افشاگری: موسسه کینزی قسمت دوم: دنیای کودک آزار امروز

4
(1)

توی این ویدیو در رابطه با مؤسسه کینزی صحبت می کنیم. مؤسسه ای که در دهه 50 یعنی از سال 1948 به بعد دیدگاه جهان رو نسبت به مسائل جنسی عوض کرد و یک انقلاب جنسی رو ایجاد کرد. که این انقلاب جنسی بر اساس داده های قلابی و به منظور منحرف کردن جهان و مخصوصاً جامعه علمی جهان از مسیر درست الهی میل جنسی بود. این سری ویدیو رو با این ویدیو آغاز می کنیم؛ البته در ویدیوی دیگری که توی طبیعت پر کرده بودیم، یک اشاره هایی بهش داشتیم و حالا توی این ویدیو رسماً وارد مباحث مؤسسه کینزی می شیم که بدونیم چه اتفاقی افتاد و کینزی چه کاری با بشریت انجام داد؟

مؤسسه کینزی که تحت دانشگاه ایندیانا در آمریکا هستش به آدرس اینترنتی Kinseyinstitute.org هست که این مؤسسه کارش رو وقتی شروع کرد که آقای آلفرد کینزی که بنیان گذار این مؤسسه بودن، یک سری تحقیقاتی رو روی مسائل جنسی انجام دادن و نتایجی رو منتشر کردن و کتابی رو در سال 1948 منتشر کردن که اسم کتاب Sexual behavior in human male (رفتار جنسی در انسان ها از نوع مذکر) بود. و پنج سال بعد در سال 1953 کتابی رو با همین عنوان درباره جنس مؤنث نوشتن Sexual behavior in human female (رفتار جنسی در انسان ها از نوع مؤنث). و یک سری داده ها و چیزهایی رو توی کتابشون مخصوصاً توی کتاب اولشون در سال 1948 آوردن که این داده ها رو در طول این ویدیو خواهید دید و انسان شوک می شه و دوست داره واقعاً غصه بخوره که که این ها چه کارهایی رو انجام دادن.

این سری ویدیو زحمت اصلی جمع آوری اطلاعات و افشاگری در رابطه با مؤسسه کینزی به عهوده خانم پروفسور جودیث ریزمن (Judith Reisman) که ایشون یک خانم پروفسور law در زمینه قانون در آمریکا هستن که ایشون اومدن مؤسسه رو زیر سؤال بردن و حتی رسماً از این ها شکایت کردن و خیلی چیزا از این مؤسسه رو زیر سؤال بردن و شروع کردن به افشاگری کردن و خانم جودیث اصلاً سه تا کتاب در این زمینه نوشتن. و افشاگری و ضررهای که کینزی به دنیا زدن رو معرفی کردن.

در گذشته مثلاً قبل از دهه 50 می تونیم بگیم که مخصوصاً توی جامعه آمریکا اینجوری بود که آموزش به کودکان از سه جهت یا سه ارگان انجام می شد: اول خانواده، دوم مدرسه و سوم دین و آموزش های دینی بود. که مؤسسه کینزی اومد هر سه تای این ارگان ها رو مورد حمله قرار داد و متلاشی کرد و همینطوری که می بینیم الان نسبته به دهه 50 انواع و اقسام آمار جرم ها و جنایت های جنسی بسیار افزایش پیدا کرده و همینطور آمار سقط جنین، خیانت، همه خشونت های جنسی و همه آمار بر عکس اون چیزی که مؤسسه کینزی ادعا کرد که ما همه این ها رو کشف کردیم و کمک بزرگی به بشریت می کنیم، بدتر نابود کردن. چونکه این قضیه بودار هست و کالاً پشتش دیدگاه های شیطانی و دیدگاه های بسیار مخربی هست.

خانم جودیث ریزمن اومدن گفتن: ما می خوایم بررسی کنیم که در طی سه نسل گذشته چطور از اون جامعه ای که کودکان در اون سه تا ارگانی که گفتیم، حمایت می شدن و سعی می کردن که کودک رو در یک محیط کاملاً سالم بزرگ کنن، به یک جامعه کودک ستیز در آمریکا در کلاً در کل جهان تبدیل شده؟ از کودکان در پورن استفاده می شه، قاچاق کودک داره انجام می شه، کودکان کار رو داریم و کلاً این مفهموم حمایت از کودک خیلی آسیب دیده. و اون سه تا ارگانی که گفتیم یکیش خانواده بود که با اون آمارهای اشتباهی که منتشر کردن اومدن کل مردان رو بردن زیر سؤال که آمارها رو در ویدیوهای بعدی می گیم.

از نظر مدرسه اومدن با مدارس برخورد کردن که یک سری آموزش هایی رو در مدارس وارد کردن که بچه ها رو درگیر مسائل و باز ی های جنسی کنیم. همش و اصلاً به قول خودمون کن فیکون کردن و جوری کردند که اصلاً دین دیگه معنایی نداره؛ همونطور که از یکی از قوانین کمونیستی در سال 1919 بود، که یکی از نویسندگان آمریکایی خودشون دقیقاً با استناد به اون قانون گفته بودن: اگر می خواهید یک جامعه و یک جمعیتی رو کنترل کنید، نسل جوان رو فاسد کنید، از دین دورشون کنید و اون ها رو به مسائل جنسی علاقمند کنید.

 آقای آلدوس هاکسلی (Aldius Huxley) که یکی از رمان نویس های بزرگ و معروف آمریکا هم توی یکی از رمان هاشون به اسم Brave new world (دنیای جدید شجاع)، همین مفهوم رو گفته بودن: اگر می خواهید جامعه رو کنترل کنید، بچه ها رو سکسی و با سکس درگیر کنید. و آقای آلفرد کینزی چیکار کردند؟ با اون آمارهای قلابی که در جلسات بعد دقیقاً عدد و رقم هاشو می گیم، اومدن جهان بینی رو اصلاً عوض کردن و یک سری آمارهایی رو درآوردند و در نهایت خودشون به همراه کسانی که در این دسیسه با اون ها همکار بودن (که تمومشون و خواهم گفت)، این دیدگاه رو جا انداختن و گفتن: کودکان از بدو تولد سکسی هستن (تمایلات جنسی دارند).

در حالی که قبل از کینزی چطور بود؟ دیدگاهی که نسبت به کودک بود، که حالا خوشبختانه در کشور ما اون دیدگاه منحرف کینزی جا نیفتاده ولی خب وارد شده. خیلی از مطالب علمیشون وارد شده، قبلاً اینطور بود که کودک رو همه اینجور می دیدن که: کودک معصومه، اصلاً تا وقتی که به بلوغ نرسیده، نیاز جنسی اونجوری نداره. بعد از بلوغ خب چرا؛ کودک هم بالاخره به بلوغ می رسه، یعنی چیزهای جنسی توی وجودش یه جورایی به بلوغ و رشد کامل می رسه و حداقل از لحاظ فیزیکی آمادست، حالا از نظر ازدواج و… بماند که بحثش جداست. ولی کینزی اومد و گفت نه. توی این آزمایش هایی که توی اولین کتابشون در سال 1948 نوشتن، اومدن با کودک پنج ماهه اومدن رابطه جنسی برقرار کردن! نمی دونم با کودک پنج ماهه چیکار کردن. و خانم ریزمن هم اومدن همین ها رو برده بود زیر سؤال و گفته بود: شما کارهای غیر قانونی انجام دادید و حتی غیر انسانی؛ نه تنها یکی دو تا، تعداد زیادی از کودکان زیر 12 ماه رو باهاشون روابط و تجربه های جنسی داشتن. نمی دونم چیکار کرده بودن؟ به قول معروف این ها رو به ارگاسم رسونده بودن .

حالا از کینزی خیلی می گیم که آلفرد کینزی کی بود؟ همسرش کی بود و… در فایل بعدی کامل و قدم به قدم داستان رو برای شما باز خواهیم کرد که بدونیم چه اتفاق هایی افتاد و چکار کردن با بشریت و دانش جنسی جهان؛ و برای همینه که الان بعضی از سکس تراپیست ها وقتی میری پای صحبتشون می شینید، اون ها هم گناهی ندارن، اون ها هم داستان رو نمی دونن این چیزهایی که توی دانشگاه بهشون درس دادن همشون قلابی بوده و همشون فقط و فقط یک مرجع داشته و اون هم آلفرد کینزی بوده و دیتاهای ساختگی و میآن مثلاً می گن: خودارضایی خوبه و روابط جنسی فلانه و… همه چیزهایی که بسیار واضح بود قبل از کینزی که این ها مشکل دارن، همشون دارن می گن: خوبه خب. خارجی ها این ها رو می گن! و امیدوارم که بتونیم توی این سری ویدیوهای کینزی همه این ها رو کامل براتون باز کنیم که اگر رفتید پیش یک سکس تراپیستی خارجی یا ایرانی فرقی نمی کنه، اومد این چیزها رو گفت شما بدونید که تاریخچه از کجا شروع شده و این صحبت از کجا داره نشأت می گیره؛ شاید خود اون سکس تراپیست هم ندونه که قربانی یک دسیسه شده.

حالا باز می کنیم این ها رو براتون که چیکار کردن این ها توی آمریکا… این کتاب که چاپ شد، همزمان چه فعالیت گستر ده ای رو با پول سازمان راکفلر انجام دادن و توی تموم ارگان های آمریکا این رو وارد کردن؛ قانون های آمریکا رو عوض کردن. حالا این ویدیو فقط یک مقدمه بود. تموم این جزییاتی که می گم و براتون باز خواهم کرد. پس این سری ویدیوی کینزی رو حتماً دنبال کنید و به هر کس که می دونید و فکر می کنید در رابطه با مسائل جنسی دوست داره بدونه و سؤالاتی براش هست، این ها رو حتماً فوروارد کنید که بدونن.

دوست داریم که ان شاالله و به امید خداوند جوری بشه که این ویدیوهای آموزشی کل کشورمون رو در بر بگیره و همه مردم ایران یک آگاهی در رابطه با مسائل جنسی داشته باشن که دیگه خیالشون راحت باشه که این جملاتی که داره از طرف کشورهای خارجی و غربی کلاً به کشور ما و کل جهان وارد می شه رو بشناسن. آدم وقتی دشمنش و بشناسه دیگه گولش و نمی خوره؛ دیگه خانواده های ایرانی همون خانواده هایی که خانواده هایی گرمی بودن، ازدواج، بچه دار شدن و همه این ها مفاهیم بسیار مقدسی بود به همون زمان برگردیم. کما اینکه همین الان هم اینطور هستیم. نسبت به مثلاً آمریکا ما خیلی جامعه خوبی داریم. ولی خب شروع شده. حمله ای که اینا انجام دادن به کشور ما رسیده. رودرواسی چرا؟ چرا مثلاً می خوایم سرمون و بکنیم زیر برف؟ حمله کردن و ما باید آگاه سازی کنیم و به امید خداوند این ویدیوها رو دنبال کنید.

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “افشاگری: موسسه کینزی قسمت دوم: دنیای کودک آزار امروز

  • کوثر سلمانی
   کوثر سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…
   هدف این موسسه همین هست تمام تمرکز انها روی همین قسمت هست ، و گاها از علم استفاده میکنند و حتی این اموزش ها را به دکتر و روانشناس ها القا میکنند و تحت آموزش خود آنها را پرورش می دهند .برای همین افراد دچار سردرگمی می شوند که چطوری خودارضایی که داره منو داغون میکنه یک دکتر یا روانشناس میگوید مشکلی ندارد.این درحالیست که خودارضایی ماهی یکبار هم اعتیاد آور هست.

پاسخی بگذارید