انرژی جنسی چگونه تبدیل به پول میشه!؟

4.3
(26)

انرژی جنسی چگونه تبدیل به پول میشه!؟ بعضیا فکر میکنن با مراقبه میتونن پول چاپ کنن و یا منبع انرژی رو به منبع طلا تبدیل کنن

سلام به شما دوست عزیز مس به طلایی

وقتی صحبت از استحاله و تعالی نیروی جنسی می‌شود و مثلا ما عبارتی مانند تبدیل نیروی جنسی به ثروت را بکار می‌بریم، بعضی‌ها فکر می‌کنند که خود نیروی جنسی این خاصیت را دارد که مثلا به پول یا سکه طلا تبدیل بشود؛ یا مثلا تفکراتی خیلی عجیب و غریب در ذهن خیلی‌ها نقش ببندد که این میل و انرژی جنسی چطور به پول تبدیل می‌شود؟ آیا مثلا می‌نشینی مراقبه می‌کنی یا مدیتیشن انجام می‌دهی و این انرژی جنسی کم کم از حالت انرژیکی به شکل فلز در می‌آید و بعد طلا می‌شود یا به اسکناس تبدیل می‌شود.

یا مثلا می‌گویند: آقای زارع این میل جنسی به پول تبدیل می‌شود؟ چجوری به ثروت تبدیل می‌شود؟ و وقتی می‌گوییم تبدیل میل جنسی به ثروت، بعضی‌ها فکر می‌کنند که این مبالغه است و خب یعنی چه که میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم؟
در صورتی‌که در این ویدیو من به شما آموزش و شرح میدهم که وقتی ما می‌گوییم تبدیل نیروی جنسی به ثروت تازه خیلی انرژی جنسی را سطح پایین در نظر گرفته ایم؛ یعنی کلاسش را پایین آوردیم که می‌گوییم تبدیل می‌شود به پول و ثروت.

اگر ثروت را فقط نقدی و مادیات پولی در نظر بگیریم، که البته می‌دانید ثروت خیلی چیزهای دیگری را نیز شامل می‌شود؛ ولی حتی اگر همان ثروت پولی را نیز در نظر بگیریم و بگوییم که تبدیل نیروی جنسی به ثروت، پول و طلا، خیلی در حق نیروی عظیم جنسی کم لطفی کردیم.
حالا چرا اینجوری می‌شود؟ بخاطر اینکه باید درک و نگرشمان نسبت به نیروی جنسی، صحیح و درست تنظیم شود. اینطور می‌خواهم برایتان بگویم: باید نسبت به نیروی جنسی درست فکر کنیم. نیروی جنسی نیروی حیات است، انرژی زنده بودن، انرژی لایف. وقتی که شما در وجودتان جریان و انرژی حیات جاری باشد، به همه چیز می‌توانید برسید. به نظر من ثروت و موفقیت کمترین چیز است. وقتی انرژی جنسی را در وجودت ذخیره‌ می‌کنی، روی خودت کار می‌کنی، با قدرت تمام روی شهوتت کنترل پیدا می‌کنی، قدرت نفس پیدا می‌کنی و انرژی حیات را تحت کنترل خودت می‌گیری، پول و ثروت کف کار است؛ می‌توانی به معنویت برسی، یعنی قدرتمند‌ترین کاری که می‌توان با انرژی جنسی انجام داد این است که با متعالی کردن آن، حس واقعی معنویت را تجربه کنی.

برای شما مثال می‌زنم، عبارتی را بکار می‌برم که شما کمی روی آن فکر کنید. تبدیل نیروی جوانی به فوق لیسانس. با شنیدن این جمله چه چیزی در ذهن شما تداعی می‌شود؟ آیا وقتی کسی این جمله را می‌گوید منظور این است که وقتی شما جوان هستی خود به خود این انرژی جوانی، کم کم یک مدرک فوق لیسانس در فضا تشکیل می‌دهد و مثلا فوق لیسانس چاپ می‌شود یا از وجود شما فوق لیسانس می‌افتد بیرون؟ نه، این یک مفهوم است یعنی این که انرژی جوانی که خداوند به تو داده است، را در راه تحصیل صرف می‌کنی و در آخر بعد از سال‌ها تلاش به فوق لیسانس می‌رسی یا دکترا و هر چیزی. این مثال را در نظر بگیرید، میل جنسی نیز همان است.

وقتی ما می‌گوییم تبدیل نیروی جنسی به ثروت، یعنی چی؟ یعنی شما انرژی جنسی را در وجود خودت ذخیره می‌کنی، از هدر رفتن آن جلوگیری می‌کنی، شهوت‌رانی نمی‌کنی، چشم چرانی نمی‌کنی، کارهای دیگر انجام نمی‌دهی و وقتی انرژی در وجودت ذخیره شد، با نگرشی معنوی‌ که نسبت به این کار داری، اینکه من پرهیز می‌کنم برای معنویت، انرژی جنسی را ذخیره می‌کنم برای حس معنوی؛ با این قدرت‌مند‌ترین نگرشی که در وجود خودت داری، چیکار می‌کنی؟ حرکت می‌کنی، تازه شروع می‌کنی، حرکت کردن به سمت موفقیت، به سمت ثروت، به سمت حال خوب معنوی، به سمت تحصیل یا هر چیزی.

خود انرژی جنسی چطور از نظر فیزیکی برای ما تاثیرگذار است؟

وقتی انرژی جنسی در وجود انسان ذخیره می‌شود و طبق مراقبه‌هایی که ما در دوره استحاله آموزش دادیم، در بدن به گردش در‌می‌آید، می‌تواند مغز را فعال‌تر کند، احیا کند. مثلا اگر شما به یوگا بروید، میبینید یک مدیتیشن دارند، یک نوع تنفس دارند به اسم تنفس سوپر برین که می‌گویند این تنفس خاص، انرژی کندانری را در مغز می‌آورد و باعث می‌شود مغز انسان به حالت فوق نابغه تبدیل بشود. ما نمی‌خواهیم به آن مقام‌ها برسیم و آن کارها را انجام بدهیم. همین که انرژی جنسی را در بدن ذخیره کنیم و یک مراقبه ساده بر روی آن انجام دهیم؛ و آن را در بدنمان به گردش در بیاوریم و بدانیم که وقتی انرژی جنسی از پایین به سمت بالا می‌آید و به سمت مغز هدایت می‎‌شود و دوباره به قسمت شکم برمی‌گردد و ذخیره می‌شود، ما ذخایر بزرگی از انرژی در وجودمان داریم و در این حال مغزمان هم احیا و تازه می شود. با این پیش فرض و این داشته‌هایی که بدست می‌آوریم به سمت ثروت و موفقیت حرکت می کنیم. پس منظور از تبدیل انرژی جنسی به پول این است.

بخاطر همین است که ما در دوره استحاله نیروی جنسی، همه این مباحث را مطرح کردیم. درباره سلامتی و انرژی جنسی گفتیم، مراقبه‌ها را آموزش دادیم، در مقام هشتم تغذیه و سبک زندگی عالی و صحیح را آموزش دادیم و بعد از آن در مقام نهم، تازه ب بسم الله موفقیت، ثروت، تغییر باورها و نگرش نسبت به ثروت را گفتیم؛ و اینکه شهامت داشته باشیم، نترسیم و اقدام کنیم. یعنی استحاله نیروی جنسی قدم اولی است که می خواهیم در راه رسیدن به موفقیت برداریم. حالا شاید این مساله برای شما پیش بیاید که اصلا نمی‌خواهم همچین کاری را انجام دهم. این حرف‌ها را ول کن، می‌خواهم دنبال موفقیت بروم؛ می‌توانی بروی ولی بیا از قانون خلف یا برهان خلف استفاده کنیم.

اگر آگاهی جنسی نداشته باشی و بخواهی به سمت موفیقت بروی چه اتفاقی می‌افتد؟ به این فکر کن؛ چند نفر آدم‌ تحصیل کرده موفق می‌شناسی که درگیر شهوت‌رانی می‌شوند و زندگیشان به باد می‌رود؟ مگر نداشتیم کسی که زن دوم خودش را کشت؟ درگیر شهوت بود دیگر.
از آن بالاتر مگر نمی‌خواهی بروی و به مقام موفقیت برسی؟ چقدر استاد دانشگاه داریم که گندش در می‌آید با چندتا دانشجوی دختر رابطه داشته، آبرو و حیثیتش می‌رود، زندگی اش از هم می پاشد، اخراج می‌شود. چقدر آدم‌های موفق و آدم‌های مذهبی داریم که با این که عاشق خدا و مذهب هستند ولی در شهوت پایشان می‌لرزد و به خودارضایی و خیلی چیزهای دیگر دچار می‌شوند؟ چقدر از این‌ها داریم؟ پس شما اگر بر روی میل جنسی کار نکنی، هر صنف و رتبه و مقامی که قرار است در جامعه داشته باشی، خطرها در کمین تو هستند؛ یعنی خیلی انرژی‌های زیادی را باید دفع کنی.

حتی اگر منحرف هم نشوی، مینیممش این است که وقتی شما به دنبال موفیقت می‌روی، اگر حواست به تخلیه انرژی جنسی در وجودت نباشد، با جنس مخالف‌های مختلف، در تماس هستی و به هر کدامشان یکم علاقه پیدا می کنی؛ و این رد و بدل کردن علاقه‌ها بین افراد مختلف، انرژی شما را تخلیه می‌کند. هر کدامشان یک زیبایی دارند، یک لوندی‌ای دارند، یک دلبری‌ای دارند، فرقی نمی‌کند شما دختر باشی و با پسرهای مختلف در ارتباط باشی یا برعکس، این انرژی مدام تخلیه می‌شود. وقتی این اتفاق می افتد، پرفرمنس شما سر کار پایین می‌آید.

مثلا اگر شما کارمند یک شرکت باشی و بین شما و یکی از کارمندان جنس مخالف، علاوه بر روابط کاری یک کوچولو روابط احساسی نیز شروع بشود، مطمئنا به سرعت تاثیر خودش را بر روی پرفرمنس شما نشان خواهد داد. بحث ازدواج جدا است و اگر شما واقعا ازدواج کنید و مزدوج بشوید تازه آن انرژی وجودی شما چندین برابر می‌شود و عالی است؛ ولی جوان‌های امروزی ما که دنبال ازدواج نیستند یا حتی متاهل‌هایی که به دنبال زیرابی رفتن هستند و انرژی جنسی‌شان تخلیه می‌شود، پرفرمنس و عملکردشان در کار به شدت افت می‌کند. این بحث استحاله نیروی جنسی است. ما در این دوره از نگرش شروع کردیم، نگرش‌های مختلفی را به شما آموزش دادیم که یاد بگیرید چطور به انرژی جنسی و انرژی حیات نگاه کنید و قدر آن را بدانید. بعد بیاییم یک سری مراقبه و تکنیک انجام بدهیم و در آخر دوره مقام نهم، تازه از موفقیت و ثروت و تجربیات خود من در کسب ثروت و کارهایی که کردم، موفق شدم، شکست خوردم، می گوییم. پس این از بحث مهمی که شما باید استحاله نیروی جنسی یا تبدیل نیروی جنسی به ثروت را درست درک کنید.

خیلی ممنون. به خدا می‌سپارمتان.

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 26

دیدگاهتان را بنویسید