از ستاره تا ثروت

from star to wealth
0
(0)

بعضی از کاربرها پرسیدن چه تفاوتی بین دوره ستارگان زناشویی و دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت هست؟ اگر یکی رو تهیه کردیم ، آیا اون یکی رو هم تهیه بکنیم یا نه؟ دوره ستارگان زناشویی دوره ای هست که مخصوص مردان متأهلی هست که در روابط زناشویی مشکل زودانزالی دارند. و اونها باید این دوره رو تهیه کنند. محتوای این دوره اولاً بخشی از علم بزرگ استحاله نیروی جنسی ، یک سری از تکنیک هاش گرفته شده با یک سری از تکنیک هایی که در تعالی میل جنسی وجود نداره ، اینها با هم تلفیق شدن و شدن دوره ستارگان زناشویی که مختص این مردان هستن و روی این کار می کنن که زودانزالی رو درمان کنن. همین!

دیگه کاری به ثروت نداره ، کاری به تعالی نیروی جنسی نداره ، البته ما یه سری چیزهای کلی میگیم ، ولی هدف دوره ستارگان زناشویی ، برای مردانی هست که می خوان این مشکل رو برطرف کنند. برخی از تکنیک هایی که در دوره تعالی نیروی جنسی شرح داده شده ، توی این دوره هم استفاده میشه.

دوره تعالی نیروی جنسی یا تبدیل نیروی جنسی به ثروت چی هست؟ دوره ای جامع و کاملی هستش که در نه مقام ، هر آنچه که شما نیاز دارید در رابطه با میل جنسی بدونید. در رابطه با نگرش شما نسبت به میل جنسی ، نکرش مرد ، نگرش زن ، سلامت جنسی زن ، سلامت جنسی مرد ، تنظیم هورمونی زنان ، چیزهایی که برای مجردان خوبه و برای متأهل ها خوبه. مخاطب های مختلف ، همه اینها در دوره تبدیل میل جنسی به ثروت گنجانده شده. به علاوه مسائلی مانند پیدا کردن رسالت در زندگی ، چگونگی تغییر باورها برای جذب پول و ثروت بیشتر ، همه اینها در دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت گنجانده شده.

مخاطبان دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت و ستارگان زناشویی

 اگر شما دوره ستارگان زناشویی رو تهیه کردید ، خوب معلومه مردی هستید که مشکل زودانزالی داشتید و الان این مشکل رو برطرف کردید. اکیداً توصیه می کنیم که شما دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت رو تهیه کنید. چرا؟ چون شما بخش کوچکی از این علم بزرگ رو یاد گرفتید و چه بهتر که الان آماده شدید ، برید اصلش رو با همه دانش های جانبی که نیاز دارید ، یاد بگیرید. اگر شما خانم هستید ، خوب تکلیف معلومه. فقط باید دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت رو تهیه کنید. چه مجرد باشید چه متأهل ، فرقی نمی کنه.

این شرحی بود که در رابطه با نوع مخاطب این دوره ها و ارتباط مطالب این دودوره بود. هر دو دوره عالی و بی نظیر هستن و مشابه اونها در کشور وجود نداره. من حاصل مطالعات ، تجربیات و تلاش ها و تلفیق کردن اونها با فرهنگ بومی و دینی خودمون به اضافه تجربیات شخصی خودم و زحمت هایی که خودم کشیدم رو به این دوره اضافه کردم.

و الان شروع کردیم ساپورت دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت رو خیلی قوی تر از همیشه انجام بدیم و به همه سؤال ها در یک کانال جداگانه پاسخ میدیم و این ساپورت جانبی چیزی هستش که قبلاً قولش رو نداده بودیم. ولی خودمون به خاطر علاقه ای که به کاربرهامون داریم ، داریم روی این قضیه کار می کنیم که همه سؤال ها رو خودم شخصاً پاسخ بدم. این هم از این دو تا دوره ای که امیدوارم از اونها لذت ببرید و نهایت تغییرات بزرگ رو در زندگی خودتون پیاده کنید.

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید