ترس از پرهیز و تعالی میل جنسی

ترس از پرهیز و تعالی میل جنسی
5
(1)
توی این ویدیو در رابطه با ترس از پرهیز صحبت می کنیم. ترسی هستش که وقتی بحث پرهیز جنسی پیش میاد، خیلی ها بدنشون می لرزه و می ترسن از اینکه صحبت پرهیز بشه. صحبت اینکه مثلاً توی مردان بحث برون ریزی یا هر چیزی بشه، یک ترسی وجود انسان رو می گیره و میگه: … مگه میشه همچین چیزی؟ مگه میشه نیروی جنسی رو استحاله کرد؟ مگه میشه برون ریزی نداشت؟ می میره آدم!
این ترس در همه اعتیادها وجود داره. حالا ما نمیگیم که همه به اعتیاد جنسی مبتلا هستن. ولی ماهیت این ترس یکیه. مثلاً فرض کنید کسی که می خواد مواد مخدر رو کنار بگذاره، اولین چیزی که سراغش میاد، ترس از ترک کردنه. حتی ترس مرگ میاد سراغش. مثلاً به معتادها میگی: بذار کنار، میگه: مگه میشه من بذارم کنار؟ من اگه تریاک رو بذارم کنار، می میرم و اصلاً امکان نداره که ترک کنم. ولی بعد از اینکه به کمک روش های مختلف ترک کرد و کنار گذاشت، بعد بر می گرده و به اون روزها می خنده که: چطور من به یک ماده و به یک چیز خارجی که از خارج می خواد بیاد توی بدن من، اینقدر وابسته بودم و فکر می کردم که اگر از زندگی من خارج بشه، من می میرم.
و بحث مسائل جنسی هم به همین شکله. این نیست که فکر کنیم اگر کسی برون ریزی نداشته باشه می میره و مشکلی براش پیش میاد. اینا چیزهایی هست که توی عوام میگن که مردها براشون خوب نیست و… توی بحث استحاله ما کامل آموزش میدیم: اصلاً این نیست که شما بری رابطه رو بذاری با همسرت و به اونجایی برسی که دیگه نتونی کنترلش کنی و اونجا بخوای سرکوبش کنی! خوب معلومه اون ضرر داره. هر چیزی که باشه، بخوای تا لحظات آخرش پیش بری و یهو اونجا کات کنی، ضرر داره. مثل غذایی که تو دهنت بذاری بجوی، تو پایین رفتن گلوتو بگیری، پسش بدی، خوب معلومه که ضرر داره.
ولی اگر کسی پرهیز کنه. مثالش توی غذا خوردن این طور هستش: اصلاً اون غذا رو نکش توی بشقابت اینقدر پرش کن که بگی: حالا اینقدر هست، من نخورم. از همون اول کم بکش تو بشقاب و اون دیس و… رو بذار کنار که نبینی، اون یک مقدار کمی که جلوت هست رو بخور و پاشو برو. توی بحث استحاله و مسائل جنسی هم همین هستش. ما میگیم: وقتی که می خوای استحاله کنی با همسرت، با تکنیک هایی که یاد می گیری، تکنیک هایی که شما فقط از بعد انرژیکی همسرت انرژی بگیری و انرژی رو توی وجود خودت ذخیره بکنی، ولی توی اون لحظه آخر نذاری به اون صد درصدی برسی که دیگه باید انزال اتفاق بیفته. شصت هفتاد درصد دیگه مرد باید روی کنترلش کار کنه که این انزال رو انجام نده. فوق العاده بحث بسیار مهمی هست.
حالا توی بحث هم آغوشی همسران اینقدر تبادل انرژیکی قدرتمندی انجام میشه، انرژی یینگ و یانگ با هم تبادل می کنن که اصلاً مرد اون انرژی لازم رو دریافت می کنه. و اگه زرنگ باشه و توی هر بار رابطه اون تخلیه رو انجام نده، اون انرژی عظیمی که از زن گرفته، اون انرژی رو حفظ می کنه.
و مجردها چی؟ اونها هم این انرژی رو به صورت طبیعی توی وجود خودشون دارن و می تونن انرژی یینگ و یانگ رو از طبیعت بگیرن و انرژی جنسی خودشونو تقویت کنن و استحاله کنن. و وقتی که ما این کارو انجام ندیم، اونوقته که همونطور که توی دوره استحاله گفتیم مغز ما احیا میشه و آدم شارپ میشه، سرحال میشه و حافظه خیلی قوی، تیز و شارپ میشه. اصلاً معنویت انسان بالا میره و اینه که کم کم می تونه از این میل جنسی عظیمی که در وجودش هست، هر استفاده ای که دلش می خواد بکنه.
حالا همیشه من دوست دارم تجربیات خودمم بگم: برای من خیلی عواید خیلی زیادی داشته توی این چندین ماه، توی این سه سال گذشته، شاید بیست و هفت یا بیست و هشت ماهی باشه که من توی پرهیز هستم، خیلی عواید داشته. حالا دوست عزیزی می گفت: تو چقدر کودک درونت فعاله. حالا منظورش از کودک درون اون حس شوخ طبع بودن و سرحال بودن یا یک شیطونی خاص (سالم البته) توی وجود من بود، اینها حالا یکی از عواید و مزایای این هستش که انسان میل جنسی رو تخلیه نکنه، هدر نده و اون انرژی رآکتورهای اتمی وجود خودش رو هی تخلیه نکنه و تموم شه بره.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

4 دیدگاه برای “ترس از پرهیز و تعالی میل جنسی

  1. reza99
    reza99 گفته:

    دقیقا همینطوری که شما فرمودید یکی از دوستان من هم باورشون این بود که اگه خودارضایی نکنن به بدشون ضرر میزنن در صورتی که واقعا این یک باور اشتباس که در اکثرجوامع شیوع پیدا کرده
    ممنونم به خاطر اموزش ها مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید