قدم اول در تعالی نیروی جنسی

transmutation-stop-po-rn-mast-ur-bation
4.3
(6)

دوستان عزیز توی این مقاله میخواستم در رابطه با استحاله نیروی جنسی با شما عزیزان صحبت کنم.
استحاله در لغت به این معناست که ما یک چیزی رو تغییر حالت بدیم. مثلاً یک واقعه بد رو به یک واقعه خوب تبدیل کنیم. استحاله نیروی جنسی یعنی ما کانالی به غیر از کانالهای فیزیکی برای نیروی جنسی پیدا کنیم و نیروی جنسی خودمون رو از کانالی غیر فیزیکی بروز بدیم. مهم ترینش کسب خلاقیت، موفقیت و دسترسی به حس ششمی که نوابغ دنیا به اون دسترسی پیدا کردند، هست.

یک مقدمه کوتاه در رابطه با نیروی جنسی بگم: نیروی جنسی رو خداوند در وجود ما قرار داده که ما بتونیم تولید مثل کنیم. بنابراین نیروی جنسی نیروی فوق العاده مقدسی هست و خداوند برای بقای نسل این نیرو رو در وجود ما گذاشته. نیروی جنسی به دو زمینه دیگه هم نظر داره. اول برای حفظ سلامتی روح و جسم ماست و دوم همونطور که عرض کردم تبدیل یک انسان عادی به یک انسان نابغه. ما میتونیم از این بمب انرژی که خداوند در درون ما قرار داده استفاده کنیم و این نیرو رو استحاله و تغییر حالت بدیم و به اون خلاقیت دسترسی پیدا کنیم.

قدم اول در استحاله نیروی جنسی که توی این ویدیوی کوتاه می خواستم خدمتتون عرض کنم، قدمی هست به اسم “کنار گذاشتن خودارضایی و فیلمهای پورن” (فیلم های مستهجن)!! ببینید دوستان توی این قرنی که ما داریم زندگی می کنیم، اینترنت، مدیا، هالیوود و… همه جا پره از تبلیغاتی که دارن زندگی همه انسان ها رو به سمتی می کشونن که به همه اینجور القاء کنن: خودارضایی اشکال نداره، شهوت رانی اشکال نداره و اینها خیلی طبیعیه و آدم های طبیعی همه این کار رو می کنن. توی یک فیلم هالیوودی که من دیدم خیلی راحت می گفت: من فکرمی کنم هر آدم سالم و طبیعی خودارضایی می کنه و این خیلی چیز عادیه!!

ببینید دوستان تموم این چیزها توی قرن بیست و یکمی که ما داریم در اون زندگی می کنیم، تمومش دسیسه هایی هست که از طرف سازمان های بخصوصی داره حمایت میشه، پشتش هیچ نیروی خیری نیست. خودارضایی اگر خوب بود، خداوند اون رو به ما پیشنهاد میکرد. حالا شما توی هر مکتبی که برید، از دین خودمون اسلام گرفته تا مسیحیت تا دین ها و مکتب های شرقی، بوداییسم و هندوییسم، هیچ کجا شما نمی بینید که خودارضایی کردن می تونه به ما کمک کنه به یک حال خوبی دسترسی پیدا کنیم و خیری توش وجود داشته باشه.

الان در تمام دنیا یک قشری از روانشناس های روز دنیا هستند که اینها به نظر من و به نظر خیلی از آدم هایی که این موضوعات رو میدونن، ناصادقترین تحصیلکردگان دنیا هستند؛ که این ها میآن کلمه خودارضایی و کلمه ارگاسم رو کنار هم قرار میدن که ذهن انسان ها رو شرطی کنن که شما میتونی با خودارضایی به ارگاسم برسی. خودارضایی، ارگاسم! خودارضایی، ارگاسم! اصلاً همچین چیزی وجود نداره. تعریفی که ارگاسم داره و خداوند اون مکانیسم ارگاسم رو در وجود ما قرار داده، اینه که: قبل از اینکه انسان به ارگاسم برسه، توی یک رابطه شرعی با همسرش که پیش زمینه و فنداسیون این رابطه مدت ها عشق ورزی، یک بخش عظیمش عشقه، اینها باید پیش زمینه یک رابطه جنسی باشه تا وقتی که زن و مرد با هم یک رابطه جنسی برقرار می کنن، به ارگاسم برسند. ارگاسم وقتی اتفاق می افته، تمام سلول های بدن (آندروفین که در تمام سلولهای بدن ترشح میشه) آنچنان نشاطی به کل سلول های بدن میرسه که سلول ها میگن: خدایا شکرت ما حال کردیم؛ این میشه ارگاسم؛

ولی توی خودارضایی به هیچ عنوان هیچ کس نمیتونه ارگاسم رو تجربه کنه. تنها چیزی که در خودارضایی اتفاق می افته، برون ریزی یا خارج شدن هست. عذر میخوام. من نمی خوام وارد جزییات بشم. ولی برون ریزی فقط اتفاق می افته. بنابراین این تصوری که تمام مدیاها مخصوصاً هالیوود، فیلم ها و سایت های دنیا به ما دارن تزریق می کنن که: شما میتونی با خودارضایی به ارگاسم برسی، این ارگاسم نیست؛ این فقط خالی شدن لحظه ای هست که تمام دنیا گزارش شده. هر کجای دنیا که شما برید از کسانی که خودارضایی انجام دادن بپرسید: شمایی که خودارضایی می کنید، چه حسی به شما بعد از خودارضایی دست میده؟ آیا احساس می کنید که به خداوند وصل شدید؟ آیا احساس شادمانی می کنید؟ آیا احساس میکنید که لذت بردید؟ یا احساس گناه، احساس غم، احساس پشیمانی، درد فیزیکی یا درد بی ارزشی به شما دست میده؟

در تمام دنیا گزارش هایی که مردم دادن، همین مردان و زنانی که خودارضایی کردن، برید ببینید مصاحبه کنید بپرسید بگید: ته دلت واقعاً چه احساسی داری؟ همه به شما میگن: ما حس خوبی نداریم. حس میکنیم از فطرت انسانی خودمون دور شدیم. یه گناهی ما انجام دادیم. یه کاری مثل خوردن میوه ممنوعه انجام دادیم. یه همچین اتفاقی براشون می افته.

بنابراین اولین قدم در استحاله نیروی جنسی خودارضایی نکردن و ندیدن فیلم های پورن هست. که من حتماً در مورد اثراتی که فیلم های پورن بر مغز انسان می گذاره، در آموزشهای بعدیم ارائه خواهم داد. دقیقاً مثل مواد مخدر، مثل هروئین و همه موادی هست که روی مغز ما اثر فیزیکی میگذارن و سلولهای مغزی ما رو تحت تأثیر قرار میدن. عکسهاشو دانشمندها گرفتن و میتونید اصلاً در موردش سرچ کنید: اثر پورن روی مغز انسان. که چه اتفاقاتی می افته؟ مغز می سوزه اصلاً ! مثل یک فیلم عکاسی می مونه که وقتی بهش نور میخوره میسوزه! هر تصویر سکسی که میره توی مغز انسان، یک بخش از سلول های مغز انسان رو می سوزونه.

و مردها به جایی میرسن، یک سندرومی هست به اسم Traumatic masturbation syndrome یا به اختصار به اون TMS  میگن، یعنی سندروم خودارضایی مخرب. مردهایی که خودارضایی زیاد میکنن و پورن زیاد میبینن، که با یک خانم واقعی تحریک نمیشن. دانشمندی در آمریکا که دارن خیلی روی این صحبت میکنن، میگفت: 50% از مردهایی که توی جامعه خودشون مردهای مذهبی محسوب میشن و به کلیسا میرن،اعتیاد به پورن و خودارضایی دارن. و خانم هاشون میآن پیش من شکایت میکنن. به عنوان مثال خانمی پیششون اومده بودن و گفته بودن: شوهر من در یک سال گذشته با قسمت جنسی بدن من تماس برقرار نکرده و فقط ترجیح میده پورن ببینه و خودارضایی کنه. و اون خانم درد می کشید و می گفت: شوهرمن قادر نیست توی رابطه جنسی من رو ارضا کنه. اصلاً علاقه ای به من نداره. بنابراین این TMS به جایی می رسه که سطح حساسیت اندام های مرد رو به جایی می رسونه که فقط خودارضایی می تونه اون رو ارضا کنه و هیچ چیز دیگه ای بهش جواب نمی ده.

مردهایی هستند که به قول اون شخص مقامات بالای کلیسا هستند که اینها اقرار کردن که من وقتی می خوام با خانمم رابطه جنسی داشته باشم، تا یک مجله سکسی کنارم نباشه، نمی تونم کارم رو ادامه بدم. نمیتونم تحریک شده باقی بمونم. یک لحظه فکر کنید چقدر درد روحی به اون خانم وارد میکنه. وقتی که یک خانمی میگه: شوهر من از یک سری تصاویر دیگه داره تغذیه میشه و از من به عنوان یک ابزاری استفاده میکنه تا اون تخیلات خودش رو روی من خالی کنه. ببینید این خانم دیگه چقدر باید غصه بخوره؟ چقدر باید درد بکشه؟

این قدم اول استحاله هست و خیلی دوست دارم در این رابطه آموزش هایی رو بهتون ارائه بدم و محصول استحاله نیروی جنسی هم در همین زمینه تولید شده.

از خدا میخوام کلام خداوند، اون پیامی که خداوند به قلب من رسونده به شما عزیزان انتقال بدم. با ما باشید.

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 6

4 دیدگاه برای “قدم اول در تعالی نیروی جنسی

 1. R
  R گفته:

  سلام خدمت آقای زارع و همه کاربران عزیز کانال با ارزش مس به طلا
  آقای زارع مطالبی که شما بیان میکنین جدا از مفید و با ارزش بودنشون واقعا آدمو قانع میکنه.بسیار بسیار عالی و آموزنده بود.تشکر

 2. محمد کشوری غفار
  محمد کشوری غفار گفته:

  سلام و عرض ادب.
  استاد عزیز بخدا حرف تون حقه و مستقیم بروی قلب و دل فرو میاد و تاثیر خودشو میزاره.
  من همین الان از راهکارهایی ک دیشب در مورد ترک چشم چرانی خوانده بودم استفاده کردم و قشنگ احساس کردم که انرژیم زیاد شد. من این حال خوبو به فال نیک میگیرم و تمام تردید هامو در قبال عدم خرید دوره تون ب کنار میزارم.
  أجرکم عندالله.

دیدگاهتان را بنویسید