وظایف زن در حفظ شوهرش

وظایف زن در حفظ شوهرش
0
(0)

در این فایل صوتی در رابطه با وظایف زنان در حفظ رابطه زناشویی صحبت می کنیم. یعنی اینکه زنان چکار کنن که همسرشون کمتر به خیانت یا اینکه دنبال زن های دیگه کشیده بشه و همین زن خودش رو دوست داشته باشه و در کنارش بمونه. خوب مردها نیازهای مختلفی دارند. ولی چند تا از نیازهای اصلی و اساسیشون رو اینجا میگیم که خانم ها باید سعی کنن این نیازها رو خوب برآورده کنن. چهار یا پنج تاشو اینجا میگیم، ولی باز هم زیادتر هست.

اولین و مهمترینش که مردها خیلی دوست دارند خوب برای اونها برآورده بشه، طبیعتاً نیاز جنسی هست که مردها دوست دارند که در رابطه جنسی با همسرشون، اون لذت و ارضای کامل رو داشته باشن و لذت ببرن، که دیگه فکر این رو داشته باشن که این نیازشونو جای دیگه برآورده کنن، نداشته باشن. البته مردها هم طبقه بندی دارن. هر مردی یه شکل هست. مردهایی هستن که خدای نکرده شهوت توی وجودشون غلیان می کنه (شهوت از نوع منفی خودش) و حتی اگر زنشون بهترین زن دنیا هم باشه و بهترین رابطه جنسی رو هم داشته باشن، احتمال اینکه اون مردها دنبال دیگران هم باشن، هست. که این بحثش جداست.

ولی مردی که سالم هست و اصلاً دچار شهوترانی و چشم چرانی و اینجور چیزها نیست، اگر زن خودش رابطه جنسی رو خوب براش تأمین کنه، دیگه احتمالش خیلی کمه که بخواد بره دنبال زن های دیگری. که خوب این تأمین جنسی هم داستان هایی داره که باید آقا و خانم باید برن یاد بگیرن و هر جفتشو باید برن آموزش های کامل در این زمینه ببینن. نیاز دیگری که اکثر مردها دارن و اکثراً خانم ها این نیاز رو در نظر نمی گیرن، همراهی کردن مرد در تفریحاتی هستش که مورد علاقه مرد هست. مثلاً مردها بیشتر بازی ها و تفریحات مردانه رو دوست دارن.

و اگر در بین زوج هایی که چندین سال با هم بودن، نگاه کنیم؛ می بینیم که انگار تفریحات اینها از هم جدا شده و هیچ ربطی به هم نداره. مرد وقتی می خواد فوتبال ببینه، خوب داره فوتبال می بینه و خانم هم دنبال زندگی خودشه. ولی اگر بتونن یک تفریحات مشترکی رو پیدا کنن. یا حتی یه جورایی زن یا مرد، فرقی نمی کنه، بیشتر زن؛یه جورایی توی یکی از فعالیت هایی که مرد داره انجام میده، مثل فوتبال دیدن یا چیزهای مردونه، یه جوری خودشو دخیل کنه و علاقمند نشون بده. مثلاً بیاد نیمساعت فوتبال هم با هم ببینن. مرد فوق العاده از این کار لذت می بره. یعنی زن پایه و رفیقش باشه، توی تفریحاتی که مرد بهش علاقه داره.

مرد هم می تونه همین کارو بکنه. مثلاً مردها معمولاً از خرید متنفرن، خسته میشن و حوصلشون سر میره، اگر بتونن طاقت بیارن و به هر زور و ضربی که شده، بتونن خانمشون رو، این خیلی مؤثره در نزدیک شدن رابطه به همدیگه. پس این نباشه که تو می خوای فوتبال ببینی، برو دنبال فوتبال دیدنت و منم میرم می خوابم یا میرم یه گوشه ای چت می کنم مثلاً. زن و مرد تفریحات مشترکی رو در نظر بگیرن و با هم انجام بدن.

از نیازهای دیگری که مردن دارن، اینه که چشمشون باید سیراب بشه از زن خودشون. یعنی زن ها باید به خوشون برسن توی خونه. این نیست که بعد از یک مدتی که گذشت، خانم جلوی شوهرش مثلاً پیژامه نپوشه! خیلی لباس های عادی، اصلاً به خودش نرسه، موها پریشون… خوب این باعث میشه که وقتی مرد میره بیرون، یک زنی که به خودش رسیده، ترگل ورگل و بوی عطرش میاد و… خوب مرد جذبش میشه. پس خانم موظفه که تا آخر عمر زیبایی خودشو حفظ کنه برای همسرش و نگه دیگه عادی شد و تموم شد. دیگه ما که ازدواج کردیم و دوران ما تموم شد. نه. برای سلامتی روحی خود خانم هم خوب هست. خدا اصلاً به خانم اجازه داده و گفته: هر چی داری برای همسرت رو کن. آرایش باشه، لباس های تحریک کننده  برای همسر پوشیدن خیلی هم خوبه.

یکی دیگه از نیازهایی که مردها دارن اینه که مردها دوست دارن خونشون جایی باشه که از حمایت همسر برخوردار باشن. وقتی که از تنش و کار میان توی خونه، خونه یک مکان امنی باشه که خانم در کنار شوهرش بهش آرامش بده، حمایتش کنه، باشه در کنارش و اون خانم مدیریت داخل خونه رو خوب انجام بده که برای اون مرد مثل یک زنگ تفریح باشه و بگه: درسته کارم سخته، ولی عوضش شب دارم میرم خونه پیش خانمم. آروم میشم. دارم میرم یه جایی که روح و روانم آروم بشه. غر زدن و نق زدن و از در که مرد وارد میشه، شروع کنه غر زدن و چرا جورابت بو میده؟

و… این غر زدن ها هیچ کمکی نمی کنه و اینها باعث میشه که بدتر مرد زده بشه. و فرقی نمی کنه. مرد باید بدونه وقتی رسید به خونه و زنگ تفریح و سختی ها تموم شده و وارد یک خانه پر از آرامش و پر از عشق شده. یکی دیگری از نیازهای مردها که فوق العاده مهمه، بسیار بسیار مهمه و مردها خیلی روش حساس هستن اینه که خانم باید بیاد مرد رو تأیید کنه. توی هر کاری که مردها می کنن، مردها دوست دارن که خانشون تأییدشون کنه یا تحسینشون کنه. مثلاً بگه: آفرین چه خوب پارک کردی! حتی اگر بد هم پارک کنه، فقط کافیه اون خانم بگه: درست پارک کن، حواستو جمع کن، راه رو اشتباه نری. اینجور چیزها درسته شاید اون مرد شاید یه اشتباهاتی رو دچار بشه، ولی مردها دوست دارن که تأیید بشن.

ولی اگر خانم همسرشو تأیید نکنه، سرچشمه بسیاری از مشکلات و جر و بحث های بعدی هست. مرد چون غرور داره، هیچوقت هم قبول نمی کنه. شاید هم راه رو بلد نیست توی رانندگی به عنوان مثال، از ده نفر هم پرسیده. ولی خانم توی اینجور مواقعی که موقعیت ها یه ذره خاص میشه، اونجا اگه یه ذره غر هم بزنه و بگه: عه! تو چرا اینقدر می پرسی؟ اینقدر فلان هستی؟ مرد بدتر از شرایط متنفر میشه. ولی زن اگر یاد بگیره زن زرنگی باشه، مردش رو تأیید می کنه. با هر بار تأیید کردن و تحسین کردن مردش، مردش هم بیشتر دوستش داره و هم عملکردش بهتر و بهتر میشه. یک حالت عزت نفس و اعتماد به نفس قدرتمندی توی مرد شکل می گیره.

پس اگر آقایون یک وظایفی دارن که زن رو در کنار خودشون نگهدارن، خانم ها هم یک سری وظایفی دارن که اینجا چند تاشون رو توی این فایل گفتیم و امیدواریم خانم ها و آقایون رعایت کنن.

 

فایل صوتی وظایف زن در حفظ شوهرش را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید