چهار قدم استحاله نیروی جنسی برای مجردها

se-x-ual-energy-transmutation-for-singles
5
(1)

در این فایل صوتی قسمت دوم از استحاله نیروی جنسی رو مطرح می کنم که مخصوص آقایون یا خانم های مجرد هست. در فایل قبلی گفتیم که سه کار هست که هر سه گروه مجرد متأهل و مطلقه باید انجام بدن که بتونن نیروی جنسی خودشون رو استحاله کنن. این سه کار رو توی این فایل هم میگم که داشته باشید.

اولیش این بودکه اگر مبتلا به پورن و خودارضایی هستید، حتماً حتماً خودارضایی و دیدن پورن رو هم متوقف کنید و طریقه این کار رو در فایل صوتی ترک خودارضایی در هفت قدم توی کانال خودم مطرح کردم. حتماً اون فایل رو اینقدر گوش کنید که این هفت قدم ملکه ذهنتون بشه و بتونید خودارضایی رو ترک کنید و با کمک خداوند از شر این بیماری و این گرگ درون نجات پیدا کنید.

قدم دوم کاری بود که از شما خواستم تا رابطه خودتون رو با خداوند صمیمی و نزدیک تر کنید و اگر هم با خدا رابطه ای ندارید، با خدا آشتی کنید و بدونید که خداوند هست که می تونه به شما کمک کنه، هم برای ترک خودارضایی و هم پورن و هم استحاله نیروی جنسی رو بتونید عمیقاً انجام بدید. و اینکه من می خوام این تفکر قدیمی رو کلاً عوض کنم که رابطه جنسی خیلی قبیح هست و رابطه جنسی ربطی به روحانیت و الوهیت نداره. من می خوام توی ذهن شما کاربران عزیز وقتی اسم رابطه جنسی آورده میشه، خداوند در ذهن شما متجلی بشه.

چرا؟ چون که بنیادی ترین و عمیق ترین درکی که ما انسان ها از خودمون داریم، جنسیت ما هست و از همون روز اول که ما به دنیا می آییم، حتی از چند ماه قبل از اینکه به دنیا بیاییم، هیچ چیزی در مورد ما مطرح نیست، بجز جنسیت ما. همه میگن بچه پسره یا دختره؟ پس جنسیت از اون جا شروع میشه و تا آخر عمر با ما خواهد بود. و ما هم در خلال یک رابطه جنسی به دنیا اومدیم. و خداوند اینجوری ما رو خلق کرد.

پس رابطه جنسی عین خداونده و در مبحث استحاله اگر ما خداوند رو در نظر نگیریم، یه جورایی مسیر رو داریم اشتباه میریم. مسیری نیست که ما بخوایم بریم. می خوایم از رابطه جنسی به خداوند برسیم و وقتی که به خداوند رسیدیم خلاقیت و چیزهای دیگری که وقتی میگن: چون صد آید، نود هم پش ماست؛ وقتی که ما توی رابطه جنسی به خدا دست پیدا کردیم، یعنی به خداوند نزدیک شدیم و خداوند رو طبق درک شخصی خودمون درک کردیم و اون وقته که خلاقیت، عشق، صمیمیت، موفقیت و چیزهای دیگه هم دنبالش خواهد اومد. پس قدم دوم اینکه با خدا آشتی کنیم.

و قدم سوم که برای همه عمومی هست، این هستش که حرف های زشت و رکیک به کار نبریم. و شاید موضوع خیلی زیر پوستی باشه و کسی زیاد بهش توجه نکنه، ولی وقتی شما توی تاکسی میشنید، تو اتوبوس، کوچه، بازار، خیابون، مغازه ها خیلی رایج شده، خیلی همه کلمات رکیک به کار می برن. و با هر کلمه رکیکی که به کار می برید، اون چاکرا های انرژیکی خودتون رو آلوده می کنید، مخصوصاً چاکرای گلو و کلاً هاله انرژی شما تیره و تیره تر میشه. پس از همین امروز تصمیم بگیرید که کلمات رکیک رو به هیچ عنوان به کار نبرید که جامعه سالم تری داشته باشیم. و آلودگی های صوتی تولید نکنیم توی ایران عزیزمون.

ایران کشوری هست که بنظر من الان یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا هست. هم از نظر اقتصادی، هم از نظر نظامی، هم از نظر اعتقادی. و برای همین هست که ما اینقدر دشمن داریم توی دنیا و ما اگه مردم روی خودمون کار کنیم، هیچ کشوری نمی تونه به گرد پای ما برسه و اون امپراطوری که ما سال ها پیش رو داشتیم، دوباره به دست خواهیم آورد. پس بیاید اول از خودمون شروع کنیم. حرف زشت نزنیم، خودارضایی و پورن و… رو کنار بگذاریم و سعی کنیم یک جامعه سالم ایرانی داشته باشیم ان شاالله.

حالا قدم هایی که به مجردها می خوام بگم در رابطه با استحاله نیروی جنسی، این هستش که وقتی پورن و خودارضایی رو کنار گذاشتید و از این معضل نجات پیدا کردید، شاید اولین چیزی که به نظرتون بیاد و توی ذهنتون خطور کنه اینه که من خیلی راحت می تون ازدواج کنم، می تونم یک شریک جنسی داشته باشم.

بحث ازدواج خوب بحث بسیار متفاوتی هست که اگر ازدواج کردید، میرید توی مجموعه متأهل ها قرار می گیرید. که فایل قبلی رو می تونید گوش کنید. ولی اگر هنوز مجرد هستیدو به امید خدا پورن و خودارضایی هم کنار گذاشتید، اون وقته که یک وسوسه ای سراغتون میاد که حداقل یک دوست دختری، یک نامزدی پیدا کنم و رابطه جنسی بگذارم. ولی این هم تصور بسیار اشتباهی هستش.

شما یک مدتی پرهیز رو اختیار کنید. پرهیز از رابطه جنسی، پرهیز از پورن و خودارضایی، پرهیز از نگاه کردن به خانم ها، اون نگاه کردنی که توش لذت جنسی باشه و بخواهید خانم ها رو به دید جنسی نگاه کنید. این رو حتماً از وجود خودتون حذف کنید. توی فایل های قبلی هم گفته بودم که حتماً حتماً چشمتون رو کنترل کنید. و هر چه قدر بیشتر چشمتون رو کنترل کنید، توانایی شما در کنترل چشمتون بیشتر و بیشتر میشه.

مثل یک رزمی کار می مونه که می خواد مثلاً ضربه یوپچاگی بود ما می زدیم توی تکواندو، یک ضربه بسیار قشنگه که با تیغه پا از بغل می زنی، اینقدر این ضربه رو باید تکرار کنی که با تمام وجود بدون هیچ اشکالی بتونی اون ضربه رو بزنی. و در ترک کردن چشم چرانی و کنترل نگاه هم شاید اولش نشه، اولش نگاهتون بچرخه، مخصوصاً برای کسانی که زیاد چشم چرانی می کردن، شاید اولش نشه. اولش مشکل پیش بیاد و نا امید بشن و بگن: ای بابا من هر چی جلوی خودمو می گیرم صورتم می چرخه، سرم می چرخه، میرم به سمت اونها.

ولی این عهد رو با خودتون ببندید که اگر من هزار بار نگاه نکردم، دیگه بعد از هزار بار می تونم نگاه کنم. و مطمئن باشید هر چه قدر بیشتر نگاه نکنید، توانایی شما در کنترل این چشم بیشتر و بیشتر و بیشتر میشه و هر باری که می خواید نگاه کنید قبل از اون از خداوند کمک بخواهید و بگید: خدایا کمکم کن نگاه نکنم. خدایا کمکم کن به چشم جنسی به خانم ها نگاه نکنم. خدایا این خانم رو موفق کن. یعنی دعا وقتی میاد، اسم خداوند که وارد میشه، انگار یک پمپ انرژی به شما وارد میشه و و واقعاً قدرتتون در کنترل نگاه بیشتر میشه.

پس پرهیز رو اختیار کنید، اگر شما مجرد هستید و می خواهید نیروی جنسی رو استحاله کنید. این ورودی هایی هستش که باید جلوش رو ببندید و نذارید اینها بیان اختلالی در اون هورمون ها و اون روند مکانیسم جنسی شما ایجاد کنن. پرهیز از پورن، خودارضایی، پرهیز از رابطه جنسی، پرهیز از نگاه شهوت آلود و پرهیز از رابطه های عاطفی که حتی روی چت و موبایل هست. این هم واقعاً پرهیز بسیار قدرتمندیه که اگر شما بتونید این رو هم پیاده کنید، خیلی خیلی به شما کمک خواهد کرد که ذهن و روحتون و عواطفتون برگرده به وجود خودتون. خرجش نکنید دوستان عزیز.

شب ها توی این گروه هایی که هزاران گروه هست که با هم چت می کنن دررابطه با این موضوع، در رابطه با اون موضوع. شاید خیلی هم ظاهرش ساده به نظر برسه ها. مثلاً گروه های تلگرامی که دخترها و پسرها توش چت می کنن با هم. مثلاً امروز غذا چی خوردم و شب چیکار کردم و کی کجا رفت و… صحبت های عادی هم که شما انجام بدین، چون که توی اون گروه خانم ها هستن، یا فرقی هم نمی کنه، خانم هایی که توی گروهی هستید و آقا توی اون گروه هست، همش ذهن شما درگیر اینه که حالا بالاخره یک سری آدم دارن منو می بینن. یه سری آدم دارن متن های منو می خونن. ذهن شما درگیر مشه.

اگر از من می شنوید اصلاً ما نیاز به گروه های اینجوری توی زندگیمون نداریم. به اندازه کافی هر کدوم از ما اطرافمون انسان هایی هستن که باهاشون ارتباط برقرار کنیم. توی بیابون که زندگی نمی کنیم. هر کی هر جا هست، چهار نفر دورش هستن و یک رابطه کلامی رو در رو با یک نفر از عزیزانمون، از خانواده، از دوست یا هرکسی، به اندازه این که شما هزار ساعت توی اینترنت، توی این گروه ها چت کنید، ارزش داره و و اونا با هم همشون یک درصد از اون منافعی که توی رابطه واقعی برقرار می کنید، نخواهد داشت.

بنابراین یکی از پرهیزهایی که توصیه می کنم اینه که تمامی گروه های که عضوش هستید، همین الان لفت بدید. و می خوان اون گروه رو دوستان صمیمیتون باشن، هر کی می خواد باشه. مگر اینکه یک گروه خیلی خیلی خاصی باشه که واقعاً اعضای اون گروه روی خودشون دارن کار می کنن. انسان هایی هستن که روی جسم و روح و روان خودشون دارن کار می کنن. اینقدر سطحشون بالاست که یک پیام که میاد به شما می تونه کمک کنه. که اون هم به نظر من لازم نیست. شما می تونید اون پیام ها رو روی اینترنت، توی کتاب پیدا کنید و بخونید. هیچ گروهی لازم نیست به نظر من داشته باشید.

کانال فرق می کنه. چون کانال یک طرفه هست و پیام هایی یک کانالی، مثل کانال من که پیام می فرستم به سمت شما، یک طرفه هست و دیگه جوابی نمی خواد بدید و چت کنید و فکر کنید همه شما رو میبینن وقتی چت می کنید. یه جورایی دیده شدنه دیگه. توی این گروه ها همه می خوان خودشونو نشون بدن و بگن: منم هستم. ببینید منم اینو میگم. خوب اینو توی واقعیت اجرا کنید.

اگر می خواهید استحاله نیروی جنسی رو با قدرت تمام انجام بدید، کلیه گروه ها لفت. و حتی تموم نرم افزارهای بیخودی رو از روی موبایلتون پاک کنید بره. نرم افزارهایی که باعث میشن شما با جنس مخالف کانکت بشید و در یک محیط مشترک قرار بگیرید، اینها رو می تونید کات کنید که روح و جسمتون لطیف بشه و برگرده به وجود خودتون. این عواطفی که شما خرج می کنید، بالاخره هر کی یک پیامی میده و شما جوابش رو میدید، یه انرژی کوچیکی میذارید دیگه.

حالا فرض کنید خانمی یه پستی گذاشته توی گروه و شما یه لایکی می زنید و میگید: آفرین و اون میگه ممنون و… همین چند تا کلمه که صحبت می کنید، احساسات شما یک مقدار درگیر میشه. چه بخواهید و چه نخواهید. هر چه قدر هم مدرن باشید، پیشرفته باشید، با کلاس، کول و امروزی باشید، آخرش احساسات ما انسان ها درگیر میشه. و برای استحاله نیروی جنسی، مخصوصاً اوایلش، یک پرهیز بسیار قدرتمندی نیاز دارید که تموم این چیزها رو کات کنید و تموم اون احساسات و عواطف رو برگردونید به خودتون.

مثلاً فرض کنید حوضی که صد تا سوراخ داره، همه این سوراخ ها رو ببندید و این حوض پر بشه و در وجود شما پر بشه. تموم اینها هر کدوم یک سوراخی هست که داره انرژی ذهنی و روانی شما رو داره تخلیه می کنه. این هم بحث پرهیز بود.

پس اولین قدمی که آقایون یا خانم های مجرد باید انجام بدن برای استحاله نیروی جنسی، پرهیز هست که پرهیز هم خودش شامل پرهیز از پورن، خودارضایی، رابطه جنسی، رابطه عاطفی، چت، چشم چرانی و همه اینها میشه.

کار دیگه ای باید بکنید این هستش که ورزش کنید. حالا ورزش برای متأهل ها هم هست، ولی چون مجردها دیگه اون رابطه جنسی رو ندارن، ورزش براشون خیلی اهمیت بسیار بیشتری پیدا می کنه. و ورزش رو به طور منظم انجام بدید. ورزش که خودتون دوست دارید و واقعاً حس می کنید با انجام اون واقعاً حالتون خوب میشه، اون ورزش رو انجام بدید. یعنی بخشی از زندگی روزمره ما باید باشه ورزش. چون اگر ورزش نکنیم این انرژی درسته که به اندازه کافی کار و تلاش کنیم، ولی ورزش هم برای سلامتی خوبه، هم یک بخشی از این انرژی بزرگی که برگشته به وجود شما، خیلی راحت هم از طریق ورزش خرج میشه و ورزش باعث میشه که ذهن شما بشاش تر بشه و بتونید ایده های قشنگ تری توی زندگیتون به دست بیارید.

این بحث پرهیزی که گفتم، شاید سؤال براتون پیش بیاد که خوب من اگه خودارضایی نکنم، رابطه جنسی نداشته باشم، پس این اسپرم که توی وجود من تشکیل میشه، اینو چیکارش کنم؟ تنها راهی که هست، اینه که به مرور زمان شما توی خواب برون ریزی خواهید داشت و توی خواب از شما دفع میشه و در اوایل کار فاصله بین این دفع شدن ها کمتره. شاید هفته ای یک بار، هفته ای دو بار، بسته به اینکه چقدر بدن رو عادت داده باشید به تولید اسپرم و خروج اون، شاید توی خواب خیلی خارج بشه ولی هر چی که می گذره، توی خواب برون ریزی کمتری اتفاق میفته و شاید به جایی برسید که فاصله بین این برون ریزی ها زیاد تر بشه.

و این چیزی هستش که ثابت شده و خیلی ها دارن این کار رو انجام میدن و خیلی حس خوبی داره. و حسش که خوب هست، هیچ؛ یه چیز دیگه ای هم که هست، اینه که اوایلش مخصوصاً اگر دچار خودارضایی و پورن بوده باشید، اوایلش وقتی که شما اینها رو کلاً کنار می گذارید و برون ریزی براتون توی خواب ممکنه اتفاق میفته، ممکنه تصاویر رویایی و جنسی ببینید. یعنی شاید صحنه ها و اون فیلم ها بیاد تکرار بشه، شاید یک رویاهایی ببینید که شما دارید با یک کسی رابطه جنسی می گذارید. چرا؟ چون این فیلم ها و تصاویر عمیقاً رفتن توی ناخودآگاه شما نشستن و تو خواب ناخودآگاه انسان میان رو میشن و و دیدید مثل یک توپی که میاد روی آب می ایسته. وقتی که آب آروم میشه، اون چیزهای شناور میان روی آب می ایستن. اینها میان رو و و باعث میشن شما توی خواب برون ریزی داشته باشید.

ولی اگر به این پرهیزتون مداومت داشته باشید و به رابطه با خداوند خودتون ادامه بدید، هم تعداد برون ریزی ها در خواب کمتر میشه و هم اینکه دیگه برون ریزیتون همراه با خواب های جنسی و خواب های سکسی نخواهد بود.

خیلی جالبه. مثل اینکه اینها اومدن، تموم شدن و رفتن. هر چه که بوده، بالاخره اثرات این تصویرها و ایمیج ها و فیلم ها توی ذهن شما کم کم محو میشه و کم کم فراموش میشه. و دیگه حتی برون ریزی های شما همراه با خواب جنسی نخواهد بود. و این زیباترین حالتی هستش که مثل یک مکانیسمی در بدن شما، خود بدن خودشو تنظیم می کنه و بعد از مدتی برون ریزی توی خواب انجام میشه و اسپرم از شما خارج میشه و بدن خودش تنظیم می کنه مکانیسم جنسی شما رو.

و وقتی ورزش می کنید باعث میشه که این روند بسیار دقیق تر و درست تر تنظیم بشه. حالا یک لحظه تصور بکنیدکه اگر شما شش ماه، یک سال به مدت طولانی به این منوال بگذرونید و برون ریزی هاتون خیلی منظم توی خواب انجام بشه، بدون هیچ گونه فانتزی و خواب سکسی و از اون طرف احساسات و عواطفتون رو هیچ جا خرج نکرده باشید، خرج بیخودی؛ مثل توی این گروه های چت و رابطه های چتی گذاشتن و این جور چیزها، شما ببینید چقدر انسان سالم و روحانی خواهید شد. و اون وقته که خداوند رو با تموم وجود درک می کنید و واقعاً زندگی براتون شیرین میشه. اینو من به شما قول میدم. این کارو انجام بدید.

این یک سال رو ازش نترسید. یک تکنیکی هست که خیلی ها استفاده می کنن و همیشه همه جای دنیا جواب داده این تکنیک، این هستش که فقط همین یک امروز رو شما در نظر بگیرید که بخواهید شما در پرهیز باشید. شما قرار نیست که به اون شش ماه و یک سال فکر کنید. فقط به همین امروز فکر کنید، این چند ساعتی که بیدار هستید. فقط تا آخر شب شما باید در پرهیز باشید. و اینکه شب هم که رفتید توی رختخواب، از خداوند بخواهید کمکتون کنه بدون خودارضایی و بدون فکرهای جنسی و چت کردن با جنس مخالف به خواب برید و این کار رو انجام بدید و و ببینید چقدر به شما کمک می کنه.

صحبت هایی که میگم شاید به نظر بیاد که بیشتر برای آقایون میگم، چون خودم آقا هستم، ولی تمومی این آموزش ها برای خانم ها هم صادق هست. پرهیز کردن، حالا شاید چشم چرانی رو مردها بیشتر انجام بدن. ولی خانم ها هم اگر آقایون رو به دید یک کیس نگاه نکنن که بگن این فرد می تونست همسر من باشه، آیا خوش اندام هست این آقا؟ آیا خوشتیپ هست؟ اگر یک مدت از این فکرها بیاید بیرون، پرهیز از چشم چرانی برای شما این میشه.

خانم ها بیشتر میگن شنیداری هستن از نظر علمیش بخوایم بگیم و آقایون دیداری هستن. آقایون بیشتر غریزه جنسیشون با چشم تحریک میشه، ولی خانم ها بیشتر با گوش، شنیدن، با معاشقه و محبت دیدن غریزه جنسیشون تحریک میشه. ولی پرهیز چشم چرانی برای خانم ها این هستش که اصلاً توی این فکرها نباشن که کدوم یکی از پسرها داره بهشون نگاه می کنه، نمی کنه؟ کدوم یکی از پسرها چه شکل و شمایلی داره؟ آیا کیس مناسبی هست برای ایشون یا نه؟ یک مدت برگردید به خودتون و به این انرژی های ذهنی رو اینجوری هدر ندید و فقط به خودتون، اهدافتون و روح خودتون و خدای خودتون فکر کنید.

پس تا الان برای مجردها دو تا کار کلی گفتیم. یکیش پرهیز بود، دومیش ورزش کردن و و سومیش این هستش که بگردید و رسالت زندگی خودتون رو پیدا کنید. این سؤال ها رو توی ذهن خودتون مطرح کنید و از خدا بخواهید که این سؤال رو برای شما جواب بده. و از خداوند و کائنات بپرسید که خدایا من برای چی اومدم توی کره زمین؟ منو برای چی آوردی توی این دنیا؟ خواهشاً جواب سؤال من رو بده که من راهم رو پیدا کنم. آیا من قراره که تا آخر عمر یک کارمند باشم که صبح برم سرکار و عصر بیام خونه؟ غذا بخورم و بخوابم و دوباره صبح همین؟ و یک عمر اینجوری بگذره و سی سال بگذره و منو برای این آوردی توی این دنیا؟

خوب این یک چرخه باطلی هست که خیلی بی مفهوم و بی هدفه. یا اینکه نه! خداوند من رو برای یک رسالتی روی کره زمین فرستاده. رسالت من لزوماً این نیست که رسالت جهانی باشه! رسالت من مثلاً اینه که قراره یک نقاش خوبی بشم. یکی قراره موزیسین خوبی بشه، یکی قراره توی فلان رشته ورزشی خیلی رشد کنه. یکی قراره پدر یا مادر خوبی بشه و بچه های بسیار خوبی به جامعه تحویل بده و روز به روز خودش و بچه هاش رشد کنن. بخش بزرگی از استحاله نیروی جنسی و هدف استحاله این هستش که حالا با این وقتی که انرژی جنسی رو استحاله کردیم . انرژی بسیار بزرگش به وجود ما برگشت و روح و جسم ما پر از انرژی شد، حالا چیکارش کنیم؟

باید از خدا بخواهید که رسالتتون رو به شما معرفی کنه و دنبال نشانه باشید. یعنی حواستون جمع باشه. وقتی که این سؤال رو مطرح کردید به کائنات و خداوند، دیگه سیگنال هاتون رو روشن بگذارید و حواستون باشه که برای چی اومدید؟ کدوم استعداد من باید شکوفا بشه؟ من باید توی کدوم راه برم؟ خدایا بهم بگو. و وقتی که این سیگنال هاتون رو روشن کردید، آگاهیتون رو بالا بردید، پیام ها وارد میشن. از رادیو، از تلویزیون، از دوستان. وقتی که یک تکه کاغذی افتاده و توش یک جمله قشنگی نوشته شده و پیام ها به شما می رسه. مطمئن باشید که همینطور خواهد بود. و بعد از اینکه به امید خدا رسالت خودتون رو پیدا کردید، وارد مبحث هدفگذاریتون میشید که حالا من چطور به این رسالتم برسم؟ حالا که قراره من نقاش خوبی بشم، حالا چکار کنم که نقاش خوبی بشم؟

دیگه اون وارد مبحث هدفگذاری و وارد شدن به اهداف میشه که توضیحش توی این فایل صوتی نمی گنجه و ادامه استحاله جنسی میشه که چطور هدفگذاری کنیم و چطور به هدفهامون برسیم.

پس توی این فایل صوتی برای مجردها روش های استحاله نیروی جنسی رو گفتم. یکیش در رابطه با پرهیز کردن بود. ئومیش ورزش کردن. و سومیش اینکه از خداوند بخواهیم رسالت ما رو در زندگی به ما نشون بده و وقتی که رسالتمون رو پیدا کردیم، قدم چهارم رسیدن به اهداف و هدفگذاری و چگونگی رسیدن به رسالتمون رو بریم دنبالش و آموزش ببینیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

1 دیدگاه برای “چهار قدم استحاله نیروی جنسی برای مجردها

دیدگاهتان را بنویسید