استحاله نیروی جنسی به ثروتدانلودهای رایگانمعرفی دوره استحاله جنسیمعرفی دوره های مس به طلا

نتایج شگفت انگیز دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت

در این ویدیو در رابطه با اثرات دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت (استحاله نیروی جنسی)  صحبت می کنیم. این دوره اثرات زیادی روی من و کاربرهای عزیزی که این دوره رو تهیه کردند، داشته. که در قالب پیام هایی که به ما داشتن این اثرات رو گفتیم توی کانال جداگانه و در کانال اصلیمون اون ها رو معرفی خواهیم کرد. منتهاش چیزی که هست، می خواستم توی این ویدیو این رو بگم: استحاله نیروی جنسی به معنای تعالی دادن و ارتقاء میل جنسی به جای هدر دادن اون در راه های فیزیکی، ارتقاء اون به سمت بالا، چاکرا های بالایی به سمت خلاقیت و استفاده از اون در مسیر موفقیت، ثروت، رسیدن به اهداف، خصوصاً معنویت هستش که واقعاً بحث مهمی هست.

ببینید من خودم همیشه دوست داشتم یک وب سایتی داشته باشم، یک سری محصولاتی رو آماده کنم روی سایتم بگذارم یا روی بستر مجازی شروع به فروش اون ها بکنم. سال ها این آرزو رو داشتم. حتی اون زمان که توی مالزی زندگی می کردم، یک کارهایی کردم و یک سری اقداماتی رو انجام دادم که توی دوره استحاله جلسه ۱۲ و ۱۳ داستانش رو گفتم: یک وب سایتی آوردم بالا و توش چه جنسی می فروختم و… ولی هیچ وقت انگار پا نمی داد. انگار خدا نمی خواست این کار بشه. خیلی مطلب خوندم، خیلی کلاس شرکت کردم. توی مالزی کلاس بهترین اینترنت مارکترهایی که درآمدهای میلیون دلاری دارن، کلاس های اون ها رو رفتم. چون اونجا یک کشور آزاده. اساتیدی از سنگاپور اومدن توی مالزی و یک سمیناری گذاشتن و من شرکت کردم، نمی شد آقا! پا نمی داد. نمی دونم چرا؟

فقط این موفقیت من و تحول عظیمی که توی زندگی من رخ داد از کی بود؟ از وقتی بود که شهوت رو به لطف خداوند روش کار کردم و شروع کردم میل جنسی رو هدر ندادن. خودارضایی رو کنار گذاشتم، شهوترانی رو کنار گذاشتم. و بعد یاد گرفتم چطور میل جنسیم و توی وجودم استفاده کنم. و برای خود من علاوه بر نتیجه های بسیار بارزش، اصلاً کلاً پروژه مس به طلا هستش. و توی همون دوره توضیح دادم که چطور شد اصلاً مس به طلایی به وجود اومد و چطور شد که من توی این راه وارد شدم؛ چونکه کتاب های خیلی زیادی خونده بودم و خیلی آموزش دیده بودم. برای دل خودم و برای پاکسازی روح خودم. ولی با دوستم آقای افلاکی فروردین یا اردیبهشت سال ۹۵ توی یک سفر خیلی لذتبخشی که به بیرون از شهر داشتیم، صحبت می کردیم، گفتم: محمد من خیلی توی این زمینه کتاب خوندم، الان که اومدم ایران می بینم که متأسفانه چقدر مردم ما درگیر شهوتن. چقدر مردم ما گیرن. چقدر مردم ما دارن اشتباه مسیر رو می رن. ای کاش می شد من یکی از اون کتاب هایی که خوندم و ترجمه می کردم و… محمد به من گفت: اصلاً تو باید بیای و این ها رو ارائه بدی. نه تنها کتاب بخوای بنویسی و ترجمه کنی، اصلاً خیلی قدرتمند بیا از هر طریقی که می تونی ارائه بده و اصلاً اینطور شد که پروژه مس به طلا استارت خورد و حالا توی جلسات ۱۲ و ۱۳ داستانش و گفتم.

برای من نتیجه اش این بوده. و حالا ما می گیم: تعالی دادن میل جنسی، به سمت ثروت، به سمت موفقیت. بله؛ چونکه وقتی شما انرژی وجودیتون رو تخلیه نکنید، اون باتری وجودیتون خالی نباشه و همیشه فول شارژ باشه، همه کار می تونید بکنید. می تونید ساعت ها کار کنید. من امروز که دارم این ویدیو رو ضبط می کنم، همین صبح پا شدم رفتم پارک دم کوچه پُرش کردم، ولی به دلم نچسبید. چون صدای ترافیک ماشین ها اذیت می کرد و دوباره شب با همون انرژی قبلی و حتی انرژی بسیار بیشتری دارم کار می کنم. بنابراین توی کار، انسان خیلی پیشرفت می کنه.

و کاربرهای زیادی نتایجی رو به ما گفتن و جالب ترینش که یک خانمی پیام گذاشته بود که تو ذهنم مونده این بود: آقای زارع اگر مردهای ما این مطالبی که شما توی این دوره آموزش دادید و همهشون می دونستن، دنیای ما زن ها هم دنیای جنسیمون و هم کل دنیامون گلستان می شد. و واقعاً خیلی تعریف کرده بودن و لطف داشتن. واقعاً مسأله بسیار مهمی هست. ما اصلاً توی این دوره نتایجی که می گیریم اینه که: نگرش ما نسبت به میل جنسی عوض می شه. نسبت به رابطه جنسی با همسرمون؛ وقتی که فونداسیون دید ما عوض بشه و به شکل دیگری به میل جنسی و رابطه با همسرمون نگاه کنیم، فوق العاده تفاوت داره.

من خودم یک زمانی شهوترانی می کردم و پیش خودم می گفتم: ای خدا این چه میلیه توی وجود من گذاشتی؟ چرا هیچ وقت سیر نمی شم من؟ ای کاش نبود توی وجودم! بعد یک روز دیگه می گفتم: ای کاش من این میل و بیشتر استفاده می کردم. ای کاش من اصلاً از بچگی توی کشورهای اروپایی و کشورهای آزاد به دنیا اومده بودم و خودم و خفه می کردم! ای کاش اونجوری بود. می دونید چی می گم؟ هیچ وقت نمی دونستم بالاخره به میل جنسی چه نگرشی باید داشته باشم؟ چطور نگاهش کنم؟ چیکارش کنم این لامصب رو؟ (لامصب برای وقتیه که انسان توی شهوترانی گیر کرده باشه. واقعاً اگه انسان توی شهوترانی گیر کرده باشه، این کلمه لامصب بهش می خوره). چیکارش کنم این لعنتی رو؟ ولی وقتی که استحاله می کنی، پرهیز می گذاری، حالت خوب می شه، می گی: خدایا شکرت که این میل مقدس رو توی وجود من گذاشتی. الهی شکر. مثل یک آتیشیه توی وجود من برای هر کاری که من بخوام باهاش انجام بدم.

دوستم هفته پیش یک داستانی رو گفت برام. ایشون سکیورتی (نگهبان) هست و خیلی من دوستش دارم، توی یک ساختمان خیلی بزرگ در بالای شهر کار می کنه. می گفت: یک آقای ۶۰ یا ۷۰ ساله ای توی این ساختمون هست، حالا مجبورم بگم: هفته ای دو سه بار سکس می خره. کسانی رو دعوت می کنه از اونایی که سکس می فروشن، خودشون و می فروشن دعوت می کنه و می گفت: اصلاً من هر روز می بینم حالم بد می شه. دوست من هم توی پرهیز جنسیه و از من راهکار می گیره. می گفت: جواد چیکار کنم؟ چی بگه آدم؟ گفتم: ببین خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تو الان توی پاکی جنسی و پرهیز جنسی هستی و حالت خوبه. اون آقا ۶۰، ۷۰ سالش شده ولی هنوز نمی دونه با این میل جنسی چیکار کنه! هنوز نمی دونه، درگیره هنوز. بابا ۶۰، ۷۰ سالشه هنوز درگیره؛ فکر می کنه همش افراد مختلفی رو همش پول بده و بیشتر سکس بخره حالش خوب تر می شه. من به شما قول می دم که اگه برم با این آقا صحبت کنم و درونیاتش و بیرون بکشم، حالش خیلی بده. غصه داره می خوره. انرژیش داره تخلیه می شه. حالش بده بده بده، اینقدر حالش بده که نفر بعدی رو زنگ می زنه بیاد. فکر می کنه که اون حالش و خوب می کنه. دوباره حالش بدتر می شه. خیلی بده. چرخه شهوت و شهوترانی یکی از دردناک ترین چرخه هایی هستش که می تونه انسان رو توی زندگی به نابودی بکشونه.

حالا ما توی استحاله نیروی جنسی ما می آیم این ها رو می گیم، بازش می کنیم مطلب رو که: میل جنسی نیروی مقدسیه. چطور ما با زنمون رابطه زناشویی برقرار کنیم. مردها و زن ها چطور همدیگر رو به ارگاسم برسونن و چطور اصلاً به این رابطه به چشم مقدس نگاه کنن. مراقبه هایی رو آموزش می دیم که چطور انرژی جنسی رو از پایین به سمت بالا هدایت کنیم. عملاً و در واقعیت بکشونیم بالا. و در جلساتی که در مورد هدفگذاری هست، خیلی باز در رابطه باهاش صحبت می کنیم. اینکه چطور تفکرمون رو نسبت به پول و اهداف عوض کنیم؟ و باورهای ثروتمون رو درستشون کنیم. حتی اون ها رو هم استحاله کنیم.

در جلسات ۱۵ و ۱۶ در مورد رابطه زناشویی آقای افلاکی خیلی قشنگ صحبت کردن، تجربیات خودشون رو خیلی رک و بی پرده جلو دوربین توضیح دادن. و واقعاً خیلی من دوست داشتم، صحبت های ایشون و که گوش کردم. و دوست های منم که گوش کردن، خیلی دوست داشتن.

در جلسات ۱۷ و ۱۸ در مورد تعادل هورمونی زن ها و اینکه چطور زن حالت بشاش و شادی داشته باشه، صحبت می کنیم. که این ها همش باعث چی می شه؟ حال خوب در وجود ما. اینکه ما اگه دنبال پول می خوایم بریم، پول می خوای به دست بیاری؟ انرژی لازم داری. خالی باشی که نمی تونی. معنویت نیاز داری. نیاز داری که یک نیروی الهی پشتت باشه که بتونی با قدرت بری عمل کنی.

من کسی بودم که خجالتی بودم. قبلاً ها حتی توی جمع فامیلی اصلاً جرأت نمی کردم حرف بزنم. چند ساعت می گذشت و من هنوز سرم روی بشقاب میوه بود. سرم پایین بود و جرأت نمی کردم سرم و بالا بیارم. باور کنید من اینجوری بودم. الان این انرژی جنسی توی وجود من هست. واقعاً دارم حس می کنم که قدرت توی وجودمه. یعنی اینقدر خوب شده، اینقدر به لطف خدا و به لطف خدا حالم خوب شده که دیگه دلم نمی خواد به این راحتی میل جنسی رو تخلیه کنم و حروم کنم بره. فقط در چهارچوب استحاله. فقط در چهارچوبی که بدونم به انرژی من اضافه خواهد شد. هیچ وقت نمیام هدرش بدم. حال خوب و دارم تجربه می کنم. چرا اینکارو بکنم؟ باتری رو چرا خالی کنم؟ از ۹۰ درصد و ۱۰۰ درصد بیارم روی ۲۰ درصد و بخوام حالا برم دنبال ثروت!

و نکته دیگه اینکه وقتی که ما می گیم: میل جنسی به ثروت می رسه و میل جنسی رو به ثروت تبدیل کنیم، توی یک ویدیوی دیگه هم گفتم: این نیست که وقتی می ریم توی رختخواب و رابطه زناشویی برقرار می کنیم، آخرش هورااا پول از آسمون می ریزه! در سقف وا می شه و اسکناس و دلار می ریزه روی سرمون! نه. اینطور نیست؛ باید مسیر کسب ثروت رو انسان طی کنه. توی هر مسیری که هست. ولی فرق می کنه چطور مسیر کسب ثروت رو طی کنی؟ چطور ایده های ناب به ذهنت برسه. چطور مثل من که خدا ایده مس به طلا رو به ذهنم انداخت و رسالتم و پیدا کردم (در رابطه با کشف رسالتم در این دوره صحبت می کنم). مثل کسی که توی مسابقه ای که همه یواش یواش دارن راه میرن، یکهو ایشون حالت دوپینگ بزنه، شارژ بشه، بدوه و بره. همچین چیزیه برای انسان. و انرژی کاملاً الهی و طبیعی. و خیلی خیلی فرقشه. اینه که ما رو به ثروت می رسونه. اصلاً کلاً برکت خدایی که توی زندگی ما می آد، این برکت خودش ثروته.

یک وقت می بینی یک نفر n تومن پول داره، ولی برکتی نداره. هر چقدر این پول بزرگ باشه ولی برکت نباشه، حس نداره. ولی وقتی انسان پاکی جنسی می گذاره و میل جنسی رو هدر نمی ده، لطف خدا بیشتر شامل حالش می شه. و نور توی زندگیش می آد. اگه پول کمی هم داشته باشه، برکتش زیاده. و حالا ما اصلاً توصیه نمی کنیم به پول کم راضی باشیم. باورهای ثروت و بشکنید و بزرگش کنید. توی جلسه ۱۲ و ۱۳ کامل توضیح می دیم.

این دوره اثرات زیادی داشته. خیلی از کاربرها گفتن: آرامش گرفتیم. یکی می گفت: من خویشتن داری می کردم و فکر می کردم کار بدیه و جلوی دوستام خجالت می کشیدم. الان خدا رو شکر که کسی هست که داره آموزش خویشتن داری رو می ده. می دونم که مبنا داره، مبحث بزرگی پشتش هست. دوست دیگری می گفت: انرژی گرفتم. مراقبه “هام سا” رو که توی جلسات مراقبه آموزش می دیم، خیلی بهم انرژی می ده. هر وقت که حالم بد می شه و کسل می شم، این مراقبه رو سریع انجام می دم و شارژ می شم و سریع خودم و می کشونم بالا. و همه این ها چیزهایی هستش که کابرهای عزیز گفتن. و نتایج زیادی هستش که هر کس نتایجش می تونه برای خودش حتی فرق کنه.

این ها نتایج کلی بود که من گفتم. و من دوست دارم بعد از اینکه این دوره رو تهیه کردید، به ما فیدبک بدید. نتیجه ها رو بگید. سؤالاتتون و بگید که این ها رو ما توی کانال همینطور مرتب آپدیت کنیم. سؤالات و بگید که ما جواب هاش و بگذاریم. تجربیات رو متقابل توی کانال محصول ادامه بدیم. و روز به روز این محصول رو بارزش ترش کنیم. چون من دوست دارم که بیش فروشی کنم. کم فروشی نکنم. همینطور هر چی به ذهنم می رسه سؤالات و جواب بدم و به این محصول اضافه کنم.

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن