روابط عاشقانهمقالات

نشانه های عشق اصیل

در این مقاله در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم که خانم هایی که با یک آقایی وارد یک رابطه میشن، و می خوان بدونن که این آقا توی رابطه ای که با ایشون داره، صداقت داره و نیتش به قول معروف خیره و نیتش ازدواجه یا نه؟ چون چند تا کاربر تا به حال این سؤال رو پرسیده بودن.

خوب نمیشه در این فایل کوتاه صئتی این معیارها رو بیان کرد، ولی بسیار کلی اگر بخوایم به این قضیه نگاه کنیم به این کاربرها من این رو توصیه کردم که شما اگر می خواید بدونید پارتنرتون یا کسی که با شما آشنا شده، توی بحث ازدواج جدی هست یا نه، یا واقعاً شما رو به خاطر ازدواج می خواد، اولین کاری که می کنید این هستش که پدر و مادرها رو آگاه کنید. بهش بگید که من خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما و من با پدر و مادرم صحبت می کنم و میگم که ما با هم آشنا شدیم و رابطه مون رو آغاز می کنیم. وقتی اینو گفتید می بینید که عکس العمل اون فرد چی هستش. اگر گفت: نه! اصلاً  ،  الان زود هستش و اصلاً پدر و مادر برای چی؟ اگه چنین جوابی شنیدید، یه کم باید مواظب باشید.

حالا ما نمی خوایم کسی رو قضائت بکنیم. شاید خیلی ها نیتشون پاکه و توی اون شناخت اولیه لزومی نبینن که پدر و مادر در جریان باشن. ولی باز هم شما از نحوه گفتن اونها خیلی چیزها رو متوجه میشید. حالا اگه خودتون هم به عنوان یک خانم روتون نمیشه که به پدر و مادرتون بگید که با کسی آشنا شدید، می تونید فقط به عنوان محک و تست از این کار استفاده کنید. و اگر اون فرد جواب اوکی داد و گفت: باشه به پدر و مادرمون میگیم، بگید: که نه. راستش من می خواستم فقط امتحانت کنم. که اصلاً ما توصیه میکنیم که شما به پدر و مادر خودتون حتماً اطلاع بدید. چه اشکالی داره؟

کار دیگه ای که می تونید بکنید، یعنی نشانه دیگری که می تونید حواستون باشه اینه که: اگر آقایی توی اون دوره آشنایی با شما اصرار می کنه که شما برید خونه اش و حالا برید توی یک مکانی که خونه هست، شاید در همه موارد نه، ولی در اکثر موارد می تونه یک نشونه هشدار باشه. مخصوصاً اگر خونه ای باشه که فقط خود ما دو تا باشم بیا خونه، این نشونه خوبی نیست. باز هم میگم: ما نمی خوایم همه رو با یک چوب، چوب قضاوت بگیریم که بگیم: همه اینطور هستن! نه. ولی در کل باید یه کم مواظب باشیم. چون وقتی توی یک خانه ای تنها با یک آقایی رفتید، خوب خیلی اتفاق ها ممکنه بیفته.

حالا یک مدل هست که شما می خواید بدونید اصلاً شخصیت اون فرد چه جوریه؟ در خارج از کشور اینجوریه که همه مجردی زندگی می کنن و اگر اون فرد بخواد نامزدشو بشناسه، خوب به ناچار باید بره خونه اش. ببینه این چطور نظافت می کنه، نظافتش چطوریه؟ سبک زندگیش چطوریه؟ توی ایران ماها اکثرمون تا قبل از ازدواج با پدر و مادرمون زندگی میکنیم. بنابراین اگر طرف مقابل شما گفت: من یک جایی خونه ای رو مهیا کردم و بیا بریم توی اون خونه، برای کسی که دنبال یک رابطه ازدواج هست، باید حواسش باشه. پس یک نشونه دیگه هم این هستش که اون آقا، خانم رو دعوت کنه به خونه.

کار دیگری که می کنید این هستش که از همون اولی که با اون آقا آشنا میشید، خیلی محکم و قاطع بگید: تا قبل از ازدواج یعنی تا بعد از عروسی ما رابطه جنسی نخواهیم داشت و به هیچ عنوان از این موضع پایین نیاید. یعنی شرط کنید، بگید: اگر شش ما گذشت، یکسال گذشت، دو سال گذشت، اصلاً مهم نیست. ما رابطه جنسی نخواهیم داشت. و چند ماه که بگذره، خودبخود آقایونی که دنبال ازدواج هستن و اونهایی که دنبال ازدواج نیستن و مثلاً حالا دنبال خوشگذرونی هستن، فیلتر میشن. یعنی کسانی که فرض کنید که می خوان فقط با یک خانمی دوست بشن بخاطر خوشگذرونی و رابطه جنسی، دو ماه، سه ماه وقت می گذارن، اگه به جایی نرسیدن ولش می کنن، میرن سراغ بعدی. و اینجا شمایید که به عنوان یک خانم می تونید ارزش خودتون رو حفظ کنید و بهش بگید: اصلاً امکان نداره. اصلاً فکر رابطه جنسی رو هم نکن.

حواستون هم باشه خودتون رو توی اون موقعیت قرار ندید. موقعیت مثل چی؟ مثل اینکه برید توی یک خونه ای که با اون آقا تنها باشید. نه تنها حرفش رو می زنید، بلکه در عمل هم حواستون باشه توی اون موقعیتی که حتی پنج درصد احتمالش هست که توی اون موقعیت رابطه جنسی اتفاق بیفته، شما زیر بار اون موقعیت ها نرید.

اینها فاکتورهای خیلی ابتدایی و خیلی کلی بود برای شناختن اینکه نیت اون فرد رو بسنجید و محک بزنید، می تونید از اینها استفاده کنید. برای شناختن ابعاد شخصیتی ایشون که آیا شخصیتشون با شخصیت شما مچ هست یا نه؟ برای اون می تونید به مشاورین مراجعه کنید و تست های شناخت شخصیت هست که اینها رو دیگه باید اونجا برید، یاد بگیرید و انجام بدید. مهم تر از اینها از خداوند کمک بگیرید و بگید: خدایا راه درست رو تو به من نشون بده. اگه قرار که توی این راهی که من رفتم برکت باشه و به یک ازدواج متبرک ختم بشه، تو هدایت کن و همه چیز رو خودت ردیف کن و اگر که قراره نشه و خیریتی توی این کار نباشه، خودت به من کمک کن که نشانه ها به من برسه و من این کار رو انجام ندم.

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. آقای زارع این فایل خیلی خیلی عالی هست و من به همه خانم ها پیشنهاد میکنم که این فایل رو گوش کنن یا مطالعه کنن. من با آقایی وارد رابطه دوستی شدم که ایشون متاهل بودن و من نمیدونستم وقتی که ازش خواستم که به طور رسمی وارد شه خودشون گفتن که یه بچه هم دارن و البته من ایشون رو بخشیدم و براشون آروزی خوشبختی میکنم

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن