تبدیل میل جنسی به ثروتمقالات

مراقبه در استحاله

در این مقاله در رابطه با نقش بسیار مهم مراقبه کردن و مدیتیشن کردن در استحاله نیروی جنسی صحبت خواهیم کرد.

ما یاد گرفتیم که انرژی جنسی رو در وجود خودمون ذخیره کنیم و اون رو با داشتن رابطه های جنسی متعدد، انجام خودارضایی و کارهایی که انرژی جنسی رو هدر میده، اتلاف نکنیم و سعی کنیم این انرژی رو در وجود خودمون ذخیره کنیم.

حالا بعد از اینکه این نیرو در وجود ما ذخیره شد، ما باید این نیرو تبدیلش کنیم به نوع دیگری از انرژی. همونطوری که توی فیزیک می دونیم که انرژی از نوعی به نوع دیگه می تونه تبدیل بشه، ماده می تونه به انرژی تبدیل بشه، توی بحث استحاله هم همین هستش. ما می خوایم انرژی جنسی رو تبدیل کنیم به نوع دیگری از انرژی.

حالا مثلاً توی فیزیک میگن: انرژی حرارتی می تونه به انرژی مکانیکی تبدیل بشه. و ما هم می خوایم همین کارو بکنیم و ما تا انرژی جنسی رو به انواع دیگری از انرژی تبدیل نکنیم، علم استحله نیروی جنسی رو کامل انجام ندادیم.

برای تبدیل انرژی جنسی به انواع دیگری از انرژی، یکی از قدرتمندترین راه ها و کارهایی که می تونیم انجام بدیم، انجام مراقبه روزانه هست. روش های مختلفی برای مدیتیشن وجود داره، ولی اونهایی که مربوط به استحاله نیروی جنسی هستن، مبناشون به این صورت هستش که در حالت عادی یا چهار زانو یا حالت لوتس که در انجام مراقبه مرسوم هست، می شینیم، چشم ها رو می بندیم و چند نفس عمیق می کشیم تا بدن به آرامش برسه و امواج مغزی فرکانسشون کمتر بشه و به آرامش برسیم مثلاً از ده به یک بشماریم و نفس عمیق بکشیم و خودمون رو آماده کنیم و بعد که به آرامش کامل رسیدیم، تکنیکی که توی این مراقبه انجام میدیم اینه که با انجام دم، وقتی که نفس داره به درون بدن کشیده میشه، اینطور تصور کنیم که یک هاله ای از انرژی در قسمت پایین و اندام جنسی ما و در قسمت چاکرای پایین بدن ما قرار داره، این هاله انرژی همزمان که نفس داره به درون بدن ما تنفس میشه، این هاله انرژی از طرف ستون فقرات به سمت بالا حرکت می کنه و از ستون فقرات و از پشت گردن وارد مغز ما میشه. نفس داره وارد میشه، ولی اون انرژی داره به سمت بالا حرکت می کنه. این مبنای مراقبه های مربوط به استحاله نیروی جنسی هست.

که هر چند دقیقه ای که دلمون خواست و هر چند دقیقه ای که آروم بودیم می تونیم این کارو انجام بدیم و سعی کنیم کیفیت مراقبه رو هر سری بیشتر و بیشتر کنیم و به جایی برسیم که دقیقاً حس کنیم که انرژی داره از پایین به سمت بالا حرکت می کنه.

انجام این مراقبه واقعاً مهمه. چونکه ما اگه نیروی جنسی توی وجود خودمون ذخیره کنیم و استفاده اش نکنیم، اگر هیچ استفاده ای از اون نکنیم و به انواع دیگری از انرژی هم تبدیلش نکنیم، این به نوعی سرکوب محسوب میشه. ما نمی خوایم انرژی جنسیمون رو سرکوب کنیم. ما می خوایم انرژی جنسیمون رو هدایت کنیم به سمت دستاوردهای بسیار بهتر.

پس این مراقبه کمک می کنه که انرژی جنسی نوعش عوض بشه و تبدیل بشه به انرژی خلاقیت، به عملکرد چاکرا های ما کمک کنه، چاکرا های بالایی رو باز کنه و چاکراهی که بین دو تا ابرو هست، باز تر بشه و کلاً خلاقیت، حس ششم و همه انرژی های مثبت وجود ما افزایش پیدا کنن و بهبود پیدا کنن.

با انجام این مراقبه روزانه این سیکل توی بدن به وجود میاد که انرژی اون پایین بلاک نمیشه و انباشتگی انرژی پیدا نمیشه و این مرتباً در حال تبدیل شدن و به سمت بالا حرکت کردن قرار می گیره.

شرح کامل این مراقبه رو در محصول استحاله نیروی جنسی توضیح دادیم. مراقبه ها و تکنیک های دیگری که در این دوره آموزش می بینید، می تونید تمامی این مطالب رو توی دوره استحاله نیروی جنسی به ثروت آموزش ببینید.

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این مقاله را مطالعه کردید:

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

[تعداد: 5    میانگین: 3.6/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. سلام و عرض ادب.
    از همون اول که با کانال شما اشنا شده بودم برام سوال بود ک چطوری میشه انرژی رو هدایت کرد. اما الان تقریبا فهمیدم. چون چند ماهیه که در رابطه با سیکل های انرژی و مراقبه ها مطالعه میکنم.
    از شما واقعا سپاسگزارم که کمک خیلی بزرگی بهم کردید.

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن