آتش زیر خاکستر (قدرت نهفته انرژی جنسی)

fire-under-ash-(sexual-energy)
4
(4)

چرا انرژی جنسی به سوخت موشک موفقیت تشبیه می شود؟

در علم استحاله نیروی جنسی ما این اصطلاح رو زیاد به کار می بریم که نیروی جنسی سوخت موشک موفقیته. سوخت موشک موفقیت، ثروت و هر زمینه ای. و شاید این سؤال برای کاربران پیش بیاد که این جمله یعنی چه؟ یعنی انرژی جنسی قراره چیکار برای ما بکنه که ما میگیم سوخت موشکه. مثل سوخت موشک که اینقدر انرژی توش داره. یا مثلاً میگیم: نیروی اتمی وجودمونه. مثل بمب اتم هست که خیلی قدرتمنده؛ ما میگیم میل جنسی اینقدر قدرات داره. ولی شاید این سؤال پیش بیاد که خیلی هم سؤال خوبیه. اون اوایل که من علم استحاله رو داشتم مطالعه می کردم که یاد بگیرم، برام خیلی سؤال بود که می خواد چیکار بکنه این میل جنسی؟ میل جنسی یک نیرویی هست کشش به جنس مخالف که همه دارن دیگه!

این چه چیزیه که ما میگیم سوخت موشکه و ناپلئون هیل بیاد بگه: این نیرو انرژی خلاق نوابغه. این نیرو آدم رو نابغه می کنه، داستانش چیه؟ واقعاً این جمله خیلی صحیحه. این جمله رو در یک مثال خیلی ساده در این ویدیو شرح میدیم که متوجه بشید که چرا میگیم: میل جنسی اینقدر قدرت داره؟ حالا این مثال در این ویدیو بیشتر برای متأهلین هست و در زندگی متأهلین این مثال رو  می زنیم. تصور کنید یک مردی خسته و کوفته از کار میاد خونه و یک روز کاری بسیار سنگینی رو داشته و از نظر فیزیکی و حتی ذهنی هم خیلی خسته هست. عصر یا غروب میاد خونه و پیش خودش میگه: خوب من خسته ام. امشب یه شام می خورم و یکساعت استراحت می کنم و تلویزیونی نگاه می کنم و یک چایی می خورم و می گیرم تخت می خوابم. خیلی خسته ام امروز. این میشه سمت مرد.

یک مثال از تعالی نیروی جنسی در رابطه زناشویی

همسرشون چی میگن؟ شاید همسرشون اون روز یه جورایی تمایل به داشتن رابطه با شوهرشون داشته باشن و خودشونو آماده کردن، هم از نظر ذهنی، هم از نظر نوع لباس پوشیدن یه جوری خودشونو آماده کردن که امشب رابطه داشته باشن با همسرشون (در دوره استحاله میل جنسی ما تکنیک هایی که کامل در رابطه با روابط زناشویی باز کردیم و بحث کردیم، گفتیم: چطور به همدیگه سیگنال بدیم، زن شروع کنه یا مرد، حالا طبق اون آموزش ها خانم دوست داره که امشب رابطه داشته باشه و توی ذهن خودش پیشقدم شده و می خواد این رابطه رو بگذاره.

چیکار باید بکنه؟ مثلاً ده شبه. اون مرد می خواد بره بخوابه. سر شبه و اون مرد دیگه خیلی خسته هست و چشماش دیگه داره میره از خواب. و اون خانم میاد و اون ترفندها رو پیاده می کنه و اون سیگنال ها رو به همسرش میده که من امشب می خوام رابطه داشته باشیم. و اون خانم اون شب پیش خودش تدارک دیده که رابطه داشته باشه و نیاز جنسی داره دیگه. و یازده شب میشه و اون مرد فوق العاده خسته هست و چشماش داره از خواب میره و بدنش هم خسته و کوفته هست و از نظر ذهنی هم آمادگی همچین کاری رو نداره و همسرش با تکنیک هایی که بلده، اون سیگنال های لازم رو به شوهرش میده که امشب باید رابطه داشته باشیم و من نیاز دارم و اینطور لباس پوشیدم و کم کم اون سیگنال ها رو میده و انرژی جنسی رو در شوهرش بیدار می کنه.

انرژی جنسی بر خستگی ذهنی، جسمی و ناراحتی می تواند غلبه کند

 و این انرژی جنسی با استفاده از آموزش هایی که گفتیم بیدار شد کم کم و شوهرش متوجه شد و بیدار شد توی وجودش، می بینی همون مردی که اگر او رو می کشتی تا ساعت یازده، دوازده و نیم نمی تونست بیدار بمونه، حالا که رابطه پیش اومده و قراره که رابطه داشته باشه، تا دو نصف شب اگه لازم باشه، بیدار می مونه و کاملاً سرحاله. یعنی هر گونه خستگی، ناراحتی همه از ذهنش میره. چون انرژی جنسی بیدار میشه و وقتی که بیدار شد، دیگه اون مرد هیچگونه خستگی توی ذهنش احساس نمی کنه حداقل در طول رابطه. حالا بعد از رابطه رو دیگه کاری نداریم که استراحت می کنه.

ولی در طول رابطه و هر چقدر هم طول بکشه، اگر از نوع رابطه ای باشه که روی خودش کار کرده باشه از نظر تعالی میل جنسی و تمریناتی که توی دوره اونها رو کامل شرح دادیم، کار کرده باشه و گفتیم که هر چقدر مرد رابطه رو دوست داشت، می تونه کش بده، وقتی که این اتفاق افتاد، می بینی که یکساعت، دو ساعت اون مرد کاملاً سرحاله. حتی سر حال تر از روز کاری که داشته. و رابطه رو با قدرت و نشاط و سرحالی تمام انجام میده و بعدش دیگه هر چقدر خواستن استراحت کنن، انرژی جنسی بدن فروکش می کنه و میره می خوابه و استراحتش رو می کنه.

پس این بارزترین مثال بود. برای یک فرد خسته (بیشتر مردها، خانم ها هم همینطورن. فرقی نمی کنه، ولی توی مردها بیشتر نمود پیدا می کنه) کوفته و ناراحت که اگر همسرش تحریکش کنه، اون مرد بیشتر سر حال میشه و و انرژی بسیار زیادی داره که این رابطه رو داشته باشه. این پتانسیل نیروی جنسیه. که ما میگیم در علم استحاله چیکار کنیم. این پتانسیل خیلی عالیه.

ماجرای جنگ اسب تراوا و قدرت میل جنسی

برای همسرمون هم آموزش میدیم که چیکار کنیم. ولی در راه های دیگه هم میشه استفاده کرد. یک مثال تاریخی بزنیم. جنگ اسب تراوا که یا افسانه بوده یا حقیقت داره (چون که در این رابطه اختلاف نظر هست). این جنگ چطور شروع شد که این دو ملت ده سال با همدیگه می جنگیدن. که در نهایت با همخون ترفند ساختن یک اسب اینها رو شکست دادن. چی شد؟ حالا من اسمشونو یادم نیست. یک پادشاهی مهمونی رفته بود خونه اون یکی و همسر اون یکی رو دزدید و برداشت آورد توی کشور خودشون. وقتی که همسرشو دزدید، حالا نمی دونم توی اون فیلمی که نشون میداد، دخترش بود یا همسرش. ولی  من توی اینترنت خوندم، نوشته بود همسرشو دزدیده بود و سر این قضیه جنگ اتفاق افتاد.

حالا اون بحث غیرت هم شاید بوده، ولی میل جنسی بوده دیگه! میل جنسی یک شاه اونقدر زطیاد بوده و شهوت وجودشو گرفته، که همسر میزبان خودشو دزدیده بود و برده بود توی کشور خودش و این شروع جنگ بزرگی بود. این پتانسیل نیروی جنسی رو نشون میده و ده سال دو کشور با هم جنگیدن و جنگیدن و جنگیدن، و آخرش هم می تونید برید بخونید، داستان اسب تراوا از اونجا نشأت گرفت. حالا چه افسانه باشه، چه حقیقت، این نکته رو داره که اصلاً کلاً میل جنسی می تونه همچین کاری رو بکنه. اون پادشاه وقتی که می خواسته اون کارو انجام بده، همسر اون مرد رو بدزده، خودش می دونسته که چه اتفاق هایی پیش خواهد اومد، خودش می دونسته که روابط دو تا کشور به هم می خوره، ولی شهوت و قدرت میل جنسی اونقدر زیاد بوده که عقلش رو کور کرده بود.

میل جنسی پتانسیل ها و قابلیت های دیگری هم دارد

و ما این پتانسل قدرتمند رو می تونیم در راه اشتباه سوءاستفاده نکنیم. بیایم سوارش بشیم و این نیروی قدرتمند رو در اختیار خودمون بگیریم و در راه های درست ازش استفاده کنیم. که بحث پرهیز هست، ترک چشم چرانی و پورنوگرافی و خودارضایی در اول کار هست و هر چقدر بیشتر پیش میره، در یک ویدیویی که چند روز پیش در کانال گذاشتیم، گفتیم چه اتفاقاتی می افته و چطوری ذهن انسان که پر از تفکرات جنسی بود، تفکرات جنسی فروکش می کنه و تفکرات کسب و کار رشد پیدا می کنه و در نهایت تفکرات معنوی میاد بر همه اونها غالب میشه و چتر معنویت میاد روی سر همه اونها قرار می گیره.

پس این پتانسل نیروی جنسیه و همش از اونجا شروع میشه. کافیه فردی که به اون مقام رسیده که در ویدیوی چند روز پیش گفتیم، بیاد یک خطای جنسی کنه و شروع کنه به خودارضایی کردن، پورنوگرافی، روابط نا مشروع، روابط پنهانی بدون اطلاع همسر. کافیه یکی از اینها رو شروع کنه. به شدت فروکش می کنه همه رشدهایی که کرده. یعنی یک شبه اتفاق نمی افته. ولی می افته توی یک مسیری که همه اینهایی که خدا بهش داده، ازش بگیره. معنویت شروع می کنه به فروکش کردن، سطح کیفیت کار و تحصیل و… شروع می کنه به فروکش کردن و دوباره سطح شهوت توی مغز فرد بالا میاد و اون نمودارهایی که کشیدیم و به صورت نمادین نشون دادیم که می تونید توی ویدیوی قبلی ببینید و امروز که پنج شنبه هست و این ویدیو رو یکشنبه در کانال گذاشتیم، اون رو مشاهده کنید.

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این ویدیو را مشاهده کردید

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 4

2 دیدگاه برای “آتش زیر خاکستر (قدرت نهفته انرژی جنسی)

 1. Mohamad.j
  Mohamad.j گفته:

  سلام دوست عزیز ، در مباحث قانون جذب میگیم در ذهن خودمون با خودمون هر طور رفتار کنیم با ما همون طور رفتار میشه ،میشه مبحث خود ارضایی و مضرات اونو طبق قانون جذب توضیح بدید؟ آیا دلیل وارد شدن به روابط بی سروته و یا برخورد با انسان های بی بندو بار، یا کسانی که فقط نگاه هوس دارن به آدم ، میتونه خود ارضایی باشه؟ و اینکه آیا اثرات ی که با خودارضایی ایجاد میشه ،میشه کلا از بین برد؟

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…
   بله زمانیکه ما ذهن را به مسائل شهوانی متمرکز کنیم زمانیکه مدام به انها فکر کنیم وبه انها احساس دهیم یقینا شرایط وانسانهای مشابه همان ارتعاشاتی که از خودمان ساطع میکنیم برخورد خواهیم داشت…
   عوارض خودارضایی از بین خواهند رفت لکن هیچ زمان مشخصی ندارد و فرد تنها فقط باید روی بهبودی روح وروان و جسم کار کند مابقی آن دست خداوند است واصلا نباید خود را درگیر زمان و عدد کند .

دیدگاهتان را بنویسید