چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود؟

چرا-خودارضایی-باعث-فقر-می‏شود؟
4.7
(3)

چرا خودارضایی باعث فقر می‏شه؟ فقر و خودارضایی چه ربطی به هم دارند؟
مکانیسم میل جنسی در بدن انسان به این شکل هست که این نیرو فقط و فقط باید در یک رابطه بسیار عاشقانه با همسرش و فقط و فقط در قالب ازدواج استفاده بشه و این میل ارضا بشه. برکت‏هایی که در یک رابطه جنسی سالم با همسر برای انسان هست افزایش طول عمر، کاهش استرس و اضطراب هست. همونطور که خداوند در قرآن می‏فرماید: شما در کنار زوج‏هاتون به آرامش می‏رسید، همه این‏ها در صورتی هستش که رابطه جنسی انسان فقط و فقط با همسرش باشه. و در رابطه با دوران مجردی هم خداوند باز هم در قرآن می‏فرماید: تقوا پیشه کنید، (و این همون بحث استحاله‏ ای هست) که خداوند می‏فرماید: نیروی جنسی خودتون رو ذخیره کنید و من هم نور ایمان رو در دل شما خواهم انداخت. نور ایمان چی هست؟ یکی از شاخه‏ های نور ایمان افزایش سطح انرژی انسان، خلاقیت و حال خوب روحانی هست که موضوع بحث استحاله نیروی جنسی هست. همه این‏ها در دوران مجردی اتفاق می‏افته. پس خداوند فرموده که تقوا پیشه کنید و نیروی جنسی خودتون رو هدر ندید. و اما خودارضایی چیکار میکنه؟

دلیل اول: خودارضایی و شرک

خودارضایی نوعی شرک به خدا محسوب می‏شه. چرا؟
چون انسان مجردی که می‏آد خودش با خودش اون عمل جنسی رو انجام می‏ده و خودش رو ارضا می‏کنه، در اصل داره به خدا می‏گه: خدایا تو نتونستی برای من کاری کنی، تو نتونستی برای من همسری فراهم کنی یا کمکم کنی که میل جنسی خودم رو مهار کنم، استحاله کنم و اون رو در کانال‏های درست برای رسیدن به ثروت و موفقیت هدایت کنم. و در اصل داره میگه: خدایا من خودم دست به کار می‏شم. در حالی‏که اصلاً اینطور نیست. انسان چه بخواهد ازدواج کنه و چه بخواد مجرد بمونه و میل جنسی خودش رو استحاله کنه، در هر دو حالت خداوند آماده کمک به او هست و “خداوند منتظره که انسان فقط بخواهد”. اگر انسان بخواد، همت کنه و اقدامات لازم رو برای این کار انجام بده، می‏بینیم که خداوند چقدر مشتاقانه و عاشقانه منتظر بنده خودش هست.

بنابراین این اولین دلیل بود که “خودراضایی نوعی شرک به خداوند محسوب می‏شود”. که در این حالت ما خودمون وارد عمل می‏شیم و خودمون می‏خوایم که این میل جنسی رو ارضا کنیم.

دلیل دوم: خودارضایی و تخلیه انرژی

وقتی که انسان خودارضایی می‏کنه یک انرژی بسیار عظیمی از وجودش تخلیه می‏شه و این انرژی وقتی تخلیه شد، به دور ریخته می‏شه.
حالا تفاوتش با رابطه زناشویی چیه؟ این هست که در رابطه زناشویی، وقتی که زن و مرد به ارگاسم می‏رسند، یک انرژی بسیار عظیمی بین اون‏ها رد و بدل می‏شه و در مجموع سطح انرژی دو طرف بسیار بالا می‏ره و همونطور که قبلاً هم گفتیم سطح روحانیتشون بالا می‏ره. و “خداوند اونجا حضور داره” و ارگاسم در این حالت واقعه بسیار زیبا و قشنگی هست. ولی وقتی یک نفر تنها داره این‏کار رو می‏کنه، یک انرژی عظیمی از وجودش تخلیه می‏شه و خالی می‏شه و این تخلیه باعث می‏شه که اون فرد ارتعاش مثبتی در وجودش باقی نمونه که بخواد به کائنات ارسال کنه و در جوابش خیرو برکت و پول و مواهب زیادی به زندگیش وارد بشه.

تموم چیزهای خوب از وجودش تخلیه می‏شه. تا دوباره چند روز بگذره، چند روز حال بدی، چند روز عذاب وجدان، احساس حقارت و گناه… تا چند روز انسان درگیر این احساسات مخرب هست تا اینکه کم کم یک انرژی در وجودش دوباره شروع به شکل گرفتن و رشد کنه و اون انرژی دوباره بخواد تبدیل به یک ارتعاش مثبت بشه و اتفاقات و مواهب مثبت رو به سمت خودش جذب کنه…

حالا کسی که دوباره می‏آد خودارضایی کنه، هنوز انرژی از دست رفته قبلیش جبران نشده که دوباره انرژی وجود خودش رو تخلیه می‏کنه! برای همین هست که خودارضایی انسان رو بسیار منزوی و از خودش دور می‏کنه و حتی ارتباط انسان با خودش رو هم قطع می‏کنه. دیگه انسان با خودش هم غریبه هست. و در تنهایی و خلوت خودش نمی‏‏دونه که کیه؟ نمی‏دونه الان خودش کی هست؟ با کی خلوت کرده؟ نمی‏تونه خودش رو بشناسه. و ارتباط انسان نه تنها با خداوند و دیگران قطع می‏شه، بلکه ارتباط انسان با خودش هم قطع می‏شه! چون دیگه انرژی براش نمونده. و تموم این‏ها از انسان گرفته می‏شه و به جاش احساس گناه و اون احساس‏های منفی که گفتیم وارد می‏شه و در چنین شرایط روحی و روانی، بسیار واضح هست که فقر سراغ انسان می‏آد و انرژی نمی‏مونه برای کسب روزی، برای تلاش کردن بی وفقه در راه رسیدن به هدف؛ چیزی باقی نمی‏مونه. ارتعاش مثبتی وجود نداره. اون فرد به نوعی انرژی‏های منفی رو در خودش جمع کرده و انرژی‏ مثبتی نداره.

افکار شیطانی، افکار نا امید کننده و افکار یأس آمیز تموم هستی اون فرد رو در بر گرفته. و برای فرار از همه این دردها دوباره فرد می‏ره و خودارضایی می‏کنه. به نوعی می‏خواد اون مسکن رو به خودش تزریق کنه و یادش بره چقدر حالش بده. ولی متاسفانه خودارضایی بعدی حالش رو بدتر و بدتر می‏کنه…

بنابراین اگر می‏خواهیم موفق شویم؛ اگر می‏خواهیم ثروتمند شویم؛ خودارضایی رو باید همین امروز متوقف کنیم.

فایل‏ها و مقاله‏های زیادی رو در کانال و وبسایت مس به طلا در رابطه با خودارضایی و پورن گذاشتیم. می‏تونید برید همین الان از اون‏ها استفاده کنید که به امید خداوند بیشتر و بیشتر از پس این غول شهوت بر بیایم و خودارضایی رو کنار بگذاریم. اگر دوست داشتید، می‏تونید این مقاله رو برای دوستان و عزیزان خودتون فوروارد کنید.
به خدای بزرگ می‏سپارمتون. خدانگهدار…

 

 

فایل صوتی چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

1 دیدگاه برای “چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود؟

  1. Soleyman
    Soleyman گفته:

    سلام و عرض ادب خدمت آقای زارع.
    ما واقعا سطحی به این موضوع نگاه میکنیم و نمیدونیم تمام مشکللاتی که تو زندگی داریم به این موضوع بر میگرده امیدوارم تمام جوونای این سرزمین از این مشکللات خلاص میشن.مقالتون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید