پرسشنامه خودارضایی برای فارسی زبانان جهان

لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و پرسشنامه خودارضایی زیر را پر کنید.

در این فایل صوتی در رابطه با پرسشنامه ای که روی وبسایت مس به طلا قرار دادیم، صحبت می کنیم. این پرسشنامه شامل یک سری سؤالاتی در رابطه با خودارضایی هست. اینکه مثلاً اگر شما مبتلا به خودارضایی هستید، از چند سالگی شروع کردید؟ چند سالتون هست؟ چطور با این کار آشنا شدید؟ وقتی که انجام میدید، چه احساسی توی خودتون تجربه می کنید؟ آیا از مضراتش آگاه هستید یا نه؟ و جواب های این پرسشنامه به ما فوق العاده کمک می کنه که توی این مسیری که داریم میریم، بهتر بتونیم حرکت کنیم و مدارک مستدلی رو هم داشته باشیم.

دوستان فراموش نکنیم در رابطه عوارض و مضرات خودارضایی تحقیقات خیلی زیاد آکادمیکی و دانشگاهی وجود نداره. علت اصلیش هم همون پلن دستان قدرتمندی هست که دنیا رو به سمت انحراف جنسی می خوان بکشونن که بتونن روی مردم جهان کنترل داشته باشن و بردگی جنسی مردم جهان رو واقعاً دنبال می کنند.

همونطور که گفتیم مؤسسه کینزی که تحت دانشگاه ایندیاناست که با پول سازمان راکفلر تغذیه میشه که این مؤسسه از دهه پنجاه، یعنی پنجاه شصت و هفت سال پیش، سال 1950 که /اقای آلفرد کینزی اولین کتابشونو نوشتن، به قول خودشون یک انقلاب جنسی در جهان ایجاد کردن که این انقلاب جنسی کلاً قوانین دولت آمریکا رو عوض کرد و کلاً می دونید که خیلی چیزهایی که در دنیا باب میشه، از آمریکا استارت می خوره. چون که  ابرقدرت هست. مثل هالیوود و موسیقی های خیلی بزرگ. همه این هنرپیشه های بزرگ همه از اونجا نشأت می گیره.

و مسیر تحقیقات جنسی در دنیا که در رابطه با خودارضایی باشه، خیلی محدود هست. اصلاً صفر نیست. کسانی هستند که نتایج تحقیقات خودشونو دارن منتشر می کنن و این تحقیقات داره بیشتر میشه، ولی به اون گستردگی که علم کامپیوتر و یا هر علم دیگری هست، نشده. چون که پلنی که پشت این قضیه هست، داره توسط مؤسسه کینزی ساپورت میشه . به خاطر همینه قبل از به وجود اومدن مؤسسه کینزی علومی به اسم سکستراپیست یا سکسولوژی اصلاً وجود نداشت و بعد از اینکه مؤسسه کینزی اومد، این علوم شکل گرفتند و اصلاً  اینها با پولشون رشته های دانشگاهی رو ساختن و توی دانشگاه ها قرار دادن که بتونن مفاهیم که خودشون به وجود آوردن، خودشون، دیتاهای فیک و قلابی که خودشون جفت و جور کرده بودند، انتقال دادند.

و برای همینه که الان می بینید سکستراتپیست میگن خودارضایی یک چیز طبیعی هست! و از اونجا نشأت می گیره. حالا توی سری ویدیوهای افشاگری مؤسسه کینزی کاملاً این قضیه رو کار می کنیم و دوست ندارم که به یکی دو تا فایل بسنده کنم، دوست دارم که به امید خدا این مبحث باز بشه که ما بدونیم که داریم از کجا داریم ضربه می خوریم. اینها رو توی مقدمه گفتم که اهمیت و ارزش این پرسشنامه رو بخوایم بولدش کنیم و فکر کنیم که ما خودمون می تونیم مشارکت کنیم و واقعاً صادقانه تجربه خودمون از خودارضایی بیایم توی این پرسشنامه جواب بدیم. شاید اصلاً دو یا سه دقیقه بیشتر طول نکشه که لینکش هم توی منوی سایت، قسمت پرسشنامه خودارضایی راحت می تونید ببینید.

اینها کمک می کنه که وقتی ما میگیم: خودارضایی افسردگی میاره، مدرک داشته باشیم. مثلاً از چند صد نفر، چند هزار نفری که در این پرسشنامه شرکت کردن، به صورت مستدل بتونیم پرینت بگیریم و به همه نشون بدیم که این مقدار یا درصد نفرات افسردگی رو تجربه کردن، این مقدار یا درصد نفرات احساس گناه رو تجربه کردن. مثلاً یکی از سؤال ها این هست که آیا اگر دکمه ای وجود داشت که با زدن اون دکمه خودارضایی از وجود شما برچیده میشد و درمان میشد، حاضر بودی که اون دکمه رو بزنی؟ تا الان هر کی جواب داده، همه به این سؤال پاسخ مثبت یا بله دادن. صد در صد! همه دوست دارن که از خودارضایی نجات پیدا کنن.

پس خودارضایی چیزی نیست که انسان باهاش راحت باشه و به قولی این دانشمندان فیک کار سالمی باشه! اگرکار سالمی بود، مردم دوست نداشتن که با زدن یک دکمه خودارضایی از زندگیشون بیرون به. و از شما خواهش می کنیم که هر کسی برای خودش دو سه دقیقه وقت بگذاره و این پرسشنامه رو تکمیل کنه. کلاً هر سؤالی که می خونید، جوابش رو با موس انتخاب می کنید یا هر کسی با گوشی وارد سایت میشه، با انگشت انتخاب می کنه و آخرش هم یک دکمه Submit  داره و تموم. و این پرسشنامه چون تحت گوگل طراحی شده، آمارگیری هاش خیلی راحت انجام میشه.

و دو سؤال آخر این پرسشنامه در رابطه محتوی مس به طلا هست. مثلاً شما دوست دارید که ما بیشتر در چه زمینه ای محتوی تولید کنیم؟ و این به ما کمک خواهد کرد که بتونیم محتواهایی که درصد بیشتری رو میارن، بذاریم توی اولویت. یعنی محتواهای دیگر رو باز هم تولید خواهیم کرد، ولی اولویت بندی می کنیم. مثلاً اگر هفتاد درصد کاربران میگن: بیشتر در مورد خودارضایی محتوی تولید کنید، ما اون رو می ذاریم توی اولویت. یا مثلاً اگر همه بیان بگن: در مورد سالیتیود مطلب تولید کنید، سالیتیود رو می ذاریم توی اولویت. همه حوزه ها رو پوشش خواهیم داد، ولی با اولویت های مختلف.

در رابطه با مؤسسه کینزی اولین ویدیوش رو در ایام عید سال 1396 در کنار رودخانه زیبای زاینده رود ضبط کردیم و تو.ی سایت گذاشتیم. و به امید خدا حداقل سی ویدیو رو آموزش خواهیم داد که بشناسیم اینها چه بلاهایی سر دنیا آوردن!

گاهی وقت ها یک دروغ اونقدر تکرار میشه، اونقدر بزرگ جلوه داده میشه، اونقدر توی رسانه ها می افته و پول خرج اون دروغ می کنن که اون دروغ تبدیل میشه به یک باور جهانی و همه باور می کنند. انحراف جنسی جهان هم به همین صورت هست. قبلاً هم گفتیم: در سایت مؤسسه کینزی که برید (Kinsey insutud.org)، همون عکس اول سایت، عکس دو تا خانم هست که حالت معاشقه دارن و همدیگه رو بغل کردن. یعنی این سایت هدفش در دنیا ترویج همجنسبازی و ازدواج همجنس ها، ترویج خودارضایی، ترویج سوءاستفاده از کودکان در پورنوگرافی و… هست که به امید خداوند همش رو باز خواهیم کرد.

 

با جواب دادن به این پرسشنامه، شما هم قدمی در جهت انجام یک همه پرسی ملی و جمع آموری اطلاعات مستند در رابطه با خوداضایی و عوارض آن، بر میدارید.

از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم.