دانلودهای رایگانمعرفی دوره استحاله جنسیمعرفی دوره سالیتود

چگونه مس را به طلا تبدیل کنیم؟

ویدیوی معرفی سایت مس به طلا:

 

حوزه ترک خودارضایی،  پورنوگرافی و چشم چرانی

دوستان در این ویدیو حوزه های آموزشی مس به طلا رو با هم مرور می کنیم. اولین حوزه ای که روی اون کار می کنیم، ترک خودارضایی، ترک پورنوگرافی، چشم چرانی و هر گونه اشکال مختلف شهوترانی هست. کسانی که به هر گونه از زیر شاخه های اعتیاد جنسی مبتلا هستند، می تونن از آموزش های بیشمار و بسیار زیاد رایگان ما استفاده کنن و به امید و توکل به خداوند، اینگونه بیماری ها رو کنار بگذارند. ما در وبسایت مس به طلا یک صفحه جامع ترک خودارضایی داریم که مقاله ها و متن های خیلی طولانی و چندین ویدیو و چندین فایل صوتی در اون صفحه قرار دادیم که شما می تونید به صورت جامع و کامل این آموزش ها رو استفاده کنید. می تونم بگم برای اولین بار در کشور ایران بتونید اینقدر جامع و کامل آموزش های ترک خودارضایی رو یکجا داشته باشید.

همچنین در رابطه با ترک پورنوگرافی، در رابطه با ترک چشم چرانی، آموزه هایی داریم که واقعاً بی نظیر هستند که می تونید استفاده کنید. حوزه بعدی در کانال مس به طلا، بحث بسیار مهمی هست به نام تعالی و استحاله نیروی جنسی. کسانی که خودارضایی روکنار گذاشتن و مشکلی با اون ندارن یا کسانی که از همون اول اصلاً  مشکل خودارضایی و شهوترانی نداشتن، اینها به شکل انسان های عادی و معمولی جامعه هستن که اونها می تونن به نیروی جنسی به شکل متفاوتی نگاه کنن و این نیروی عظیم و حیاتی و خدادادی رو در وجودشون هست رو متعالی کنن و به سطح های بالاتری برسونن و فقط صرفاً از کانالهای فیزیکی اون رو استفاده کنن.

حوزه استحاله و تعالی نیروی جنسی

انرژی جنسی بسیار قدرتمنده و می تونه منشأ خلاقیت باشه، منشأ انرژی حرکت و سوخت موشک ما برای رسیدن به موفقیت باشه. و آقای ناپلئون هیل در کتاب خودشون بیندیشید و ثروتمند شوید هم یک فصل کامل رو به این موضوع اختصاص دادن و کامل شرح دادن که انرژی جنسی، نیروی خلاق نوابغ هست و قویترین محرک مغزی، نیروی جنسی هست و بعد از اون محرک های دیگه رو نام بردن. اولین و قدرتمندترین محرک دروجود ما و محرک مغزی، نیروی جنسی هست. انسان ها برای ارضای میل جنسی یا انگیزه های جنسی و عشقی و عاشقانه کارهای بسیار بزرگی می کنن!

داستان لیلی و مجنون و شیرین و فرهاد خودمون، می تونیم اینجوری بهشون نگاه کنیم که پشت اون عشق، کشش به جنس مخالف اونقدر قدرتمنده که لیلی و مجنونی رو به وجود اورده، شیرین و فرهادی رو به وجود آورده. همچنین در همه فرهنگ ها داریم که چقدر این نیرو قدرتمنده. این نیرو جنگ ها به پا کرده… و ما در کانال و وبسایت مس به طلا، علاوه بر آموزش های رایگان بسیار زیادی که در حوزه استحاله میل جنسی داریم، یک محصول بسیار جامع و کامل و قدرتمند به اسم محصول استحاله و تعالی میل جنسی هم داریم که می تونید بعد از اینکه با کانال و آموزش های ما آشنا شدید، می تونید اون دوره رو هم تهیه کنید که به شکل تخصصی به شما آموزش میدیم که چطور میل جنسی خودمونو تقویت کنیم و چطور متعالی کنیم و از کانال های غیر فیزیکی مثل خلاقیت و… اون رو بروز بدیم.

حوزه سالیتود و خلوت درون

حوزه بعدی در کانال مس به طلا آموزش های دوران خلوت درون یا در انگلیسی به اون میگن: سالیتیود. سالیتیود دورانی هست که بیشتر برای افرادی که مجرد هستن، استفاده میشه و اینطور هستش که شما به عنوان فرد مجردی که نتونستید به هر دلیلی ازدواج کنید، ما به شما آموزش میدیم که از مجرد بودن خودتون غصه نخورید و اینقدر ناراحت نباشید. فکر نکنیم که اگر ما مجرد هستیم، به آخر خط دنیا رسیدیم! یا مثلاً ما خیلی بدبختیم! یا خیلی محروم هستیم! اصلاً اینطور نیست. ما خداوندی داریم که بسیار عاشق ما هست. ما انسان ها خودمون به تنهایی کامل و کافی هستیم و خداوند برای ما کافیه که بتونیم چه مجرد، چه متأهل در نهایت خوشبختی، سعادت و معنویت و عشق به خداوند بتونیم زندگیمونو ادامه بدیم.

این مطلب هم عالی و مفیده:  شش قدم استحاله نیروی جنسی برای متاهلین

البته ما مجرد بودن یا به قول انگلیسی ها سلیبسی رو ترویج نمی کنیم. اینکه بگیم تجرد پیشه کنید تا آخر عمر رهبانیت داشته باشیم! نه. برای کسیه که نتونسته ازدواج کنه. می خواد ازدواج کنه، ولی نشده، به هر دلیلی. حالا که نشده، نباید حالش بد باشه. ما به شما آموزش میدیم که حالا که نشده ازدواج کنید، خیلی قشنگ حال خوبی داشته باشید. و تجربیات خود من در کشور مالزی زندگی می کردم و دوران سالیتود بسیار قدرتمندی و معنوی و سطح بالایی رو تجربه کردم. در کشوری که روابط مردها و زن ها بسیار آزاد هست و هر کس هر کاری بخواد می تونه بکنه. استخرها و باشگاه های ورزشی مختلط هست، در همه اینها هم من می رفتم و استفاده می کردم. ولی توی دوران سالیتیود و دورانی بودم که روی خودم کار می کردم. و اینقدر فاز معنوی انسان بالا هست که خیلی قشنگ هست.

و به همین منظور هم آموزش های رایگان داریم و هم دوره سالیتیود سه مقام از اون رونمایی شده و از طریق اپلیکیشن مس به طلا و همچنین این وب سایت ارائه میشه. این دوره هم بسیار قدرتمنده. برای مجردها که بتونن روی خودشون کار کنند. حتی متأهلین هم می تونن استفاده کنن و با اینکه متأهل هستن، ولی زمان هایی رو به خودشون اختصاص بدن. دوست داشتن خودشون، کار کردن روی روح خود و اینکه ارتباط خودشون رو با خدای خودشون تقویت کنن در حالت متأهلی هم آقا و هم خانم این کارو بکنن و در کل کیفیت رابطشون بسیار عالی میشه.

حوزه ازدواج آسان

حوزه آخر هم حوزه آموزش های ازدواج آسان هست که کاملاً این آموزش ها رایگان هست. چون که به لطف خداوند من یکی دو ماه پیش من ازدواج کردم و هم از نحوه چگونگی آشنایی و چگونگی صحبت کردن در رابطه با مهریه و جهیزیه، همه اینها رو در کانال ارائه دادیم. آموزش های ازدواج آسان رو حتماً دنبال کنید. مخصوصاً مجردهایی که می خوان ازدواج کنن. من از خودم شروع کردم. به جایی که بیام داستان بگم و شعار بگم که ای کاش اینطور باشد، ای کاش اونطور باشد! انسان ها باید این کارو بکنن! خودم این کارو کردم و به لطف خداوند با مهریه کم از یک خانواده متمول و خیلی سطح بالا، چونکه خانم من به اون درک رسیده بود و ایشون هم متوجه شده بود که مهریه های سنگین، طبق حدیثی هم که از پیامبر (ص) داریم که می فرمایند: مهریه سنگین باعث کدورت و جدایی میشه، ایشون هم به این درک رسیده بودند.

و آموزش های دیگری که در حوزه ازدواج آسان هست. به راحتی جوون های ما می تونن ازدواج کنن. خیلی راحت به هم برسن و بعد بیان بقیه کارهای مالی زندگی رو انجام بدن. چون که همون ازدواج میشه سر منشأ ورود برکت های الهی به زندگی اون دو نفر. ولی متأسفانه جوان های ما ترسو شدن! می ترسن که قدم پیش بذارن و توکل کنن به خدا و برن ازدواج کنن. این ترس در وجود همه هست که از مسائل مادی و… می ترسن. این مباحث رو هم دنبال کنید هم در وبسایت مس به طلا و هم در کانال ما در رابطه با ازدواج آسان صحبت خواهیم کرد.

 

[تعداد: 8    میانگین: 2.5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن