معیارهای جذابیت در خانم ها

معیارهای جذابیت در خانم ها
5
(1)

سلام خدمت شما کاربر عزیزی که این ویدیو رو می بینید. در این ویدیو در رابطه با یک موضوع بسیار مهم و کلیدی در زمینه روابط زن و مرد صحبت می کنیم. در همه جانداران ما می بینیم که جذب شدن نر به سمت ماده یک چیز طبیعی هست و هر موجود نری که می خواد یک ماده رو انتخاب کنه، به سمت اون ماده حرکت می کنه و سعی می کنه که اون ماده رو جذب خودش کنه و به عنوان جفت خودش اون رو انتخاب کنه. و حتی گاهاً می بینیم که چندین نر سر یک ماده دعواشون میشه و می جنگن. هر کدوم از نرها قوی تر بود، می تونه او ماده رو تصاحب کنه.

و نکته خیلی جالب این هستش که جنس ماده در جانوران جوری هستش که در ذات خودش یک موجود خواستنی هست. یعنی نرها می دونن اینو و خودبخود جذبش میشن. همین جنس ماده بودن، باعث میشه که نرها به سمت او جذب بشن. و حالا در گونه های مختلف ماده یک عطری، ماده ای از خودش ترشح کنه که یه خورده بیشتر جذب کنه نرها رو. کما اینکه در بعضی جانداران مثل یک ماهی که من کلیپش رو دیدم و خیلی زیبا بود، ماهی نر میاد کف دریا با یک مهندسی بسیار دقیق ماسه ها رو ایجاد می کنه، دایره های خیلی قشنگ و زیبا که ماده رو به سمت خودش جذب کنه.

که این جذب کردن جنس مخالف در انسان ها هم وجود داره، ولی خوب اصلاً سازوکار و سطحش خیلی متفاوته با حیوانات. جذب کردن مثلاً وقتی که زنبه عنوان زن می خواد یک همسری رو انتخاب کنه، به خاطر حجب و حیایی که زن داره، باید جوری باشه که بگه من هستم. و کار خاصی نکنه و مردها بهش جذب بشن. زن ها جزو نیاز ذاتیشون هست که به خودشون برسن، زیبا لباس بپوشن، آرایش کنن و جوری باشن که مردها وقتی به اونها نگاه می کنن، جذب اونها بشن. ولی جذب کردن مردها به سمت زن سطح های مختلفی داره. از سطوح خیلی پایین گرفته که میشه گفت به سطح حیوانی نزدیکه تا سطوح متعالی تر که متعالی شده این قضیه هست.

چون کانال ما هم کلاً در رابطه با تعالی و استحاله هست. همه چیز رو ما می تونیم استحاله و متعالی کنیم. در سطح خیلی پایین یک زن می تونه چیکار کنه؟ می تونه ظاهر خودش رو جوری مرتب کنه که به قول خودمونیش بچینه که مردها به سمت او جذب بشن. ولی این سطح خیلی پایینی از جذب کردن مرد هست. و چون سطحش خیلی پایین هست، مردهایی رو جذب خودش می کنه که اون مردها هم در سطح پایین تری قرار دارند. چون که هر کس با شبیه خودش مچ میشه.

اگر یک زن فرض کنید که حتی دنبال شوهر می گرده، دوست داره که شوهر داشته باشه و خیلی هم نیتش خیره، فکر می کنه و میگه: وای نکنه من مجرد بمونم! نکنه هیچکس نبینه منو! و شروع می کنه به اینکه خیلی آرایش کنه، خیلی سکسی لباس بپوشه، خیلی جذب کننده لباس بپوشه که مردها او رو ببینن، این خانم واقعاً اشتباه می کنه. چون  مردهایی رو جذب خودش می کنه که اون مردها هم فقط دنبال زن هایی می گردن که فقط ظاهرشون قشنگ چیده شده. یعنی اون مردها چه نوع مردهایی هستن؟ مردهایی هستن که وقتی توی خیابون یا جامعه زن ها رو نگاه میکنن، تموم زن ها رو از نظر فیزیکی هی با هم مقایسه می کنن. سایز و قد و… و دائماً ذهنشون در حال اندازه گیریه! سایز، عرض، قد، طول، قسمت های برجسته بدن…

مثل فیلم ترمیناتور بود که از دید ترمیناتور نشون می داد که وقتی آرنولد اومده بود که وقتی انسان ها رو نگاه می کرد، دورشون رو یک مداری می کشید و یک سری اطلاعات برداشت و ذخیره می کرد.و کلاً لایه خارجی محیط اونها رو اسکن می کرد. و این نوع مردها، وقتی که یک زن خیلی به خودش برسه و سکسی آرایش کنه و توی جامعه بیاد، خوب فقط مردهایی رو جذب خودش می کنه که اونها هم فقط سایز و قد و ارتفاع و فقط فیزیک هستن. و فیزیک به عنوان یک جسم فیزیکی، فقط در بعد حیوانی وجود ماست. چون حیوان ها هم فیزیک دارن و حیوان ها هم در بعد فیزیکی با هم رابطه جنسی می گذارن و جفت گیری می کنن.

ولی اگر این داستان جذب کردن جنس مخالف رو ما یه کم متعالی کنیم بیاریم در سطح بالا، می بینیم که خیلی جالبه! برای زن ها اصلاً نیازی نیست که ظاهر خیلی جذب کننده ای داشته باشه! بر خلاف اون چیزی که توی کل دنیا جا انداختن که زن اگر می خواد شوهر خوب پیدا کنه، باید خیلی سکسی لباس بپوشه و دل مردها رو ببره. نه! اونجوری فقط دل مردهای شهوتران رو می بره. ولی مردهایی که اصلاً دنبال شهوترانی نیستن، اونها با همچین زنی جذب نمی شن. چه بسا اصلاً خوششون نیاد! بگن: اگه اینجوری باشه، این خانم اگر بخواد خانم من باشه، هر کسی بخواد نگاه کنه و لذت ببره از اندام جنسی اون، اصلاً شاید اون مردی که دنبال شهوترانی نیست، اصلاً نخواد!

و حالا جالبه این هم بر می گرده به بحث استحاله میل جنسی. کسانی که شهوتران نیستن و شهوتشونو کنترل کردن و میل جنسیشونو در وجود خودشون متعالی کردن، معمولاً آدم هایی بسیار جذاب، بسیار موفق، دارای کاریزمای بسیار بالا، با اعتماد به نفس هستن. و مردهایی هستن که زن ها عاشق اینگونه مردها هستن. خوب این مردها عاشق شهوترانی نیستن و دوست ندارن همسرشون جوری لباس بپوشه که شهوت مردهای دیگه رو بر انگیخته کنه! پس این مردها مطمئناً سراغ اینگونه خانم ها نمیان.

چه چیزی میاد یک مرد رو به سمت یک خانم جذب می کنه؟ فقط و فقط روح اون زن و منش و رفتار و شخصیت اون خانم هست. خیلی جالبه! شما اگر خانمی باشی که حتی چهره زیبایی هم نداشته باشه، حتی اندام زیبایی هم نداشته باشه، ولی اون شخصیت، منش و اصول اخلاقی که کار کرده روی خودش، توی روابط، توی جامعه و منش خودش اونها رو به اجرا و نمایش می گذاره، اصلاً از دید خیلی از مردهایی که شهوت توی وجودشون نیست، اصلاً ظاهرش دیگه دیده نمیشه! اونها می بینن که حتی چقدر اون چهره براشون زیبا دیده میشه!

خیلی جالبه. ما دیدیم که زن هایی که شاید اضافه وزن دارن یا هر چیزی که مشابه با اون مدل مانکن توی ذهن ما توسط هالیوود و… ساختن، نیستن. ولی طرف انقدر اعتماد به نفس داره، اینقدر مهربانه، اینقدر با ایمانه، اینقدر با حجب و حیاست که مردها سرش دعوا می کنن! من خودم این رو به چشم دیدم که دارم میگم. و اون عامل هستش که مردهای خوب رو جذب می کنه. علاوه بر اینکه زنی که میاد جوری خودشو می چینه که شهوت مردها رو بر انگیخته کنه، خوب خداوند هم خوشش نمیاد و کلاً یک فضای فکری منفی دورش می چرخه. و خداوند به اون زنی که حیا رو حفظ می کنه و باعث گناه کردن مردها نمیشه، حالا بحث مذهبی هم نکنیم، زنی که باعث فوران کردن شعله شهوت در مردان و جامعه نمیشه، خدا بیشتر به او اهمیت میده.

خیلی ما دیدیم زن هایی که قیافه خیلی خوشگلی نداشتن، ولی شوهرهای خیلی خوبی به دست آوردن. چرا؟ چون منششون خوب بوده. روحشون بلند بوده و مردهایی رو جذب خودشون کردن که اون مردها دنبال روح های بلند می گشتن. و اون مرد گفته: اصلاً چه کاریه؟ من اون نیازهای روحی که دارم از این زن، کامل برام برآورده میشه. و در رابطه با مسائل جنسی هم میگم: وقتی که شما اون میل جنسی رو استحاله و متعالی کنید، می بینید که همه زن ها یکسان هستن! هیچ فرقی نمی کنه. همه زیبا هستن، همه در رابطه جنسی یکسان هستن.

این توهمی هست که هالیوود برای ما درست کرده که فقط زن هایی که خیلی باربی باشه و اندامش فیت باشه، اون زن فقط دوست داشتنیه! اصلاً اینطور نیست. خودتون برید ببینید، مردهایی که عاشق زنهاشون هستن، زنش اضافه وزن داره، قدش کوتاهه، چهره زیبایی نداره، چقدر مردش عاشقشه و چقدر شوهرش دوستش داره! توی همین اقوام هم نگاه کنید، می تونید ببینید کسانی که درست انتخاب کردن. پس ما می تونیم ببینیم، مخصوصاً خانم ها می تونن نحوه جذب همسر رو متعالی کنن و در بالاترین سطح ممکن که حفظ حجاب و عفت و سر و سنگینی خودشون هست، اونجوری مردها رو جذب کنن.

و خداوند هم این حجب و حیای زن رو می بینه و اون رو بی پاسخ نمی گذاره. خیلی ممنون که این ویدیو رو نگاه کردید. از شما می خوام که نظراتتون رو در همین پایین نظراتتون رو بگذارید. چون می دونم بحث بسیار جنجال برانگیزی هست و خیلی ها شاید مخالف باشن. اشکال نداره. من دوست دارم که نظرات رو بدونم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

11 دیدگاه برای “معیارهای جذابیت در خانم ها

 1. n kh
  n kh گفته:

  حرفایی که می زنید خیلی درسته. قبولشون دارم. اما من واقعا هم برای خودم هم اطرافیانم تبدیل به یک سوال بزرگ شده که چرا کسانی که به خواستگاری من میان دیگه برنمی گردند…. چون بدون استثنا همه همسایه و اقوام دور و نزدیک چه زن و چه مرد هم به خودم و هم به خانواده ام بارها گفتن که دختر شما فوق العاده محجوب و باوقاره…. دوستانم میگن تو علیرغم اینکه خیلی جذاب و باوقار هستی انگار یک دایره ای از انرژی اطرافت هست که نمیزاره کسی بیش از حد بهت نردیک بشه.

  پس چرا این اتفاق می افته؟ اگر حرفای شما درست باشه که هست این معمای زندگی من چه جوری حل میشه؟ باور کنید برای همه تبدیل به یه سوال بزرگ شده که چرا خواستگارها دوباره زنگ نمی زنن؟

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   با سلام

   ممنون از سوال خوبتون.
   پاسخ این سوال بستگی به عوامل زیادی داره و مهمترینش ، نوع شخصیت اون خواستگار هست. آیا آنها افرادی هستند که دنبال زن با حیا میگردند یا همسر راحت و بی حجاب و … ؟ آیا دنبال پول و ثروت زن یا پدر زن هستند یا متکی به خود هستند؟ آیا اصلا آن فرد آمادگی ازدواج را دارد یا پدرمادرش او را به نوعی به زور به خواستگاری آورده اند؟ اگر هم خواستگار شما همه خصلتهای مثبت را داشته باشد، یعنی مرد زندگی باشد، شهوتران نباشد، از نظر اقتصادی متکی به خود باشد و …، باز هم شاید خواست خدا برای شما فرد بهتری هست. یا اصلا شاید خواست خداوند برای شما اینه که امتحان صبر و رضا رو پاس کنید. شاید خداوند بهتر میدونه چه کسی مناسب شماست.

   ما این مباحث را به شکل کامل و جامع در دوره سالیتود آموزش میدهیم و این دوره ان شاالله برای عید غدیر رونمایی خواهد شد.

 2. امیرمحمد کاویانی
  امیرمحمد کاویانی گفته:

  شما حرف ندارید
  حرف های شما کاملا درسته من شما رو قبول دارم
  ممنون بابت زحمات شما
  راستی اگر مردی مثل من شهوت رانی را کنار بگذارد به سمت خدا برود خدا به اون مرد فرد مناسب را برای خواستگاری نشان می دهد؟
  چون برای خودمم خیلی سوال شده من که معیارم برای ازدواج شخصیت زن هست چگونه باید فرد مناسب خودم را پیدا کنم؟
  و لطفاً هرچه سریعتر دوره سالیتود را رو نمایی کنید چون خیلی نیاز دارم

دیدگاهتان را بنویسید