همراهی با مس به طلا

0
(0)

 

اگر شما به هر طریقی وارد مجموعه مس به طلا، وارد کانال، وبسایت و آموزش های ما شدید، اولا که به شما تبریک میگم.

خدا رو شکر بخاطر آشنایی با آموزش های مس به طلا

واقعا جای شکر و تبریک داره. ثانیا این رو بدونید که بی دلیل نبوده که شما در این بازار و عالم دنیای مجازی، در این عالم اطلاعات مختلف، در دنیای Information، با مجموعه ما و آموزش های ما آشنا شدید. قصد تعریف الکی از مجموعه مس به طلا نداره، ولی میخواستم فقط این رو بگم که به گفته کاربران عزیزی که در دو، سه سالی که ما شروع به کار کردیم، با ما همراه بودن و Feedback به ما دادن از آموزش های ما، به گفته اونها، طبق نظر اونها من استناد میکنم، همشون نتایج عالی گرفتن. یعنی واقعا زندگی هاشون متحول شده. چه از بعد معنوی، چه از بعد ترک شهوترانی، چه از همه زمینه هایی که ما داریم توی اونها آموزش تهیه میکنیم. پس یک الحمدلله الرب العالمین توی دلتون به خدا بگین که آشنا شدین با این آموزش ها. این آموزش ها، آموزش های من نیست. من همیشه گفتم که درسته حالا یه سری مطالعات، یه سری تجربیات، هرچی بوده اینا همه به کنار، اصل مطلب لطف خداونده.میگه که هذا من فضل ربی، خداوند لطف کرده و حالا ما رو قرار داده که این آگاهی که خداوند داره و سرمنشاش خداونده حالا از طریق مس به طلا بخواد به شما عزیزان منتقل بشه. پس خدا رو شکر.

در مس به طلا دقیقا توی چه زمینه هایی آموزش تهیه میکنیم؟

ما در مس به طلا سه سال پیش که شروع کردیم، محور اصلی محتوامون بر اساس تعالی نیروی جنسی بود ولی بلافاصله که شروع کردیم، کاربرای زیادی به ما پیام دادن و گفتن که ما مشکل خودارضایی داریم، در این زمینه هم میتونید به ما کمک کنید؟ من گفتم چرا که نه؟ انقدر حالا به لطف خدا دانش و آگاهی خدا داده بهمون که میتونیم. پس کار ما با آموزش های ترک خودارضایی و تعالی و تبدیل نیروی جنسی به ثروت یا همون مبحث استحاله نیروی جنسی شروع شد و بعد به زیرشاخه های مختلفی رسید. در زمینه روابط و … شاید ما الان توی 17، 18 تا زیرشاخه، یعنی زیردسته داریم آموزش تهیه میکنیم. که میتونید برید توی وبسایت مس به طلا در قسمت مقالات، روی مقالات بزنید صفحه اصلی مقالات، دسته بندی ها، اون پایین صفحه هست و میتونید توی هر صفحه برید و مقالات اون موضوع رو مطالعه کنید و فایل های صوتی و ویدئوییش رو هم مشاهده کنید. پس ما در مس به طلا روی مبحثی کار میکنیم به اسم استحاله و تعالی نیروی جنسی. یعنی چی؟ یعنی اینکه شما میل جنسی خودتون رو که خداوند عطا کرده که از اون استفاده مفید ببرید، میتونید ازش استفاده کنید به عنوان یک نیروی محرکه قدرتمند که این رو در راه حالا رسیدن به هر هدفی که دوست دارید ازش استفاده کنید. مخصوصا اهداف معنوی. از معنویت شروع میشه میاد تا اهداف مادی مثل موفقیت، مثل رسیدن به ثروت، مثل ایجاد خلاقیت، Refresh شدن مغز انسان، سلامت جسم؛ این همه کاربرد رو میل جنسی داره.

غیر از همه آموزش های رایگان، دوره های شهریه ای هم داریم!

ما از این 17، 18 زیرمجموعه آموزشی که تا الان داریم، که همشون حول و حوش روابط و همچنین مسائل جنسی و معنویت میچرخه ولی خب دسته بندی شده هستن، توی سه تا از این حوزه های آموزشی، محصول آموزشی غیر رایگان هم داریم. اول اینو بگم که توی این 17، 18 تا زیرمجموعه ای که ما داریم آموزش تولید میکنیم، اینا همشون رایگان هستن و کاربرای عزیز از آموزش های رایگان ما هست که Feedback های عالی گرفتن. و همچنین از آموزش های غیر رایگان. یعنی دوره های آموزشی که خب شهریه ای به اونا تعلق گرفته، کاربرایی که دوست دارن باید اون شهریه رو پرداخت کنن. سه تا از حوزه ها: یک، همون تبدیل نیروی جنسی به ثروت یا استحاله نیروی جنسی؛ دوم، در حوزه ای به نام سالیتود و خلوت درون که یک حوزه معنوی و خودشناسی و خودسازی و خداشناسی هست؛ و سه، در زمینه درمان زودانزالی در مردان. ما توی این سه تا زمینه علاوه بر آموزش های رایگانی که داریم، سه تا محصول آموزشی هم داریم. که این سه تا محصول، دوتای اولی در زمینه استحاله میل جنسی و سالیتود در 9 مقام یا 9 پله یا 9 کلاس ارائه میشه و درمان زودانزالی در 3 مقام. و اینها همش دوره هایی هستن که بسیار بسیار تاثیرگذار بودن و کاربرای ما نتایج خیلی خوبی رو گرفتن که نتایجشون رو هم از طریق تلگرام و هم از طریق خود اپلیکیشن ما و از طریق وبسایت برای ما فرستادن.

اپلیکیشن نوپای مس به طلا در کنار وبسایت و کانال تلگرامی!

شما اگه اپلیکیشن مس به طلا رو نصب کنید، تمامی این آموزش ها در اپلیکیشن وجود داره و اضافه هم خواهد شد. چون ما سه ساله که محتوا تولید کردیم. اپلیکیشن ما شاید به یک سال نرسیده که رونمایی شده و تمام محتوای این سه سال کم کم داره منتقل میشه به اپلیکیشن ولی جامع ترین جایی که میتونید آموزش های ما رو خیلی دسته بندی شده، رنگی، عالی ببینید، توی وبسایت مس به طلا هست. و همون محتوا به به شکل خطی، توی کانال تلگرامی ما هم هست و اپلیکیشن مس به طلا هم دوباره به شکل خیلی عالی و دسته بندی وجود داره ولی هنوز تکمیل نشده که به زودی تکمیل میشه. حالا امروز که من این ویدئو رو ضبط میکنم، تکمیل نشده، شاید یک ماه دیگه تکمیل بشه و وبسایت و اپلیکیشن ما به قول معروف Synchronize باشن. هرچی توی وبسایت هست، توی اپلیکیشن هم هست. دوره ها رو یا از طریق اپلیکیشن شما میتونید تهیه کنید یا از طریق وبسایت. پس اینها کلیت مس به طلا بود.

رسالت و هدف اصلی مس به طلا چیه؟!

ما هدف و رسالتمون کمک به جوانان، حالا هرکسی که به شهوترانی دچاره، هرکسی که میل جنسیش رو داره هدر میده، هرکسی که از خدا دور شده و داره دست و پا میزنه توی این عالم و توسط حالا فرض کنین دشمنان خارجی مثل رسانه ها، مثل فیلم های پورن، مثل سریال های مخرب، همه ماها رو تحت هجوم قرار دادن، میخوایم کمک کنیم بگیم که اگر توی مسیر اونطرف ضربه خوردی، نا امید شدی، دنبال یه راه حلی میگردی که بهت کمک کنه، بیا ما آموزش های خیلی خوبی داریم، میتونی استفاده کنی و اکثر اونها هم رایگان هست. شاید 80 درصد آموزش های ما رایگان هست. 20 درصدشون، اون 20 درصدی که واقعا خودشون بسیار بسیار گسترده و قدرتمند هستند رو ما توی دوره های آموزشی گذاشتیم. پس با ما باشید. آموزش های ما رو دنبال کنید.

اول خوب باش، بعد به دیگران بگو خوب باشن!

اگر به هر طریقی، از هر راهی، شانسی، اتفاقی، از طریق تبلیغات، از طریق سرچ به مجموعه ما رسیدید، اینو واقعا میگم، خدا رو بابتش شکر کنید. چرا؟ چون حالا خودتون آموزش ها رو گوش میکنید و خواهید دید که این آموزش ها چیزایی هستش که اولا من میگم، همیشه گفتم، از خداوند به ما الهام شده، دوما اینکه خود من که میام این چیزا آموزش میدم، حداقلش اینه که هرچی آموزش میدم رو خودم بودم. یعنی آنچه که هستم رو دارم آموزش میدم. نمیگم که مثلا اینجوری خوب است که باشیم! همیشه اول بودنه بعد حالا صحبت کردن. اول خوب بودنه بعد اینه که به دیگران بگی خوب باش. حالا من ادعای خوبی نمیکنم، ولی هرآنچه که آموزش میدم رو سعی کردم باشم تا حدود حتی شاید 99 درصد. درصد خیلی بالاییش رو خودم هستم، اجرا میکنم و میام آموزش میدم.

در مورد چیزی که نیستم حرف نمیزنم!

مثلا همین دیروز بود فکر کنم توی اینستاگرام، من گاهی وقتا پیج اینستاگرامم رو با اینکه دست پشتیبان هست، دایرکت ها رو خودمم چک میکنم. کاربری گفته بود که آقای زارع میشه برای ما در رابطه با مثلاحضور قلب در نماز هم فایل تولید کنین؟ آموزش بگذارین؟ گفتم اتفاقا من چند روزیه حضور قلبم یه ذره کم شده توی نمازم پس تولید نمیکنم تا برم یه مدت روی خودم کار کنم، در حد خودم، نه اینکه بخوام خودمو مثلا با بزرگان یا اولیای خدا مقایسه کنم، در حد خودم، هروقت خودم ای خودم راضی بودم، که مثلا حضور قلبم توی نماز خیلی خوبه، از خودم راضیم، حس خوبی از خودم دارم، اونوقت میام آموزش تولید میکنم. بهتره که الان که حالا مثلا به هر دلیلی، مشغله بوده، نمیدونم دنیا اومده بر من غلبه کرده یا هرچیزی، یه چند روزیه مثلا سرم گرمه این حرفا شده، من هروقت که یه ذره از مسیر خارج میشم، سریع شناسایی میکنم برمیگردم. این لطف خداست و همه ما باید اینجوری باشیم. هروقت از مسیری که میتونیم باشیم، یه ذره کم تر از استحقاق خودش داریم مایه میذاریم باید سریعا برگردیم ببینیم که چرا اینجوری شده؟ چرا مثلا دغدغه های فکری من باعث شده که در نمازم اون حضور قلبی که من دوست دارم، به دل خودم بچسبه رو ندارم؟ البته بازم دارم ولی اون چیزی که خودم میخوام توی این چند روزی که این کاربر پیام داد نبوده. مثال دارم میزنم که پس اگر من اینو ندارم نمیام در رابطه با اون حرف بزنم. اگر میگم تعالی نیروی جنسی، خودم با تعالی نیروی جنسی به خیلی چیزا رسیدم. اولین چیزش معنویت هست. اگر میگم مثلا چشم چرانی نکنین، سه سال پرهیز چشم در کشورهای خارجی، در کشور مالزی که زندگی میکردم، داشتم. و توی ایران و همین الان. یا ترک خودارضایی یا هرچیزی. پس آموزش های ما یه جورایی میگن که سخن که از دل برآید بر دل نشیند، این یک، ولی مهمتر از اون میگه که دلنشین شد سخنم چون تو قبولش کردی. این یعنی اینکه وقتی خداوند مهر بزنه پای حرف کسی، دیگه اون حرف به دل همه مردم میشینه. من همیشه از خدا خواستم و گفتم خدایا تو بر زبان من جاری کن که به عزیزان، به جوانان مملکتمون کمک کنم.

ما تا چه حد سیاسی هستیم؟!

یه نکته دیگه هم اینکه ما سیاسی به اون شکل نیستیم. یعنی مثلا ما نمیایم بگیم که از این جناح، از این گروه حمایت کنید. سیاسی بودن ما در این حد هستش که ما سعی کردیم در راه امام زمان و در راه ظهور حضرت مهدی(ع) بخوایم فعالیت کنیم. و اصلا کسی که اسم امام مهدی رو میاره، خود به خود سیاسی میشه. یعنی امام مهدی میگه که چی؟ میگه من میخوام بیام با ظلم و جور در دنیا مبارزه کنم. پس هرجای عالم ظلم و جور و دزدی و اختلاس و هر چی که باشه، خود به خود کسی که بیاد از امام مهدی حرف بزنه خود به خود بر ضد اونها قرار میگیره. ولی ما مستقیما صحبت های سیاسی و اینا اصلا سعی میکنیم زیاد نکنیم مگر جایی که واقعا لازم باشه. مثلا توی دوره هامون یه جاهایی اشاره کردیم مثلا حضرت مهدی داستانشون چی هست و اینها.

همراهی و انرژی های مثبت شما دلگرممون میکنه!

پس به مجموعه مس به طلا خوش اومدین. اگر مدت هاست که با ما بودین از شما ممنونیم که با ما بودید، همراه بودید، به ما انرژی دادید، پیام های خوب فرستادید. امیدوارم بازم تجربیات معنوی، تحولاتی که توی زندگیتون داشتید برای ما بفرستید و بتونیم در کنار هم در مسیر الهی، در مسیر نور و در مسیر ظهور حضرت مهدی(ع) فعالیت کنیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید