آیا گارانتی بازگشت وجه دوره تبدیل میل جنسی، حقیقی است؟

آیا گارانتی بازگشت وجه که در رابطه با محصول استحاله میل جنسی هست، حقیقیه؟ یا فقط یک تبلیغه و فقط یک حرفه که ما می زنیم؟ خیلی دوست داشتم که اینو واضح و دقیق توی این ویدیو بیان کنم.

ببینید دوستان ما وقتی میگیم که گارانی بازگشت وجه رو تا شش ماه داریم، این سیاست فکری هم من هست، هم دوست و استاد عزیزم آقای افلاکی مدرس دوره پاکسازی کوانتومی. ما اصلاً عقیده مون بر این هستش که به هیچ عنوان دوست نداریم که حتی یک هزار تومانی از پول کسی که ناراضی هست، توی زندگی ما باشه و گارانتی واقعیه. یعنی هیچ چیزی نیست که تبلیغی باشه. اگر هر کسی که محصول رو استفاده می کنه و راضی نیست، از دو روز بعد تا شش ما بعد، موقعی که حتی استفاده نکرده، حالا باز هم ما میگیم اگر پولشو پس می خواد ما پس میدیم. بدون هیچ سؤالی. ما بدون سؤال مبلغ رو پس میدیم.

چرا این کارو می کنیم؟ بخاطر اینکه سبک زندگی که خداوند به ما لطف کرده، توی یک مسیری ما رو قرار داده که سعی کنیم طبق اصول و قوانین کائنات و خداوند زندگی کنیم، اصلاً نمی خوایم که هیچ گونه پول نارضایتی توی زندگیمون باشه. با این کار قبل از اینکه ما بخوایم به کاربرها لطف کنیم، داریم به خودمون خوبی می کنیم. خودمون دوست داریم مسیر زندگیمون پاک باشه، خودمون دوست داریم که شب سرمون رو راحت روی بالش بگذاریم و بخوابیم.

حالا چند روز پیش یک کمپین فروشی داشتیم که تخفیف ویژه بود، کاربری همین سؤال رو از من پرسیدن. گفتن: توی این همه فضای مجازی و کلاهبرداری های اینترنتی آیا شما واقعاً پولو پس میدید؟ من گفتم: پس میدیم. چرا پس ندیم؟ برید ویدیوهای ما رو ببینید، با طرز فکر ما آشنا بشید، ما رو می شناسید دیگه چطور آدم هایی هستیم. می گفت: نه من اصلاً اعتماد ندارم. توی اینترنت کلاهبرداری میشه و… خیلی ها هستن که الکی به اسم معنویت و خدا میان کلاهبرداری می کنن و… گفتم: من اصلاً خودم همچین چیزی ندیدم. چون توی مدار این چیزها قرار ندارم.

و خدا رو شکر داشتیم حتی اگه طرف محصول رو هم استفاده نکرده بوده؛ دقیقاً توی همین چند روز پیش بود، همین کسی که پول رو بهش پس دادیم، گفتم: چرا؟ گفت: من اصلاً حس و حالشو ندارم که بخوام گوش کنم. اصلاً حالم بده، دلم نمی خواد، حال و حوصله گوش کردن چیزی رو ندارم، حالم بده و پولمو بدید. بعد پولشو که بهش پس دادیم، خودش اصلاً تعجب کرده بود. گفت: واقعاً فکر نمی کردم پول رو پس بدید.گفتم: چرا فکر نمی کردید؟ ما که گفتیم سیاست فکری ما اینه.

این مطلب هم عالی و مفیده:  تبدیل نیروی جنسی به ثروت - قسمت 46 - تفاوت انرژی جنسی در زنان و مردان

اصلاً منش و خط فکری ما این هستش که دوست داریم همه راضی باشن. اگر هم که راضی نیست به هر دلیلی، ما سؤالی نمی پرسیم و مبلغ رو با خوشحالی پس میدیم، نه با ناراحتی! نه با اینکه بگیم: ای بابا این هم که پولشو می خواد. نه! با خوشحالی. یعنی اینقدر من خوشحال میشم که وقتی یکنفر به هر دلیلی راضی نیست، میگم خدایا شکرت که یک پول نارضایتی توی زندگیم بود و رفت بیرون. آخیش خیالم راحت شد…

این خیلی به ما کمک میکنه که توی مسیرمون ثابت قدم و راحت پیش بریم. درآمد ما اینجوریه. خدا رو صد هزار مرتبه شکر. ولی نمی خوام درآمد ما آلوده باشه به پول نارضایتی. به هر دلیلی. حتی این کاربری که اصلاً گوش نکرده بود. می گفت: من اصلاً حالشو ندارم گوش کنم. و وقتی براش واریز کردم خیلی هم تعجب کرد و تا یک روز بعدش هی سؤال می پرسید و از من مشاوره می گرفت و…

دیگه حالا این لطف خداونده که حداقل این آگاهی روبه من و دوستم آقای افلاکی داده که اگر در راه درست و مسیر درست زندگی کنیم، برکت خدا اینقدر میاد که ما اصلاً احتیاج نداشته باشیم که بخوایم دروغ بگیم و بازار داغی کنیم و… رزق و روزی و منبع رزق و روزی دست خداونده. رزق و روزی همه رو به وفور و فراوانی گذاشته. فقط خودمون باید با افکارمون توی مدارش قرار بگیریم و جذبش کنیم توی زندگیمون و به قول معروف خودمون اول توی ذهنمون و بعدش روش هایی که توی دوره هم در رابطه باهاش گفتیم که چطور ثروت و پول رو از راه درست توی زندگی خودمون وارد کنیم.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
2 پاسخ
 1. tirdad
  tirdad says:

  درود و هزاران درود بر شما انسان فرهیخته.
  خود من برای اولین باره که یه محصولی رو دارم میبینم که در صورت عدم رضایت واقعا پولو برمیگردونه. و با حرف شما کاملا موافقم که فرمودید برکت خدا اینقدر زیاده که اصلا احتیاجی به دروغ و بازار داغی باشه.
  خداوند هم به مال تون و هم به عمرتون برکت بده.
  انشاالله هرچی که از خداوند میخواهید بهتون عنایت کنه.
  ایام به کامتون استاد عزیز

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید