دانلودهای رایگانمعرفی دوره های مس به طلا

معرفی مس به طلا

دوستان عزیزی که به تازگی به سایت مس به طلا ملحق شدید، به شما تبریک و خیر مقدم میگم. و توی این ویدیو یک سری اطلاعات کلی در رابطه با محتوای کانال به شما عزیزان ارائه می کنم.

ببینید دوستان عزیز ما در زمینه های مختلفی داریم آموزش می دیم. حالا آموزش های رایگان ما اولین زمینه در ترک شهوترانی و ترک خودارضایی هست. و اگر کسی به مشکلاتی مثل خودارضایی، پورنوگرافی و … مبتلا هست، حالا چه مجرده، چه متأهل، چه خانم و چه آقا فرقی نمی کنه. هر کس مبتلا هست، می تونه از آموزش های ما استفاده کنه و این بیماری رو به کمک خداوند کنار بگذاره.

حوزه دیگری که توی اون کار می کنیم، حوزه استحاله و تعالی میل جنسی هست. که ترک خودارضایی پیش نیاز استحاله میل جنسی میشه. کسی که خودارضایی رو کنار گذاشت و تبدیل شد به یک انسان سالم، دیگه مثل بقیه انسان های سالمی که توی جامعه هستن می تونه بدون داشتن اون بیماری، میل جنسی که توی وجودش هست، استحاله کنه و متعالی کنه و به قول آقای ناپلئون هیل: اون رو به عنوان یک نیروی محرکه و عامل خلاقیت توی زندگیش استفاده کنه و در رابطه با مسائلی مثل رسیدن به ثروت، خلاقیت، حال خوب و معنویت بیاد و میل جنسی رو متعالی کنه و از اون استفاده کنه.

توی این حوزه ما یک محصول جامع و کامل داریم که علم استحاله میل جنسی رو کامل و جامع آموزش میدیم. که توی دنیا تا حالا کسی همچین محصولی رو آماده نکرده. حالا جسته و گریخته توی اینترنت راجع بهش مطالبی هست. کتاب ها رو من مطالعه کردم و با مطالب فرهنگی خودمون، اسلام و همه چی رو تلفیق کردم به شکل بومی سازی به طوری که ما ایرانی ها درکش کنیم، می تونید استفاده کنید.

حوزه دیگر برای کسانی هستش که مجرد هستن و در  مجردیشون نتونستن ازدواج کنن، کسی رو پیدا نکردن، نگرانن و حالشون بده. اسم این دوره رو سالیتیود گذاشتیم. سالیتیود در انگلیسی به معنای خلوت درون و تنهایی هستش. توی این آموزش ها ما آموزش میدیم که ما همینطور که سینگل و مجرد هستیم بتونیم نهایت لذت رو از زندگی خودمون ببریم و اون زمانی که منتظر هستیم که اون ازدواج الهی برای ما صورت بگیره، توی این فرجه زمانی که فقط خداوند می دونه چقدر می تونه باشه، توی این فرجه حال بدی نداشته باشیم. و یاد بگیریم که خود ما به عنوان یک انسان مجرد، همه چیز خدا به ما داده که بتونیم حال خوب رو تجربه کنیم. معشوق ابدی و ازلی که خداوند هست رو در آغوش بکشیم به نوعی و رابطمون رو با خدا قوی کنیم.

در این حوزه یک دوره آموزشی در حال تهیه هست که به زودی انشاالله توی کانال رو نمایی میشه. دوران سالیتیود هر مدتی که می خواید توی سالیتیود باشید و هنوز ازدواج نکردید، روی خودتون کار کنید. و به قول معروف دوربین رو برگردونید روی خودتون و درونیات و چیزهایی که توی وجود شما هست، نقیصه های اخلاقی، فضیلت ها و … روشون کار کنید و یک شاهکار فضیلتی از خودتون بسازید که پس از اینکه دوران سالیتیود تموم شد، آماده باشید برای یک ازدواج موفق، سالم و به امید خداوند دائمی و ابدی.

و حوزه دیگری که در آینده، حالا در حال حاضر من خودم مجرد هستم و به زودی هر وقت خودم ازدواج کنم، روی اون کار خواهم کرد، موضوع ازدواج آسان و چیزهایی که توی زندگی زناشویی هست، صحبت می کنیم. البته راجع به رابطه زناشویی کامل در دوره استحاله کاملاً توضیح دادیم. ولی خود ازدواج، خروج از سالیتیود و چطور همسر آیندمون رو پیدا کنیم، توی اون زمینه هم به زودی در آینده، چون من خودم هم دوست دارم خودم عمل کرده باشم. وقتی که انشاالله اون کارها رو توی زندگی متأهلیم انجام دادم، همون ها رو به شکل علمی میام برای شما آموزش میدم که بتونید استفاده کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. من از زمانیکه با کانال مس به طلا اشنا شدم علاقمند شدم که از رازهای مسایل جنسی که همیشه برام کم اهمیت بوده سر در بیارم همون اموزشهای مقدماتی کانال تلگرام هم روی من تاثیر گذار بود.برای همین علاقمند شدم بقیه مطالب رو هم بدونم

پاسخی بگذارید

بستن
بستن