در دوره تعالی نیروی جنسی چه می آموزید؟

معرفی دوره استحاله
0
(0)

دوستان در این ویدیو دوره استحاله و تعالی نیروی جنسی رو معرفی می کنیم. علم استحاله علمی هستش که در کانال و وبسایت مس به طلا در آموزش های رایگان اون رو کامل آموزش دادیم. و محتویات کلی این دوره رو توی این ویدیو با هم مرور می کنیم که دوره استحاله چی هست و شما چی قراره توی این دوره یاد بگیرید؟

چون مبحث بسیار جدیدی در کشور ماست و برگرفته از فصل یازده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آقای ناپلئون هیل هست. ایشون گفتن: بعد از مصاحبه با پانصد نفر از ثروتمندان و میلیونرهای دنیا، ایشون به اینن نتیجه رسیدن که همه ثروتمندان در یک خصلت مشترک هستن و اون این هستش که میل جنس که خداوند به اونها داده بود رو در راه درست و صحیح استفاده می کردن و اسم این علم استحاله نیروی جنسی گذاشتن. منتها توی این فصل ایشون  توضیح ندادن که چگونه باید این کارو انجام داد؟ چطور ما می تونیم میل جنسی خودمون رو متعالی کنیم و در را درست و ثروتمند شدن به کار بگیریم؟

مبحث بسیار جالب و قدرمتندی هست. ببینید دوستان هر کسی که بخوادد به هر موفقیت مالی و شغلی برسه، نیاز به انرژی داره. آدم باید انرژی و انگیزه داشته باشه که بتونه در راه رسید به اهدافش با قدرت به پیش بره. ولی متأسفانه ماها شاید کتاب های خیلی زیادی در این مینه هست که چطور انگیزه خودمونو بالا ببریم، کتاب های رشد فردی و انگیزه و… همه اینها هست که همشون عالی هستن. ولی این موضوع رو کسی به ما نگفته که ما چیکار کنیم به مقدار زیادی انرزی از دست ندیم؟ انرژی عظیمی که در وجودمون داریم تخلیه نشه که دیگه جون نداشته باشیم که بریم حتی اون کتاب های موفقیت رو بخونیم! حتی باورهامونو درباره ثروت عوض کنیم!

اگر انرژیمون در یک بخش از زندگی به مقدار بسیار زیادی تلف بشه، دیگه ما انرژی خاصی برامون باقی نمی مونه، انگیزه مون هم کم میشه. و یکی از راه ها و کانال هایی که ما داریم انرژی بسیار زیادی رو از اون اتلاف می کنیم، همین میل جنسی هست که اگر علم استحاله رو ندونیم، بدون اینکه متوجه باشیم، همینطوری داریم انرژی از دست میدیم و سطح انرژی ما بسیار افت می کنه و دیگه انرژی برامون نمی مونه که حتی بتونیم کتاب های موفقیت رو هم بخونیم! چون انرژی جنسی وقت درست از اون استفاده نشه و به حالت انحراف کشیده بشه که این به شدت توی روح و جسم انسان اثر منفی می گذاره و انرژی انسان رو تخلیه می کنه.

در این دوره ما آموزش میدیم که چطور شما به عنوان یک شخص چه مجرد و چه متأهل انرژی جنسی خودتون رو بشناسید و بدونید که خداوند چه انرژی قدرتمند و بزرگی به شما داده، نیروی حیاتی هست، این نیرو رو بشناسید و بتونید این نیرو رو پالایش کنید و روی اون کار کنید و این مخزن انرژیکی خودتون رو قوی و غنی کنید. در این دوره آموزش هایی در رابطه با تغذیه، نوع تنفس میدیم. مراقبه هایی رو آموزش میدیم که این انرژی که در وجود شما هست رو بتونید روش کار کنید.

در ابتدای این دوره در رابطه با تغییر نگرش کلی نسبت به میل جنسی صحبت می کنیم که اصلاً میل جنسی رو ما درست بشناسیم. میل جنسی این نیستش که ما فکر کنیم فقط باید رابطه جنسی داشته باشیم و فقط باید ازش لذت ببریم و تموم شه بره! اصلاً به این منظور نیروی عظیم در وجود ما گذاشته نشده. آموزش هایی که در رابطه با متأهل ها توی این دوره هست که اصلاً زن چطوریه، مرد چطوریه؟ نقش زن و مرد رو در این رابطه به شما بشناسونیم، ارزش بسیار بالایی داره.

مخصوصاً خانم ها اگر این مطالب رو گوش کنن، زوجین اگر با هم این آموزش ها رو گوش کنن، تازه متوجه میشن که نقش زن و مرد در رابطه چطوری هست؟ چطوری باید رابطه جنسی داشته باشن که انرژی جنسی اونها بالانس بشه. در جلسات پیشرفته تری که در اواخر دوره ارائه میشه، تکنیک هایی رو آموزش میدیم که زن و مرد چگونه بتونن از تکنیک های تائوییسم استفاده کنن و از انرژی جنسی درون خودشون استفاده کنن. یعنی انرژی جنسی یینگ و یانگ که در وجود زن و مرد هست، لحظه ارگاسم چه اتفاقی می افته رو همه اینها رو آموزش میدیم.

همه اینها رو که یاد گرفتید، در جلسات آخر دوره چندین جلسه رو در رابطه با باورهای ثروت، کارگاه پولسازی داریم و حالا که شما سطح انرژیتون بالا رفته، بتونید برید دنبال پول در آوردن. در رابطه با باورهای ثروت هم صحبت می کنیم که چطور ذهن شما تبدیل بشه به یک ذهن ثروت آفرین. یعنی دیگه دنیا رو ا ز دریچه فقر نبینید. عینک فقر رو کنار بگذارید و غینک ثروت رو بزنیدو دنیا رو با چشم و باور فراوانی و ثروت ببینید. اگر اینجوری بتونید به ثروت نگاه کنید، وقتی عینک ثروت رو گذاشتید، راه های ثروت رو هم می بیند. به همین راحتی! شاید شما راه های ثروت رو هم نبینید، ولی در انتهای دوره به اون می پردازیم که تغییر باور چه معجزه هایی رو در زندگی ما رقم می زنه که وقتی شما باورتون عوض بشه، اونوقته که راه ها رو می بینید.

اونوقته که در همین دوره ای که الان هستیم و چقدر خیلی ها فکر می کنن که پول نیست و… چقدر پول هست، چقدر فرصت هست و چقدر راحت می تونید پول در بیارید و چقدر می تونید زندگی خوبی داشته باشید، عشق داشته باشید، وفا داری و همه چیز رو در زندگی خودتون تجربه کنید. کافیه که فقط عینک رو عوض کنید و عوض کردن عینک هم به این راحتی نیست. تلاش می بره، جملات تأکیدی و … که م در دوره استحاله نیروی جنسی به شما آموزش میدیم.

پس این دوره با این بهایی که ما روش گذاشتیم، دوره ای هستش که من همیشه گفتم: در حد رایگان داریم به شما میدیم. در حد چند صد هزار تومان. چون این دوره ارزش واقعیش رو اگر بخوایم در نظر بگیریم، حتی قسمت بحث های تغییر ثروتش به تنهایی ارزش میلیونی داره. ولی خوب ما دوست داشتیم سطح بیشتری از کشور ما بیان این مطالب رو یاد بگیرن. مخصوصاً مطالبی که متأهل ها و مجردها گوش می کنن، اینها باعث میشه که از طلاق جلوگیری بشه، عمق رابطه زوجین در کشور ما بیشتر بشه و آمار طلاق خیلی پایین بیاد و رابطه زناشویی خیلی قشنگ انجام بشه و زن و مرد خیلی بهتر بتونن به همدیگه احترام بذارن و کلاً خانواده در کشور ما بتونه تحکیم پیدا کنه.

تحکم خانواده یکی از بزرگترین اهداف ما در این دوره هست. برای همین ما قیمت این دوره رو جوری تعیین کردیم که هر قشری از جامعه بتونه اون رو تهیه کنه. چرا؟ چون دویست سیصد هزار تومان چول برای زن و شوهری که خدای نکرده به مشکل برخوردن، دو سه جلسه باید برن و این پول رو بپردازن و تازه بعد از اون دو سه جلسه مشاوره، اون مشاوره بتونه درک کنه که اونها مشکلشون چیه؟ چندین جلسه باید هی برن و بیان تا بتونن مشکلشونو حل کنن.

در صورتی که  حاصل تجربیات، مطالعات و دانشی که من خودم در سال های گذشته کسب کردم که همش رو در قالب یک دوره بسیار راحت به قول معروف هلو برو توی گلو، آماده کردیم که شما بتونید از اون راحت استفاده کنید و فکر پولش نباشید. چرا؟ چون ما توی این دوره اونقدر به مطالبش ایمان داریم که گارانتی صد در صد براش گذاشتیم. هر کسی به هر دلیلی خوشش نیومد، می تونه پولش رو صد در صد پس بگیره.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید