3 دیدگاه اشتباه راجع به نیروی جنسی، بدن انسان و نحوه پیشرفت در زندگی

3 دیدگاه اشتباه راجع به نیروی جنسی
4
(5)

شاید شما هم مثل گذشته خود من، یک درک کلی و عمومی نسبت به انرژی جنسی ، بدن انسان و علوم مربوط به موفقیت داشته باشید. هر چند داشتن درک کلی خوب است، ولی بهتر آن است که درک خود را کمی تخصصی تر و کاربردی تر کنیم. در این مقاله به رازهای مهمی اشاره میکنم که دانستن آنها میتواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک بسیار زیادی کند. رازهایی که مانند دوپینگ فکری، شما را از دیگران جلو می اندازد.

برای درک این رازها، ابتدا دیدگاههای اشتباه در آن زمینه را بیان میکنم و بعد راز اصلی را برملا میکنم.

1- دیدگاه اشتباه اول:
خداوند انرژی جنسی به ما داده که با آن لذت ببریم و کیف کنیم!
راز اول: انرژی جنسی فقط برای لذت جویی فیزیکی نیست. برای کسانی که روی شهوت خود کنترل دارند، لذت جویی جنسی کمترین مرتبه استفاده از آن است.

انرژی جنسی، نیروی حیات در وجود انسان است و مهترین کار آن در همه موجودات تولید مثل است. ولی در انسان، نیروی جنسی پا را از این هم فراتر گذاشته و برای کسب موفقیتهای معنوی و مادی در وجود انسان گذاشته شده است!

شاید برایتان عجیب باشد، ولی با مهار انرژی جنسی، انسان به چنان قدرت ، عزت نفس و معنویتی دست پیدا میکند که شاید از هیچ طریق دیگری نتوان به این سطح رسید.

از نظر موفقیت های مادی، انسانهای بزرگی مانند ناپلئون هیل ، هنری فورد، محمد علی کِلِی و … با مهار نیروی جنسی به موفقیت های عالی دنیوی رسیدند.

ولی بالاتر و والاتر از آن، پتانسیل بسیار زیاد انرژی جنسی برای کسب معنویت و نزدیکی انسان به خداوند است. نمونه بارز آن حضرت یوسف علیه السلام، ابن سیرین، شیخ رجبعلی خیاط و دیگر بزرگانی است که با مهار شهوت جنسی به خاطر خداوند، به مقامات بالای معنوی رسیدند.

2- دیدگاه اشتباه دوم:
انسان فقط توسط مغز سر فکر میکند.
راز دوم: درست است که مغز انسان پیچیده ترین کامپیوتر پیشرفته جهان است ولی مکانیزم فکر کردن و تصمیم گیری، خصوصا در مواقع اضطراری و خطر؛ یا در مواقع احساساتی شدن، فقط توسط مغز واقع در سر انجام نمیشود.

امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که انسان علاوه بر مغز، با شکم و قلب خود هم فکر و تصمیم گیری می کند. در اطراف شکم انسان، نورونهای بسیار زیادی وجود دارند که موقع تصمیم گیری های بسیار سریع (فرار از خطر و …)، این نورونها زودتر از مغز فعال میشوند و پیام فعال شدن سیستم پاراسیمپاتیک را به مغز ارسال میکنند.

در قلب هم به همین شکل است. مثلا هنگام شکست عشقی، واقعا تغییر و تحولات فیزیکی در قلب ایجاد میشود و قلب به نوعی “میشکند”. یعنی عبارت “قلبم شکست“، چندان هم استعاره ای نیست و در بعد فیزیکی هم این اتفاق به نوعی می افتد.

دانستن این راز به ما کمک میکند تا با انجام تمرینات و مراقبه های ساده ولی اثر بخش، انرژی های موجود در قسمت شکم و قلب خود را پالایش و تمیز کنیم. همچنین انرژی های زیادی را در قسمت شکم ذخیره کنیم و همیشه پر انرژی و شاداب باشیم. شکست های عشقی، غم و غصه ها را از قلب فیزیکی خود پاکسازی کنیم تا قلبی سالم و عواطفی لطیف داشته باشیم.

3- دیدگاه اشتباه سوم:
برای ایجاد تغییرات و عادتهای پایدار، به یک اراده آهنین و تلاش و کوشش بسیار زیاد نیاز داریم!
راز سوم: بر خلاف تصور عموم ( و البته تصور خودم تا سالهای سال!)، برای اینکه بخواهیم یک عادت جدید در زندگی خود پیاده سازی کنیم، نیازی به یک اراده آهنین و تلاش خیلی سخت نیست. حداقل برای شروع کار نیازی به این کار نیست. منظورم از عادتهای جدید، مواردی مانند ورزش کردن، زود بیدار شدن، پول پس انداز کردن، خوب درس خواندن ، نماز سر وقت خواندن، نماز شب خواندن و … است.
راز مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که تغییرات بزرگ، فقط توسط فرمولی به نام اثر مرکب ایجاد می شوند و پایدار می مانند.

اثر مرکب، یعنی ترکیب چند عامل ساده و کوچک که ترکیب آنها با هم، باعث خلق نتایج خارق العاده و بزرگ میشود. این عوامل عبارتند از:

قدمهای بسیار کوچک روزانه + ثبت پیشرفت روزانه + گذر زمان به اندازه کافی = نتایج بزرگ

به همین راحتی!
شاید فرمول بالا انقدر ساده به نظر برسد که باور نکنید این فرمول میتواند معجزه های بزرگی در زندگی شما رقم بزند. مثلا برای کسی که میخواهد عادت دویدن را در زندگی خود پیاده کند، میتواند به سادگی زیر این کار را انجام دهد:

روز اول: پوشیدن لباس ورزشی و فقط رفتن تا دم در خانه و برگشتن!
روز دوم: پوشیدن لباس ورزشی و پیاده روی 3 دقیقه ای
روز سوم: پیاده روی 7 دقیقه ای
روز چهارم: پیاده روی 10 دقیقه ای
روز پنجم: پیاده روی 10 دقیقه ای + دویدن 30 ثانیه ای
روز ششم: پیاده روی 10 دقیقه ای + دویدن 1 دقیقه ای
….
می دانید ادامه دادن این روند به مدت 6 الی 8 ماه، میتواند آن فرد را تبدیل به قهرمان دوی ماراتن کند؟ اگر باور ندارید به کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی مراجعه کنید. او داستان خانم چاقی که حتی نمیتوانست از پله بالا برود را در این کتاب گفته که با استفاده از اثر مرکب ، به قهرمان دوی ماراتن تبدیل شده است.

مطالب بالا از “دوره استحاله نیروی جنسی” گرفته شده است.

فروش ویژه!
1,390,000 تومان 970,000 تومان

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 5

6 دیدگاه برای “3 دیدگاه اشتباه راجع به نیروی جنسی، بدن انسان و نحوه پیشرفت در زندگی

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز

   اگر به کانال توجه کرده باشید ما گاهاً یکسری تخفیف ها برای همه افراد اعمال می کنیم ولی خرید ماه به ماه در حال حاضر تخفیف نداره ولی ان شاءالله بزودی تخفیف خواهیم داشت …

دیدگاهتان را بنویسید