آیا جواد زارع ثروتمند است؟

javad zare
0
()

دیروز یکی از دوستانم از من پرسیدن: آقای زارع شما که دوره استحاله نیروی جنسی به ثروت رو تهیه کردید و اون رو ارائه کردید، آیا خودتون هم ثروتمند هستید یا نیستید؟ سؤال بسیار خوبی بود که دیروز پاسخ ایشون رو دادم و برای خیلی از کاربرها ممکنه این سؤال پیش بیاد. پاسخ کوتاه به این سؤال این هستش که بله. من به استقلال مالی که مد نظرم بود، رسیدم. استقلال مالی از این نظر که دیگه نیاز ندارم کارمندی کنم و دنبال کار بگردم و به لطف خداوند اون شرایطی که دوست داشتم که راحت بتونم زندگی کنم و نگران درآمد و مخارج خودم و کسب و کار مس به طلا و … نباشم، به لطف خدا رسیدم و بیشتر از این هم به لطف خداوند در حال پیشرفت نجومی هستیم. چرا؟ چون از نظر وبسایت، زیاد روی وبسایت و مارکتینگ کار نمی کردیم و حالا در حال رشد هستیم. منتهاش پاسخ جامع تری که بخوایم به این سؤال بدیم، وقتی که ما میگیم: تبدیل نیروی جنسی به ثروت، ما صحبت از یک فرآیند داریم می کنیم. فرآیندی که شما یکی از قدرتمند ترین نیروهای وجود خودتون رو به کار یم گیرید و میاید اون رو استفاده یم کنید. مثلاً برای رسیدن به ثروت و پول. یا رسیدن به موفقیت و خلاقیت یا خلق ایده های جدید یا برای معنویت که قدرتمندترین و لذتبخش ترین استفاده ای که از تعالی میل جنسی میشه گفت، بحث معنوی و معنویت هست که خود من خیلی توی این زمینه خداوند کمکم کرد و تجربه های معنوی بی نظیری رو خداوند برای من رقم زده و هر روز هم می زنه و همین یکیش هم به اندازه میلیاردی یا نمی دونم قیمت پولی نمیشه روش گذاشت، رشد معنوی خیلی خیلی زیادی با تعالی میل جنسی و مهار شهوت انسان به دست میاره.

ثروت فقط پول نیست!

نکته دیگری که باید اینجا متذکر بشیم اینه که عزیزان ثروت فقط پول نیست! خیلی مهمه که ما فرق بین ثروت و پول رو بدونیم. ثروت مجموعه ای از موهبت های الهی هست که به یک انسان عطا میشه. از جمله سلامتی، روابط خوب با همسر، پدر و مادر، فرزندان، دیگران. و همچنین خود پول یکی از مؤلفه های ثروت هست. سلامتی، شادی، حال خوب معنوی، ارتباط خوب با خداوند، نگرش مثبت داشتن نسبت به همه چیز و ارزش روح خود رو دانستن، همه اینها با هم میشه ثروت. و اگر از این بعد بخوایم به قضیه نگاه کنیم، که من خودم رو انسان بسیار بسیار ثروتمندی می دونم. اینقدر ثروتمند که اصلاً نمیشه ثروت رو هیچ جوره محاسبه کرد. همون بعد معنوی و رشد معنوی که خداوند به من عطا کرده، همه اینها بعد از این اتفاق افتاد که من میل جنسی رو در وجود خودم مهار کردم، پرهیز کردم و تبدیلش کردم و استفاده کردم از این میل عظیم در راه هایی که دارم توی زندگی ازش استفاده می کنم. پاسخی که دیروز به این دوست عزیز دادم، این بود: اصلاً از کف بخوایم حساب کنیم، خود تولد مس به طلا و اون همه محصولات رایگان که منظورم ویدیوهای رایگان، محتواهای رایگان، محتواهای رایگان ترک خودارضای و… اینها همشون به خاطر چیه؟ اینها همشون به خاطر بعد از پیاده کردن تعالی میل جنسی در وجود خودم اتفاق افتاده. خود تولد مس به طلا، تولد یک دوره بسیار کاربردی و یونیک و خاص مثل دوره تعالی نیروی جنسی یا تبدیل نیروی جنسی به ثروت و دوره جدیدی که اخیراً داریم ارئه میدیم. دوره سالیتود و خلوت درون که کار کردن روی روح خود در دوران مجردی هست، اینها همش محصولات اون فرآیندی هستش که ما اسمش رو گذاشتیم: تبدیل نیروی جنسی به ثروت.

شاه کلید رشد نجومی در هر زمینه ای!

این محصولات تولید شده و بدون اغراق واقعاً بدون اغراق بخوام بگم، به نظر خودم و به نظر خیلی از کاربرها، این دوره ها دوره هایی هستن که نه تنها در سطح کشور، بلکه در سطح بین المللی اینها بی نظیر و تک هستند. و حالا یک مقدار مشغله کاری من بهم اجازه نداده که دوره ها رو سریع تر به زبان انگلیسی ترجمه کنم و برای مخاطب کل جهان دوره ها رو ارائه بدم. حالا جالبه دوره استحاله که به لطف خداوند اینقدر عالی بود، دوره سالیتود خودش اصلاً دوره بسیار قدرتمندی بوده که تا الان تا مقام چهارم پیش رفتیم، فیدبک کاربرها رو می تونید ببینید. اینها همش به خاطر فرآیند تعالی میل جنسیه. نه تنها تعالی میل جنسی، اینکه دیگه من راه رو فهمیدم. متوجه شدم که هیچکونه، حتی یک سر سوزن اتلاف انرژی جنسی در وجود خودم نمی گذارم اتفاق بیفته. هیچکونه انحراف، هیچگونه خطایی که مربوط به مسائل جنسی میشه. مثلیک نگاه نیم ثانیه ای انداختن به یک خانمی که بخوای ببینی اون خانم چطوریه. حتی همین رو هم از زندگیتون حذف کنید، خودتون متوجه خواهید شد که رشد شما در هر زمینه ای که بخواید کار کنید، نجومی خواهد شد. پس اینطوریه. ما ثروت رو باید اینطوری بسنجیم. که این دو تا دوره عالی که همین حالا هم که کانال ما این تعداد اعضا رو داره و در این مقطع از بیزنسمون هستیم، تا اینجاش هم به لطف خداوند ما بسیار راضی هستیم از نظر عدد پولیش. ولی خیلی خیلی بیشتر جای رشد داره. استارت این کار خورده شده و اون محصول بی نظیر و یونیک و من خودم اسمشون رو محصولات الهی می گذارم، اینها تولید شده و این اصل کاره که اینها رو چطوری بیشتر بفروشیم و به پول بیشتری برسیم، اون دیگه بحثیه که در حال اتفاق افتادن هست.

این مطلب هم عالی و مفیده:  علم تبدیل نیروی جنسی به ثروت، علمی فیزیکی یا نگرشی؟

 

دیدگاه من نسبت به پول

و بیشتر از اون چیزی که نیاز من باشه، به امید خداوند از نظر پولی فروش خواهد رفت. وقتی یک محصولی خوب باشه، خودش راه خودشو پیدا می کنه و زیاد لازم نیست که من دست و پا بزنم و کاری بکنم. بنابراین این سؤالی هست که خیلی از کاربرها می پرسن و از نظر من امروز درکی که نسبت به پول و ثروت دارم، خیلی غنی تر از دو سال پیش خودمه. و ما در انتهای دوره تبدیل نیروی جنسی به ثروت در مقام نهم مستقیماً روی پول و پولسازی و وباورهای پولساز و اینکه چطور به پول نگاه کنیم، چندین جلسه گذاشتیم و یکی دو جلسه دیگر هم من اضافه خواهم کرد. به خاطر اینکه دیدگاه من نسبت به پول امروز خیلی غنی تر شده تا پ دو سال پیش یا سه سال پیش که مس به طلا متولد شده بود. امروز دیدگاه من نسبت به پول خیلی غنی تر و وسیع تر شده و همه جوانب موضوعی به اسم پول رو خداوند به من آموزش داده و من دوست دارم که اونها رو به دوره استحاله و همچنین سالیتود اضافه کنم. چونکه وظیفه خودم می دونم که حق مطلب رو درست ادا کنم. حالا که توی دوره استحاله گفتیم: چطوری روی جذب پول کار کنیم و فرض کنیم که مثلاً اینقدر هم پول اومد توی حساب شما، حالا این پول خوبه یا بده؟ چیکارش کنیم؟ چیکارش نکنیم؟ و همه اینها رو به عنوان یک جلسشه تکمیلی به دوره استحاله حتماً اضافه خواهیم کرد و در دوره سالیتود در همون مقام مربوط به خودش در رابطه با کشف رسالت و کسب و کار و پول و… صحبت می کنیم بریا مجردها، اونها رو هم حتماً خواهیم آورد. پس این هم میشه ثروت و اینکه ایشون از من پرسید چقدر شما ثروتمندی؟

تنها عامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی، داشتن محتوای عالی

حالا یک نکته جانبی هم بخوام بگم: در کنار کسب و کارهای اینترنتی فقط یک عامل هست که شما رو موفق می کنه. اون هم این هست که شما محصول و محتوایی داشته باشید که اون محتوا واقعاً به مردم کمک کنه که زندگیشون رو عوض کنند. شما اگر این عامل رو داشته باشید، دیگه باید خودتون رو ثروتمند بدونید. دیگه بعدش می مونه یک سری کارهای روتین و نوع بازار یابی و ایمیل مارکتینگ و همه چیزهایی که باید انجام بدید تا اون به پول تبدیل بشه. ولی اگر اون رو نداشته باشید، اون محتوای عالی، که این محتوای عالی که ما داریم تولید می کنیم، زیربناش اصلاً علم استحاله هست. علم استحاله و تعالی میل جنسی که در وجود خود من به لطف خدا تشکیل شده و روش کار کردم و روی میل جنسی و تعالی و تقویت و حفظ کردنش و تبدیل کردنش به معنویت کار کردم. این تولید شده و از اینجا به بعد هر کسی می تونه این کارو بکنه که بازاریابیشو کار کنه، بیشتر معرفی کنه و … یک روتین هست. ولی مهمترین چیز برای من این هست که این دو تا دوره ای که تا امروز دارم ضبط می کنم، اینها متولد شدن و اینها رو نه از کسی کپی کردیم و نه از حالت سمبل کردن هست که بگی چهار تا کتاب بخونی و خلاصه هاشو بگی، نه اصلاً اینها نیست و واقعاً کسانی که داخل این دوره ها هستند، می دونن که ارزش دوره ها چقدر به چه شکلی هست. اگر این محتوای عالی رو کسی نداشته باشه و اگر بهترین بازاریابی دنیا رو داشته باشه، بهترین کانال های فروش با اعضای بسیار زیادی داشته باشه، پول برای تبلیغات داشته باشه، همه اینها تا یک مدتی فقط جواب میده.

 

هدف ما از پولدار شدن

چرا؟ چون اون محتوا خوب نیست و کسی که می خره راضی نیست و این عدم رضایت تعداد زیادی از افراد باعث میشه که اون رشد نکنه. اصلاً قانون خداوند هم به همین شکل هست. شما اگر یک کار خوب رو ارائه ندید، نباید هم رشد کنه و بخواد شما رو به استقلال مالی برسونه. پس استقلال مالی که امروز خداوند به من عطا کرده، همون احساسی هست که من انگار صدها میلیارد پول دارم. حالا صدها میلیارد پولی که ندارم، دلیلی بر این نمیشه که بگم: من از نظر پولی مشکل دارم. نه! به قول استادی در زمینه جذب که خلی قشنگ صحبت می کردند: شما وقتی که یک هدفی رو تعیین می کنید و می خواید که بهش برسید، شما خود اون هدف رو شاید جذب نکنید، ولی احساسی که مرتبط با اون هدف هست رو جذب می کنید. مثلاً یک نفر هست که میگه: من خیلی پول می خوام. پول می خوای که چی بشه؟ میگه: اینقدر راحت باشم و اینقدر دغدغه پول رو نداشته باشم و پول همیشه توی حسابم باشه که حالم خوب باشه و راحت بگردم و هر کاری دلم بخواد انجام بدم. هر وقت دلم بخواد بخوابم و هر وقت که دلم بخواد پاشم و نخوام به کسی جوابگو باشم و خودم مدیر خودم باشم، اینها رو با اون پول می خوام. خوب خداوند همه اینها رو همین الان به من عطا کرده و مهم نیست موجودی حساب من صدها میلیارده یا صدها میلیون یا یا هر چقدره. مهم اینه که این دغدغه پول به لطف خداوند از ذهن من رفته و به این موضوع توی زندگیم خدا رو شکر فکر نمی کنم.

 

برای دانلود فایل آیا جواد زارع ثروتمند است؟  رو لینک زیر کلیک کنید.

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

پاسخی بگذارید