استحاله نیروی جنسی به ثروتدانلودهای رایگانمعرفی دوره استحاله جنسیمعرفی دوره های مس به طلا

شرح کامل دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت

توی این مقاله، دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت (استحاله نیروی جنسی) رو معرفی می کنیم و اثرات اون رو توی زندگی خودمون بررسی می کنیم.  درحال حاضر این دوره شامل ۱۴ جلسه صوتی و ۵ جلسه تصویری هست که مجموعاً ۱۹ جلسه آموزشی هستش که مباحث بسیار کاملی رو توی این دوره پوشش می دیم. ولی تعداد ۴ جلسه پیشرفته به این دوره اضافه خواهد شد و همچنین، فایلهای تکمیلی نیز دائما به این دوره اضاف میشود.

مهم ترین چیزی که توی این دوره آموزش می دیم و آموزش رو با اون شروع می کنیم: یک رابطه مقدس زناشویی هست که ما نگرشمون نسبت به میل جنسی عوض می شه توی این دوره؛ و در رابطه زناشویی به میل جنسی به چشم شهوت نگاه نمی کنیم و با همسرمون شهوترانی نمی کنیم. و به این میل مقدس جنسی به شکل یک نیروی خدادادی نگاه می کنیم که ما و همسرمون رو می تونه به ملاقات خداوند برسونه. و واقعا اتاق خواب ما می تونه به نوعی یک حالت مقدس داشته باشه. واقعاً روی این قضیه کار می کنیم و چگونگی داشتن یک رابطه زناشویی بسیار موفق رو آموزش می دیم. هم خود من توی یک جلسه،  ۵ کلید مهم رو می گم و خیلی جالب تر هم اینکه دوست عزیزم آقای محمد افلاکی مدیر کانال اسرار کوانتومی، ایشون هم دو جلسه ویدیویی کاملاً در مورد رابطه زناشویی خیلی باز و رک صحبت می کنن و کامل همه اون چیزهایی که شاید من روم نمی شد بگم (چون من فعلاً متأهل نیستم و ایشون ۱۵ یا ۱۶ ساله متأهل هستن)، ایشون خیلی باز مسائل رو آموزش می دن و واقعاً مخصوصاً اون بحثی که در رابطه با زودانزالی هستش، ایشون خیلی قشنگ آموزش دادن و من خودم واقعاً لذت بردم که همه این چیزها در این دوره آموزش داده می شه.

در رابطه با مجردها، کسانی که مجرد هستن و همسری ندارن، اون ها چیکار کنن؟ اون ها این میل بزرگ جنسی که توی وجودشون هست، باهاش چیکار کنن؟ همینطور هدر بریم بره؟ همینطوری با خودارضایی و داشتن رابطه های متعدد پیش از ازدواج، اون ها رو هدر بریم بره؟ از نظر علمی می گیم چه اتفاقی می افته که قبل از ازدواج اگر ما رابطه جنسی داشته باشیم، چه الگوهای رفتاری توی ذهن ما می شینه و گاهاً تا آخر عمر با انسان خواهد موند. مخصوصاً برای خانم ها که خیلی حساس تر هستند که یک رابطه جنسی پیش از ازدواج چه بلایی بر سر نظام باورهای خانم می گذاره و می چسبونه یک چیزی رو توی ذهنشون، که شاید سال ها درمان و ترپی نیاز داشته باشه که این ها برطرف بشه. تموم این ها رو ما توی این دوره پوشش می دیم.

مراقبه هایی رو در رابطه با اینکه چه جوری میل جنسی خودمون رو از پایین به سمت بالا هدایت کنیم رو آموزش می دیم. همینطور چطور انرژی کلی (پرانا) رو از طبیعت جذب کنیم رو آموزش می دیم. واقعاً این مراقبه ها خیلی از کاربرهای ما استفاده های زیادی بردن و توی نظرات می تونید برید ببینید و در صفحه محصول استحاله نیروی جنسی اون نظرات رو توی اونجا هم قرار می دیم.

۲ جلسه خیلی کامل رو در رابطه با اینکه چطور ما باورهای خودمون رو نسبت به ثروت، عوض کنیم رو داریم. چونکه خیلی مهمه این انرژی جنسی که توی وجودمون جمع کردیم و هدرش ندادیم و واقعاً به شکل یک نیروی مقدس الهی بهش نگاه کردیم، چیکارش کنیم حالا؟ می خوایم بریم به هدف هامون برسیم؛ به ثروت، موفقیت، خلاقیت و پیدا کردن رسالتمون توی زندگی که در رابطه با این موضوع هم توی این دوره آموزش می دیم. در رابطه با این هم صحبت می کنیم که حالا این میل جنسی رو چیکار کنیم؟ چونکه ما اصلاً نمی گیم که سرکوبش کنید یا نمی گیم که ضعیفش کنید که قرص بخورید، دارو بخورید که سرد بشه! نه. ما اول توی آموزش های رایگانی که توی وبسایت و کانالمون، کامل آموزش می دیم که اصلاً شهوترانی و خودارضایی و… رو چطور کنار بگذاریم و مکمل اون و ادامه اون مسیر می شه دوره استحاله نیروی جنسی.

و میل جنسی رو اتفاقاً توی وجودمون تقویت کنیم. بگذاریم این آتیشش توی وجودمون گر بگیره و هات بشیم. اشکال نداره. هات بودن بد نیست. به قول آقای ناپلئون هیل توی کتابشون: هات بودن و اینکه انرژی جنسی رو کسانی که استحاله کردن و نگهش داشتن و درست می تونن استفاده کنن، حتی دست دادنشون هم فرق می کنه، برق چشم هاشون فرق می کنه. مثلاً وقتی که دست می دی توی یک ملاقات تجاری، طرف حس می کنه شما یک انرژی پشتت هست. تموم این ها برای اینه که ما انرژیمون رو هدر ندیم، نگهش داریم توی وجود خودمون و بگذاریم این انرژی فوران کنه و بعداً در راه های درست و راه های رسیدن به ثروت و موفقیت و… ازش استفاده کنیم.

دو جلسه در آموزش های تصویری خود من در رابطه با اینکه: زن ها چیکار کنن که همیشه احساس شادمانی داشته باشن؟ شاد و شنگول باشن به قول خودمون. اصلاً مهم نباشه سنشون چقدر هست؟ زایمان داشتن یا نداشتن؟ واقعاً مختص خانم ها ۲ جلسه رو آموزش دادم که برگرفته از آموزش های دکتر سارا گاتفرید (Sara Gottfried) هست که واقعاً در زمینه تعادل هورمونی در خانم ها خیلی قوی کار کردن و آموزش های علمی خودشون رو که ایشون فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد هستن، ایشون دانش پزشکی روز رو به اضافه دانش یوگا چونکه مدرس یوگا هم هستن، این ها رو با هم تلفیق کردن و یاد میدن به زن ها که چطور یک زن می تونه احساس شادمانی داشته باشه.

ببینید خیلی مهمه؛ اینکه زن اگر کوچکترین عدم بالانسی توی هورمون هاش اتفاق بیفته، افسرده می شه. رخوت میآد سراغش. نا امیدی می آد سراغش. فکر می کنه حالا که مثلاً ۳۵ سالم شد، دیگه از ما گذشت؛ دیگه من اون دختر جوون نیستم و دیگه کسی من و نمی خواد و من محکومم که حال من بد باشه. در صورتی که اصلاً اینطور نیست. ایشون توی اون کتابشون مثال مادربزرگ خودشون رو می زنن که در ۹۵ سالگی توی عروسی همین خانم دکتر سارا شرکت کردن و خیلی شاد و شنگول می رقصیدن و با جوون ها شوخی می کردن و… و همه این ها رو توضیح داده که چقدر ایشون از مادربزرگشون یاد گرفتن؛ یعنی الهام گرفتن. و مادربزرگشون هم استاد یوگا بودن و سال ها یوگا کار کرده بودن، روی تعادل ذهن و روح هم همینطور. و اصلاً نوع تغذیه شون فرق می کرد. همه این ها را خانم دکتر سارا گاتفرید آموزش دادن. و در دو جلسه آموزشی ویدیویی من این ها رو آموزش دادم و می گم که مبحثش خیلی گسترده است. و من توی دوره استحاله پیشرفته خیلی بیشتر این ها رو برای خانم ها باز کنم که بتونن بیشتر استفاده کنن.

و جلسه اخر این دوره هم برای مجردهاست که چیکارکنیم این میل جنسی که توی وجود ما آتیش گرفته، گر گرفته، هات هستیم، چیکارش کنم؟ الان زده به چشم هام، چیکارش کنم؟ اینو ما آموزش می دیم که هدرش نده عزیزم. درسته که هات شدی؛ این انرژی گر گرفته توی وجودت؛ حرومش نکن. حالا که اینقدر خوب انرژی ذخیره شده توی وجودت، این و هدر نده و شمای مجردی که نمی خوای خودارضایی کنی، نمی خوای رابطه های جنسی پیش از ازدواج داشته باشی چیکار کنی. و همه این ها رو ما آموزش می دیم.

و نتایجی که این دوره برای خود من داشته، انرژی بسیار بالایی بوده توی حرف هام؛ کلاً تولد مس به طلا حاصل استحاله میل جنسی بوده. از اون روزی اتفاق افتاد که من میل جنسی رو استحاله کردم و شهوترانی رو کنار گذاشتم. فوق العاده این تولد مس به طلا یکی از نشانه های بارز استحاله است. و اینکه کاربرهای ما لطف دارن و اینقدر تعریف می کنن و آموزش ها اینقدر روشون اثر گذاشته، و می گن: سخنی که از دل برآید بر دل می نشیند؛ این ها همش به نظر من اولاً که لطف خداونده، بعد هم به خاطر اون پاکی جنسی و انرژی جنسی که توی وجود من هست، باعث می شه که برق چشم، نور در کلام و … صد در صد به خاطر این هستش که آدم وقتی میل جنسیش رو هدر نده و از نظر جنسی حالش خوب باشه، حال معنویش هم می کشه بالا. یعنی رابطه مستقیم دارن میل جنسی و معنویت؛ اگر میل جنسی رو هدر بدی و سوءاستفاده کنی و خرابش کنی، معنویت هم می افته.

سکس مقدسه. یک چیز خیلی مقدسیه. کسانی که توی این زمینه شهوت جنسی رو روش کار می کنن، خیلی از نظر معنوی رشد می کنن. به لطف خدا الان حال معنوی من خیلی خوبه. حالا اصلاً نباید آدم این چیزها رو بگه. ولی حال ارتباط انسان با خدا، رقیق شدن احساسات، رقیق شدن روح و لطیف شدن روح واقعاً چیزیه که من دارم تجربه می کنم. قبلاً من گریه نمی کردم، الان گریه می کنم. و کوچکترین چیزی باشه، یک فیلمی باشه، لذت می برم. سال ها بود گریه نکرده بودم. وقتی انسان شهوترانی می کنه، همه احساساتش سرکوبه. همشون رو زیر خاک می خواد قایم کنه و احساس نکنه اصلاً. حالا این یکی از نتایجشه.رابطه صمیمی با خداوند چیزیه که باید کسی تجربه کنه تا اون لذت رو بتونه درک کنه انشاءالله.

و اینکه نظرات کاربرهای زیادی هم ما داشتیم که مثلاً گفتن این دوره چه نتایجی برای ما داشته؛ توی ویدیوی دیگری هم گفتم: یک خانمی می گفت: اگر همه مردها این آموزش ها رو می دونستن، دنیای جنسی ما زن ها و دنیای کلی ما بهشت و گلستان می شد. و نظرشون توی کانال هست. برید بخونید. و کاربرهای دیگری می گفتن: من حالت خودکم بینی و… داشتم که برطرف شد. یک خانم دیگری می گفتن: وقتی که خستگی فیزیکی دارم، اون مراقبه ای که توی این دوره آموزش دیدم و انجام می دم، سریع سرحال می شم و حس می کنم که این انرژی توی وجودم تزریق شده. و خیلی این نظرات زیاد هست.

حالا اصلاً آیا واقعاً می ارزه پولی که ما میدیم؟ کاربرهایی که پول پرداخت می کنن و این دوره رو تهیه می کنن، آیا واقعاً می ارزه؟ آیا پولشون هدر نمی ره؟ همیشه من گفتم توی همه آموزش هام. ببینید یک سری مسائل هست که با پول نمی شه اون ها رو مقایسه کرد. مثلاً رابطه جنسی موفق بین زن و شوهر؛ اینکه زن و شوهر بتونن همدیگه رو به ارگاسم برسونن. مخصوصاً آقا قادر باشه خانمش رو به ارگاسم برسونه. چونکه زمان به ارگاسم رسیدن توی خانم ها خیلی طولانی تره نسبت به آقایون؛ آقایون می تونن در دو دقیقه ارضا بشن. ولی برای خانم حداقل ۲۰ دقیقه زمان می بره. پیش نوازی داره و خیلی داستان هایی داره که خیلی کامل کامل این ها رو توی این دوره آموزش می دیم. و این چقدر ارزش داره؟ رضایت جنسی همسران یکی از دلایل حکمی هستش که زوج رو کنار هم نگه می داره. و حالا بر عکسش نارضایتی جنسی باعث می شه که همسران به تدریج نسبت به هم سرد بشن و مشکلاتی پیش بیاد. خانمی که ارضا نشه اصلاً عصبی می شه، هورمون هاش به هم می ریزه، حالش بد می شه. این چقدر ارزش داره واقعاً؟ همین یک مبحثش به نظر من خودش میلیاردها می ارزه.

و اون بحث زودانزالی که مردها وقتی که نتونن همسرشون و ارضا کنن، چقدر احساس حقارت و شرم می آد سراغش؟ این موضوع اگه برطرف بشه، یعنی اون موضوعی که آقای افلاکی در مورد زودانزالی صحبت کردن، خیلی به دل من نشست. و پیش خودم گفتم: هر مردی این ویدیو رو ببینه، دیگه نباید مشکل زود انزالی داشته باشه. چون ایشون از تجربه شخصی خودشون اومدن گفتن؛ واقعاً دمش گرم. واقعاً شهامت می خواد هر مردی حاضر نیست. می دونید حساس ترین نقطه اینه که مرد از نظر جنسی زودانزالی داشته باشه و نتونه زنش و ارضا کنه. می دونید چقدر بده؟ ولی ایشون قشنگ می آد صحبت می کنه. و اصلاً هم می بینیم بد نیست. چقدر هم ثواب بردن ایشون. واقعاً به نظر من خیلی ثواب بردن. چه خانواده هایی که با گوش کردن این دوباره پیوندشون قوی تر بشه؛ دوباره اون رضایت جنسی برگرده توی زندگیشون. ایشون ثواب ابدی برای خودشون خریدن.

و اینکه این دوره واقعاً خیلی نظرات زیادی رو دربارش دادن. می تونید برید بخونید. و در کنار همه این ها ببنید یک پولی شما پرداخت می کنید و این ها رو تهیه می کنید. خوب؛ یک لحظه مقایسه بکنید با اون وقتی که جوون های ما می رن چیکار می کنن؟ پولشون رو خرج سکس می کنن. متأسفانه خوب چه توی ایران و چه توی خارج صنعت فروختن تن، فروختن سکس وجود داره متأسفانه. و خیلی ها به هر دلیلی، حالا وارد دلایل اجتماعیش نمی خوایم بشیم. متأسفانه این وجود داره و چقدر جوون های ما پول خرج سکس می کنن؟ چقدر پول خرج سکس هایی که فکر می کنن دارن لذت می خرن؟ دارن بدبختی می خرن. دارن حال بد می خرن. تخریب روح خودشون و می خرن. پول می دن در زمینه سکس که روحشون تخریب شه. مثل اینه که به یک نفر پول بدی و بگی: این پول خدمت شما، با این چکش بزن تو سر من. می دونید چی می گم؟

بد تر از اونه. تخریب روحی که توی رابطه های با تن فروشان یا کلاً با کسانی که سکس رو می فروشن و با هر کسی که انسان بخوابه و تازه این پول هم بده، خیلی بده خیلی درد داره. واقعاً کسانی که دردش و کشیدن، خیلی خوب می دونن چقدر درد داره این قضیه. طرف می ره فلان کشور میلیون ها تومن پول خرج می کنه که به رضایت جنسی برسه، تکلیفش با این میل جنسی روشن شه! اما نمی شه. حالش بده. هر چی بیشتر خرج کنی، حالش بده. من می شناسم. من کسی رو می شناسم که دوستم بود، همکارم بود قبلاً ها. همه کشورها رو رفته فقط به خاطر اینکه خودش و ارضا کنه و نشده. نگاهش که می کنم توی دلم غصه می خورم براش. غم تو وجود و صورتشه. همه کشورهای شرق و غرب و شمال و جنوب و… همه جا رو رفته. حالش بده. چند میلیون خرج کرده، فکرکنم تا حالا پول خرید یه خونه رو خرج سکس کرده.

حالا هر پولی، هر بها و مبلغی که خرج این محصول کنیم، بنظر من نباید این محصول رو ارزش پولی براش بگذارم. ولی خوب دیگه پول موتور حرکت مس به طلاست. باید باشه. یعنی نمی شه. من اگر بخوام فقط محصولات رایگان و تولیدات رایگان داشته باشم، درسته ثواب ابدی رو برای خودم خریدم ولی بالاخره باید شارژ بشم. باید بتونم ادامه بدم این مسیر رو. و برای همینه که ارزش پولی می گذارم روی این محصول و ارائه می دم. برای اینکه موتور مس به طلا بچرخه و این رسالتی که خدا به من داده، متوقف نشه. حالا به خاطر درگیری های دیگه، به خاطر اینکه مجبور باشم برم چند جای دیگه کار کنم ، یک پولی در بیارم، زندگیم و بچرخونم و حالا بشینم فایل رایگان هم تولید کنم؛ نه! من از خداوند خواستم که از مس به طلا درآمدی رو برای من برقرار کنه که نخوام جای دیگه کار کنم. فکر و ذکرم این رسالت باشه. به امید خدا به اون روز هم مطمئنم که خواهم رسید.

در نهایت هم اینکه ما برای محصول گارانتی گذاشتیم.

  1. هر کسی این محصول و تهیه کرد و آموزش هاش و گوش کرد؛
    ۲٫ تمرین ها رو عملاً اجرا کرد؛
    ۳٫ به کسی کپی نکرد؛ یعنی حالت ناصادقی نکرد. می دونید چی می گم؟ با صداقت کامل پیش خودش نگهداشت و به کسی کپی نکرد؛
    این ۳ تا شرط و برقرار کرد و محصول رو استفاده کرد، باز هم هیچ نتیجه ای توی زندگیش نگرفت، با کمال میل من در خدمتشون هستم و بها رو پرداخت می کنم. دیگه چه تضمینی بالاتر از اینکه خود من با تصویر دارم این و اقرار می کنم. که اگر کسی گوش کرد، من سؤال می پرسم: مثلاً در جلسه ۹ چی گفتیم؟ موضوعش در رابطه با چی بود؟ می دونید چونکه دوست دارم اگر باگی توی این محصول هست، اگر کسی حس می کنه این محصول خوب نیست، باید به من بگه کجاش مشکل داشت؟ به من بگه. برای همینه که می گم این و می پرسم. برای همین گارانتی داریم ما. پنج ماه گارانتی گذاشتیم. اگر این کارها رو کردید، دو سه ماه روش تمرین کردید، گوش دادید، اجرا کردید و باز هم هیچ نتیجه ای نگرفتید، با کمال میل ما وجه رو تقدیم می کنیم. چونکه من نمی خوام پول نارضایتی توی زندگیم باشه. ترجیح می دم اصلاً این پروژه بسته شه و یک لقمه نون خشک بزنم تو آب شب بخورم ولی پول نارضایتی و درست توی زندگیم نباشه. جدی می گنم اینو. واقعاً جدی می گم. این نیست که به هر قیمتی که شده این پول رو بگیریم از مردم و بریم. نه! هستم اینجا من. این لطفی که خدا به من کرده، اون معنویتی که خدا توی وجود من گذاشته که توی آموزش هام داره جاری می شه، لطف خود خداست. من نمی خوام این و خرابش کنم. به هیچ عنوان؛ حاضرم هستیم رو بدم، هیچی نداشته باشم، واقعاً می گم: شب نون خشک توی آب بزنم بخورم و هیچی هم نداشته باشم، ولی معنویتم و رابطم با خداوند خراب نشه. خدا من و به حال خودم وانگذاره که بیچاره ام من. اگه خدا نباشه هیچی نیستم من. همش لطف خودشه.

بنابراین با خیال راحت اگر این ویدیو رو نگاه کردید، این محصول رو تهیه کنید. و بدونید که حرف من، تصویر من، کلام من و قول من پشت این هستش که حالا اگر این محصول به شما کار نداد، مبلغ رو پس می دیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این دوره بی نظیر، به صفحه دوره استحاله میل جنسی رجوع نمایید.

تبدیل میل جنسی به ثروت

[تعداد: 8    میانگین: 3.6/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن