دانلودهای رایگانروابط عاشقانه

چرا نباید در دوران نامزدی رابطه جنسی برقرار کنیم؟

در این ویدیو در رابطه با این صحبت می کنیم که چکار کنیم در دوران نامزدی و در دوران بعد از نامزدی و… وارد رابطه جنسی نشیم؟ یعنی با وسوسه انجام رابطه جنسی توی دوران نامزدی چکار کنیم؟ موضوع بسیار مهم و لطیفی هست که باید روش فکر بشه و اجرا بشه.
ببینید دوستان اگر داستان هفت شهر عشق رو شنیده باشید که میگن: هفت شهر عشق! عشق مراحل داره و باید انسان قدم به قدم بره تا به اون خان هفتم عشق برسه، اگر اینجوری به دوران نامزدی رو بهش نگاه کنیم، دوران نامزدی دورانی هست که ما باید عشقبازی با همسرمون رو تجربه و تمرین کنیم و خودمون رو به این زودی درگیر مسأله جنسی نکنیم و نپریم بریم روی خان هفتم! خان هفتم رو همون رابطه رسمی سکس اگه بخوایم در نظر بگیریم، همون روز اول نباید بپریم مرحله آخر؛ چونکه شش تا شهر قبلی رو ما طی نکردیم.
عاشقی با همسرمون رو تجربه نکردیم، به خودمون فرصت ندادیم که عمق روح او رو کشف کنیم، اصلاً یک سری احساسات قشنگ رو تجربه نکردیم، احساسات لطیف و به قول معروف نامزد بازی رو تجربه نکردیم و بخوایم سریعاً بعد از چند جلسه آشنایی رابطه رو بگذاریم، خرابش کردیم.
مثالی که یک دوستی میزد خیلی قشنگ بود، می گفت: شما دیدید که یک شکلات میذاری تو دهنت و یواش یواش اجازه میدی این شکلات آب بشه و از طعمش بذت ببری، این میشه همون دوران نامزدی. ولی خوب یه وقت هستش که شما شکلاتو میذاری توی دهنت و بعد از دو سه دقیقه خردش می کنی، می شکنی و میجوی و پایینش میدی و میره تموم میشه.
حالا ازدواج هم اینه. اگر که دوران نامزدی رو به اون شکلات تشبیه کنیم، یواش یواش به اون شکلات لذت بردنه، به اون رابطه نامزدی لذت بردنه. عمق رابطه رو ما اونجا می تونیم کشف کنیم. بعد کم کم آماده میشه برای رابطه زناشویی کامل.
می دونید این برای خانم چقدر ارزش داره؟ چقدر باعث میشه که شوهرش یا نامزدش رو دوست داشته باشه که میگه: این آقا در کنار من خود من رو می خواد. یعنی یکساله که داره با من صحبت می کنه و در حد یک سری تماس های خیلی جزیی و… ولی عمل دخول رو انجام نداده و گذاشته بعد از شب عروسی.
واقعاً ما اینو توصیه می کنیم. حالا توی بعد جنسیش هم هستش که شب عروسی اولین رابطه، یعنی اولین خاطره جنسی که زن و شوهر با هم دارن، مصادف هست با جشن بسیار زیبا. با بهترین لباس ها، بهترین شادباش گفتن افراد فامیل و… این خاطره ثبت میشه توی ذهن خانم و آقا. و از اینجا رابطه اصلی زناشویی شروع میشه. و واقعاً کاریه که توصیه می کنم روی خودتون کار کنید و به این درک برسید که رابطه جنسی رو شب ازدواج یا بعد از ازدواج رسمی انجام بدید.
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. سلام دوست عزیز…..
    بله اون مسیر اصلیشو که باید طی کنه را طی نمیکنه در واقع خیلی مهمه که اول ما شروع کنیم اول به ایجاد ارتباط روحی و سپس احساسی وعاطفی سپس جنسی …اما متاسفانه گاها برعکس میشه و ما راه را اشتباه میرویم و اون لذت های جنسی اول راه مانع از این میشه شخصیت طرف مقابل را خوب بشناسیم وبعدها در ازدواج دچار دردسر میشویم.

  2. ممنون از آموزشهای مفیدتون واقعا این آموزشهارو اگه تو زندگیمون به اجرا بگذاریم کیفیت زندگیمون خیلی خیلی بهتر میشه.نا گفته نمونه که الان خیلی از افراد هستن که به علت این که تو دوران نامزدی زیاده روی کردن و بعدش به هر دلیلی دو نفر از هم جدا شدن و ازدواج نکردن به شدت پشیمون هستن باعث مشکلات زیادی تو زندگیشون شده هم از نظر روحی روانی هم از نظر مادی

پاسخی بگذارید

بستن
بستن