چرا-خودارضایی-باعث-فقر-می‏شود؟

چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود؟

چرا خودارضایی باعث فقر می‏شه؟ فقر و خودارضایی چه ربطی به هم دارند؟
مکانیسم میل جنسی در بدن انسان به این شکل هست که این نیرو فقط و فقط باید در یک رابطه بسیار عاشقانه با همسرش و فقط و فقط در قالب ازدواج استفاده بشه و این میل ارضا بشه. برکت‏هایی که در یک رابطه جنسی سالم با همسر برای انسان هست افزایش طول عمر، کاهش استرس و اضطراب هست. همونطور که خداوند در قرآن می‏فرماید: شما در کنار زوج‏هاتون به آرامش می‏رسید، همه این‏ها در صورتی هستش که رابطه جنسی انسان فقط و فقط با همسرش باشه. و در رابطه با دوران مجردی هم خداوند باز هم در قرآن می‏فرماید: تقوا پیشه کنید، (و این همون بحث استحاله‏ ای هست) که خداوند می‏فرماید: نیروی جنسی خودتون رو ذخیره کنید و من هم نور ایمان رو در دل شما خواهم انداخت. نور ایمان چی هست؟ یکی از شاخه‏ های نور ایمان افزایش سطح انرژی انسان، خلاقیت و حال خوب روحانی هست که موضوع بحث استحاله نیروی جنسی هست. همه این‏ها در دوران مجردی اتفاق می‏افته. پس خداوند فرموده که تقوا پیشه کنید و نیروی جنسی خودتون رو هدر ندید. و اما خودارضایی چیکار میکنه؟

دلیل اول: خودارضایی و شرک

خودارضایی نوعی شرک به خدا محسوب می‏شه. چرا؟
چون انسان مجردی که می‏آد خودش با خودش اون عمل جنسی رو انجام می‏ده و خودش رو ارضا می‏کنه، در اصل داره به خدا می‏گه: خدایا تو نتونستی برای من کاری کنی، تو نتونستی برای من همسری فراهم کنی یا کمکم کنی که میل جنسی خودم رو مهار کنم، استحاله کنم و اون رو در کانال‏های درست برای رسیدن به ثروت و موفقیت هدایت کنم. و در اصل داره میگه: خدایا من خودم دست به کار می‏شم. در حالی‏که اصلاً اینطور نیست. انسان چه بخواهد ازدواج کنه و چه بخواد مجرد بمونه و میل جنسی خودش رو استحاله کنه، در هر دو حالت خداوند آماده کمک به او هست و “خداوند منتظره که انسان فقط بخواهد”. اگر انسان بخواد، همت کنه و اقدامات لازم رو برای این کار انجام بده، می‏بینیم که خداوند چقدر مشتاقانه و عاشقانه منتظر بنده خودش هست.

بنابراین این اولین دلیل بود که “خودراضایی نوعی شرک به خداوند محسوب می‏شود”. که در این حالت ما خودمون وارد عمل می‏شیم و خودمون می‏خوایم که این میل جنسی رو ارضا کنیم.

دلیل دوم: خودارضایی و تخلیه انرژی

وقتی که انسان خودارضایی می‏کنه یک انرژی بسیار عظیمی از وجودش تخلیه می‏شه و این انرژی وقتی تخلیه شد، به دور ریخته می‏شه.
حالا تفاوتش با رابطه زناشویی چیه؟ این هست که در رابطه زناشویی، وقتی که زن و مرد به ارگاسم می‏رسند، یک انرژی بسیار عظیمی بین اون‏ها رد و بدل می‏شه و در مجموع سطح انرژی دو طرف بسیار بالا می‏ره و همونطور که قبلاً هم گفتیم سطح روحانیتشون بالا می‏ره. و “خداوند اونجا حضور داره” و ارگاسم در این حالت واقعه بسیار زیبا و قشنگی هست. ولی وقتی یک نفر تنها داره این‏کار رو می‏کنه، یک انرژی عظیمی از وجودش تخلیه می‏شه و خالی می‏شه و این تخلیه باعث می‏شه که اون فرد ارتعاش مثبتی در وجودش باقی نمونه که بخواد به کائنات ارسال کنه و در جوابش خیرو برکت و پول و مواهب زیادی به زندگیش وارد بشه.

این مطلب هم عالی و مفیده:  هجوم وسوسه خودارضایی

تموم چیزهای خوب از وجودش تخلیه می‏شه. تا دوباره چند روز بگذره، چند روز حال بدی، چند روز عذاب وجدان، احساس حقارت و گناه… تا چند روز انسان درگیر این احساسات مخرب هست تا اینکه کم کم یک انرژی در وجودش دوباره شروع به شکل گرفتن و رشد کنه و اون انرژی دوباره بخواد تبدیل به یک ارتعاش مثبت بشه و اتفاقات و مواهب مثبت رو به سمت خودش جذب کنه…

حالا کسی که دوباره می‏آد خودارضایی کنه، هنوز انرژی از دست رفته قبلیش جبران نشده که دوباره انرژی وجود خودش رو تخلیه می‏کنه! برای همین هست که خودارضایی انسان رو بسیار منزوی و از خودش دور می‏کنه و حتی ارتباط انسان با خودش رو هم قطع می‏کنه. دیگه انسان با خودش هم غریبه هست. و در تنهایی و خلوت خودش نمی‏‏دونه که کیه؟ نمی‏دونه الان خودش کی هست؟ با کی خلوت کرده؟ نمی‏تونه خودش رو بشناسه. و ارتباط انسان نه تنها با خداوند و دیگران قطع می‏شه، بلکه ارتباط انسان با خودش هم قطع می‏شه! چون دیگه انرژی براش نمونده. و تموم این‏ها از انسان گرفته می‏شه و به جاش احساس گناه و اون احساس‏های منفی که گفتیم وارد می‏شه و در چنین شرایط روحی و روانی، بسیار واضح هست که فقر سراغ انسان می‏آد و انرژی نمی‏مونه برای کسب روزی، برای تلاش کردن بی وفقه در راه رسیدن به هدف؛ چیزی باقی نمی‏مونه. ارتعاش مثبتی وجود نداره. اون فرد به نوعی انرژی‏های منفی رو در خودش جمع کرده و انرژی‏ مثبتی نداره.

افکار شیطانی، افکار نا امید کننده و افکار یأس آمیز تموم هستی اون فرد رو در بر گرفته. و برای فرار از همه این دردها دوباره فرد می‏ره و خودارضایی می‏کنه. به نوعی می‏خواد اون مسکن رو به خودش تزریق کنه و یادش بره چقدر حالش بده. ولی متاسفانه خودارضایی بعدی حالش رو بدتر و بدتر می‏کنه…

بنابراین اگر می‏خواهیم موفق شویم؛ اگر می‏خواهیم ثروتمند شویم؛ خودارضایی رو باید همین امروز متوقف کنیم.

فایل‏ها و مقاله‏های زیادی رو در کانال و وبسایت مس به طلا در رابطه با خودارضایی و پورن گذاشتیم. می‏تونید برید همین الان از اون‏ها استفاده کنید که به امید خداوند بیشتر و بیشتر از پس این غول شهوت بر بیایم و خودارضایی رو کنار بگذاریم. اگر دوست داشتید، می‏تونید این مقاله رو برای دوستان و عزیزان خودتون فوروارد کنید.
به خدای بزرگ می‏سپارمتون. خدانگهدار…

 

 

فایل صوتی چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود را دانلود کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
1 پاسخ
  1. Soleyman
    Soleyman says:

    سلام و عرض ادب خدمت آقای زارع.
    ما واقعا سطحی به این موضوع نگاه میکنیم و نمیدونیم تمام مشکللاتی که تو زندگی داریم به این موضوع بر میگرده امیدوارم تمام جوونای این سرزمین از این مشکللات خلاص میشن.مقالتون عالی بود

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید