شرح دوره استحاله جنسی در 4 دقیقه

5
(1)
توی این دوره در رابطه با استحاله میل جنسی صحبت می کنیم و فرض رو بر این می گذاریم که شما با ما تماس گرفتید واز ما می پرسیدکه این دوره استحاله که اینقدر تبلیغشو می کنید چی هستش؟ چون افراد زیادی به کانال ما ملحق شدن.

 

ببینید آقای ناپلئون هیل توی کتاب خودشون بیندیشید و ثروتمند شوید با بیش از پانصد نفر از ثروتمندترین مردان آمریکا مصاحبه کردن و خصوصیت های مشترکی رو از بین اینها بیرون کشیدن و توی این کتاب نوشتن. بارزترین خصوصیتی که این افراد داشتن، این بود که میل جنسی خودشون رو استحاله کردن و از اون به عنوان تبدیل انسان عادی به نابغه استفاده کردن. چیزی که ایشون میگه تو کتابشون.

 

ببینید میل جنسی وقتی که استحاله میشه کلاً داستانش این هستش که ما نگرشمون نسبت به میل جنسی کلاً عوض میشه. کن فیکون میشه. دیگه این نگرش قبلی که توی زندگی، توی فیلم ها، توی فیلم های مستهجن به ما القا کردن؛ اینکه رابطه جنسی اینه که مرد در حالت مسلط و غالب قرار بگیره و بزنه پیروز بشه و بگه من این قله رو فتح کردم، اینها نیست. اصلاً کلاً میل جنسی اینقدر مقدسه، اینقدر لطیفه و اینقدر زیباست که زن و مرد می تونن رابطه رو به عنوان یک عبادت بهش نگاه کنن، به عنوان یک لذتی که اصلاً ماورایی هست این لذت.

 

می تونن اینقدر روی خودشون کار کنن که تبادل انرژیکی بسیار عمیقی رو بین خودشون انجام بدن. که چطور انرژی یین و یانگ تبادل میشه و چیکار کنیم که انرژی مرد به تعادل برسه. نمی خوام وارد جزییاتش بشم. توی این ویدیو می خوام کلیت این موضوع رو بگم.

 

و این میل جنسی وقتی استحاله شد در تموم ابعاد زندگی سریان پیدا می کنه. فقط این نیستش که ما بیایم بگیم اینها تکنیک های فوری فوتی نیستش که وقتی شما پیاده می کنید، زمان باید به خودتون بدید و کار کنید روی خودتون. وقت بگذارید، مراقبه ها و پرهیزها رو انجام بدید که این توی زندگی شما و همه ابعاد زندگی شما رخنه پیدا کنه.

 

مثل چی می مونه؟ دقیقاً مثل یک استاد کونگ فو. کونگ فو فقط توی باشگاه و توی مبارزه نیست! توی همه ابعاد زندگیش سریان پیدا کرده. اون منش و بزرگ منشی و جوانمردی، افتادگی و توانستن ولی جلوی خودش روگرفتن، زوردار بودن ولی استفاده نکردن. میل جنسی هم وقتی استحاله میشه به این شکل هست. شما باید به این شکل نگاه کنید که قراره ما اصلاً نگرشمون نسبت به دیگران خیلی فرق کنه توی روابط جنسی ما با همسرمون و روابطی که می خوایم بگذاریم و لذت ببریم و در راه درست استفاده کنیم.

 

بخش های مختلفی داره این دوره، مراقبه داره، بخش تغذیه داره، بخش تعادل هورمونی و جوون شدن زنها رو داره و کند کردن متابولیسم. اینها رو می تونید توی ویدیوهای دیگه برید بخونید و گوش کنید و توی متن های دیگه هم بخونید. و گارانتی که توی این دوره گذاشتیم تا شش ماه فرصت دارید که اگر این دوره به شما کمک نکرد واقعاً، بینی و بین الله بهتون جواب نداد، ما این مبلغ رو کلاً پس میدیم بدون اینکه حتی سؤالی کنیم. و نترسید. با اطمینان خاطر این دوره رو تهیه کنید.

 

من همیشه میگم: ای کاش وقتی من نوجوون بودم یک نفر بود و به من میگفتش که: ببین جواد میل جنسی و نگرش تو نسبت به میل جنسی اینی نیستش که توی فیلم ها دیدی ها! اینی نیستش که همسن و سالی هات میگن صبح تا شب دنبال دختر بازی ان. داستان این نیست. داستان خیلی فراتر از اینه. میل جنسی خلاصه داستانش این نیست. خیلی بیشتر از اینها می تونی لذت ببری. ای کاش اینو یکی وقتی که من نوجوون بودم بهم می گفت و بعد من از اون می پرسیدم که: پس چیه داستان؟ داستان میل جنسی چی هستش؟

 

و اون میگفتش که: میل جنسی باید استحاله بشه. باید به تعالی برسه. متعالی بشه. و ای کاش همچین محصولی سالها پیش بود و من گوش می کردم و اینقدر توی زندگی بیراهه نمی رفتم. اینقدر دور خودم نمی چرخیدم. اینقدر سالهای سال وقت و پول و عمرم رو تلف نمی کردم که ببینم با این میل جنسی چیکار باید کرد.

 

پس با قدرت، با اطمینان خاطر و با دونستن اینکه این دوره گارانتی پشتش هست، این دوره رو تهیه کنید و به امید خدا نگرش خودتون رو نسبت به این میل عوض کنید. امشب دوستی به من میگفتش که: من موندم کسانی که استحاله رو نمی دونن و استحاله میل جنسی رو پیاده نمی کنن، چطور از زندگیشون لذت می برن؟ حالا این نظر این دوست عزیز بود و امیدوارم شما هم به این درک برسید که خداوند شما رو به اون مقامی رسونده باشه که این آگاهی وارد زندگی شما بشه.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “شرح دوره استحاله جنسی در 4 دقیقه

 1. John Snow
  John Snow گفته:

  استحاله نیروی جنسی امروزه خیلی مهم هست و در دنیا هم محققینی هستند که غیر مستقیم روش کار میکنن و شاید مستقیم با مفهومش آشنا نباشن اما درموردش توضیحاتی رو در مقالات شون آوردن. بسته استحاله نیروی جنسی هم بسته ای کارآمد هستش و بسیار میتونه در روند زندگی مون تاثیر مثبت داشته باشه. شاید جالب باشه براتون که بدونید خیلی از مشاهیر و افراد موفق دنیا نیروی جنسی شون رو استحاله کردن که از این بین میتونم به افردای نظیر
  جورج ﻭﺍﺷﻨﮕﺘﻦ
  ﺑﻨﯿﺎﻣﯿﻦ ﻓﺮﺍﻧﮑﻠﯿﻦ
  ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺷﮑﺴﭙﯿﺮ
  ﺁﺑﺮﺍﻫﺎﻡ ﻟﯿﻨﮑﻠﻦ
  ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺑﺮﻧﺰ
  ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﻔﺮﺳﻮﻥ
  ﺍﻧﺪﺭﻭ ﺟﮑﺴﻮﻥ
  ﺍﻧﺮﯾﮑﻮ ﮐﺎﺭﻭﺳو
  اشاره کنم. البته از اصطلاح تصعید هم استفاده میشه برای استحاله.

دیدگاهتان را بنویسید