهمه و برای زن ها هم مناسبه. و خصوصیات خیلی خوبی داره و وقتی تقویت بشه، باعث میشه که از حالت بی کنترلی و عدم کنترل ادرار جلوگیری بشه. مثل وقتی هایی که انسان پیر میشه و با این مشکل مواجه میشه، از این مشکل جلوگیری می کنه، از افتادگی مثانه جلوگیری می کنه، ارگاسم بهتری برای ما میاره.

همینطور در رابطه جنسی عضله پیسیماسل یا سکسماسل هم بهش میگن، عضله ای هست که فوق العاده در رابطه جنسی به کار میاد. مخصوصاً برای مردهایی که حالت زودانزالی دارن. یاد میدیم که چطور عضله رو تقویت کنن و وقتی که دارن با همسرشون رابطه انجام میدن، جلوی انزال زودرس رو از همون ابتدا بگیرن. مثل یک شیر آبی می مونه که شما برید فلکه اصلی رو ببندید. وقتی که مرد این تکنیک رو یاد بگیره، می تونه هر چقدر که دلش خواست رابطه جنسی با همسرش رو ادامه بده. برای خانم ها هم تقویت این عضله فوق العاده مؤثره.

مراقبه هایی رو داریم. این مراقبه مخصوصاً خانمی که پیامی برای ما گذاشتن و گفتن این مراقبه چقدر به ایشون کمک کرده بود برن توی حالت سفر روحی و روحشون رو پرواز بدن. و خیلی پیام زیبایی بود و می تونید برید پیام ایشونو توی کانال گوش کنید. روحشون رو پرواز داده بودن به مکان های معنوی و مذهبی که خودشون دوست دارن. و بسیار عالی بود پیام ایشون. و توصیه می کنم که اگر می خواید این دوره رو تهیه کنید، برید قبلش تمام نظرات متنی و صوتی که کاربرها عزیز فرستادن و از این دوره نتیجه گرفتن رو بخونید تا بیشتر متوجه بشید چه چیزهایی می تونه عاید شما بشه و این دوره رو با گارانتی صد در صد بازگشت وجه تهیه کنید.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

بستن
بستن