روابط عاشقانهمقالات

نقش مردان در خیانت زن

در این مقاله در رابطه با نقش مردان در خیانت کردن همسرشون صحبت می کنیم. در یکی از فایل هایی که قبلا در توی سایت گذاشتیم، گفتیم چطور میشه که خانم ها پاشون به خیانت باز میشه و نقش خانم ها چیه که با یک مرد دیگری میرن درد دل می کنن. نام آن مقاله “راه متداول خیانت توسط زنان” بود.

توی این مقاله نقش اون شوهر رو می خوایم بررسی کنیم که شوهر چه اشتباهاتی رو مرتکب میشه که باعث میشه خانمش بهش خیانت کنه. مهمترین عامل اینه که، یعنی از اینجا شروع میشه که یک فردی بعد از اینکه با همسرش ازدواج کرد، بعد از یک مدتی که گذشت، یک دوسالی که گذشت، فکر می کنه که خرش از پل گذشته و این خانم رو صاحب شده و این خانم به ازدواج ایشون دراومده و دیگه همه چیز تموم شده و لازم نیست تلاشی بکنه.

چونکه در دوران مجردی و قبل از اینکه می خواد اون خانم رو به دست بیاره، کلاً آقایون انواع و اقسام کارها رو می کنن، گل می خرن، انواع و اقسام خلاقیت ها رو به خرج میدن که دل اون خانم رو به دست بیارن. وقتی که دلش رو به دست آوردن و با اون خانم ازدواج کردن، بعد از یک مدت فکر می کنن که دیگه تموم شد و به خط پایان رسیدن و تموم شد و ازدواج کردن و این خانم تموم عمر با ایشون هست. این طرز فکر اشتباهه.

همونطوری که در دوران مجردی همه تلاشمون رو می کنیم که دل اون خانم رو به دست بیاریم و عاشق خودمون بکنیم که باهاش ازدواج کنیم، ما آقایون باید بعد از ازدواج هم این کارها رو ادامه بدیم. حالا نه به اون شدت قبلی. ولی باید ادامه بدیم این رابطه رو. کارهایی مثل گل خریدن رو باید تا آخر عمر ادامه داشته باشه. مثلاً فکر نکنیم اگر که ازدواج کردیم، دیگه تموم شده و دیگه خرمون از پل گذشته. یکی از عوامل دیگه این هستش که بعد از یک مدتی که همه چیز همسر برای مرد عادی میشه، ظاهرش، رفتارش، مثلاً دو سه سال می گذره، فیزیک بدنش، همه چیزش عادی میشه، مرد به جای اینکه دوباره شروع کنه همون رنگ و آب جدیدی به رایطه بده و خلاقیت ایجاد کنه و باعث بشه که عشقشون دوباره شکوفا بشه، راحت ترین راه رو انتخاب می کنه.

اون چیه؟ چشم چرانی کردن و چشم دوختن به زنان دیگر. به زن مردهای دیگه یا به دخترهای مجرد دیگه. دیگه کم کم خانم خودش رو از دیدش کنار می زنه و شروع می کنه به برانداز کردن خانم های فامیل، خانم های همکارو خیابون و کوچه و همه رو هی برانداز کردن و چشم چرانی آغاز میشه. این هم کی از بزرگترین اشتباهاتی هستش که آقایون مرتکب میشن و این باعث میشه که هر چه بیشتر و بیشتر خانم خودشون از نظر عاطفی ازشون دور و دورتر بشه. و دلیل دیگر که مربوط به این دو تا دلیل اول هم میشه، اینه که مردها خلاقیت رو کنار می گذارن. خلاقیت به خرج دادن در اینکه دوباره عشق رو در وجود زنشون زنده کنن.

مثلاً اگر گل خریدن کاری بوده که خیلی جواب می داده، بعد از یک مدت شاید دیگه اون گل خریدن جواب نده. هر چند خانم ها همیشه گل رو دوست دارن. توی ذاتشونه. به عنوان مثال میگم. شاید دیگه این کار جواب نده. باید یک کار دیگری کرد. باید دنبال راه های مختلفی باشه که یک جورایی کارهایی بکنه که غیر منتظره باشه، سوپرایز باشه، باعث بشه که خانمش مطمئن بشه که این مرد بهش توجه داره. و حالا یکی از عوامل دیگه خودبخود پیش اومد که بگم: اینه که مرد خانم خودش رو از مرکز توجه خارج می کنه. اینکه توجه مرد مثل روزهای اول زندگی نیست که همه چیز اون مرد خانمش باشه. خانمش از مرکز توجهش خارج میشه و چیزهای دیگه میاد توی مرکز توجه و خانم در حاشیه قرار می گیره.

مثلاً مرد درگیر کار میشه. خوب اوایل ازدواج مرد به عشق اینکه برای خانمش پول بیاره و باهاش زندگی رو بچرخونه، ماشین خوب بخره و خانم رو خوشحال کنه، خیلی کار می کنه. ولی بعد از یک چند سال اتفاقی که برای نود درصد از مردها میفته، اینه که اون کار میاد در اولویت اول قرار می گیره. همه چیز، تموم فکر و ذکرش کار قرار می گیره و خانم میره توی حاشیه. مثلاً فکر می کنه من دیگه ازدواج کردم و این خانم هست دیگه. خودش پیش فرض رو این قرار میده که این خانم تا آخر عمر با من می مونه و تا آخر عمر به من وفادار می مونه. و دیگه هیچی. پرونده اش بسته شد و این خانم اومد و من بچسبم به کار.

اینقدر کار برای مرد بزرگ میشه که زن در حاشیه قرار می گیره. جوهر وجودی مرد رو کار تشکیل میده. ولی در صورتی که باید حتماً حواسش باشه که خانم همیشه مهمترین فاکتور توی زندگی یک مرد باشه. زن باید مرکز توجه قرار بگیره. حالا چیکار کنیم که درگیر کار، مشکلات روزمرگی، بچه ها و… پیش نیاد؟ بهترین کار که من از یک مشاور خیلی خوب یاد گرفتم این بود که: شما  هفته ای یک جلسه خصوصی خانوادگی داشته باشید. حالا اگه هنوز بچه ندارید، با خانمتون اصلاً یک جلسه یا قرار ملاقات رسمی با خانم خودتون داشته باید و ساعتش فیکس باشه و توی این جلسه هیچکس حق نداره این دو ساعت رو به کار دیگری اختصاص بده. مثلاً پنج شنبه شبها جلسه خصوصی من و خانمم هست. و اینکه ما باید قرار ملاقات رسمی داشته باشیم. حالا توی رستوران یا هر جایی. این دو ساعت گوشی ها باید خاموش باشه و هیچ کاری نباید باشه و هفته ای یک جلسه رسمی زناشویی که فقط در رابطه با همدیگه. یعنی توی این یکساعت مرکز توجه فقط همسران باشن. و بیشتر خانم ها به این نیاز دارن. چون خانم هستش که نیاز داره صحبت کنه و دوماً اینکه در مرکز توجه قرار بگیره.

اگر مرد توی برنامه کاریش قرار بده که مثلاً من پنج شنبه شب ها هر فته من دو ساعت اختصاصاً با خانمم هستم، نه گوشی تلفن روشنه، نه اینترنت، نه هیچ چیز دیگه ای. این خیلی به زن کمک می کنه که دیگه اصلاً فکر اینکه بخواد بره خدایی نکرده خیانت کنه و بره با مرد دیگری درد دل کنه و… وقتی بدونه هفته ای یکبار وقت داره برای خوب حرف زدن و دو ساعت وقت داره حرف بزنه، هر چی که حرف داره تخلیه می کنه و هر بار که جلسه تشکیل میشه، رابطه زن و مرد قوی تر میشه.

نکته دیگر هم اینه که مردها  ورودی دادن به اون بانک عاطفی زناشویی رو قطع می کنن. چونکه زن و مرد یک بانک عاطفی دارن و همینطور باید توش پول بریزی و سرمایه رو توش اضافه کنی و پس انداز کنی، روابط عاطفی زن و مرد هم به یک بانک شبیه هست که همینطور توی این بان عاطفی سرمایه واریز کنن. حالا سرمایه واریزی چیه؟ همون گلی که می خری، همون کارهایی که آدم برای خانمش انجام میده، سوپرایز، همون یادداشت عاشقانه ای که توی کیفش میذاری. انواع و اقسام روش ها هست که انسان می تونه به زنش بگه که دوسش داره. زن ها هم باید این کارو بکنن، ولی چون موضوع این فایل در رابطه با آقایون هست، مخاطبمون رو آقایون قرار میدیم.

حالا اینها میشه وروردی هایی که به بانک عاطفی واریز میشه و هر چی که این بانک موجودی و سرمایه اش قوی تر باشه، احتمال اینکه زن حتی فکر اینو بکنه که با مرد دیگری درد دل کنه، اصلاً احتمالش به صفر می رسه. و کلاً خوبه که خانم ها و آقایون نیازهای هم رو بشناسن. مثلاً نیاز مرد چیه؟ نیاز زن چیه؟

حالا آقایون بدونن یکی از نیازهای زن این هستش که زن نیاز عاطفی داره، نیاز به حرف داره. اینکه بدونه که مردش به حرف گوش میده. و موقع گوش دادن هم مردها باید شنونده خوبی باشن و فقط گوش کنن. چونکه اون زن فقط دوست داره که گوش کنه. اصلاً زن ها دنبال راه حل گرفتن نیستن. وقتی که زن میاد از دغدغه های خودش حرف میزنه، هزار یک موضوع رو توی ذهنش به هم وصل می کنه و شروع می کنه به گفتن و اصلاً هم انتظار نداره که مرد راه حل بگه. وی در صورتی که مردها وقتی مشکلی رو به یک مرد دیگه مطرح می کنن، انتظار دارن که راه حل دریافت کنن و راه حل رو دریافت می کنن. ولی خانم ها فقط دوست دارن که مردها حرف هاشون رو گوش کنن. که این موضوع بسیار مهمیه.

پس اگر که مرد این کارو بکنه و اون عشق رو روز به روز زنده نگهداره، امکان نداره که زن بخواد خیانت کنه. اصلاً خیانت کردن توی ذات یک زن خیلی دوره. زن در صورتی منحرف میشه که مردش یک سری چیزها رو براش تأمین نکرده باشه. و همین که نیازهای عاطفی، نیازهای جنسی، نیاز به امنیت، نیاز به مهم بودن، نیاز به مورد توجه قرار گرفتن؛ اینها رو وقتی که یک مرد ندونه و مشغول بشه به کار و فوتبال و اخبار و… دیگه کم کم بدونه که زمینه خیانت همسرش رو داره خودش با دست های خودش آماده می کنه.

پس این جلسه های هفتگی خیلی کمک می کنه که یاد خودش بندازه که من مهمترین چیز توی زندگیم همسرمه. ستون خانه در خانواده زنه. چه فایده ای داره پول و موفقیت و کار و هیچکدوم از اینها ارزشی نداره اگر اون ستون خانواده بره یا جدا بشه یا خدای نکرده خیانت کنه. و اگر مرد این کارها رو بکنه، به امید خدا هیچکدوم از اینها اتفاق نمی افته و هر روز رابطه روحی بین زن و مرد عمیق و عمیق تر میشه و لذت بیشتری رو تجربه می کنن.

 

 

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

[تعداد: 2    میانگین: 1.5/5]

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. سلام آقای زارع. امیدوارم حالتون خوب باشه. من از کانال شما استفاده کردم بشدت راضی ام . اما در حال حاضر دچار مشکلی شدم مایلم از زبان شما پیشنهاد یا راه کاری بشنوم. با پسری دوستی داشتم به مدت دو سال ما دور از هم بودیم بعد دو سال تقریبا با اصرار من اومد برای خواستگاری پیش پدرم . پدرم بعد چند روز تحقیق و پرس و جو گفتن رضایتی ندارن . من به اون آقا گفته بودم نظر پدرم برای من ختم کلام است . با کلی ناراحتی و دلخوری و از خودم روندمش . شماره ها بلاک زنگ مشکوک قطع تا نزدیک یک ماه شد دوباره تلفن و گفتن اینکه نمیتونم فراموشت کنم ! و دوباره بی جواب گذاشتم . بعد یک ماه و نیم دوباره پیامی عاشقانه و غم انگیز. چه کنم با فکر کردن بهش ناراحت نشم ؟ چه کنم دلتنگش نشم ؟ چه کنم تا تاثیر این نیاز مخرب و از روحم بیرون بندازم ؟چطور ترک عادت از بودنش بصورت غیر حضوری بکنم؟

  1. سلام دوست عزیز…
   اگر واقعا پدر شما از تحقیقات خودشون مطمئن هستن پس بهتر هست که کاملا کات کنید …
   مدام برای ایشون دعا کنید ، حقیقت را بپذیرید و وقتی فکر او آمد ان را ادامه دار نکنید هر آنچه موجب میشود به او فکر کنید در پرهیز قرار دهید و بدانید چه بسا ما چیزهایی را دوست داریم اما خیری در آنها نیست این مدت گذرا هست و می گذرد فقط حتی شده شماره خودتان را عوض کنید ..
   پنج مرحله بعد از جدایی که در سایت قرار دادیم را مطالعه بفرمائید وانجام دهید.

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن