روش های جذب فوری ثروت چیست؟

جذب فوری ثروت
4.3
(22)

رازهای جذب فوری ثروت چه هستند؟ چطور ارتعاش جذب ثروت بفرستیم؟ اصلاً این حرف‌ها حقیقت دارد؟

احتمالاً شما هم مثل خیلی‌ها ازجمله خودم! دوست دارید که پول زیادی به دست آورید آن‌هم در کمترین زمان ممکن. و احتمالاً مقالات متعددی خوانده‌اید که هرکدام رازهای پولدار شدن را توضیح داده‌اند. احتمالاً آن راهکارها هم مفید و صحیح هستند. اما یک سؤال مهم این است که آیا با خواندن همه آن‌ها بالاخره شما پولدار شده‌اید یا خیر؟ اگر خیر، اشکالی ندارد؛ این مقاله را مطالعه کنید و اجرا کنید. در این مقاله از زوایای مختلف و احیاناً متفاوتی به بحث جذب ثروت نگاه می‌کنیم و می‌خواهیم فوت کوزه‌گری پولدار شدن را با شما در میان بگذاریم.

یک راز را هم همین ابتدا بگویم، اگر دنبال یک‌شبه پولدار شدن هستید این مقاله را نخوانید چون منظور از جذب فوری ثروت در این مقاله، حداقل سه سال تلاش و تمرین است. ولی خبر خوب هم این است که به‌محض این‌که کار کردن روی باورها و ارتعاشات خود را شروع می‌کنید، نتایج هرچند کوچک یا بزرگ خودشان را نشان خواهند داد.

باور را باور کنیم!

اول‌ازهمه برویم سراغ مبحث کلیشه‌ای، هزار بار شنیده‌شده، و از مد افتاده باور! همه متخصصان علم ثروت میگویند برای ثروتمند شدن باید اول باورهای خود را عوض کنیم و باورهای قدیمی نسبت به پول را دور بریزیم. اما ما چه می‌گوییم؟ متأسفم که به شما دوست عزیز اعلام کنم که ما هم دقیقاً همین را می‌گوییم!

قبل از اینکه بخواهم راجع به باورهای ثروت ساز یا همان ارتعاش جذب ثروت صحبت کنم، باید شمارا مجاب کنم که موضوع باورها را باور کنید. تا باور نکنید که زندگی شما بازتابی از باورهای درونی شماست، هیچ تغییری در زندگی‌تان حاصل نخواهد شد. برای جذب فوری ثروت هم راهی جز این نیست که اول‌ازهمه باورهای خود را تغییر دهید.

اگر می‌خواهید در زندگی موفق باشید و در شادی و آرامش و ثروت زندگی کنید، حتماً باید بپذیرید و باور کنید که ما انسان‌ها راهی جز اصلاح کردن باورهای اشتباه در زندگی‌مان نداریم. اگر امروز شما پول کافی ندارید، به این دلیل است که باور ندارید که می‌توانید پول کافی داشته باشید. اگر سلامتی ندارید، چون باور ندارید که سلامتی حق طبیعی شماست و یک انسان ‌همیشه باید سالم باشد. اگر روابط خوبی با همسر یا خانواده یا دوستان ندارید چون باور ندارید که می‌توانید چنین روابطی داشته باشید.

شاید این جمله آنتونی رابینز موضوع را کاملاً برای شما مشخص کند: انسان ماشین اثبات باورهایش است. یعنی انسان به شکل ناخودآگاه، طوری زندگی می‌کند که زندگی‌اش اثباتی باشد برای باورهای درونی‌اش. پس حالا که این‌طور است، چرا باورهای درونی خود را روی جذب فوری ثروت و هر آرزوی دیگری که داریم تنظیم نکنیم تا زندگی بیرونی ما هم مطابق آن باورها شکل بگیرد؟

انسان ماشین اثبات باورهایش است

شاید مهم‌ترین دلیلی که وقتی صحبت از باور می‌شود خیلی‌ها جبهه می‌گیرند و قبول ندارند این است که در این رابطه زیاد شنیده‌اند ولی در عمل چیزی تغییر نکرده است. و این باور در وجود آن‌ها شکل‌گرفته که صحبت از باور و ارتعاش، کلاه‌برداری است، فایده ندارد، دروغ است و به درد نمی‌خورد. برای همین است که تأکید می‌کنم تا وقتی قدرت باورها را باور نکنید، چیزی تغییر نخواهد کرد. با یک مثال ساده به شما ثابت می‌کنم که باورهای درونی ما زندگی بیرونی ما را رقم می‌زنند.

فرض کنید شما یک میوه جدید به نام میوه ستاره‌ای (star fruit) که در کشورمان وجود ندارد را درجایی ببینید. احتمالاً از خودتان می‌پرسید که طعم این میوه چگونه است؟ شیرین؟ تلخ؟ ترش؟ مَلَس؟ بی‌مزه؟ تا وقتی آن را نخورده‌اید هیچ باوری نسبت به طعم آن ندارید. دوستی به شما می‌گوید این میوه آن‌قدر تلخ است که اگر یک‌تکه از آن را بخورید، از شدت تلخی دلتان می‌خواهد سرتان را به دیوار بکوبید. و باز ادامه می‌دهد که اگر آن را قورت دهید، سیستم گوارشی شمارا به‌شدت مختل می‌کند و احتمال مرگ هم بسیار بالاست چون این میوه سمی است.

میوه ستاره ای با این صحبت‌ها، چون شما از قبل هیچ باوری نسبت به این میوه ندارید، به‌احتمال‌زیاد حرف‌های دوستتان را باور می‌کنید . روز بعد دوستتان می‌گوید در خبرها شنیده‌ام که فردی از این میوه خورده و مُرده است. عجب میوه خطرناکی است.با شنیدن این داستان، بازهم باور شما نسبت به این میوه تقویت می‌شود که میوه‌ای تلخ و خطرناک است. شاید شما تا آخر عمر این میوه را نخورید چون باور دارید که این میوه تلخ و کشنده است.

اما برعکس اگر از روز اول، دوست شما می‌گفت این میوه جدید را امتحان کن خیلی خوشمزه و عالی است و خواص بسیار زیادی برای بدن دارد، شما هم می‌خوردید و باورتان می‌شد که این میوه خوشمزه و مفید است. بعدازاینکه شما خودتان باور صحیح خود را در مورد این میوه ساختید، حال اگر آن دوست اول بیاید و به شما بگوید که این میوه تلخ و سمی است، شما به‌هیچ‌عنوان حرف او را باور نمی‌کنید. خصوصاً اگر این میوه را خودتان چندین و چند بار امتحان کرده باشید و از آن لذت برده باشید. در این صورت، حتی اگر آن دوست اول 100 مقاله علمی و مدارک و شواهد برای شما بیاورد که این میوه تلخ و سمی است، شما باور نمی‌کنید و به خوردن و لذت بردن از این میوه ادامه می‌دهید.

در مورد پول و جذب فوری ثروت هم همین است! ما از بچگی هیچ دیدگاه و باوری نسبت به پول نداشتیم. اما رسانه‌ها، سریال‌ها، مشکلات مالی پدر و مادر، مشکلات مالی همسایه و فامیل و … باعث شد این باورها در ما شکل بگیرد که پول کم است، سخت به دست می‌آید، همه فقیر هستند، پولدارها دزد هستند و …

ولی کافی است ما در یک خانواده ثروتمند و مرفه که از راه حلال پول زیادی به دست می‌آورند به دنیا می‌آمدیم. خانواده‌ای که فامیل‌ها و دوستانشان هم همه ثروتمند بودند. در این صورت از اول باور ما نسبت به پول طوری شکل می‌گرفت که پول فراوان هست، همه ثروتمند هستند، پول حلال زیاد به‌راحتی به دست می‌آید و شما هر چه اراده کنید می‌توانید بخرید چون به‌اندازه کافی پول‌دارید.

اگر شما در خانواده متوسط یا فقیری به دنیا آمده‌اید و باورهای شما نسبت به پول بسیار محدود و ناامیدکننده است، خبر خوب این است که می‌توانید تمامی آن باورها را عوض کنید و دقیقاً مثل فردی که در خانواده ثروتمند و حلال‌خور و مرفه به دنیا آمده است فکر و باور کنید. وقتی باورهایتان را شبیه چنین فردی کردید، زندگی‌تان هم شبیه او خواهد شد و رؤیای جذب فوری ثروت برای شما رقم خواهد خورد. البته این را هم بدانید که تغییر دادن باورها از کارگری کردن در معدن هم سخت‌تر است! برای همین است که خیلی‌ها نتیجه نمی‌گیرند و رها می‌کنند.

تغییر دادن باورها، از کارگری کردن در معدن هم سخت‌تر است!

در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا شروع کنید به تغییر باورهای ریشه‌ای در مورد پول و ثروت. هدف ما این است که واقعا آگاهانه در مسیر جذب فوری ثروت قرار بگیریم.  پس این مقاله را با دقت بخوانید و تمرینات آن را در زندگی‌تان پیاده کنید.

قبل از اینکه بیاموزید چه‌کار کنید تا ثروتمند شوید، باید بیاموزید چه‌کار نباید بکنید تا ثروتمند شوید. این مطلب را در ادامه توضیح می‌دهم.

چه‌کارهایی نباید انجام دهیم تا ثروتمند شویم؟

 

شاید یکی از رازهای مهمی که خیلی‌ها نمی‌دانند این است که آن‌ها دنبال تغییر باورها و ساختن باورهای جذب فوری ثروت می‌روند ولی درعین‌حال کارهایی می‌کنند که باورهای نوساخته آن‌ها را باقدرت و شدت فراوان نابود می‌کنند. مثلاً اگر 3 درصد باورهای مثبت راجع به پول در آن‌ها تقویت می‌شود، کارهایی می‌کنند که 200% تأثیر منفی روی باورهای آن‌ها می‌گذارد و عملاً آن‌همه تلاش برای بهبود 3 درصدی باورها هدر می‌رود. مانند کسی که در انبار خودش چیزی ذخیره می‌کند ولی خبر ندارد که موش‌های زیادی در انبار هستند که ذخیره‌های او را می‌دزدند. همان‌طور که ابیات زیر که بخشی از شعر زیبای زیر از مولانا هستند هم این موضوع را به‌خوبی تشریح می‌کند:

ما درین انبار گندم می‌کنیم                           گندم جمع آمده گم می‌کنیم

می نیندیشیم آخر ما بهوش                           کین خلل در گندمست از مکر موش

موش تا انبار ما حفره زدست                          و از فنش انبار ما ویران شدست

اول ای جان دفع شر موش کن                      وانگهان در جمع گندم جوش کن

منظور از دفع شر موش، کارهایی است که در زیر می‌آوریم. همه آن‌ها باعث می‌شوند باورهای منفی نسبت به پول به‌شدت در وجود شما رخنه کنند و هر تلاشی برای تغییر آن‌ها را خنثی کنند. پس از موش‌های زیر دوری‌کنید:

تلویزیون

اگر  دنبال جذب فوری ثروت هستید، یا کلا اگر دنبال محقق کردن آرزوهایتان هستید، تلویزیون خود را خاموش‌کنید. حداقل از الآن تا زمانی که به استقلال مالی نرسیده‌اید آن را خاموش‌کنید. وقتی به استقلال مالی رسیدید، یعنی بدون کار کردن پول کافی و بیشتر از نیازتان درآوردید، تلویزیون ببینید. آن‌هم نه همه برنامه‌ای بلکه برنامه‌های مفید. من که در طول 8 سال زندگی در مالزی تلویزیون نخریدم و الان هم چند سالی است برگشته ام و ازدواج هم کرده ام، هنوز در خانه مان تلویزیون نداریم.

تلویزیون را خاموش کنید
به جای تلویزیون مطالعه کنید

تلویزیون، جدای از برنامه‌هایی مانند اخبار و سریال‌ها که در زیر شرح خواهم داد، یک ضرر بزرگ دیگر هم دارد: وقت شمارا تلف می‌کند! ساعت‌ها از عمر گران‌بهای شمارا هدر می‌دهد بدون اینکه هیچ نتیجه‌ای عاید شما شود. می‌دانید نتیجه اصلی از تلویزیون دیدن شمارا چه کسانی می‌برند؟ هنرپیشه‌ها، برنامه‌سازان و کسانی که پشت این شیشه جادویی هستند و با گرفتن وقت شما، پول خوبی به جیب می‌زنند. آن‌ها وقت شمارا به پول تبدیل می‌کنند و رؤیاهایشان را می‌سازند، درحالی‌که شما به شکل منفعل، پشت این جعبه شیشه‌ای نشسته‌اید بدون اینکه کوچک‌ترین تغییری در زندگی شما ایجاد شود.

تلویزیون، دشمن رؤیای جذب فوری ثروت است. زیرا در آن بیشتر از فقر و نداری صحبت می‌شود و به تصویر کشیده است.

اخبار

اخبار از همه نوع آن و از هر رسانه‌ای که پخش شود، قاتل باورهای مثبت شما نسبت به پول است. در روزنامه‌نگاری یک راز مهم است که می‌گوید همیشه خبرهای منفی جذاب‌تر هستند و خبرهای مثبت اصلاً جذابیتی ندارند. این قانون کاملاً صحیح است.

مثلاً اگر هر شب در اخبار آمار تعداد پروازهای موفقی را که در هر فرودگاه جهان در حال انجام است اعلام می‌کردند، آیا جذابیتی داشت؟ چه اهمیتی دارد که مثلاً در دو فرودگاه ناریتا و هاندای توکیو در هرسال 750 هزار پرواز موفق در حال انجام است؟ شاید یک‌بار شنیدن این آمار جالب باشد ولی اگر هر شب بخواهیم این را بشنویم دیگر هیچ‌کس اخبار نخواهد دید. ولی اگر از بین هزاران پرواز موفق، یک پرواز سقوط کند یا با مشکل روبرو شود، همان یک پرواز در رسانه‌های جهان مطرح می‌شود و تا چند روز این موضوع نقل محافل می‌شود.

در مورد پول هم همین است. اخبار همیشه از رکود اقتصادی، فقر، ریزش سهام و کلیه خبرهای منفی مالی صحبت می‌کند تا مخاطب جذب کند.و هیچ‌گاه در اخبار نمی‌آیند گزارش زندگی عادی و مرفه میلیاردها انسان در جهان را بگویند. هیچ‌گاه در اخبار از راه و روش‌های جذب فوری ثروت سخنی به گفته نمی‌شود. بلکه از میان این‌همه انسان، زندگی فقیرترین انسان‌ها باید خبرساز شود.  تصور کنید هر شب اخبار می‌گفت خانواده‌های اسلامی، کریمی، باقری و هزاران خانواده دیگر، امروز بدون هیچ مشکل مالی زندگی خود را سپری کردند. فردا شب می‌گفت در آمریکا چند میلیون خانواده به نام‌های خانواده جیمز، اسمیت و … زندگی خوبی داشتند و مشکلات مال نداشتند! بازهم مخاطبین دیگر اخبار نمی‌دیدند.

پس اخبار، سرمنشأ خبرهای منفی و ناامیدکننده است. دیدن اخبار به شکل روزمره، شمارا به فردی ناامید تبدیل می‌کند که از بین میلیاردها اتفاق خوب و مثبت و شاد روزانه، روی تعداد انگشت‌شماری اتفاق بد و منفی تمرکز می‌کند.

درنتیجه، اخبار را در پرهیز بگذارید! همان‌طور که هر کار منفی دیگری را در پرهیز می‌گذارید.

سریال‌ها

دیدن فیلم و سریال تأثیر بسیار قدرتمندی روی ضمیر ناخودآگاه انسان می‌گذارد. چون از میان حواس پنج‌گانه، از چندین حس شما به‌طور هم‌زمان استفاده می‌شود: بینائی، شنوایی، احساسات و عواطف! اگر به سینماهای چندبعدی بروید که حس لامسه و حرکت و احتمالاً بویایی شمارا هم درگیر می‌کنند.

سریال‌ها هم از همان قانون اخبار پیروی می‌کنند: موضوعات منفی، مخاطب بیشتری جلب می‌کنند. هر چه سریال‌ها بیشتر فقر، طلاق، دزدی، جنایت، خیانت، مشکلات اجتماعی و مسائل منفی را نمایش دهند، مخاطب بیشتری جلب می‌کنند. تازه این در صورتی است که تنها نیت سازندگان سریال، جذب مخاطب باشد.  برخی از سریال‌ها، نیت‌های پنهان دیگری هم دارند که همه این موارد منفی را ترویج و توسعه دهند و جامعه را تبدیل کنند به یک جامعه منفی، ناامید، غم‌زده و البته فقیر!

برای همین است که در اکثر سریال‌ها، انسان‌های پولدار، دزد و قاچاقچی و بد هستند، انسان‌های فقیر، مؤمن و مذهبی و خوب! درصورتی‌که در اصل این‌طور نیست. خوب‌ترین انسان‌های عالَم، امامان معصوم بودند که در عین ثروتمندی، باتقواترین و بهترین خلق خدا بودند.

سریال‌ها باورهای شما را برای فقر و نداری و ناامیدی برنامه‌ریزی می‌کنند. حال هرچقدر شما کتاب‌های موفقیت بخوانید، جملات تأکیدی بگویید و روی ساختن باورهای مثبت مانند جذب فوری ثروت کارکنید، دیدن یک قسمت از یک سریال همه آن‌ها را نابود می‌کند. درنتیجه شما نسبت به موضوع تغییر باور هم نگرش منفی پیدا می‌کنید و می‌گویید داستان تغییر باورها نسبت به پول، دروغ و کلاه‌برداری است.

پس به‌هیچ‌عنوان، دقایق و ساعات ارزشمند زندگی خود را به سازندگان سریال‌ها و فیلم‌ها تقدیم نکنید. ضمیر ناخودآگاه عزیز خود را مفت و مجانی در اختیار آن‌ها قرار ندهید تا آن را برای شما برنامه‌ریزی کنند. پس سریال و فیلم را هم در پرهیز بگذارید!

ضمیر ناخودآگاه عزیز خود را مفت و مجانی در اختیار آن‌ها قرار ندهید تا آن را برای شما برنامه‌ریزی کنند.

چگونه ارتعاش جذب فوری ثروت بفرستیم؟

بعد از دفع موش‌های بالا و کلاً در پرهیز گذاشتن کلیه خبرهای منفی راجع به پول و ثروت، در ادامه این مقاله خواهید آموخت که چه‌کار بکنید و چطور فکر کنید تا به ثروت بیشتری به‌سوی خود جذب کنید.

وقتی از شر اخبار و سریال و تلویزیون و هرگونه صحبت‌های منفی راجع به پول و ثروت و فراوانی خلاص شدید، ذهن شما قادر خواهد بود به آنچه شما می‌خواهید فکر کند. شما خواهید توانست ضمیر ناخودآگاه خود را خودتان برنامه‌ریزی کنید. یعنی خواهید توانست باورهای خود را عوض کنید و نگرش‌های صحیحی نسبت به پول و فراوانی در خود ایجاد کنید.

تغییر باورها

در اینجا چند باور اساسی و ریشه‌ای که واجب است راجع به پول و ثروت داشته باشید را بیان می‌کنم و امیدوارم تمام تلاش خود را انجام دهید تا این باورهای صحیح و قدرتمند را در وجود خود نهادینه کنید.

1- پول‌ها پیش خداست نه خلق خدا

مهم‌ترین باوری که باید در خود ایجاد کنید این است که فقط یک خدا در عالم وجود دارد و همه‌چیز – ازجمله همه پول‌های دنیا – از آن اوست. این دیدگاه توحیدی بسیار به شما کمک خواهد کرد که برای جذب فوری ثروت، به‌قول‌معروف “دم کدخدا را ببینید” نه مردم دِه را!

باید باور داشته باشیم که هیچ‌چیز در این عالم خارج از سلطه قدرت بی‌نهایت خداوند نیست. پس این خداوند است که رزق و روزی همه را تعیین می‌کند. اگر می‌خواهید پول بیشتری داشته باشید و در ارتعاش جذب ثروت قرار بگیرید، باید وقت بیشتری برای ارتباط با خداوند تخصیص دهید. همه افراد، مشتری‌ها، شغل‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و … را به‌عنوان دستان خداوند روی زمین ببینید که به اذن او، به شما پول می‌رسانند. با این دیدگاه بنیادی به کار و تلاش ذهنی و فیزیکی بپردازید تا معجزه‌ها را در زندگی خود ببینید.

برای جذب فوری ثروت،  “دم کدخدا را ببینید” نه مردم دِه را!

شاید این صحبت‌ها در قرن ما کمی عجیب به نظر برسد و از خود بپرسید پولدار شدن چه ربطی به ارتباط باخدا دارد؟ ولی این را بدانید که از زمان‌های کهن تا الآن و تا آینده‌های دور، خدا همان خداست و قوانین او هم ثابت خواهند بود.

هر چه بیشتر ارتباط حقیقی با خداوند برقرار کنید، راه ورود رزق آسان را به زندگی خود بازکرده‌اید.بهترین راهی که خود خداوند آن را بیشتر از همه دوست دارد، نمازخواندن اول وقت و ترجیحاً به جماعت است. اگر برای نماز جماعت وقت بگذارید، به‌مرورزمان خواهید دید که هم خودتان آرام‌تر می‌شوید هم راه رزق و روزی بیشتری برای شما بازخواهد شد.

برعکس این موضوع هم صادق است. پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله فرموده‌اند که هر کاری که در زمان نماز انجام شود، آن کار ابتر (قطع‌شده و بی‌برکت) خواهد بود. یعنی اگر شما هنگام نماز اول وقت (مثلاً ظهر یا مغرب یا هنگام اذان صبح)، به هر کار دنیوی مشغول باشید، آن کار برای شما برکتی نخواهد داشت. مثلاً کسی که دانشجو است اگر در اوقات نماز به درس خواندن ادامه دهد، چه‌بسا سر امتحان خیلی چیزها را فراموش کند. حتی اگر این اتفاق هم نیفتد و با نمره 20 امتحان را پاس کند و با معدلی عالی مدرک بگیرد، این مدرک برای او خیروبرکت نمی‌آورد. این موضوع را با دقت در زندگی اطرافیان خود، کسانی که نماز اول وقت می‌خوانند و کسانی که نمی‌خوانند، بررسی کنید و در یک بازه چندساله، زندگی آن‌ها را مقایسه کنید.

پس برای جذب فوری ثروت، قبل از هر راهکار دیگری نماز اول وقت بخوانید، تا می‌توانید در طول روز با خداوند ارتباط بیشتری داشته باشید، دعاهای افزایش رزق را بخوانید، اگر می‌توانید نماز شب بخوانید، شب‌ها سوره واقعه را بخوانید، روزی صد صلوات به نیت سلامتی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف بخوانید. کم‌کم این باور را در خود نهادینه کنید که همه پول‌ها نزد خداوند هستند. باید به خدا نزدیک شوم تا پول بیشتری دریافت کنم.

2- بی‌نهایت پول  و ثروت وجود دارد

باور قدرتمند بعدی که باید در وجود خود ایجاد و تقویت کنید این است که پول و ثروت بی‌نهایت وجود دارد و هرروز پول‌های دنیا در حال بیشتر شدن هستند. به‌اندازه کافی پول برای همه ازجمله شما وجود دارد. خصوصاً در دنیای مدرن امروز که بانک‌ها به‌راحتی پول تولید می‌کنند؛ حتی نه پول کاغذی، بلکه پول الکترونیکی. شاید شوکه شوید ولی از جمع کل پول‌هایی که در همه بانک‌های کشور ما وجود دارد، فقط معادل 3% این مبلغ پول کاغذی وجود دارد و 97% پول‌ها، فقط یک عدد هستند روی کامپیوتر و در دفاتر بانک‌ها! هرچند این روش اقتصادی کاملاً اشتباه است و اقتصاد یک کشور را بیمار می‌کند، ولی فعلاً که این‌گونه است.  پس پول الکترونیکی به‌وفور وجود دارد و تولید میلیاردها تومان پول در سیستم بانکی، به‌اندازه تایپ یک عدد طول می‌کشد!

پس شما هم می‌توانید میلیون‌ها و میلیاردها پول داشته باشید بدون اینکه چیزی از پول‌های کشور و دنیا کم شود.  پول‌های امروز را مانند نور لامپ ببینید. همه می‌توانند نهایت استفاده را از آن ببرند بدون اینکه چیزی از آن کم شود. با این دیدگاه جدید، می‌بینید که جذب فوری ثروت کار غیرممکنی هم نیست.

هرروز صدها یا حتی هزار بار یا بیشتر با خود این جملات را تکرار کنید تا به‌راحتی ارتعاش جذب ثروت را ایجاد کنید و در مدار پول‌های زیاد قرار بگیرید:

 • بی‌نهایت پول و ثروت در دنیا وجود دارد.
 • خدا را شکر که من میلیاردها تومان پول‌دارم.
 • همه مردم می‌توانند پول‌های زیادی داشته باشند.
 • بی‌نهایت فرصت ثروتمند شدن وجود دارد.

3- من لیاقت پول فراوان را دارم

یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که باعث می‌شود خیلی‌ها ثروتمند نشوند این است که خودشان را لایق داشتن پول زیاد و زندگی مرفه نمی‌دانند. شاید به زبان بگویند که من خودم را لایق پول و ثروت می‌بینم ولی وقتی اعمال و رفتار آن‌ها را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که رفتار آن‌ها، این ارتعاش و پیام را به کائنات می‌فرستد که من لایق پول و ثروت نیستم.

امتحان این کار خیلی ساده است. شما می‌توانید میزان احساس لیاقت در خودتان را با پاسخ دادن به سؤالات زیر بسنجید:

 • آیا لباس نویی هست که مدت‌ها در کمد خانه قایم کرده‌اید تا موقعیت خاصی پیش بیاید تا آن را بپوشید؟
 • آیا میوه‌ها و غذاها و خوراکی‌های خاص و گران‌قیمت، فقط مخصوص میهمان است و اگر مهمان نیاید دلتان نمی‌آید آن‌ها را مصرف کنید؟
 • آیا وقتی در فصل گرم در ماشین خود تنها هستید، کولرگازی را خاموش می‌کنید که بنزین زیاد مصرف نشود ولی اگر کسی سوار ماشین شد بلافاصله کولر را روشن می‌کنید تا او راحت باشد؟
 • آیا لوسترها یا چراغ‌های پرنور خانه همیشه خاموش است مگر وقتی‌که مهمان بیاید؟
 • آیا همیشه وقتی به خرید می‌روید دنبال ارزان‌ترین چیزها هستید؟
 • آیا هر وقت پولی خرج می‌کنید احساس می‌کنید پول را هدر دادید و کاش جلوی خود را می‌گرفتید و این پول را خرج نمی‌کردید؟
 • و ده‌ها و صدها مثال دیگر…

اگر پاسخ شما به سؤالات بالا مثبت است، معلوم است که احساس لیاقت کافی برای پولدار بودن و مرفه زندگی کردن را ندارید. باید بتوانید اول‌ازهمه خودتان را دوست داشته باشید و برای خودتان ارزش بالایی قائل باشید تا پول هم به میزان ارزش درونی و لیاقت شما، وارد زندگی‌تان شود.

البته ما نمی‌خواهیم اشرافی گری را ترویج کنیم. بحث ما ارزش و لیاقت درونی به‌منظور جذب فوری ثروت است نه اشرافی گری. برای رسیدن به مقام والای قناعت، باید از دنیای ثروت عبور کنید. مانند امام علی علیه‌السلام که ثروتمندترین فرد دوران خود بودند ولی در سطح فقیرترین فرد جامعه زندگی می‌کردند. شما هم اول با ایجاد لیاقت درونی، پولدار شوید و بعد اگر توانستید و خواستید به آن بزرگان اقتدا کنید، کم‌کم خودتان قناعت‌ پیشه کنید و پول‌های زیادی را درراه خدا ببخشید.

لیاقت درونی را مانند یک ظرف در نظر بگیرید. ظرفی که شما به درگاه خدا می‌برید تا آن را برای شما پر از نعمت و فراوانی کند. اگر ظرف لیاقت درونی شما کوچک باشد، چیز زیادی دریافت نخواهید کرد. شاید شنیده باشید که قدیمی‌ها می‌گفتند از خدا کم نخواه! زیاد بخواه! واقعاً این جمله درست بوده است. برای خداوند فرقی نمی‌کند پول کم یا پول زیاد به شما عطا کند. فقط بستگی به ظرفیت شما دارد.

شاید ظرفیت و لیاقت درونی، همان چیزی باشد که از بعد معنوی به آن “به صلاح بودن” می‌گویند. مثلاً میگویند بعضی‌ها را خداوند به آن‌ها پول یا قدرت زیاد نمی‌دهد زیرا ممکن است خراب شوند و از خدا دور شوند. این کاملاً صحیح است. باید ابتدا ظرفیت پذیرش پول در خود را بالا ببرید و بعد پول هم متناسب با آن ظرفیت به شما داده خواهد شد.

اگر ظرف لیاقت درونی شما کوچک باشد، چیز زیادی دریافت نخواهید کرد

برای افزایش لیاقت درونی، سعی کنید دائماً خود را انسانی ثروتمند و لایق ببینید. موفقیت‌های هرچند کوچک خود را هرروز به خود یادآوری کنید و آن‌ها را پیش خودتان بزرگ کنید. حتی اگر ماشین را به‌خوبی پارک می‌کنید، به خاطر آن به خودتان آفرین بگویید و همه موفقیت‌های کوچک و بزرگ زندگی‌تان را هرروز بنویسید و آن‌ها را مرور کنید.

دیگر دنبال ارزان خریدن نباشید. حتی اگر امروز پول کافی ندارید، سعی کنید هرازگاهی یک غذای خوب در یک رستوران گران‌قیمت بخورید، یا یک لباس گران‌قیمت و با بهترین کیفیت بخرید. این‌ها پول هدر دادن نیست بلکه برای ساختن احساس لیاقت در شما ضروری است. این‌ها سرمایه‌گذاری‌هایی هستند که در آینده نتایج خارق‌العاده‌ای برای شما خواهند آورد.

جملات تأکیدی زیر هم می‌تواند بسیار به شما کمک کند. آن‌ها را روزانه صدها بار تکرار کنید:

 • من انسان ارزشمندی هستم.
 • من لایق بهترین‌های این زندگی هستم.
 • من لیاقت داشتن میلیاردها تومان پول رادارم.
 • خداوند مرا دوست دارد و مرا غرق پول و نعمت کرده است.

4- من پولدار هستم

ابن باور هم خیلی به شما کمک خواهد کرد تا در مسیر جذب فوری ثروت قرار بگیرید. از امروز به بعد، مراقب کلامتان باشید. یکی از جملات معروف در کتاب‌های موفقیت این است که از کلام تو بر تو حکم خواهد شد. صحبت کردن، ارتعاش بسیار قدرتمندی به جهان هستی می‌فرستد و ضمیر ناخودآگاه ما را برنامه‌ریزی می‌کند. قدرت کلام آن‌قدر زیاد است که اولین جمله‌ای که به آخرین نبی خداوند حضرت محمد صلی‌الله علیه و آله در غار حرا نازل شد این بود: اقرآ باسم ربک الذی خلق.. یعنی بخوان به نام پروردگارت که تو را آفرید. شاید بتوان گفت خواندن و قرائت، با صحبت کردن نزدیکی زیادی دارد و در اصل یکی هستند.

در صحبت‌های روزمره، به‌هیچ‌عنوان از جملاتی مانند جملات زیر استفاده نکنید:

من که پول کافی ندارم فلان چیز را بخرم.

این‌ها مال از ما بهترون هست. ما که چیزی نیستیم.

من که هیچ‌وقت پولدار نمیشم.

و هر جمله دیگری که در آن پیام یا ارتعاش منفی “پول نداشتن” وجود دارد را از صحبت‌های خود حذف کنید.

به‌جای این جملات، جملات زیر را استفاده کنید:

 • من که الحمدللّه ثروتمند هستم.
 • من خدا رو شکر خیلی وضعم خوبه.
 • من خیلی بیشتر از نیازهایم پول‌دارم.

خود من هم از وقتی این آگاهی را پیدا کردم، مراقب صحبت کردنم هستم. سعی می‌کنم هیچ‌وقت از چنین جملاتی استفاده نکنم. حتی اگر حسابم خالی هم باشد، بازهم نمی‌گویم من پول ندارم. اگر پول کافی برای انجام کاری یا خریدن چیزی نداشته باشم، منفی‌ترین جمله‌ای که شاید بگویم این است که ان شاء الله به‌راحتی میخرمش.

گاهی وقت‌ها اتفاق افتاده که مثلاً برای خرید به مغازه‌ای رفته‌ام، و وقتی صحبت از گرانی جنس‌ها شده من بااقتدار می‌گویم: “ما که الحمدللّه وضعمون خیلی خوبه و پولداریم“. هر وقت این جمله را به کسی میگویم، اول کمی شوکه می‌شود ولی بعد لبخندی از امید و رضایت روی لبانش می‌آید. این تمرین را امتحان کنید تا نتیجه آن را روی خودتان و اطرافیانتان ببینید.

5- برای ثروتمند شدن نیاز به سرمایه اولیه نیست

بسیاری از مردم هستند که فکر می‌کنند برای پولدار شدن باید سرمایه اولیه داشت. و چون سرمایه اولیه را ندارند، هیچ‌گاه به ذهنشان هم خطور نمی‌کند که می‌توانند ثروتمند شوند. درحالی‌که پولدار شدن هیچ ربطی به سرمایه اولیه ندارد. صدها راه هست که می‌توان بدون سرمایه اولیه کسب درآمد کرد و سپس درآمد خود را با استفاده از اهرم‌های مختلفی مانند اینترنت، اهرم تکثیر و …، چندین برابر کرد.

به نظر من، و البته خیلی از اساتید موفق در حوزه کسب‌وکار، داشتن سرمایه اولیه برای کسی که توانایی کسب درآمد ندارد، باعث ورشکستگی او می‌شود. اگر سرمایه اولیه ندارید خوشحال باشید چون از ورشکستگی در امان هستید. تنها چیزی که برای جذب فوری ثروت نیاز دارید، باورهای صحیح، ایمان، توکل، یافتن ایده مناسب و کار کردن روی آن است (در ادامه مقاله از یافتن ایده صحبت خواهیم کرد).

مثلاً بدترین کاری که یک پدر و مادر می‌توانند در حق فرزند جوان خود کنند این است که در اوایل جوانی، به او یک سرمایه بدهند تا کاری برای خودش راه بیندازد بدون اینکه قبلاً خاک آن کار را خورده باشد. برای ثروتمند شدن، باید کاری را از صفر و از شاگردی شروع کرده و کم‌کم در آن خبره شوید. بعدازاینکه توانستید از یک‌راه درآمد کسب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که به ثروت نزدیک شده‌اید.

اگر سرمایه اولیه ندارید خوشحال باشید چون از ورشکستگی در امان هستید.

اکثر میلیاردرهای دنیا، خودساخته هستند. یعنی از خانواده‌های فقیر یا معمولی می‌آیند و همگی کاری را از صفر شروع کرده و توسعه داده‌اند. پس اگر فکر می‌کنید برای پولدار شدن نیاز به سرمایه اولیه دارید، به‌احتمال‌زیاد هیچ‌گاه ثروتمند نخواهید شد.

برای این‌که این موضوع را عمیقاً باور کنید، به کسانی نگاه کنید که بدون سرمایه اولیه پول زیادی به دست آورده‌اند. امروزه خصوصاً در فضای مجازی، این کار بسیار ساده و شدنی است. خانم خانه‌داری که از فروش کیک‌های خانگی روی اینستاگرام شروع کرده و اکنون ماهی نزدیک صد میلیون تومان درآمد دارد. پسر جوانی که یک وبلاگ پربازدید دارد و روزانه چند صد هزار تا چند میلیون تومان از تبلیغات در وبلاگش به دست می‌آورد. در دنیای غیرمجازی و واقعی هم به همین شکل است. کارگر بازار که زمانی در بازار کار حمالی برای تاجرها می‌کرده ولی الآن خودش از بزرگان بازار است. و مثال‌های متعدد دیگری که ثابت می‌کنند بدون سرمایه می‌توان پول زیادی کسب کرد.

6- عوامل خارجی دخیل نیستند

از موانع ذهنی قدرتمند دیگر که جلوی ثروتمند شدن میلیون‌ها انسان را گرفته است این است که آن‌ها فکر می‌کنند شرایطشان برای پولدار شدن مناسب نیست. منظور از شرایط، هر چیزی می‌تواند باشد مثلاً سن، جنسیت، شهر یا کشور محل زندگی، میزان سواد، میزان سلامتی یا هر عامل بیرونی دیگری که تصور کنید. هیچ عامل بیرونی در ثروتمند شدن شما دخالت ندارد. تنها عاملی که شمارا ثروتمند یا فقیر می‌کند، باورها و نگرش شما نسبت به پول است.

برای اینکه این ادعا را باور کنید، کافی است در اینترنت جستجو  کنید و انسان‌هایی با شرایط زیر را در سطح کشور یا جهان پیدا کنید:

افرادی که در سن بسیار کم یا بسیار زیاد،  ثروتمند شده‌اند.

افرادی که در روستاها و دهات دورافتاده زندگی می‌کنند و ثروت زیادی کسب کرده‌اند.

افرادی که بی‌سواد یا کم‌سواد بوده  و ثروتمند شده‌اند.

افرادی که سلامتی مناسبی ندارند و ثروتمند شده‌اند.

تا وقتی‌که باور شما این باشد که من به خاطر خانواده‌ام، شهرم، کشورم، میزان سوادم یا هر عامل دیگری نمی‌توانم ثروتمند شوم، هیچ اقدامی جهت پولدار شدن نخواهید کرد.

7- نیاز به کار سخت فیزیکی نیست

با پیشرفت علم و فنّاوری خصوصاً اینترنت و فضای مجازی، پول درآوردن بسیار راحت‌تر از قبل شده است. ولی خیلی‌ها هنوز باور ندارند که برای ثروتمند شدن نیازی به کاری فیزیکی شدید نیست. خیلی‌ها هنوز باور دارند که برای ثروتمند شدن باید ساعت‌ها کار سخت بدنی کرد. درصورتی‌که بدون کار فیزیکی زیاد می‌توان پول‌های زیادی کسب کرد.

از ساده‌ترین شکل پول درآوردن که همان دلالی است شروع کنیم. در بنگاه‌های معاملاتی مسکن و ماشین، افراد از صبح تا شب فقط نشسته‌اند و حرف می‌زنند و شاید سنگین‌ترین چیزی که بلند کنند خودکار و دفترشان باشد.

نظری هم به تجار بزرگ بیندازیم. مثلاً با واتساپ از چین خرید می‌کنند، بار آن‌ها سوار کشتی می‌شود و در ایران پیاده می‌شود  و به محل فروش برده می‌شود و آن‌ها فقط مدیریت می‌کنند. کارهای فیزیکی را در این فرآیند چه کسانی انجام می‌دهند؟ کسانی که باور ندارند بدون کار فیزیکی سنگین هم می‌توان از نعمت‌های الهی بهره‌مند شد.

پس باید روی این باورها کارکنید و دائماً این باورهای جدید را با خودتان تکرار کنید. آن‌قدر تکرار کنید تا به‌طور ناخودآگاه باور شما این باشد که مثلاً پول درآوردن خیلی راحت است، یا شما لیاقت پول‌های زیادی دارید و الی‌آخر.

یافتن ایده یا گسترش کار فعلی

با شروع کار کردن روی باورهایتان، شما کم‌کم در مسیر یا مدار صحیح کسب ثروت قرار می‌گیرید. هر چه این باورهای جدید در شما قوی‌تر شوند، ایده‌هایی به ذهن شما می‌رسند که درگذشته هیچ‌گاه آن‌ها به ذهن شما هم خطور نمی‌کردند. اینجاست که اهمیت تغییر باورها روشن می‌شود. هر چه بیشتر باورهای ثروت ساز را در خود تقویت کنید، ایده‌هایی به شما الهام می‌شود که راحت‌تر و سریع‌تر در مسیر جذب فوری ثروت حرکت کنید و پول‌های بیشتری جذب کنید.

در کل، گام اول برای ثروتمند شدن این است که باورها را عوض کنیم و گام دوم این است که در دنیای فیزیکی کاری انجام دهیم. مثلاً روی یک ایده پول‌ساز کارکنیم و آن را توسعه دهیم. این ایده هم می‌تواند ایده‌ای باشد که افراد دیگری آن را انجام داده‌اند، مانند زدن یک سایت برای فروش محصولات. یا می‌تواند ایده‌ای باشد که به‌طور خاص به ذهن شما خطور کرده است چون شما با تغییر باورهایتان، چیزهایی را می‌بینید که دیگران نمی‌بینند.

ایده‌های رایج

اگر ایده‌ای که  انتخاب می‌کنید از کارهایی هست که دیگران هم آن را انجام داده‌اند، هیچ اشکالی ندارد. اگر دیگران پول خوبی به دست آورده‌اند، شما هم می‌توانید. خیلی‌ها وقتی می‌خواهند کاری را شروع کنند که دیگران مشابه آن را انجام داده‌اند، باور محدودکننده عدم فراوانی سراغ آن‌ها می‌آید و این جمله بسیار رایج را می‌گویند: “دست زیاد شده است”. این جمله حاکی از این باور است که پول محدود است، و چون دست زیاد شده است به‌اندازه کافی پول وجود ندارد که به همه برسد.

ولی اگر باور ,  و ارتعاشات شما بر مبنای جذب فوری ثروت، فراوانی و بی‌نهایت بودن پول و ثروت برای همه باشد، دیگر چه تفاوتی می‌کند که چند نفر در همان شغل شما مشغول به کار هستند؟ وقتی میزان پول و مشتری بی‌نهایت باشد، یعنی تمامی نداشته باشد، همه‌کسانی که در آن صنف هستند می‌توانند ثروتمند شوند. روی این باور فراوانی بسیار زیاد کارکنید. دائماً این را با خود تکرار کنید که به‌اندازه کافی ، برای همه پول و نعمت هست چون نعمت‌های خدا بی‌نهایت هستند.

راحت‌ترین مثال برای درک این باور، بازار طلافروش‌ها هست. صدها مغازه طلافروشی کنار هم هستند و همه هم کسب‌وکار خوبی دارند. آیا آن‌ها این آرزو را دارند که ای‌کاش همه مغازه‌های دیگر بسته می‌شدند و فقط خودشان تنها در آن بازار بودند؟ به‌هیچ‌عنوان! آن‌ها از اینکه در یک بازار و در کنار صدها مغازه دیگر در حال کار کردن هستند لذت می‌برند و تعامل‌های مالی هم باهم دارند.  در دین هم این جمله زیبا تأییدکننده این موضوع است: یداللّه مع الجماعه ، یعنی دست خداوند با جماعت است.

ایده‌های الهام شده

اگر ایده‌ای که شما می‌خواهید روی آن کارکنید، فقط به شما الهام شده و کسی تابه‌حال مشابه آن را انجام نداده است، باید خوشحال باشید. چون باور شما به “تغییر باورها” بیشتر تقویت می‌شود. شما بیشتر باور خواهید کرد که اگر کسی روی باورهای خودکار کند، ایده‌های ناب به او داده می‌شود. ایمان شما به خداوند و قوانین زیبای او هم بیشتر می‌شود.

من خودم شخصاً این روش را بیشتر دوست دارم چون وقتی صحبت از جذب فوری ثروت می‌شود، باید کم‌کم این توانایی را کسب کنیم که با ارتعاشات و باورهای صحیح، ایده‌های زیادی به ما الهام شود. خداوند هم خسیس نیست و دائماً در حال فرستادن ایده برای ثروتمند شدن برای همه است. ولی باورهای محدودکننده اکثر انسان‌ها باعث می‌شود این ایده‌ها را نبینند.

از خداوند بابت آن ایده جدید تشکر کنید و کار کردن روی باورهای خود را ادامه دهید. اجرایی کردن ایده را آغاز کنید و با توکل به خداوند، و این باور که “موفق می‌شوم”، باقدرت به‌پیش بروید.

تجربه شخصی خودم در این رابطه، ایده کار کردن روی مبحت استحاله نیروی جنسی به ثروت است. من خودم ماه‌ها بود که روی مباحث جنسی، پرهیز، تبدیل‌شدن رابطه جنسی به معنویت کارکرده بودم ولی زیاد به موضوع تبدیل این نیرو به ثروت فکر نکرده بودم. در یک روز بهاری با دوستم آقای محمد افلاکی در حال رانندگی در جاده‌های زیبای استان چهارمحال و بختیاری بودیم و من به او گفتم من اطلاعات زیادی درزمینهٔ مسائل جنسی دارم و ای‌کاش می‌شد به جوانان کشور کمک کنم.

ایشان چون سال‌هاست روی مباحث باورهای ثروت ساز و ارتعاش مثبت و … کارکرده‌اند و خودشان یک مدرس قوی در این زمینه هستند به من گفتند نظرت راجع به این چیه: ” تبدیل نیروی جنسی به ثروت“! این جمله، ایده‌ای بود که خداوند برای من در نظر گرفته بود و از طریق آقای محمد افلاکی به من رسید. به‌محض اینکه ایشان این جمله را گفت، برقی در دل و چشمان من گذشت و انگار که گمشده خود را پیداکرده‌ام. با خوشحالی گفتم خودشه، عالیه، عجب موضوعی، عجب ایده‌ای و کلی از ایشان تشکر کردم.

آن شب تا صبح از شور و شوق این ایده خوابم نمی‌برد و تا صبح انواع و اقسام ایده‌ها و کارهایی که باید انجام دهم از ذهنم گذشت. در همان شب مسیر آموزش این مبحث را پیش خود مرور کردم و کار را شروع کردم. ایده این بود که من کار تدریس را شروع کنم! تدریس چیزی که خودم در آن مسلط هستم و عاشق آن هستم. نحوه فنی کار را هم که آقای محمد افلاکی به من آموزش دادند و حمایت زیادی کردند تا کانال تلگرامی من رشد کند و بتوانم محتوای عالی آموزشی رایگان و پولی تولید کنم.

در طول مسیر، ایده‌های بسیار بیشتری الهام شد و دوره آموزشی استحاله نیروی جنسی شکل گرفت و تکمیل شد. این دوره در ابتدا 14 جلسه بود و به محض رونمائی آن در کانال تلگرامی ام، با استقبال خیلی خوبی مواجه شد و من جذب فوری ثروت را عمیقاً درک و تجربه کردم. در سه روز اول رونمائی این محصول که آن زمان با قیمتی بسیار کم ارائه میشد، به اندازه 4 ماه حقوق کارمندی آن زمان خودم پول کسب شد!

باگذشت زمان و توسعه علم استحاله یا تعالی نیروی جنسی، امروز این دوره به 54 جلسه آموزشی متفاوت و در 9 مقام رسیده است. پس‌ازآن دوره دیگری هم به نام از سالیتود تا بهشت تهیه شد که ایده آن مستقیماً به خودم الهام شد و این دوره هم از آموزش‌هایی که خودم دیده بودم و دغدغه‌هایی که خودم به کمک خداوند از آن‌ها رهاشده بودم شکل گرفت. امروز دوره از سالیتود تا بهشت 110 جلسه آموزشی در 9 مقام است که به‌جرئت می‌توان گفت مشابهی ندارد. مباحث مربوط به ثروت را در مقام هفتم دوره سالیتود به‌طور کامل تشریح کرده‌ایم.

شاید بگویید من چون دوستی مانند آقای افلاکی داشتم ایده خوب و حمایت‌های خوب دریافت کردم و شما چنین دوستی ندارید پس نمی توانید موفق شوید.  این فکر اصلاً درست نیست. دوست من دست خداوند در زندگی من بود. دستهای خداوند بی نهایت هستند و همیشه آماده کمک به کسی که همت و اراده کند هستند.

من  در مالزی راجع به مسائل جنسی  و همچنین راجع به باورهای کسب ثروت روی خودم کارکرده بودم. اقداماتی هم در مالزی انجام داده بودم. مثلاً زدن یک سایت برای فروش شیرینی‌های ایرانی! کارهای تجاری و … . ولی هنوز رسالت اصلی خودم را کشف نکرده بودم. همه این کارها باعث شده بود که من در مدار کسب ثروت قرار بگیرم و ذهنم آماده پذیرش ایده‌های بهتری باشد که مرا به سمت جذب فوری ثروت هدایت می‌کنند.

وقتی به ایران برگشتم، پس از سال‌ها که دوستم را ندیده بودم، طی یک سفر تفریحی با ایشان ‌همه‌چیز رقم خورد. اگر شما هم‌روی باورهایتان راجع به پول و ثروت کارکنید، روی دانش و توانایی‌های خودتان کارکنید، دستان خداوند بی‌نهایت زیاد هستند که به کمک شما بیایند و شمارا به مسیر درست هدایت کنند.

اجرای عملی ایده

حال که روی باورهای خود کارکرده‌اید، ایده‌ای را هم انتخاب کرده‌اید که روی آن کارکنید، با این زیربنای باور و احساس خوب لیاقت و احساس عالی، باید وارد گود شوید. برای شروع کار، فقط شروع کنید! خودتان را درگیر فرمول‌های ایجاد کسب‌وکار و … نکنید. هر آنچه از دلتان می‌جوشد آن را عملی کنید و کم‌کم به این اقدامات نظم دهید و مطالب روز بازاریابی و … را هم در آن دخیل کنید. اگر بخواهید از روز اول، کار را شروع نکنید تا وقتی‌که کاملاً با علم راه‌اندازی شغل جدید آشنا شوید، شاید هیچ‌گاه کار را شروع نکنید. فراموش نکنید که کمال‌گرایی، باعث توقف هر پروژه‌ای می‌شود.

کمال‌گرایی یعنی توقف پروژه‌!

اگر قرار است کانال تلگرامی یا صفحه‌ای در اینستاگرام بزنید، سریع این کار را انجام دهید و اولین پست را منتشر کنید. البته اگر ایده شما در حیطه کسب درآمد از فضای مجازی است. در مسیر جذب فوری ثروت، شک و تردید و تعلل اصلاً جایز نیست.

در طول مسیر، به هر اقدامی که به شما الهام می‌شود اعتماد کنید و آن را اجرا کنید. دائماً از خداوند حمایت بخواهید و از او بخواهید تا راه درست را به شما نشان دهد. وقتی ایده‌ای به ذهنتان می‌رسد، آن را عملی کنید.

هر کاری که در این مسیر انجام می‌دهید، باایمان کامل به خداوند و به توانایی‌های خودتان انجام دهید. جملات مثبتی مانند “من ایمان‌دارم که موفق می‌شوم” ، “من ایمان‌دارم که خداوند حمایت گر من است” بسیار به شما کمک می‌کنند.

هر اقدامی که انجام می‌دهید، توقع و انتظار مثبت با بهترین نتیجه از آن داشته باشید. یعنی  مثلاً شما  می‌خواهید یک محصول تولید کنید؛ با این انتظار مثبت آن را تولید کنید که این محصول نیاز مردم را به شکل عالی برطرف خواهد کرد و افراد زیادی آن را خواهند خرید. با شک اقدام نکنید. نگویید حالا این محصول را  تولید می‌کنم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. از ابتدا فقط به “شدنِ” کار و “موفقیت” آن فکر کنید. به هر آنچه فکر کنید، برایتان اتفاق خواهد افتاد. این معنای واقعی اقدام عملی درراه جذب فوری ثروت است.

گاهی ترس‌ها سر راه شما قرار خواهند گرفت. ترس از شکست، ترس از مسخره شدن، ترس از حرفه‌ای اطرافیان، ترس از بلد نبودن کار و… خبر خوب این است که در صد بسیار بالایی از بهارخواب‌های ما، واهی و پوشالی هستند. انسان‌ها دائماً از چیزهایی می‌ترسند که اصلاً واقعیت ندارند.ترس‌ها انسان‌ها را عقب نگه می‌دارند. شاید بهترین راهکار برای مقابله با ترس، همان باشد که امام علی علیه‌السلام آموزش داده‌اند: از هر چه می‌ترسی، در دل آن برو. یعنی اگر می‌ترسید کاری را انجام دهید که به شکست منجر شود، حتماً آن کار را انجام دهید.

آموزش بیشتر

برای اینکه در مسیر خود به سمت جذب فوری ثروت موفق شوید، لازم است که دائماً چیزهای جدید یاد بگیرید و روی باورهای خود کار کنید. اگر این مقاله، جرقه‌ای در وجود شما زد که شما هم می‌توانید ثروتمند شوید، این جرقه را رها نکنید و آن‌قدر چیزهای جدید یاد بگیرید که این جرقه تبدیل به شعله‌ای بزرگ شود و تا ثروتمند نشده‌اید دست از کار نکشید.

برای یادگرفتن هدف‌گذاری، به شما توصیه می‌کنم مقاله عالی “آموزش هدف‌گذاری در زندگی” را بخوانید.

اگر می‌خواهید هر آنچه لازم دارید بیاموزید تا هم ثروتمند شوید و هم از درون، نشاط واقعی را تجربه کنید در دوره از سالیتود تا خلوت درون شرکت کنید. این دوره تمامی آموزش‌های لازم برای ساختن یک شخصیت و روح قدرتمند را به شما می‌دهد که بتوانید با یک روح قوی، به زندگی خود ادامه دهید. برای آشنایی با دوره آموزشی از سالیتود تا بهشت در بخش محصولات سایت اطلاعات آن را مطالعه کنید.

 

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 22

5 دیدگاه برای “روش های جذب فوری ثروت چیست؟

 1. گفته:

  سلام دوست عزیز…

  بله بعضی از بازی های رایانه ای بطور خیلی واضح شهوت در آنها بیداد می کند و باید مراقب این بازی ها باشید که گول شهوت را نخورید که خب این یک بازی هست بشدت روی ذهن شما تاثیر خواهد گذاشت ، حالا این از نظر شهوت و اما در رابطه با تاثیر گذاری این بازی ها روی ذهن از نظر ضعیف شدن باورهای ثروت ساز بله بعضی از بازی ها که فقر و مظلومیت را نشان می دهند این تاثیر بد را بر ذهن خواهند گذاشت و بازی هایی که ثروت و سکه های طلا و فراوانی را نشان می دهند باز بر روی باورهای ثروت ساز تاثیر خوب خواهند گذاشت که با این تعاریف شما به خوبی تشخیص خواهید داد.

 2. شاهین عرب
  شاهین عرب گفته:

  با سلام
  عرض ادب خدمت استاد زارع
  این در اصل انرژی جنسی نیست، انرژی حیاتی هست که در چاکرای خاجی با سایش و برخورد به اون چاکرا به صورت جنسی تجربه اش میکنیم، در ایستگاه های بالاتر به صورت های دیگر تجربه میکنیم و نکته دیگر اینکه فقط شاکتی نیست که با فرایند کندالینی باید به سمت بالا هدایت بشود، شیوا و نیروی مردانه راهم باید بدرستی از سد چاکرای ۶ به سمت پایین باز کنیم برای تعالی معنوی. هرچند خود ذخیره شاکتی به تنهایی فرکانس جذب را فراهم میسازد. اما کامل نیست

  • گفته:

   سلام دوست عزیز

   بله انرژی جنسی ، انرژی حیات هست انرژی زندگی که اگر درست شناخته شود یقیناً نتایج خیلی عالی هم خواهد داشت بالاخص اگر درست استحاله شود هم از نظر روحی و روانی و هم از نظر جسمی تاثیرات فراوان خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید